دکاپاژ یعنی روشن کردن ابروهای تیره برای دکاپاژ کردن ما باید در اولین مرحله پیگمنت ها رو بشناسیم سه نوع پیگمنت اصلی داریم ......

آناهید به عنوان یکی از بهترین مراکز تخصصی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ (تاتو و هاشور)  در جهانشهر و  فردیس کرج  آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات تضمینی میباشد.

دکاپاژ ابرو یا روشن کردن ابروهای تیره

 

دکاپاژ یعنی روشن کردن ابروهای تیره برای دکاپاژ کردن ما باید در اولین مرحله پیگمنت ها رو بشناسیم .

 

سه نوع پیگمنت اصلی داریم .
                                                  قرمز          زرد           آبی


در پوستایی که پیگمنت آبی زیاد هست پوست سبزه میگن در پوستایی قرمزی زیاد هست پوست گندمی هست و در پوستایی که زرد زیاد هست پوست سفید هست خنثی کننده رنگهای گرم رنگهای سرد

هستن و برعکس

 


مطلب مرتبط:    آنچه  در مور پمادها بعد از هاشور باید بدانید !


 

برای پوستای گندمی که پیگمنت قرمز دارن در ترکیب رنگمون باید از الیو (زیتونی) استفاده کنیم که خنثی کننده قرمز هست که رنگمون بعدها بدرنگ نشه

برای پوستای سبزه باید از یه قطره نارنجی استفاده کنیم که رنگمون به دودی نزنه

وقتی با یه ابرویی مواجه شدیم که قبلا تأتو شده به بنفشی میزنه باید زرد و تاپ دکاپاژ کنیم
چون‌خنثی کننده بنفش زرد هست

برای ابروهایی که تیره هستن وقدیمی و به رنگ دودی تیره میزنه باید با نارنجی دکاپاژ کنیم

چون خنثی خنثی رنگای تیره نارنجی هست در صورت دودی بودن


بصورت زدن ابروی توپر ابتدا به روش ضربه ای ، با عمق سوزن 0.8 تا 1.5 میل ( بر اساس جنس پوست ) و با زاویه 75 درجه رنگ را به منتهی الیه لایه اپیدرم (مرز لایه اول و دوم) رسانده و سپس با کوک کوک رفت و برگشت در حد یک سانت با تکرار کار 5 الی 10 دور بسته به میزان روشن کردن ، با سوزنهای 3 و 5 و 7 پاور بسته به سطح انجام کار ، با سرعت حرکت دست آهسته و سرعت دستگاه متوسط رو به بالا دکاپاژ کنید.

برای مشاوره ، انجام و آموزش جدیدترین متدها و روش ها می توانید با شماره  شعبه فردیس   4239036-0263    یا    شعبه جهانشهر 34482490-0263  تماس بگیرید .

 


بدیهیست عمق سوزن متناسب با جنس پوست مشتری انتخاب میشود یعنی برای پوست های حساس با عمق نفوذ کمتری کار میشود.

بعد از 25 روز و پس از مدت زمان لازم جهت استراحت و فرصت بازسازی پوست و واکنش ترکیب رنگها ، اگر از رنگ جدید رضایت حاصل شد میتوانید با رنگ دلخواه مشتری هاشور نمایید .
:exclamation: توجه داشته باشید که دکای رنگ تیره و مشکی و قدیمی هرگز با یکبار از بین نمیرود و حداقل به 2 الی 3 بار دکاپاژ نیاز دارد .
:exclamation:خاطر نشان میسازد انجام دکاپاژ و تتوی همزمان اشتباه است و اگر به خنثی سازی و روشن کردن رنگ قدیمی اقدام نموده ایم دیگر نمی بایست همزمان به پوست با انجام تاتو ، پیگمنت بدهیم!

شاید بتوان برای تنالیته هایی که با بدرنگی کمی مواجه میباشند همزمان کار دکاپاژ و هاشور یا تاتو را انجام داد یعنی با نصف تشتک واریاسیون خنثی کننده پیگمنتهای بد رنگ + تناژ رنگی جدید (مثل هانی براون یا لایت براون در برند بایوتاچ ، یا میکروپلنت ویا کالرتاچ )کار دکاپاژ و تاتو را همزمان و در یک جلسه به انجام رسانید اما در خصوص بدرنگیهای تیره گاهی تا سه مرحله به انجام دکاپاژ جهت تغییر تناژ نیاز است.

در خاتمه ازآنجا که کار دکاپاژ عمدتا با رنگهای قرمز ، زرد ، نارنجی انجام میپذیرد ، برای اینکه در صورت مشتری وجهه و ظاهر قشنگتری ایجاد نماییم دور آخر را با ترکیب رنگ عسلی خیلی روشن و زرد انجام میدهیم تا از جیغ بودن و پر رنگی قرمز و نارنجی کاسته شود .
رنگ عسلی توانایی ترکیب و غلبه بر واریاسیون های قرمز و نارنجی را به سادگی نداشته و فقط جهت رفع بدرنگی و پررنگی بعد از انجام کار استفاده میشود .


باید توجه داشته باشیم اگر ابروی تیره ای را دکاپاژ کردیم و باز تیره بود ضرب دست مناسب نبوده است ، لذا می بایست مجددا با ضرب دست مناسب دکاپاژ شود.


 

مطلب مرتبط :    ریموور ها و انواع آن ؟

برای ابروهایی قدیمی که به قرمزی میزنند نباید با الیو به تنهایی دکاپاژ کنیم چون ابرو بدرنگ می شود . باید برای ابروی قرمز ۵۰ درصد رنگ انتخابی و ۵۰ درصد رنگ خنثی کننده  استفاده کنیم یعنی الیو

خنثی کننده ها به طور خلاصه
سبز«قزمز
بنفش«زرد
قرمز«سبز
رنگای دودی« نارنجی

برای مشاوره ، انجام و آموزش جدیدترین متدها و روش ها می توانید با شماره  شعبه فردیس   4239036-0263    یا    شعبه جهانشهر 34482490-0263  تماس بگیرید .

 

به این مطلب رای بدهید

(33)
ارسال کننده: ناهید نجابت
تعداد بازدید: 16026

ارسال دیدگاه برای

نظرات کاربران

ا

سحر، چهارشنبه , 1397/03/09

دوست عزیز میشه ویدئو از حالت ضرب دست هنگام دکاپاژه ابرو بگذارید
من یکبار اینکار را انجام دادم منتها رنگی که سلیقه مشتری باشد متاسفانه به دست نیامد

ا

Mahsa ، پنچشنبه , 1397/04/07

عالي بود
تماس با آناهید

شعبه فرديس نبش فلكه اول برج نگين البرز طبقه سوم واحد 14 - 02634239036 - 09375320033
شعبه کرج جهانشهر - بلوار مولانا - ابتدای خیابان ابوعلی سینا بن بست اول پلاک 11 02634482490 - 09197396892

Beauty

ساعت کاری ما :


شنبه تا پنج شنبه
10:00 ~ 20:00
جمعه ها با تعیین وقت قبلی
Beauty
سفارش آنلاین

سفارش تا 24 ساعت آینده

محل سفارش اینترنتی (در حال راه اندازی)

پیغام ما را بخوانید