برای انجام هاشور ابرو یا میکرو ابرو از دو روش استفاده می شود : یک روش هاشور ابرو با استفاده از دستگاه های برقی یا میکروپیگمنتیشن و روش دوم میکرو ابرو با استفاده از میکروبلیدینگ که به روش دستی شناخته میشود.در این مقاله سعی داریم شما را با کارهایی که قبل از انجام هاشور ابرو باید انجام دهید، آشنا کنم.

هاشور ابرو

امروزه بیشتر بانوان دلشان می‌خواهد همیشه آراستگی کامل داشته باشند اما شاید در برخی مواقع فرصت و حوصله اینکه هر روز دستی به‌ صورت و چهره خود ببرند نداشته باشند. شاید به همین دلیل هاشور ابرو ای میکرو ابرو و بعدها میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

به جرأت می توان گفت هاشور ابرو یکی از سخت ترین و پیچیده ترین هنرهای آرایش دائم می باشد که انجام آن احتیاج به تجربه و تخصص بسیار بالا دارد. که میتواند زیبایی را به چهره شما ببخشد.

در این مقاله سعی داریم با توضحاتی پیرامون هاشور ابرو (میکرو ابرو)، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدنگ ، مزایا و معایب هاشور ابرو شما را بیشتر با این موضوعات آشنا کنیم.

هاشور ابرو


هاشور ابرو چیست و چگونه و با چه روش هایی انجام می شود؟

به طور کلی میتوان هاشور ابرو ( میکرو ابرو ) را این طور تشریح کرد :

ایجاد خطوط ظریف در ابرو با طول های نا مساوی در جهت رویش موها با توجه به شکل کلی ابرو و صورت "

پر کردن ابرو و قرینه سازی ابرو با تاتو با دو روش سایه (شید) و خط (لاین) قابل انجام است که و کشیدن خطوط در میان ابرو با نام هاشور ابرو معروف شده است. به عبارتی میتوان گفت هاشور ابرو روش هایی جدیدی از تاتو هستند که با خطوط  طبیعی که به صورت سه بعدی زده میشوند باعث خطای دید میشوند و و خطوط برجسته دیده میشوند

 

 

هاشور زدن ابرو با استفاده از دو ابزار قابل انجام است : 

ابزار برقی: استفاده از دستگاه های برقی 

ابزار دستی: استفاده از تیغ های سوزنی شکل که به روش دستی شناخته میشود.

هر دو روش از سالهای بسیار دور مورد استفاده قرار می گرفته ( مخصوصا روش دستی) که البته در دهه گذشته با پیشرفتهای شگرفی در نحوه اجرا و تجهیزات و رنگ های مربو طه روبرو بوده است. 

 روش اجرا با دستگاه برقی به میکروپیگمنتیشن و روش دستی به میکروبلیدینگ معروف می باشند.

 

 

هاشور ابرو چه مزایایی دارد؟

1- با هاشور ابرو میتوان ابرو های قرینه شوند
2- ابرو ها حالت طبیعی خود را حفظ می کنند
3- با رفع عیوب ابرو و تغییر حالت در متعادل سازی چهره تاثیر می گذارد

در ویدیوی زیر میتوانید نحوه هاشور زدن ابرو را مشاهده کنید

 

هاشور ابرو به روش میکرو ابرو چیست؟

اما سوالی که این روز ها  برای خانم ها خیلی مورد سوال هست در مورد روشی از میکرو ابرو (هاشور ابرو ) به نام فیبروز ابرو می باشد. که با تلفیق دو روش شید و لاین تاتو، متد هایی برای اجرای بهتر روش هاشور ابرو مطابق فرم ابرو و صورت هرکس ابداع کرده که نتیجه کار این متد ها بسیار طبیعی و زیبا هستند.

برای آشنایی بیشتر با روش فیبروز ابرو روی این مقاله کلیک کنید      فیبروز ابرو چیست؟  

 

هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن چیست؟

 میکروپیگمنتیشن (تاتوی اصلاحی ) پیاده سازی و یا وارد نمودن رنگدانه ، در حد فاصل قسمت رویی (اپیدرم) و زیرین(درم) پوست برای حصول اطمینان از ماندگاری طولانی و ایمن میباشد .
در روش میکروپیگمنتیشن مقداری از رنگ وارد سوزن می‌شود و از روی مدل، نواحی مورد نظر پر خواهد شد. این جلسه معمولا نیم تا یک ساعت طول می‌کشد و دردناک نیست زیرا سوزن خیلی عمیق وارد پوست نمی‌شود. هر از گاهی نیز کمی به پوست استراحت داده می‌شود. البته قبل از انجام، می‌توان از کرم‌های موضعی بی‌حس‌کننده هم استفاده کرد. بعد از اتمام جلسه، ابرو کمی پررنگ به نظر می‌رسد اما رنگ آن به مرور و در عرض چند روز طبیعی می‌شود. آرایشگاه خوب برای ابرو در مشهد

دستگاه میکروپیگمنتیشن

نمونه دستگاه میکروپیگمنتیشن (micropigmentation)


هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ چیست ؟

میکروبلیدینگ  نیز یکی از  روش انجام آرایش دائمی بوده و زیر مجموعه تاتو و هاشور (میکرو) به حساب می آید که جدیدتر بوده و به علت ماندگاری کمتر نسبت به میکروپیگمنتیشن معمولا جزو روش های نیمه دائم به حساب می آید. زیرا در این روش جوهر به غشا میانی پوست رفته و به همین دلیل نیمه دائمی محسوب می شود. لازم به ذکر است که انجام این روش نیاز به مجوز داشته و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد.

تجهیزات مربوط به هاشور به روش میکروبلیدینگ

تجهیزات مربوط به هاشور به روش میکروبلیدینگ

يکي از موارد و در واقع مهمترين کاربرد اين روش ، در انجام هاشورهاي ظريف و مويي ميباشد. دليل اين امر هم ، در اين است که در روش ميکروپيگمنتيشن ،  به دليل لرزش هاي دستگاه (تبديل حرکت دوراني موتور به حرکت خطي سوزن ) و ضربات وارده از سوزن به پوست،  خط هاي هاشور ، ضخيم تر از موي ابرو ايجاد ميشود و البته عميقتر .

 

 

نکته مهم در مورد هاشور به روش میکروبلیدینگ  (microblading) 

حفظ فاصله بين خطوط هاشور  نسبت به موهاي ابرو ، نوع خواب و کمان خطوط ،  بسيار حائز اهميت ميباشد. کوچکترين اشتباهي در اين موارد ، قابل بازگشت نيست و به دليل ظرافت کار و تعداد بالاي خطوط ، نسبت به روش ميکروپيگمنتيشن ، خطا ها کاملا مشخص ميشود . حتي يک کمان ناهماهنگ با ديگر خطوط  از زيبايي کار شما بسيار خواهد کاست .

آموزش هاشور ابرو در شیراز

هاشور ابرو با روش فیبروز

هاشور ابرو بعد از چند روز طبیعی میشه

این بستگی به جنس پوست و تخصص پیگمنتر در کاشت رنگ دارد. اگر در هنگام هاشور ابرو یا میکرو ابرو پوست کمتر اسیب ببیند در نتیجه پس از یک هفته تقریبا حالت طبیعی ابرو باز میگردد بدون اینکه ریزش رنگ صورت بگیرد. البته پس از 6 ماه تا یکسال به ترمیم ابرو نیاز دارید.

دلیل این اتفاق هم این هست که بعد هاشور زدن ابرو ها رنگ شروع به اکسیده شدن زیر پوست میکند به همین خاطر به رنگدانه ها به تیره ترین شکل ظاهر میشن از طرفی آب میان بافت ها و رنگدانه های محافظ به علت حفاظت از پوستی که در اثر هاشور ابرو خراشیده شده به سطح پوست حرکت می کنند و تقربیا حدود یک هفته بعد قسمت های زخم شده ترمیم شده و پوست های مرده قبلی به صورت پوسته پوسته ریز در محل هاشور جمع میشوند که همین امر باعث میشود رنگ هاشور ابرو کمرنگ تر دیده شود که تقریبا این روند حدود یک هفت دیگر ادمه پیدا می کند و در نهات در روز چهاردم بعد از هاشور رنگ اصلی هاشور مشخص می شود

تغییر رنگ در هاشور ابرو

بعد از انجام هاشور ابرو معمولا مقداری تغییر رنگ وجو دارد که رنگ نهایی، به نوع پوست افراد بستگی دارد و معمولا بین 20 تا 80 درصد روشن‌تر خواهد شد. به همین دلیل 3 هفته بعد، مجدد باید برای ترمیم مراجعه کرد. البته می بایست به این نکته نیز توجه داشت که در بعضی موارد ترمیم مجدد نیز لازم است مخصوصا برای پوست هایی که چربی زیادی دارند. 

هاشور ابرو به روش فیبروز

از دیگر عوامل تغییر رنگ در هاشور ابرو این است که امکان دارد در هنگام کار آب میان پوستی از بافت پوست خارج میشود که در عوام به آن خونابه گفته میشود. اگه خروج این مایع بیش از حد باشد ،رنگ تزریقی تاتو ریزش پیدا خواهد کرد. البته خروج به مقدار کم طبیعی می باشد.

حتما بخوانید:

پوسته‌ریزی از عوارض‌ هاشور ابرو است که معمولا چند روز بعد از انجام این عمل آغاز می‌شود. به همین دلیل باید صبح و عصر از کرم مرطوب‌کننده روی ابروها استفاده کرد. تا یک هفته بعد از این عمل هم نباید حمام کرد. شنا و استفاده از جکوزی هم ممنوع است و تا جای ممکن نباید زیر نور آفتاب رفت.

تمامی این نکات که بسیار ساده و ابتدایی به نظر میرسد میتواند در نتیجه کار تاثیر بسزایی خواهند داشت.

 

 

چه کسانی  مشکل رنگ گیری در هاشور ابرو دارند:

  • مشکل بیماری دیابت
  • مصرف داروهای اعصاب
  • قرصهای جلوگیری
  • افرادی که مشروب استفاده میکنن
  • افراد سیگاری  
  • دوران پریودی

و یک توصیه دیگر: به هیچ عنوان از بتادین استفاده نکنید.

آموزش هاشور ابرو در اصفهان

هاشور ابرو

علت عدم انجام هاشور ابرو دردوران قاعدگی:

به دلیل اینکه در دوران قاعدگی سطح ترشح هورمون ها متغیر می شود و استانه درد و تحمل پایین میاد,و اینکه در این دوره رگ های خونی خیلی باز هستنند,توصیه میشه انجام تاتو بعد از دوره انجام شود.

  • درد و تحمل پایین.
  • رنگپذیری پایین ب علت گردش خون بالا.
  • خونریزی حین انجام کار و ریزش رنگ.

میکروبلیدینگ ابرو

دردوران بارداری نوزاد از طریق خون مادرتغذیه میشودوبا انجام میکروپیگمنتیشن موادشیمیایی وسرب دار وارد خون نوزاد شودو ممکنه سقط جنین هم منجرشود' وهمچنین پوست مادردراین دوران کشیده میشودوبعداز فارغ شدن ب حالت اولیه خود بازمیگرددو باعث تغیرحالت بی کیفیت شدنه کارمان میشود 'همچنین هورمون های بدن فعال است و پوست رنگ پذیری مطلوبی نخواد داشت


در این دوران تمام سیستم هورمونی زنان در دوران بارداری تغیر میکند و امکان ایجاد خطر و گوشت اضافه و عفونت و ریزش رنگ میشود امکان ایجاد خطر برای جنین هم وجود دارد
وبعداز فارغ شدن هم بهتراست تازمانی ک بچه از شیر مادرتغذیه میکند این کار انجام نگیردیادرصورت انجام دادن چند ساعت قبل و بعد از انجام کار مادر ب بچه شیر ندهدو یکبار شیر را بدوشد و دور بریزد بعد به نوزاد شیر بدهد.


بعضی خالها ریشه دارن در اصطلاح و این ریشه به رگهای اصلی بدن متصل هستش و ما به دلیل اینکه شناختی از نوع اون خال نداریم نباید اصلا کار کنیم روشون البته خالهای گوشتی ، و امکان داره دچار شوکهای قلبی و .... بشن . پس به هیچ عنوان روی خال نباید کار کنیم 


آیا واقعا به این عمل نیاز دارید؟

میکروپیگمنتیشن یا روش ‌هاشور ابرو را به افرادی توصیه می‌کنند که ابروهای بسیار نازک و کم‌پشتی دارند. البته این روش برای کسانی که ابروهای پهن، ولی خالی‌ای دارند هم مناسب است. به عبارتی، اگر در طول روز همیشه مجبورید به کمک مداد ابرو به ابروی خود فرم دهید و داخل آن را پر کنید، این روش برای شما مفید و کارآمد است. اگر به‌دلیل تصادف یا بیماری یا حتی سوختگی، جوشگاهی روی پوستتان جا مانده نیز میکروپیگمنتیشن روش توصیه‌شده‌ای است که باید زیر نظر متخصص زیبایی یا پوست انجام شود.

 

هاشور ابرو


میکروپیگمنتیشن برای چه افرادی مناسب است؟

1-کسایی که از کم رنگ بودن چهره خود ناراضی هستند

2-مشغول و درگیر محیط کار بیرون هستند و فرصت ندارند نواقص زیبایی خود را هر روز آرایش کنند

3-ورزشکارند و هر روز ناچارند چندین بار دست به قلم شده تا زیبایی را به چهره خود بدهند

4-با ابرو و مدل رویش آن مشکل دارند

5-لبها به صورت ارثی هاشیه و رنگ منظمی ندارد

6-کسانی که مژه های کم دارند


حتما بخوانید:

 زمان ماندگاری‌ هاشور ابرو  به روش میکروپیگمنتیشن  چقدر است؟

ماندگاری هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ و متد فیبروز چطور ؟

 اثرهاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن در صورتی که اصولی و توسط پیگمنتر با تجربه انجام شده و مراقبت های پس از آن نیزبه خوبی و طبق دستور العمل ارائه شده، توسط فرد ،صورت پذیرد: حداقل تا 2 سال باقی می‌ماند اما به‌دلیل کمرنگ شدن لازم است هر 6 ماه تا یک سال آن را ترمیم کرد.‌

البته نوع پوست افراد  در این رابطه بسیار تاثیر گذار خواهد بود.


هاشور به روش میکروبلیدینگ و متد فیبروز هم همین‌طور است با این تفاوت که در روش میکروپیگمنتیشن ماندگاری بیشتر ، در روش میکروبلیدینگ به دلیل ظرافت و زیبایی بیشتر ، ماندگاری کمتر!  اکنون با پیشرفت هایی که در این عرصه بوجود آمده دستگاه های بسیار کارآمد و با کارایی فوق العاده به بازار عرضه شده اند که  به زیبایی و ظرافت کار هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن افزوده و سرعت انجام کار را هم برای پیگمنتر بهبود بخشیده اند. 


همانطور که میدانید لرزش دستگاه تاتو یکی از عوامل تعیین کننده در کیفیت کار و تزریق صحیح رنگ دانه داخل بافت پوست میباشد که این مهم با استفاده موتور های الکتریکی با کیفیت ساخت کشوره های پیشرو در این زمینه از جمله سوییس و ژاپن به دست امده است. استفاده از فن اوری های  خاص در تولید بدنه دستگاه تاتو نیز بسیاربه این کار کمک کرده است جهت کاهش صدا و لرزش در عین حفظ قدرت  دستگاه.


در نهایت ایجاد هاشور به سبک میکروبلیدینگ ( متد فیبروز)، امکان ایجاد طرح‌های مو مانند ظریفی وجود دارد که حالت ابرو را طبیعی‌تر جلوه می‌دهد و به دلیل اینکه رنگدانه در سطح کم ‌عمق زیر پوست قرار می‌گیرد، به راحتی می‌توان آن را پاک کرد و مدل آن را تغییر داد و این باعث ماندگاری کمتر آن می باشد و بیشتر افرادی که تمایل به ایجاد تنوع در مدل ابروی شان دارند، آن را مورد توجه و استقبال قرار داده‌اند. بخصوص جهت قرینه سازی ابروی دختر خانم ها، ما میکروبلیدینگ فیبروز را پیشنهاد میکنیم .


میکروبلیدینگ فیبروز که متشکل از دو عبارت phi به معنای عدد فیϕ و brows به معنای ابرو است. این متد از قانون نسبت طلایی (1.618 به 1) پیروی می کند. این روش در بسیاری از علوم هندسی کاربرد دارد و این روش برای اولین بار در آکادمی فی و توسط برانکو بابیک (موسس آکادمی فی) برای اجزای صورت استفاده شده است. میکروبلیدینگ فیبروز یک روش نیمه دائمی برای ابروها می باشد که با کشیدن خطوط مو مانند بین ابروها و در جهت آن ها ابروهای فرد را پرپشت و طبیعی جلوه می دهد. 


چگونه می توان هاشور ابرو را پاک کرد؟

بعضی مواقع پیش می آید که عده ای به دلایلی مختلفی تصمیم دارند که هاشور ابروهایشان را پاک کنند. این افراد می توانند به استفاده از پودر مخصوص که رنگدانه های هاشور ابرو را بدون اینکه به پوست نفوذ کند جذب کنند و به راحتی هاشور ابرو خود را حذف کنند


آیا هاشور ابرو باعث ریزش ابرو میشود؟

یکی از دغدغه هایی که بسیاری افراد قبلا از انجام هاشور ابرو دارند این است که بعد از هاشور ابرو دچار ریزش ابرو نشود و بسیار در این مورد که " آیا هاشورایرو تاثیری در ریز ابرو دارد؟ " سوال میشود؛ خوشبختانه باید در جواب این سوال های گفت که به طور معمول هیچکدام از روش های هاشور به خودی خود باعث ریزش ابرو نمیشوند. رنگ هاشور ابرو ازمواد معدنی یا گیاهی است که معمولا تاثیر خاصی روی پیازه مو های ابرو ندارد. ولی در مواردی بسیار نادر که این مواد باعث ایجاد حساسیت شود امکان تاثیر گذاری تا حد بسیار کمی وجود دارد و یا اینکه اگر به مراکزی نامعتبر مراجعه شده باشید که از رنگ های تقلبی و مضر استفاده کرده باشند نیز امکان ایجاد این عارضه وجود دارد.

با همه این تفاسیر به طوری کلی می توان گفت که هاشور ابرو تاثیر چندانی در ریزش ابرو ندارد و اگر قصد انجام هاشور ابرو را دارید میتوانید با خیال راحت انجام دهید و از بابت موضوع ریزش ابرو بعد از هاشور اصلا نگرانی نداشته باشید.


باید نباید های قبل از هاشور ابرو 
کارهایی که باعث ماندگاری بیشتر هاشور ابرو می شود
تکنیک های جدید هاشور ابرو در 2020
آیا هاشور ابرو عوارض دارد
هاشور ابرو مویی به چه شکل است؟
 
بعد از هاشور زدن ابرو امکان رنگ کردن ابرو وجود دارد؟
سرطان زابودن هاشور ابرو حقیقت دارد؟

   1399/05/26

ارسال کننده: ناهید نجابت
تعداد بازدید: 705469

به این مطلب رای بدهید

(183)

ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران

م

محمد علی جعفری، سه شنبه , 1396/11/03

سلام .ممنون بابت نکات ارایه شده توی این مقاله
میخواستم بدونم برای هاشور میکروپیگمنتیشن بهتره یا میکروبلیدینگ و اینکه روی ابروی تاتو شده چطور ؟

ا

سمیرا، سه شنبه , 1396/11/03

سلام .ممنون بابت نکات ارایه شده توی این مقاله
میخواستم بدونم برای هاشور میکروپیگمنتیشن بهتره یا میکروبلیدینگ و اینکه روی ابروی تاتو شده چطور ؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، سه شنبه , 1396/11/03

سلام دوست عزیز
برای ابروهای تاتو شده قدیمی اگه رنگش تیره باشه بهتره هاشور انجام نشه چون امکان اینکه کار زیبایی انجام بشه خیلی کمه
در مورد اینکه کدام روش بهتره ، بستگي به سليقه هر شخص داره ،
به عنوان مثال اگه هزينه براتون مهم نيست روش ميكروبليدينگ هم طبيعي تر هست هم زيباتر اما هر شش ماه نياز به ترميم داره چون سريعتر محو ميشه ولی اگه هزينه براتون مهمه روش ميكروپيگمنتيشن به دليل ماندگاري بالاتر براي شما توصيه ميشه .
باز هم اگر سوالی در خدمت شما هستم.

وب سایت آرایشی و زیبایی ، سه شنبه , 1396/11/03

بست به كيفيت كار و محلی كه اين كار انجام ميشه بين 100 الی 400 هزار تومان

ا

سمیرا، سه شنبه , 1396/11/03

ببخشيد مگه چقدر اختلاف قيمت براي انجامش هست ؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، سه شنبه , 1396/11/03

بسته به كيفيت كار و شهر شما
بين 100 الی 400 هزار تومان

ا

سمیرا، سه شنبه , 1396/11/03

ممنونم بابت راهنمايی كه كرديد.

ا

سایه، شنبه , 1396/11/07

با سلام
به نظر من کار بلید خیلی قشنگه
ارزش هزینه کردن رو داره.
من انجام دادم خیلیم راضی هستم

ا

شیدا، شنبه , 1396/11/07

سلام
دختر خاله من قبلا یه جا براش هاشور زده بودن
کلی هم هزینه کرد
اولش خیلی قشنگ بود ولی بعد همش ریخت
انگار اصلا هاشور نزده
ولی جدیدا که هاشور زده دیگه نریخته ولی به قشنگی اون اولی نیست .

ا

شاد، پنچشنبه , 1397/03/03

با سلام ببخشید من آلرژی تقریبا شدیدی دارم به گونه ای که عمل بلفاروپلاستی انجام دادم بخاطر همین آلرژی خیلی دیر خوب شدم حالا خیلی دوست دارم هاشور انجام بدم بنظرتون عوارضی برای من نداره؟(اگه قبلش خودم آمپول ضدحساسیت بزنم چطور؟)

ا

لیلا، چهارشنبه , 1397/03/30

سلام
یه سوال داشتم من تا به حال هیچ نون تتویی رو ابروهام انجام ندادم ولی برای اولین بار میخوام انجام بدم اما یه مدل طبیعی میخوام باشه به نظرتون میکرو بهتره یا قاب ابرو؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، پنچشنبه , 1397/03/31

سلام دوست عزیز
اساساً میکرو نوع و روش انجام کار هست و ربطی به مدل کار ندارد.
ما مدل های متنوعی داریم مثل سایه ، ترکیب سایه و هاشور ، تاتو های ماژیکی با قاب و بدون قاب و ...
به نظر من مدل قاب کمی قدیمی هست و فقط کسانی که تاتو های قدیمی دارند بیشتر استفاده میکنند.ترکیب هاشور و سایه ( شیدینگ) و یا هاشور خیلی قشنگ تر هست حالا یا با متد میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ
امیدوارم مطلب فوق مفید بوده باشه

ا

Sani ، سه شنبه , 1397/08/08

سلام. میخواستم بدونم هزینه انجام هاشور ابرو چقدره؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، سه شنبه , 1397/08/08

سلام
لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید
قیمتها از 450 الی 700

ا

لیلا، سه شنبه , 1397/10/04

با عرض سلام. آیاابرو که مو نداره میشه از روش فیبروز پی آر استفاده کرد. سپاسگزارم

وب سایت آرایشی و زیبایی ، چهارشنبه , 1397/10/05

سلام
میشه ولی به طور معمول این روش برای ابروهای کم پشت و خالی مناسبتر هست تا ابرویی که کلا خالی هست و هیچ مویی نداره

ا

فاطمه، پنچشنبه , 1397/10/06

سلام‌. من دیروز ابروهامو هاشور کردم(فیبروز) ولی هم‌ابروهام‌ تا به‌تان‌ که این تا به تا بودنش افسردم کرده و هم خیلی کلفت و هم‌پررنگ . چیکا کنم؟ اگه کسی راه حلی داره به آیدی تلگرامم بفرسته Sporty_f

وب سایت آرایشی و زیبایی ، پنچشنبه , 1397/10/06

سلام
دوست عزیز پر رنگ بودن در ابتدا طبیعی هست نگران نباشید بعد از یک هفته الی ۱۰ روز خیلی کمرنگ و بعد از اون کم کم با ترمیم لایه های پوست رنگ واقعی خودش رو نشون میده
بنابراین بهترهست قبل از هر کاری ۳ الی ۴ هفته صبر کنید تا نتیجه نهایی کار مشخص بشه

ا

، شنبه , 1397/11/13

سلام وقت شما هم بخیر
انجام تاتو در زمان پریودی معمولا برای پیگمنتر یا تاتو کار سخت هست ولی قابل انجام میباشد

ا

مهتاب گرگان زاده، شنبه , 1397/11/13

سلام من پریودم روز دوم امروز وقت تاتو و خط چشم دارم آرایشگران گفته مشکلی نیست

ا

مهتاب گرگان زاده، شنبه , 1397/11/13

سلام من پریودم روز دوم امروز وقت تاتو و خط چشم دارم آرایشگران گفته مشکلی نیست

ا

رضاایرانی، چهارشنبه , 1397/11/24

سلام وخسته نباشیدببخشیدمزاحمتون میشم دیروزهاشورابروانجام دادم درست درنیاورده امکانش هست بیام شماببینید

وب سایت آرایشی و زیبایی ، چهارشنبه , 1397/11/24

سلام
بله عزیزم

ا

، دوشنبه , 1397/11/29

با سلام و احتران میکروبیلدینگ آیا به چشم آسیب میرساند
من چشم چپم التهاب دار شده و نبض زیر پلکم شدید میزنه
کاش اینکار رو انجام نمیدادم

ا

، دوشنبه , 1397/11/29

با سلام و احتران میکروبیلدینگ آیا به چشم آسیب میرساند
من چشم چپم التهاب دار شده و نبض زیر پلکم شدید میزنه
کاش اینکار رو انجام نمیدادم

وب سایت آرایشی و زیبایی ، دوشنبه , 1397/11/29

سلام
معمولا میکروبلیدینگ ابرو مشکلی برای چشم بوجود نمیاره مگر اینکه حساسیت پوستی داشته باشید که اون هم بیشتر روی ناحیه اطراف ابرو تاثیر میذاره

ا

، شنبه , 1397/12/04

سلام من میکرو انجام دادم زخمام ریخته ولی خطام گمرنگه چقدر طول می‌کشه تا درست شه

وب سایت آرایشی و زیبایی ، شنبه , 1397/12/04

عزیزم حداقل 20 الی 30 روز بعد از کار تاتو

ا

رویا، جمعه , 1397/12/24

سلام ایا زمانی که پریود هستیم ..و هاشور بزنیم تاثیر منفی دارد در انجام هاشور یا میکرو بیلدینگ

وب سایت آرایشی و زیبایی ، شنبه , 1397/12/25

سلام
مشکل کار در رنگ پذیری و ریزش رنگ هست و کار تاتو کار رو سخت میکنه

ا

فرزانه، پنچشنبه , 1398/02/05

من سه سال پیش تاتو کردم رنگ قهوایی ولی از همون اول رنگش طوسی شد چند بار هم ترمیم کردم ولی ناراضی تر از قبل شدم خیلی دلم میخواد هاشور کنم اینجا میگن باید اول تاتو رو از بین ببرم بعد ایا میشه روی تاتو اینکارو کرد. در ضمن یکی از ابروهای من نصفش دیگر در نیامد یعنی در اصل به کل ناراضی هستم با ابروهام

وب سایت آرایشی و زیبایی ، يكشنبه , 1398/02/08

سلام برای اینکه کارتون قشنگ بشه بهتره با لیزر پاک کنید بعد هاشور بزنید

ا

سمانه، يكشنبه , 1398/02/22

با سلام من سه هفته پیش فیبروز کرده بودم چشمم کمسو شده سوزش چشم دارم هی گفتن خوب میشه رفتم دکتر گفته موادش سمی بده اسیب رسونده من چیکار کنم حتی دکتر هم نتونست کاری کنه برام خیلی پشیمونم خیلی

وب سایت آرایشی و زیبایی ، دوشنبه , 1398/02/23

با سلام
دوست عزیز این بحث در تخصص ما نیست بهتره با یه دکتر دیگه مشورت کنید
احتمالا آلرژی خاصی نسبت به مواد تاتو داشتید

ا

Faezeh، دوشنبه , 1398/03/27

سلام خسته نباشید میگم به آناهید
واقعا عالی و پر محتوا توضیح دادین ممنون بابت این که این اطلاعات رو در اختیار ما قرار میدین

ا

سید، دوشنبه , 1398/07/08

سلام خسته نباشید
من هاشور میکروبلدینگ انجام دادم،تاج ابروهام رو علی رغم اینکه توصیه کردم،بلند تر از بقیه ردیف ابروهام درآورده
منم که از ثابت شدن رنگش میترسیدم از اونجا که برگشتم محکم محکم اضافی اون رو شستم و نسبتا خراشیدم،الحق که خیلی بهتر شد ولی ابروم کمی زخمی شده،حالا مشکلی برام پیش میاد؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، سه شنبه , 1398/07/09

با پماد آ چشمی چرب کنید اگه روش کمی عسل هم بزارید زودتر خوب میشه

ا

فاطمه، جمعه , 1398/09/08

سلام من ۳سال پیش ابروهامو هاشور زدم.میخاستم دوباره هاشور بزنم ک آرایشگرم گفتن رنگ ابروم پخش شده و رو ب قرمزی.برای من کار سایه ابرو رو با رنگ قهوه ای روشن انجام دادن. برای ترمیم من میتونم با رنگ دلخواهم هاشور بزنم یا نه باید همون سایه رو بزنم

وب سایت آرایشی و زیبایی ، شنبه , 1398/09/23

اگه بستر ابرو رنگش روشن باشه میشه

ا

سمیه، پنچشنبه , 1398/10/19

سلام وقت بخیر من داروی اعصاب مصرف میکنم روش میکروبیلدینگ میتونم انجام بدم؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، سه شنبه , 1398/10/24

مشکلی نداره
فقط استرس و مشکلات عصبی رنگ پذیری پوست رو پایین میاره

ا

زهره، سه شنبه , 1398/11/15

سلام خسته نباشید
من تا الان هیچ هاشور یا تتو روی ابروهام نزدم ابروهام از قسمت تاج و سر ابرو کمی خالی شده اما از دوستانی که قبلا هاشور یا تتو کردن سوال کردم بهم این کارو توصیه نکردن میگند باعث ریزش ابرو میشه و بعد یه مدتی تغییر رنگ میده و قرمز میشه این صحبتها درباره هاشور درسته من هدفم اینکه اگر موقعیتی نشد که ترمیم کنم حداقل به مرور کم رنگ بشه و ابرو هم بیشتر از این آسیب نبینه

وب سایت آرایشی و زیبایی ، يكشنبه , 1398/11/20

سلام اگر به روش میکروبلیدینگ این کار رو انجام بدید هیچ مشکلی برای موهای ابرو پیش نمیادچون خیلی سطحی انجام میشه و بعد از 6 ماه الی یک سال کمرنگ میشه

ا

Nazanin، جمعه , 1399/02/26

سلام من دو روز پیش میکرو بیلدینگ انجام دادم و اللن به شدت پشسمون چون ابروهام پهن شدن و به چهرم نمیاد و اینکه آرایشگرم گف‌که خیلی سطحی زده.امکان پاککردنش به طور کامل وجود داره؟؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، شنبه , 1399/03/03

سلام اگه ترمیم نکنید بعد از 6 ماه دیگه اثری ازش نمیمونه
بهتره که ریمو نکنید

ا

atefeh، دوشنبه , 1399/04/02

سلام‌خسته نباشید من‌ ۶ روزه میکرو کردم ابروهام‌رو زخم ها ک‌خود ب خود ب ریزش کرد رنگی روی ابروهام‌نیس و مثل قبل از میکرو هس ب ارایشگرم ک‌میگم میگه طبیعی هست درست میشه ولی من شک‌دارم‌ب این‌موضوع . چرا هیچ اثری از میکرو ب ابروهای من نیس آیا این‌امر طبیعی هست؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، پنچشنبه , 1399/05/09

سلام
می بایست یک ماه صبر کنید

ا

فرشته، دوشنبه , 1399/04/09

سلام.ببخشین فیبروز ابرو چقد زمان میبره کلا پاک بشه که بشه ابروی خودت و هیچ ردی ازش نمونه؟ممنون میشم جواب بدین منو از استرس دربیارین.

وب سایت آرایشی و زیبایی ، پنچشنبه , 1399/05/09

سلام
اگه ترمیم نکرده باشید معمولا بعد از 3 یا 4 ماه پاک میشه
واگه ترمیم کرده باشید یک الی دو سال

ا

محدثه، يكشنبه , 1399/05/26

سلام ببخشید میخواستم بپرسم بین میکرو تلفیقی،میکرونانو،میکروبلیدینگ ومیکروپیگمنتیشن کدامشون طبیعی تر و بهتر است؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، دوشنبه , 1399/06/10

سلام
معمولا میکروبلیدینگ به روش فیبروز ( نانو بروز بولد بروز و ...) اگه پیگمنر با سلیقه و ماهر باشه خیلی طبیعی در میاد

ا

Maryam ghaedi، چهارشنبه , 1399/05/29

سلام ببخشید من میکرو فیبروز انجام دادم یک روز پیش اما یکی از ابروهام بیشتر کلفت شده سه هفته ی دیگه ک مراجعه کنم برای ترمیم میشه قسمت کلفتی رو پاک کرد؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، دوشنبه , 1399/06/10

سلام
اگه ترمیم نشده باشه میشه درستش کرد

ا

عاطفه، جمعه , 1399/07/25

سلام من میکروبلدیندگ(فیبروز) انجام دادم ولی اصلا راضی نیستم چون ابروهامو تابه تا کرده.میخوام پاکش کنم بعد ازریک هفته پاکش کنم زخم نمیشه و گوشت اضافه نمیاره.و اینکه کامل پاک میشه و حتی حاله ای روی پوست نمیمونه؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، دوشنبه , 1399/08/05

سلام
بهتره یک ماه صبر کنید
چون خیلی کمرنگ تر میشه
و بهتره روش دوباره کار انجام بدید
این طور بهتره از ریموو هست
چون ریمو هم هزینه زیادی داره و هم یه قرمزی امکان داره توش بمونه
که در نهایت باید دوباره کار تاتو انجام بدید تا معلوم نباشه

ا

سعیده سادات، شنبه , 1399/10/27

سلام امروزمیکرو بلندینگ ابرو انجام دادم پوستم هم خشکه به همین راحتی پاک نمیشه . چه موقع از پماد چشمی استفاده کنم ؟ چون نمی‌خوام کمرنگ بشه و پاک بشه ممنون

ا

سپیده، شنبه , 1399/11/18

سلام این پودر مخصوصی که برای پاک کردن هاشور فرمودید چطوری هست.کجا میشه تهیه کرد

ا

آیسان پناهی، سه شنبه , 1399/11/21

من ابرو های کم حجمی دارم. نمیخام ابروهای خودم تغییری کنن فقط میخام پر تر بشن هاشور می تونه خوب باشه برام؟
ارومیه هستم یه جای خوب هست معرفی کنید بهم ؟