تماس      

آكادمی تخصصی میکروپیگمنتیشن آناهید آموزش و خدمات میکروپیگمنتیشن ،هاشور ابرو ، رژلب ، خط چشم و ..... کرج تهران 09108809660

برگزاری دوره های آموزشی

حضوری ، آنلاین و مجازی

  0910 880 96 60


 

no اگر میخواهید  تو کارتون موفقیت کسب کنید no

از همون اول باید قوی شروع کنید

از همون پایه

ما به شماکمک میکنیم

تا بتونید تکنیک درست رو یاد بگیرید

به شما یاد میدیم تا ظریف و با دقت کار کنید

تا یک بار خوب و درست آموزش ببینید 

تا معروف بشید

تا هنرمند باشید ...

یادتون باشه 

مشتری کار خوب میخواد

نه دیزاین محیط

نه مدرکای جور وا جور رو دیوار

اگر کار زیبا ارائه بدی طرفدارای کارت زیاد خواهند شد

موفقیت  = فقط کار خوب   


آموزش حضوری و

آموزش  آنلاین  و مجازی


سرفصل های آموزش

 1. میکرو به سه روش نچرال، کلاسیک، لیفت و تیغ ماهی
 2. اموزش تکنیک آمبره - سامبره و ترکیب
 3. آموزش شیدینگ و ماژیکی
 4. میکروشیدینگ چشم، لب، ابرو
 5. آموزش پوست شناسی
 6. آنالیز رنگ - پیگمنت شناسی
 7. رنگ شناسی و ترکیب رنگ
 8. آشنایی با لوسیونهای مجازی و موارد پزشکی و بهداشتی با در نظر داشتن ایمنی در کار
 9. ممنوعیت و محدودیت ها در ارایش دائم
 10. دکاپاژ ابرو، چشم، لب، روشن کردن ابروهای تیره بدون استفاده از مواد شیمیایی
 11. اصول قرنیه سازی با دیوایدر و طراحی اصولی - کار عملی ترکیب 
 12. آموزش بن مژه، خط چشم
 13. تکنیک بیلیدینگ فیبروز
 14. آموزش کامل قرينه سازی و ...
 15. مرکز آموزش فیبروز ابرو


 


 

آموزش میگروپیگمنتیشن در کرج، آموزش میکروبلیدینگ

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های این دوره از آموزش میکروپیگمنتیشن و آموزش میکروبلیدینگ در سالن زیبایی آناهید به سه روش، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار خواهد شد.
طبق قوانین اموزشی فنی حرفه ای تعداد نفرات برای کلاس های خصوصی از یک تا سه نفر، نیمه خصوصی از سه تا 5 نفر و گروهی بین 5 تا 15 نفر تشکیل می شود.
کلاس ها بعد از اینکه  به حد نصاب تعداد نفرات رسید با هماهنگی مربی هفته ای دو تا سه جلسه برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند یا شاغل هستند و یا افرادی که از شهرستان برای کلاس ثبت نام میکنند، امکان برگزاری کلاس های اموزشی فشرده در آخر هفته ها، روزهای تعطیل رسمی نیز وجود دارد.


آموزش میگروپیگمنتیشن در کرج، آموزش میکروبلیدینگ


ابزار و وسایل مورد نیاز برای هاشور ابرو (میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ):

ابزار لازم جهت حضور در این دوره آموزشی:

• دستگاه میکروپیگمنتیشن (که ملاک انتخاب کردن این دستگاه، بالا بودن قدرت موتور و ارتعاش کم آن میباشد. هر چقدر میزان لرزش پایینتر و قدرت تزریق بالاتر باشد، میکروپیگمنتیشن بهتر و دفیق تر انجام خواهد شده و زیبایی هاشور ابرو، لب، چشم  بیشتر می شود).

• سوزن های استریل و یک بار مصرف

• رنگدانه


آموزش میگروپیگمنتیشن در کرج، آموزش میکروبلیدینگ


توانایی های کسب شده بعد از اتمام کلاس های آموزشی هاشور ابرو :

پس از گذراندن دوره ی  آموزش میکروپیگمنتیشن و اموزش میکروبلیدینگ در سالن زیبایی آناهید، شما نحوه استفاده از دستگاه را به طور کامل یاد گرفته و همچنین، حرکات درست دستان، شیوه ی اولیه ترسیم ابرو (یا لب و خط چشم و ...) و راه انتخاب رنگدانه درست را فرا میگیرید.
شما بلافاصله بعد از یادگیری نحوه میکروپیگمنتیشن می توانید کار حرفه ای خود را آغاز کنید. اما پیشنهاد آناهید به شما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نمایید.


tel: 02634093103


بازار کار هاشور میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

میکروپیگمنتیشن به دلیل پایداری که در رنگ و پروسه بدون درد آن وجود دارد، روز به روز بسیار رایج تر گزشته می شود.
همچنین، به دلیل کاربردها زیادی که میکروپیگمنتیشن در قسمت های مختلفی از صورت بانوان دارد، بازار کار بسیار زیادی دارد.
میزان سقف درآمد میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در هز شهر متفاوت است. میکروپیگمنتیشن در میان آرایشگرها به عنوان شغل پردرآمد حساب می شود.
سالن زیبایی آناهید امیدوار است که هنرجویان عزیز بعد از گذراندن این دوره از کلاس های اموزشی هاشور ابرو شروع به کسب درآمد کرده و کسب و کار خود را بهتر کنید.

یکی از روش‌های مدرن آرایش و زیبا سازی ابرو، آرایش فیبروز ابرو است که به معنای خط ابرو یا هاشور و سایه زدن ابرو است. این کار با استفاده از سوزن‌های یک بار مصرف انجام شده و فرم زیبایی را به ابروها می‌بخشد. معمولاً افرادی که ابروهای توخالی یا بدفرمی دارند، از هاشور زدن، سایه ابرو، تاتو یا فیبروز ابرو برای اصلاح فرم ابروهای خود استفاده می‌کنند. در ادامه، به طور مختصر به آموزش نحوه‌ی انجام فیبروز ابرو و قیمت این عمل در تهران خواهیم پرداخت.

فیبروز ابرو

در روش فیبروز ابرو، برای زیبا سازی و اصلاح ابرو، به نوعی از ترکیب روش‌های تتو  و هاشور ابرو استفاده می‌کنند. البته این روش بر خلاف تتو، دائمی نبوده و در هر زمان امکان تغییر شکل آن وجود دارد.

در عمل فیبروز ابرو، با قراردادن رنگ‌های مخصوص روی پوست و ایجاد برش‌های کوچک و سطحی از طریق سوزن‌های یک بار مصرف، جوهر به صورت هاشور به زیر لایه‌ی پوست منتقل شده و بر خلاف عمل تاتو، ظاهر طبیعی و زیبایی را به ابروهای فرد می‌دهد. از تفاوت‌های فیبروز ابرو و تاتوی ابرو می‌توان به شکل طبیعی و هاشوری ابروها در این روش و امکان اصلاح و پاک کردن آن اشاره کرد.

در این عمل، فرم طبیعی ابروها حفظ شده و شکل متقارن و زیبایی به آن‌ها داده می‌شود. دقت انجام این عمل نسبت به تاتوی ابرو به مراتب بیشتر بوده و درد کمتری دارد. البته باید توجه داشته باشید که افرادی که قبلاً از روش تاتوی ابرو استفاده کرده‌اند، دیگر نمی‌توانند از فیبروز ابرو نیز بهره مند شوند.

مدل فیبروز ابرو

مدل فیبروز ابرو

مدل‌های مختلف فیبروز ابرو

به طور کلی، چهار نوع فیبروز ابرو داریم: 1. هاشور ابروی Spine3، 2. هاشور ابروی Spine5، 3. هاشور ابروی Spine6 و 4. هاشور ابروی Upper Spine.

در مدل Spine3، که به آن هاشور ابروی سه بعدی هم گفته می‌شود، طراحی، بر اساس قسمت انتهایی ابرو انجام می‌شود. یعنی هاشورها به سمت دم ابرو زده می‌شوند. این مدل برای افرادی که ابرهای کم پشتی دارند، کاملاً مناسب است.

مدل Spine5، بر اساس نقطه‌ای در وسط حد فاصل تاج و ابتدای محل رویش ابرو انجام میگیرد. این مدل برای افرادی که فرم ابروی ان‌ها نامنظم است، بیشتر کاربرد دارد. Spine5 برای آقایان نیز مناسب خواهد بود.

در مدل Spine6 یا هاشور کلاسیک، هاشورها بر اساس نقطه‌ی انتهای قوس پایینی ابرو طراحی می‌شوند.

در مدل Upper Spine هاشورها رو به بالا زده شده و ابروها، شکل پهن و یکدستی می‌گیرند.

 

ابزار و رنگ‌های مورد نیاز برای فیبروز ابرو

اکثر کارهای عمل فیبروز ابرو به وسیله‌ی یک وسیله‌ی سوزنی ظریف به نام قلم میکروبیلدینگ انجام می‌گیرد. با استفاده از این قلم و نوعی رنگ مخصوص که به گفته‌ی سازندگان آن، هیچگونه ضرری برای پوست ندارد، برای تزریق رنگ به زیر لایه‌های سطحی پوست استفاده می‌شود.

برای با حداکثر رساندن دقت کار، از یک نرم افزار مخصوص برای اسکن صورت و اطمینان از تقارن ابروها استفاده میشود. برای شروع این عمل، ابتدا خطوط اطراف ابرو را نشخص می‌کنند. در مرحله‌ی بعد رنگ روی پوست قرار گرفته و به آن شوک می‌دهند. بعد از گذشت چند دقیقه، ابروها رنگ گرفته و آماده‌ی بی حس شدن می‌شوند. بعد از بی حسی پوست، روی قسمت انتهایی یا دم ابرو کار می‌کنند. در مرحله‌ی بعد، که مرحله‌ی اصلی این فرایند به حساب می‌آید، بر اساس سفارشی که مشتری ارائه کرده، مدل و تعداد هاشورها را روی پوست پیاده می‌کنند.

 

نکات مهم قبل و بعد از انجام فیبروز ابرو

توجه داشته باشید که قبل از انجام این عمل، به هیچ عنوان از قرص‌های آهن، ویتامین E، آسپرین، فشار و اعصاب استفاده نکنید. از انجام عمل فیبروز ابرو در دوران بارداری خودداری شود و اگر سابقه‌ی هرگونه حساسیت پوستی را دارید، حتما به پیگمنتر یا همان آرتیست خود اطلاع دهید. 

برخی از افراد بعد از انجام عمل فیبروز ابرو دچار حساسیت پوستی می‌شوند. در بدترین حالت هم امکان عفونت وجود دارد. در صورت مشاهده‌ی این عوارض حتماً به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید. در ضمن توجه داشته باشید که سوزن‌ها و لوازم مورد استفاده در این عمل کاملاً یک بار مصرف بوده و در صورت استفاده از سوزن‌های مصرف شده، امکان انتقال بیماری‌های ایدز و هپاتیت وجود دارد.


آموزش حضوری و

آموزش  آنلاین  و مجازی


شعبه کرج
  026 34 09 31 03

  0910 880 96 60

آدرس : جهانشهر بلوار مولانا روبروی نوردیدگان ساختمان سروش ط 5 واحد 508


شعبه تهران

   0990 639 79 59

 آدرس :  زعفرانیه مقدس اردبیلی خیابان ب ساختمان ب ط 1 واحد1


 

@anahidbeauty.ir

شاید در وهله اول برای بسیاری از افراد علاقمند به رشته های آرایش و زیبایی ، هزینه ها در اولویت قرار داشته باشد و این بزرگترین اشتباه است.شاید هر چیز گرانقیمتی با ارزش نباشد ولی قطعا بدانید هر چیز ارزانی بی ارزش است .هیچ انسان عاقلی الماس را به بهای ناچیز نمی دهد.


بیشتر هنرجویانی که وارد عرصه ی آرایش و زیبایی می شوند بعد از مدتی تلاش و کوشش از اینکار خسته شده و آن را ترک می کنند.
 
  آیا میدانید دلیل آن چیست ؟؟؟؟؟؟
 
این اصل را همواره به خاطر بسپارید : ((کسب دانش تئوری در مقابل تجربه آن مانند قطره ای در اقیانوس میباشد))
 

بله ، شاید باورتان نشود ،شاید از شنیدن این سخن بخندید .اما بزرگان هر رشته ای این حقیقت را با تک تک سلول های وجودشان درک کرده اند.

تجربه تجربه تجربه

 تاتو و هاشور ابرو
 

 

  اما آیا زمان کافی برای تجربه کردن دارید؟!

 
حجیم سازی لب
 
این سئوال، به خود افراد برمی گردد ،اما به نظر ما زمان ، بسیار گران بهاست و البته هزینه های گزافی را هم به دنبال داشته داشته باشد و حتی ممکن است باعث دلسرد شدن و در نهایت ترک کار شود و این همان چیزیست که باعث میشود از تعداد کسانی که وارد عرصه آرایش و زیبایی می شوند تعداد معدودی ماندگار و موفق باشند.
 
 
اگر باهوش باشید و آینده نگر از تجربه دیگران نهایت استفاده را می برید 

آناهید - بهترین مرکز   تاتو و  هاشور ابرو    در کرج

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ارسال کننده: ن نجابت
تعداد بازدید: 50559

به این مطلب رای بدهید

(18)

ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران

م

محمد علی جعفری، شنبه , 1396/09/18

واقعا مطالب جالب و به جایی بود. این که تجربه خیلی در کار مهم است به نظر من هم کاملا درست است ومنطقی .استفاده از تجربه دیگران در کار یکی از مهمترین عوامل موفقیت است.

ا

سميه، سه شنبه , 1397/01/14

سلام
ببخشيد شما آموزش آنلاين هم داريد
منظورم از راه دور هست.
آخه من اهواز هستم و نميتونم بيام

وب سایت آرایشی و زیبایی ، سه شنبه , 1397/01/14

سلام
بله آموزش آنلاين هم داريم.
با شماره های موجود در منوی تماس ارتباط برقرار کرده و از جزییات آموزش مطلع شوید.

ا

ثمین، چهارشنبه , 1397/03/09

سلام
میشه لطفا زمان لازم برای آموزش های فشرده میکروپیگمنتیشن رو بگید آخه از شهرستان باید بیام
میخوام بدونم چند روزه میشه آموزش دید

ا

فاطمه، يكشنبه , 1398/10/08

سلام عزیزان.من یکساله تاتوکارمیکنم الان به مرحله ای رسیدم که دلسردشدم اخه برای هرکدوم ازمشتریام که انجام دادم یانگرفته یارنگش مات شده وبدرنگ،سه ماه پیش برای۶نفرازدوستام باهم تودوروزقاب وسایه انجام دادم اماهیچکدوم نگرفت و۱۵روزپیش براشون ترمیم کردم بازم نگرفت ومن حسابی خجالت زده ام.لطفا راهنماییم کنید.
برچسب ها