آیا میدانید که بیشتر از 40٪ از مشتریان تاتو و هاشور ابرو به دنبال جبران اصلاح اشتباهات دیگران هستند . اشتباهاتی از قبیل قرار دادن ضعیف رنگدانه، انتخاب رنگ اشتباه، تکنیک های نادرست و ... است .در بسیاری از موارد تنها راه حل حذف ، لیزر است که روند آن گران قیمت و وقت گیر است. این جلسه معمولا نیم تا یک ساعت طول می‌کشد و دردناک نیست زیرا سوزن خیلی عمیق وارد پوست نمی‌شود. میکروپیگمنتیشن یا روش ‌هاشور ابرو را به افرادی توصیه می‌کنند که ابروهای بسیار نازک و کم‌پشتی دارند. البته این روش برای کسانی که ابروهای پهن، ولی خالی‌ای دارند هم مناسب است. به عبارتی، اگر در طول روز همیشه مجبورید به کمک مداد ابرو به ابروی خود فرم دهید و داخل آن را پر کنید، این روش برای شما مفید و کارآمد است.

 

هاشور ابرو | میکروپیگمنتیشن

به جرأت می توان گقت هاشور ابرو یکی از سخت ترین و پیچیده ترین هنرهای آرایش دائم می باشد که انجام آن احتیاج به تجربه و تخصص بسیار بالا دارد.

آیا میدانید که بیشتر از 40٪ از مشتریان تاتو و هاشور ابرو به دنبال جبران اصلاح اشتباهات دیگران هستند . اشتباهاتی از قبیل قرار دادن ضعیف رنگدانه، انتخاب رنگ اشتباه، تکنیک های نادرست و ... است .در بسیاری از موارد تنها راه حل حذف ، لیزر است که روند آن گران قیمت و وقت گیر است.

تصویر زیر نمایانگر لایه های پوست میباشد.

 

لایه های پوست انسان

                                                            میکروپیگمنتیشن روشی ایمن و بهداشتی جایگزین تاتو

برای ديدن ويديوهای آموزشی ما ميتوانيد از اينجا اقدام نماييد

آناهید به عنوان یکی از بهترین مراکز تخصصی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ (تاتو و هاشور)  در فردیس کرج با مجوز پزشکی  آماده ارایه با کیفیت ترین خدمات تضمینی میباشد.

هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ

 

هاشور و میکروپیگمنتیشن چه تفاوت‌هایی با هم دارند؟

مواد مورد استفاده و میزان آسیب‌رسانی به پوست و احتمال حساسیت به رنگ‌های مورد استفاده در ‌هاشور و خالکوبی یا همان تاتو یکسان است و این دو فقط در شکل استفاده با هم متفاوت‌اند. در خالکوبی یا همان تاتو منطقه مورد نظر کامل و یکدست رنگ می‌شود، اما در ‌هاشور خط‌هایی ظریف کنار هم قرار می‌گیرد تا ظاهری طبیعی‌تر ایجاد کند. در میکروپیگمنتیشن از رنگ‌های استانداردی استفاده می‌شود که قبلا آزمایش شده و احتمال حساسیت به این رنگ‌ها کمتر است. نکته دیگر اینکه در میکروپیگمنتیشن اگر لازم باشد، می‌توان رنگ به کار رفته را با روش‌های پاک‌کننده به‌خصوص لیزر محو کرد.

میکروبلیدینگ نیز یکی از  روش انجام آرایش دائمی بوده و زیر مجموعه تاتو و هاشور به حساب می آید که جدیدتر بوده و نیمه دائم به حساب می آید. زیرا در این روش جوهر به غشا میانی پوست رفته و به همین دلیل نیمه دائمی محسوب می شود. لازم به ذکر است که انجام این روش نیاز به مجوز داشته و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد.

 

 

یک توضیح کلی درمورد رنگها

رنگ زرد یک رنگ خنثی است

رنگ‌ قرمز یک رنگ‌ گرم است

رنگ آبی یک رنگ‌ سرد است

سفیدپوستها ملانین پوستشون قرمز هست

گندمی ها ملانین پوستشون زرد هست

سبزه ها ملانین پوستشون آبی است

دررنگ مشکی بیشترین پیگمنت رنگ‌ آبی می باشد

بروی پوست سفید بنفش

در پوستهای گندمی سبز 

درپوستهای سبزه با ملانین آبی موجود در پوست ترکیب شده وبه سرمه ای میزند

پس با توجه به توضیحات بالا یه نتیجه گیری کلی در مورد رنگ‌ مشکی میکنیم

چه درمورد رنگ های بدن ویا رنگ های مشکی صورت که بیشترین کاربردشون خط چشمه

اگر رنگ ‌مشکی تغییر رنگ‌ داد نباید بگیم فلان رنگ خوب نبود

ودر همه رنگهای ....................  

در عرصه پزشکی استفاده از تاتو یا ‌هاشور منع شده اما میکروپیگمنتیشن به‌دلیل آزمایش شدن رنگ‌ها در شرایط خاص قابل‌استفاده است. این تکنیک برای رنگ دادن به لب‌ها یا ترسیم خط دور لب، اصلاح ابرو، پرتر نشان دادن موهای سر در افراد مبتلا به آلوپسی یا کم‌پشتی مو یا پوشاندن جوشگاه به‌ویژه در کاشت مو پیشنهاد می‌شود.

معمولا میکروپیگمنتیشن زیر نظر متخصص و در کلینیک‌های درمانی انجام می‌شود و در مقایسه با خالکوبی یا ‌هاشور که در سالن‌های آرایش با مواد بی‌کیفیت یا ترکیبات شیمیایی نامشخص انجام می‌شود، به‌دلیل بالا بودن کیفیت مواد مصرفی قابل‌ اطمینان‌تر است. رنگ مورد استفاده در میکروپیگمنتیشن از طرف سازمان غذا و داروی آمریکا مورد تایید و بدون فلزات سنگین است.

 

 

مطلب مرتبط :    نکات مهم برای سایه زدن در تاتو 
 

 

شیوه انجام این عمل چگونه است؟

در رابطه با ابرو قبل از آغاز میکروپیگمنتیشن با مداد ابرو خطی متناسب با صورت روی ابرو کشیده می‌شود و به آن فرم می‌دهند. در واقع، فرد مدلی را می‌پسندد و آن را برایش طراحی می‌کنند. بعد از این مرحله نوبت به میکروپیگمنتیشن یا ‌هاشور می‌رسد که کیفیت رنگ‌های میکروپیگمنتیشن بالاتر و حساسیت‌زایی آن کمتر است.

در میکروپیگمنتیشن مقداری از رنگ وارد سوزن می‌شود و از روی مدل، نواحی مورد نظر پر خواهد شد. این جلسه معمولا نیم تا یک ساعت طول می‌کشد و دردناک نیست زیرا سوزن خیلی عمیق وارد پوست نمی‌شود. هر از گاهی نیز کمی به پوست استراحت داده می‌شود. البته قبل از انجام، می‌توان از کرم‌های موضعی بی‌حس‌کننده هم استفاده کرد. بعد از اتمام جلسه، ابرو کمی پررنگ به نظر می‌رسد اما رنگ آن به مرور و در عرض چند روز طبیعی می‌شود.

هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ

رنگ نهایی، به نوع پوست افراد بستگی دارد و معمولا بین 20 تا 80 درصد روشن‌تر خواهد شد. به همین دلیل 3 هفته بعد، مجدد باید برای ترمیم مراجعه کرد.

پوسته‌ریزی از عوارض‌ هاشور و میکروپیگمنتیشن است که معمولا چند روز بعد از انجام این عمل آغاز می‌شود. به همین دلیل باید صبح و عصر از کرم مرطوب‌کننده روی ابروها استفاده کرد. تا یک هفته بعد از این عمل هم نباید حمام کرد. شنا و استفاده از جکوزی هم ممنوع است و تا جای ممکن نباید زیر نور آفتاب رفت.

اگر از افرادی هستید که قبل یا بعد از خواندن این مطلب تصمیم گرفته‌اید به کمک روش ‌هاشور یا میکروپیگمنتیشن ابروهایتان را پرتر کنید، بهتر است این سوالات را از خود بپرسید :

آیا واقعا به این عمل نیاز دارید؟
 
میکروپیگمنتیشن یا روش ‌هاشور ابرو را به افرادی توصیه می‌کنند که ابروهای بسیار نازک و کم‌پشتی دارند. البته این روش برای کسانی که ابروهای پهن، ولی خالی‌ای دارند هم مناسب است. به عبارتی، اگر در طول روز همیشه مجبورید به کمک مداد ابرو به ابروی خود فرم دهید و داخل آن را پر کنید، این روش برای شما مفید و کارآمد است. اگر به‌دلیل تصادف یا بیماری یا حتی سوختگی، جوشگاهی روی پوستتان جا مانده نیز میکروپیگمنتیشن روش توصیه‌شده‌ای است که باید زیر نظر متخصص زیبایی یا پوست انجام شود.
 ه

 زمان ماندگاری‌ هاشور یا میکروپیگمنتیشن چقدر است؟

معمولا اثر میکروپیگمنتیشن در صورتی که اصولی و توسط پیگمنتر با تجربه انجام شده و مراقبت های پس از آن نیزبه خوبی و طبق دستور العمل ارائه شده، توسط فرد ،صورت پذیرد: حداقل تا 2 سال باقی می‌ماند اما به‌دلیل کمرنگ شدن لازم است هر 6 ماه تا یک سال آن را ترمیم کرد.‌ هاشور هم همین‌طور است البته بستگی زیادی به روش انجام آن دارد.در روش میکروپیگمنتیشن ماندگاری بیشتر ، در روش میکروبلیدینگ به دلیل ظرافت و زیبایی بیشتر ، ماندگاری کمتر! 

 

در ادامه توجه شما را به ویدیو آموزشی انجام هاشور توسط خانم نجابت ، جلب مینماییم .   

برای ديدن ويديوهای آموزشی ما ميتوانيد از اينجا اقدام نماييد

یدوستان عزیز میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره      4239036-0263    یا      09197396892 ( خانم نجابت )      تماس بگیرند.

 

مطالعه ی مقالات زیر نیز به شما توصیه می گردد:

به این مطلب رای بدهید

(64)
ارسال کننده: ناهید نجابت
تعداد بازدید: 73006
منبع:

ارسال دیدگاه برای

نظرات کاربران

ا

سمیرا، سه شنبه , 1396/11/03

سلام .ممنون بابت نکات ارایه شده توی این مقاله
میخواستم بدونم برای هاشور میکروپیگمنتیشن بهتره یا میکروبلیدینگ و اینکه روی ابروی تاتو شده چطور ؟

وب سایت آرایشی و زیبایی آناهید، سه شنبه , 1396/11/03

سلام دوست عزیز
برای ابروهای تاتو شده قدیمی اگه رنگش تیره باشه بهتره هاشور انجام نشه چون امکان اینکه کار زیبایی انجام بشه خیلی کمه
در مورد اینکه کدام روش بهتره ، بستگي به سليقه هر شخص داره ،
به عنوان مثال اگه هزينه براتون مهم نيست روش ميكروبليدينگ هم طبيعي تر هست هم زيباتر اما هر شش ماه نياز به ترميم داره چون سريعتر محو ميشه ولی اگه هزينه براتون مهمه روش ميكروپيگمنتيشن به دليل ماندگاري بالاتر براي شما توصيه ميشه .
باز هم اگر سوالی در خدمت شما هستم.

وب سایت آرایشی و زیبایی آناهید، سه شنبه , 1396/11/03

بست به كيفيت كار و محلی كه اين كار انجام ميشه بين 100 الی 400 هزار تومان

ا

سمیرا، سه شنبه , 1396/11/03

ببخشيد مگه چقدر اختلاف قيمت براي انجامش هست ؟

وب سایت آرایشی و زیبایی آناهید، سه شنبه , 1396/11/03

بسته به كيفيت كار و شهر شما
بين 100 الی 400 هزار تومان

ا

سمیرا، سه شنبه , 1396/11/03

ممنونم بابت راهنمايی كه كرديد.

ا

سایه، شنبه , 1396/11/07

با سلام
به نظر من کار بلید خیلی قشنگه
ارزش هزینه کردن رو داره.
من انجام دادم خیلیم راضی هستم

ا

شیدا، شنبه , 1396/11/07

سلام
دختر خاله من قبلا یه جا براش هاشور زده بودن
کلی هم هزینه کرد
اولش خیلی قشنگ بود ولی بعد همش ریخت
انگار اصلا هاشور نزده
ولی جدیدا که هاشور زده دیگه نریخته ولی به قشنگی اون اولی نیست .
تماس با آناهید

شعبه فرديس نبش فلكه اول برج نگين البرز طبقه سوم واحد 14
شعبه کرج جهانشهر - بلوار مولانا - نبش خیابان ابوعلی سینا
تلفن جهت مشاوره و تلگرام 09197396892

Beauty

ساعت کاری ما :


شنبه تا پنج شنبه
11:00 ~ 20:00
جمعه
با تعیین وقت قبلی
Beauty
سفارش آنلاین

سفارش تا 24 ساعت آینده

محل سفارش اینترنتی (در حال راه اندازی)

پیغام ما را بخوانید