به گزارش آکاایران فرقی نمی کند که اهل ماجراجویی باشید یا اینکه بخواهید محتاطانه رفتار کنید، ما به شما فرمول های کلی که قطعاً یکی از آن ها مناسب شماست را معرفی می کنیم. و چه کسی می داند، شاید به زودی هر سه را امتحان کنید!

به گزارش آکاایران فرقی نمی کند که اهل ماجراجویی باشید یا اینکه بخواهید محتاطانه رفتار کنید، ما به شما فرمول های کلی که قطعاً یکی از آن ها مناسب شماست را معرفی می کنیم. و چه کسی می داند، شاید به زودی هر سه را امتحان کنید!

رژ لب مات

رژ لب مات، جلوه ای جدی و سنگین، رنگدانه های بیشتر، و ماندگاری طولانی تری دارد؛ و اغلب اوقات تأثیر گذارتر از رژ لب های درخشان است. بهترین راه برای اینکه جسور و با شهامت بنظر برسید، استفاده از رنگ های پر رنگ و خیره کننده است.اما نقطه ی ضعفش هم این است که رژ لب های مات نسبت به رژ لبهای اطلسی، تمایل بیشتری به خشک شدن دارند، بنابراین برای افراد زود رنج و حساس، مناسب نیستند. استفاده از رژهای مات، مستلزم تعهد و ترمیم کردن آنهاست.قطعا برای دختری که می خواهد رژ لبش را بدون آینه بزند و سریعا بیرون برود، مناسب نیست. باید از اینگونه رژ لبها با احتیاط و مثلا به کمک یک برس لب، استفاده کرد.

رژ لب اطلسی

برای جاهایی که کمی دوستانه تر است، رژ لب های اطلسی بهترین انتخاب هستند و مجبور نیستید که هر ۵ دقیقه یکبار آنها را در آینه چک کنید. رژ لب های اطلسی، دارای درخشش کم و طبیعی تری بوده و زیادی براق و زیادی هم ساده نیستند.در هنگام استفاده، روان تر و نرم ترند، اما با وجود نرمی و صافی، حس سُری و لیز خوردگی به فرد نمی دهد. رژ لبهای اطلسی در مقایسه با مات، قدرت مرطوب کنندگی بیشتری دارند. آنها دارای رنگهای باشکوه و زیبایی هستند و استفاده از آنها آسان است.

رژ لب براق

اگر بدنبال راهی ساده و بی زحمت برای استفاده از رژ لب می گردید، رژهای درخشان و حریری مناسب شما هستند. رژهای براق، نور را منعکس می کنند. بنابراین عیب و نقص ها کمتر نمایان می شوند.رنگهای جسورانه می توانند با رژ لب های چرب و کمرنگ نیز بکار بروند. رژ لب های براق مخصوصا برای افراد محتاط مناسب تر است، زیرا سایه ی رنگهای طبیعی، به رنگ لب شما جلوه ی بیشتری می دهد و استفاده ی دوباره از آنها بسیار آسان است.

به این مطلب رای بدهید

(1)
ارسال کننده: غزاله شریفی
تعداد بازدید: 1278
منبع: akairan

ارسال دیدگاه برای

نظرات کاربران
هیچ دیدگاهی ثبت نشده است
تماس با آناهید

شعبه فرديس نبش فلكه اول برج نگين البرز طبقه سوم واحد 14 - 02634239036 - 09906397959
شعبه کرج جهانشهر - بلوار مولانا - ابتدای خیابان ابوعلی سینا بن بست اول پلاک 11 02634482490 - 09197396892 - 09108809660

Beauty

ساعت کاری ما :


شنبه تا پنج شنبه
10:00 ~ 20:00
جمعه ها با تعیین وقت قبلی
Beauty
سفارش آنلاین

سفارش تا 24 ساعت آینده

محل سفارش اینترنتی (در حال راه اندازی)

پیغام ما را بخوانید