جوان ماندن سلول‌های بدن مانع از بروز پیری و ابتلای افراد به بیماری‌های مختلف می‌شود و به این ترتیب زمان به عقب بر می‌گردد و افراد همیشه جوان می‌مانند. کارشناسان اعتقاد دارند با جداسازی بخش‌های خاصی از خون می‌توانند روند پیر شدن سلول‌های بدن را معکوس کنند.

پیش‌بینی شگفت انگیز درباره طول عمر طولانی انسان‌ درقرن‌های آینده

 پیش‌بینی شگفت انگیز درباره طول عمر طولانی انسان‌ درقرن‌های آینده
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش بهداشت نیوز: کارشناسان اعلام کرده اند که درحال تحقیق و بررسی برروی جوان سازی سلول‌های بدن هستند وبه این ترتیب مانع از پیر شدن انسان‌ها درسال‌های آینده می‌شود.

جوان ماندن سلول‌های بدن مانع از بروز پیری و ابتلای افراد به بیماری‌های مختلف می‌شود و به این ترتیب زمان به عقب بر می‌گردد و افراد همیشه جوان می‌مانند.
کارشناسان اعتقاد دارند با جداسازی بخش‌های خاصی از خون می‌توانند روند پیر شدن سلول‌های بدن را معکوس کنند.

اکنون در روشی مشابه، کارشناسان درحال تحقیق برای انتقال خون جوانان به افراد سالمند مبتلا به بیماری آلزایمر هستند و به نتایج خوبی در زمینه درمان و کنترل بیماری با این شیوه دست یافته اند.

کارشناسان اعتقاد دارند انتقال پلاسمای خون جوانان به افراد سالمند می‌تواند اثر‌های سالمندی و پیری را ازبین ببرد و در پژوهشی مشابه درسال ۲۰۱۴ دانشمندان دانشگاه استنفورد با تزریق خون موش‌های جوان به موش‌های پیر شاهد کاهش اختلال‌های شناختی و عصبی درآن‌ها بوده ان


کارشناسان امیدوار هستند با ادامه پژوهش‌ها بتوانند روند پیری در انسان را متوقف کنند وبه این ترتیب طول عمر انسان افزایش چشمگیری پیدا کند.

اکنون هم زمان با افزایش سن، سلول‌های بدن به تدریج پیر می‌شوند و عملکرد خود را ازدست می‌دهند. عده‌ای دیگر ازسلول‌های بدن نیز دچار اختلال و سرطانی می‌شوند و به این ترتیب فرد با ابتلا به بیماری‌های مختلف جان خود را ازدست می‌دهد.


کارشناسان پیش بینی می‌کنند درقرن‌های آینده طول عمر انسان‌ها بسیار زیاد شود و انسان در اثر اتفاقاتی، چون بلا‌یای طبیعی یا تصادف و حوادثی ازاین قبیل جان خود را ازدست بدهد.

 

به این مطلب رای بدهید

(1)
ارسال کننده:
تعداد بازدید: 342

ارسال دیدگاه برای

نظرات کاربران
هیچ دیدگاهی ثبت نشده است
تماس با آناهید

شعبه فرديس نبش فلكه اول برج نگين البرز طبقه سوم واحد 14 - 02634239036 - 09906397959
شعبه کرج جهانشهر - بلوار مولانا - ابتدای خیابان ابوعلی سینا بن بست اول پلاک 11 02634482490 - 09197396892 - 09108809660

Beauty

ساعت کاری ما :


شنبه تا پنج شنبه
10:00 ~ 20:00
جمعه ها با تعیین وقت قبلی
Beauty
سفارش آنلاین

سفارش تا 24 ساعت آینده

محل سفارش اینترنتی (در حال راه اندازی)

پیغام ما را بخوانید