برای انجام هاشور از دو روش استفاده می شود : یک روش با استفاده از دستگاه های برقی و روش دوم با استفاده از تیغ های سوزنی شکل که به روش دستی شناخته میشود

قبل از هاشور زدن ابروها حتما این مقاله را بخوانید | میکروبلیدینگ ( فیبروز ابرو) ، میکروپیگمنتیشن

امروزه بیشتر خانم‌ها دلشان می‌خواهد همیشه آراسته باشند اما شاید فرصت و حوصله اینکه هر روز دستی به‌صورت ببرند نداشته باشند. شاید به همین دلیل تاتو و بعدها میکروپیگمنتیشن طرفداران زیادی پیدا کرده است.

به جرأت می توان گقت هاشور ابرو یکی از سخت ترین و پیچیده ترین هنرهای آرایش دائم می باشد که انجام آن احتیاج به تجربه و تخصص بسیار بالا دارد.


آناهید به عنوان یکی از بهترین مراکز تخصصی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ (تاتو و هاشور)  در جهانشهر و  فردیس کرج با مجوز پزشکی  آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات تضمینی میباشد.

noتلفن های تماس no

  آموزش       60 96 880 0910 

شعبه فردیس

36 90 23 34 026        59 79 639 0990

شعبه جهانشهر

90 24 48 34 026      92 68 739 0919

مدیریت : نجابتهاشور ابرو چیست و چگونه و با چه روش هایی انجام می شود؟

به طور کلی میتوان هاشور ابرو را این طور تشریح کرد :

  ایجاد خطوط ظریف در ابرو با طول های نا مساوی در جهت رویش موها با توجه به شکل کلی ابرو و صورت

برای انجام هاشور از دو روش استفاده می شود :  یک روش با استفاده از دستگاه های برقی و روش دوم با استفاده از تیغ های سوزنی شکل که به روش دستی شناخته میشود.

هر دو روش از سالهای بسیار دور مورد استفاده قرار می گرفته ( مخصوصا روش دستی) که البته در دهه گذشته با پیشرفتهای شگرفی در نحوه اجرا و تجهیزات و رنگ های مربو طه روبرو بوده است. 

روش اجرا با دستگاه برقی به میکروپیگمنتیشن (micropigmentation) و روش دستی به میکروبلیدینگ (microblading) معروف می باشند.

بهترین آرایشگاه زنانه کرج | آرایشگاه خوب در کرج

 

فیبروز ابرو چیست؟

اما سوالی که این روز ها  برای خانم ها خیلی مورد سوال هست در مورد روشی به نام فیبروز ابرو می باشد. ما در اینجا سعی می کنیم به ربانی ساده کلیات این روش را برای شما عزیزان توضیح دهیم.

کمپانی فی ( phi ) با مدیریت آقای برانکو بابیک ( موسس کمپانی) چند سالی هست که در زمینه آرایش دایم فعالیت می کند و سبک هایی خاص در نحوه اجرا ابداع کرده است از جمله روش فیبروز( phibrows)  برای طراحی ابرو به روش میکروبلیدینگ ( سایه ، هاشور و  میکس سایه و هاشور)  و همچنین فیکانتور (PhiContour) 

موسسه فی در زمینه های PHILINGS( –  PhiHair –  PHINESSE – PHILASHES – jhj, PHISCALP نیز فعالیت می کند .

البته کمپانی های معتبر بسیاری در دنیا در زمینه میکروبلیدینگ و یا همان هاشور و طراحی ابرو فعالیت می کنند .

در روش فیبروز هاشورها به سبک خاصی که ابداع ایشان می باشد صور ت می پذیرد . البته الگوهایی شبیه متد فیبروز ، در کشور های مختلف اجرا می شود که روش فیبروز از همه آن ها در ایران محبوب تر هست

آقای برانکو بابیک در طراحی ابرو (شکل کلی ابرو ) نسبت طلایی فی( phi =1.618)  را بسیار مورد توجه قرار داده و به کار برده است.نسبت طلایی 1.618 سال های بسیار دور کشف شده است .اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در این مورد داشته باشید ویدیوی زیر را مشاهده نمایید

 


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش فیبروز میتوانید  به مقاله   فیبروز ابرو چیست؟  رجوع کنید.

هاشور به روش میکروبلیدینگ  (microblading) 


هاشور به روش میکروپیگمنتیشن 

 میکروپیگمنتیشن (تاتوی اصلاحی ) پیاده سازی و یا وارد نمودن رنگدانه ، در حد فاصل قسمت رویی (اپیدرم) و زیرین(درم) پوست برای حصول اطمینان از ماندگاری طولانی و ایمن میباشد .

در روش میکروپیگمنتیشن مقداری از رنگ وارد سوزن می‌شود و از روی مدل، نواحی مورد نظر پر خواهد شد. این جلسه معمولا نیم تا یک ساعت طول می‌کشد و دردناک نیست زیرا سوزن خیلی عمیق وارد پوست نمی‌شود. هر از گاهی نیز کمی به پوست استراحت داده می‌شود. البته قبل از انجام، می‌توان از کرم‌های موضعی بی‌حس‌کننده هم استفاده کرد. بعد از اتمام جلسه، ابرو کمی پررنگ به نظر می‌رسد اما رنگ آن به مرور و در عرض چند روز طبیعی می‌شود.

دستگاه میکروپیگمنتیشن

نمونه دستگاه میکروپیگمنتیشن (micropigmentation)


آیا میدانید که بیشتر از 40٪ از مشتریان تاتو و هاشور ابرو به دنبال جبران اصلاح اشتباهات دیگران هستند .

اشتباهاتی از قبیل قرار دادن ضعیف رنگدانه، انتخاب رنگ اشتباه، تکنیک های نادرست و ... است .

در بسیاری از موارد تنها راه حل حذف ، لیزر است که روند آن گران قیمت و وقت گیر است.


میکروبلیدینگ چیست ؟

میکروبلیدینگ نیز یکی از  روش انجام آرایش دائمی بوده و زیر مجموعه تاتو و هاشور به حساب می آید که جدیدتر بوده و نیمه دائم به حساب می آید. زیرا در این روش جوهر به غشا میانی پوست رفته و به همین دلیل نیمه دائمی محسوب می شود. لازم به ذکر است که انجام این روش نیاز به مجوز داشته و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد.

يکي از موارد و در واقع مهمترين کاربرد اين روش ، در انجام هاشورهاي ظريف و مويي ميباشد. دليل اين امر هم ، در اين است که در روش ميکروپيگمنتيشن ،  به دليل لرزش هاي دستگاه (تبديل حرکت دوراني موتور به حرکت خطي سوزن ) و ضربات وارده از سوزن به پوست ،  خط هاي هاشور ، ضخيم تر از موي ابرو ايجاد ميشود و البته عميقتر .

تجهیزات مربوط به هاشور به روش میکروبلیدینگ

تجهیزات مربوط به هاشور به روش میکروبلیدینگاگر پيگمنتر در استفاده از دستگاه و کنترل خطوط هاشور،  مهارت کافي را پيدا کرده باشد ، در استفاده از اين روش نيز،  ميتواند بسيار موفقتر عمل نمايد.

متد بليدينگ ، در مبحث پوست شناسي ، رنگ ها ، بي حسي ها کاملا مانند ميکروپيگمنتيشن بوده و فقط در روش تزريق رنگ به پوست با تغييراتي همراه ميباشد.

 ما در اين روش،  از يک قلم دستي ساده ، که تيغ هاي سوزني شکل رديفي و فلت،  به آن متصل ميشود،  استفاده کرده و رنگدانه ها  را  با آغشته کردن سوزن ها ، به رنگ و کشيدن آن با فشار مناسب به داخل پوست ، تزريق ميکنيم .اين روش در عين سادگي به مهارت و هنربسيار بالايي در کشيدن خطوط و حفظ فشار دست يکسان ،  در تمام خطوط نيازدارد که اين امر در سايه تمرين و ممارست بسيار زياد حاصل ميشود .

حفظ فاصله بين خطوط هاشور  نسبت به موهاي ابرو ، نوع خواب و کمان خطوط ،  بسيار حائز اهميت ميباشد.

کوچکترين اشتباهي در اين موارد ، قابل بازگشت نيست و به دليل ظرافت کار و تعداد بالاي خطوط ، نسبت به روش ميکروپيگمنتيشن ، خطا ها کاملا مشخص ميشود . حتي يک کمان ناهماهنگ با ديگر خطوط  از زيبايي کار شما بسيار خواهد کاست .

 

بهترین مرکز آموزش هاشور ابرو

آناهید - بهترین مرکز   تاتو و  هاشور ابرو    در کرج

noتلفن های تماس no

  آموزش       60 96 880 0910 

شعبه فردیس

36 90 23 34 026        59 79 639 0990

شعبه جهانشهر

90 24 48 34 026      92 68 739 0919

مدیریت : نجابتمراحل میکروبلیدینگ فیبروز

1-    مشورت با میکروکار قبل از انجام میکروبلیدینگ فیبروز
2-    کشیدن مدل ابروی متناسب با فرم صورت و با استفاده از نسبت طلایی (نسبت phi)
3-    انتخاب رنگ مناسب برای کار فیبروز توسط میکروکار
4-    استفاده از ماده ی بی حسی برای کاهش درد و شروع کارمیکروبلیدینگ
5-    وارد کردن رنگدانه ها به زیر پوست با هر ضربه
6-    قرار دادن رنگ برای جذب شدن به پوست
7-    پاک کردن رنگ های اضافی پس از کار
8-    استفاده از پماد  به مدت 7 روز

عوامل موثر بر موفقیت میکروبلیدینگ 

پس از کار میکروبلیدینگ برخی عوامل وجود دارند که بدون توجهبه آن ها  نمی توان به صورت قطعی نتیجه کار را تضمین کردچرا که این موارد تحت کنترل میکروکار نمی باشد .بنابراین نمی توان مدعی شد که کار میکروبلیدینگ فیبروز با موفقیت خاتمه می یابد و ماندگار می شود. برای مثال عواملی همچون جنس پوست ، مراقبت های پس از کار میکروبلیدینگ و تاثیر عوامل خارجی بر روی کار تاثیر بسزایی در نتیجه کار به دنبال خواهد داشت.میکروبلیدینگ بهتر است یا میکروپیگمنتیشن:

هر دو روش همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد در اصول و پایه یکی هستند .تفاوت تنها در ابزار مورد استفاده در این متد ها هست. در روش میکرو پیگمنتیشن از قلم های برقی استفاده می شود که با حرکت های رفت و برگشتی سوزن ، رنگ را از محفظه کارتریج مخصوص دستگاه ، همراه خود به درون لایه های پوست منتقل میکند و در روش میکروبلیدینگ از قلم های دستی استفاده می شود . پیگمنتر در این متد سوزن های ردیفی شکل مخصوص (تیغ بلید )را با رنگ آغشته کرده سپس آن را روی پوست در جهت هایی که لازم است میکشد.

تنیجه کار در این دو روش کمی با هم متفاوت می باشد . در روش میکروپیگمنتیشن به دلیل لرزش های دستگاه و حرکات رفت و برگشتی سوزن ضخامت خطوط اندکی بیشتر از متد میکروبلیدینگ می باشد و طبیعتاً ظرافت و زیبایی کمتری دارد. در مقابل به دلیل کاشت رنگ بهتر و عمق نفوذ مناسبتر ماندگاری روش میکروپیگمنتیشن به مراتب خیلی بیشتر از روش میکروبلیدینگ می باشد مخصوصاً در پوست های چرب و کسانی که قبلا تاتو داشته اند.

در روش میکروبلیدینگ نفوذ کمتر و کار بسیار سطحی صورت میگیرد و به همین دلیل طبیعی و زیبا به نظر میرسد .

در عرصه پزشکی استفاده از تاتو منع شده اما میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ به‌دلیل آزمایش شدن رنگ‌ها در شرایط خاص قابل‌استفاده است. این تکنیک برای رنگ دادن به لب‌ها یا ترسیم خط دور لب، اصلاح ابرو، پرتر نشان دادن موهای سر در افراد مبتلا به آلوپسی یا کم‌پشتی مو یا پوشاندن جوشگاه به‌ویژه در کاشت مو پیشنهاد می‌شود.

معمولا میکروپیگمنتیشن زیر نظر متخصص و در کلینیک‌های درمانی انجام می‌شود و در مقایسه با خالکوبی که با مواد بی‌کیفیت یا ترکیبات شیمیایی نامشخص انجام می‌شود، به‌دلیل بالا بودن کیفیت مواد مصرفی قابل‌ اطمینان‌تر است. رنگ مورد استفاده در میکروپیگمنتیشن از طرف سازمان غذا و داروی آمریکا مورد تایید و بدون فلزات سنگین است.

 

رنگ اینتنز

رنگ اینتنز یکی از برند های مطرح رنگ تاتو د رآمریکا


رنگ تاتو فیوژن

رنگ فیوژن نیز یکی از بهترین برند های رنگ تاتو در آمریکا


آناهید - بهترین مرکز   تاتو و  هاشور ابرو    در کرج


 

رنگ های مورد استفاده در متد میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ (فیبروز‌)

برند های بسیار معتبری در سراسر دنیا رنگ های تاتو را تولید میکنند از جمله فیمس ، اینتنز ، کی پی ، پی ام ، استار برایت ، اترنال ، اشنایدر ، امرکن تاتو  ، جگوار ، بیوتاچ و .....

این رنگ ها بر اساس اصول پزشکی و کاملاً علمی تهیه و تولید گردیده اند و فاقد هرگونه مواد سمی، شیمیایی، نگهدارنده و فلزات سنگین سمی می باشند و رنگ دانه ها با شرایط پوست و بدن انسان کاملاً سازگار می باشند.

عمق نفوذ این رنگها به دلیل ریز ملکول بودن ، کمتر از تاتو های قدیمی است ..

رنگ نهایی، به نوع پوست افراد بستگی دارد و معمولا بین 20 تا 80 درصد روشن‌تر خواهد شد. به همین دلیل 3 هفته بعد، مجدد باید برای ترمیم مراجعه کرد. البته می بایست به این نکته نیز توجه داشت که در بعضی موارد ترمیم مجدد نیز لازم است مخصوصا برای پوست هایی که چربی زیادی دارند. 

در هنگام کار ،اتفاقی که می افتد این هست که آب میان پوستی از بافت پوست خارج میشود که در عوام به آن خونابه گفته میشود. اگه خروج این مایع بیش از حد باشد ،رنگ تزریقی تاتو ریزش پیدا خواهد کرد. البته خروج به مقدار کم طبیعی می باشد.

پوسته‌ریزی از عوارض‌ هاشور و میکروپیگمنتیشن است که معمولا چند روز بعد از انجام این عمل آغاز می‌شود. به همین دلیل باید صبح و عصر از کرم مرطوب‌کننده روی ابروها استفاده کرد. تا یک هفته بعد از این عمل هم نباید حمام کرد. شنا و استفاده از جکوزی هم ممنوع است و تا جای ممکن نباید زیر نور آفتاب رفت.

تمامی این نکات که بسیار ساده و ابتدایی به نظر میرسد میتواند در نتیجه کار تاثیر بسزایی خواهند داشت.

کسانی که مشکل رنگ گیری دارند:

1. مشکل بیماری دیابت

2.مصرف داروهای اعصاب

3. قرصهای جلوگیری

 4. افرادی که مشروب استفاده میکنن

5.افراد سیگاری  

6 . دوران پریودی

و یک توصیه دیگر : به هیچ عنوان از بتادین استفاده نکنید.

به جای پنبه از رول پنبه استفاده کنید

بعضی پوستها بخاطر رنگدانه پوست و نوع هورمونهای بدن ، پوست سخت رنگ میپذیرد که برای این افراد باید از رنگهای ترکیبی ،  و ترجیها غیر روشن( متوسط رو به تیره) استفاده کرد یا به تکرار ترمیم کرد.

:اگه که مشکل دیابت دارید تاتو و هاشور ممنوع بوده وبهتر است انجام نشود. 

اگه پریود بودید به هیچ عنوان کارتاتو و هاشور را انجام ندهید  تا خوب شدن..................


شما میتوانید در مقاله ای که در مورد علل ریزش رنگ  قرار داده ایم به طور مفصل در این مورد مطالعه نمایید.

مراقبت های پس از میکروبلیدینگ فیبروز

 پس از انجام فیبروز برای ماندگاری بهتر و تثبیت کار یک سری اقداماتی انجام شود و از انجام برخی کارها نیز پرهیز کرد.

کارهایی که باید از انجام آن ها خودداری کرد عبارتند از:

  • افزایش تعرق، تمرینات ورزشی، شنا، سونا و جکوزی، آفتاب گیریو برنزه کردن
  • انجام لایه برداری، لیزر کردن، استفاده کردن از هرنوع کرم پوست
  • دست زدن به محل زخم، خاراندن، خراشیدن به منظور حذف رنگدانه ها
  • قرار گرفتن در محل های آلوده و انجام کارهای سنگین مانند تمیز کردن انباری و گاراژ
  • نوشیدن الکل و مواد انرژی زا که بهبود زخم ها را کند می کند.
  • دوچرخه سواری، موتورسواری، قایق سواری و ...
  • لمس محل زخم

علت عدم انجام تاتو دردوران قاعدگی:

به دلیل اینکه در دوران قاعدگی سطح ترشح هورمون ها متغیر می شود و استانه درد و تحمل پایین میاد,و اینکه در این دوره رگ های خونی خیلی باز هستنند,توصیه میشه انجام تاتو بعد از دوره انجام شود.
۱-درد و تحمل پایین.
۲-رنگپذیری پایین ب علت گردش خون بالا.
۳-خونریزی حین انجام کار و ریزش رنگ.

دردوران بارداری نوزاد از طریق خون مادرتغذیه میشودوبا انجام میکروپیگمنتیشن موادشیمیایی وسرب دار وارد خون نوزاد شودو ممکنه سقط جنین هم منجرشود' وهمچنین پوست مادردراین دوران کشیده میشودوبعداز فارغ شدن ب حالت اولیه خود بازمیگرددو باعث تغیرحالت بی کیفیت شدنه کارمان میشود 'همچنین هورمون های بدن فعال است و پوست رنگ پذیری مطلوبی نخواد داشت


در این دوران تمام سیستم هورمونی زنان در دوران بارداری تغیر میکند و امکان ایجاد خطر و گوشت اضافه و عفونت و ریزش رنگ میشود امکان ایجاد خطر برای جنین هم وجود دارد


وبعداز فارغ شدن هم بهتراست تازمانی ک بچه از شیر مادرتغذیه میکند این کار انجام نگیردیادرصورت انجام دادن چند ساعت قبل و بعد از انجام کار مادر ب بچه شیر ندهدو یکبار شیر را بدوشد و دور بریزد بعد به نوزاد شیر بدهد.

بعضی خالها ریشه دارن در اصطلاح و این ریشه به رگهای اصلی بدن متصل هستش و ما به دلیل اینکه شناختی از نوع اون خال نداریم نباید اصلا کار کنیم روشون البته خالهای گوشتی ، و امکان داره دچار شوکهای قلبی و .... بشن . پس به هیچ عنوان روی خال نباید کار کنیم 

 

اگر از افرادی هستید که قبل یا بعد از خواندن این مطلب تصمیم گرفته‌اید به کمک روش ‌هاشور یا میکروپیگمنتیشن ابروهایتان را پرتر کنید، بهتر است این سوالات را از خود بپرسید :

آیا واقعا به این عمل نیاز دارید؟

میکروپیگمنتیشن یا روش ‌هاشور ابرو را به افرادی توصیه می‌کنند که ابروهای بسیار نازک و کم‌پشتی دارند. البته این روش برای کسانی که ابروهای پهن، ولی خالی‌ای دارند هم مناسب است. به عبارتی، اگر در طول روز همیشه مجبورید به کمک مداد ابرو به ابروی خود فرم دهید و داخل آن را پر کنید، این روش برای شما مفید و کارآمد است. اگر به‌دلیل تصادف یا بیماری یا حتی سوختگی، جوشگاهی روی پوستتان جا مانده نیز میکروپیگمنتیشن روش توصیه‌شده‌ای است که باید زیر نظر متخصص زیبایی یا پوست انجام شود.

 

میکروپیگمنتیشن برای چه افرادی مناسب است؟

1-کسایی که از کم رنگ بودن چهره خود ناراضی هستند

2-مشغول و درگیر محیط کار بیرون هستند و فرصت ندارند نواقص زیبایی خود را هر روز آرایش کنند

3-ورزشکارند و هر روز ناچارند چندین بار دست به قلم شده تا زیبایی را به چهره خود بدهند

4-با ابرو و مدل رویش آن مشکل دارند

5-لبها به صورت ارثی هاشیه و رنگ منظمی ندارد

6-کسانی که مژه های کم دارند

 هبهترین مرکز هاشور ابرو در کرج

آناهید - بهترین مرکز  تاتو و  هاشور ابرو  در کرج


 زمان ماندگاری‌ هاشور به روش میکروپیگمنتیشن  چقدر است؟

ماندگاری هاشور به روش میکروبلیدینگ و متد فیبروز چطور ؟

 اثرهاشور به روش میکروپیگمنتیشن در صورتی که اصولی و توسط پیگمنتر با تجربه انجام شده و مراقبت های پس از آن نیزبه خوبی و طبق دستور العمل ارائه شده، توسط فرد ،صورت پذیرد: حداقل تا 2 سال باقی می‌ماند اما به‌دلیل کمرنگ شدن لازم است هر 6 ماه تا یک سال آن را ترمیم کرد.‌

البته نوع پوست افراد  در این رابطه بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

هاشور به روش میکروبلیدینگ و متد فیبروز هم همین‌طور است با این تفاوت که در روش میکروپیگمنتیشن ماندگاری بیشتر ، در روش میکروبلیدینگ به دلیل ظرافت و زیبایی بیشتر ، ماندگاری کمتر! 

اکنون با پیشرفت هایی که در این عرصه بوجود آمده دستگاههای بسیار کارآمد و با کارایی فوق العاده به بازار عرضه شده اند که که به زیبایی و ظرافت کار هاشور به روش میکروپیگمنتیشن افزوده و سرعت انجام کار را هم برای پیگمنتر بهبود بخشیده اند. 

همانطور که میدانید لرزش دستگاه تاتو یکی از عوامل تعیین کننده در کیفیت کار و تزریق صحیح رنگ دانه داخل بافت پوست میباشد که این مهم با استفاده موتور های الکتریکی با کیفیت ساخت کشوره های پیشرو در این زمینه از جمله سوییس و ژاپن به دست امده است. استفاده از فن اوری های  خاص در تولید بدنه دستگاه تاتو نیز بسیاربه این کار کمک کرده است جهت کاهش صدا و لرزش در عین حفظ قدرت  دستگاه.

در نهایت ایجاد هاشور به سبک میکروبلیدینگ ( متد فیبروز)، امکان ایجاد طرح‌های مو مانند ظریفی وجود دارد که حالت ابرو را طبیعی‌تر جلوه می‌دهد و به دلیل اینکه رنگدانه در سطح کم ‌عمق زیر پوست قرار می‌گیرد، به راحتی می‌توان آن را پاک کرد و مدل آن را تغییر داد و این باعث ماندگاری کمتر آن می باشد و بیشتر افرادی که تمایل به ایجاد تنوع در مدل ابروی شان دارند، آن را مورد توجه و استقبال قرار داده‌اند. بخصوص جهت قرینه سازی ابروی دختر خانم ها، ما میکروبلیدینگ فیبروز را پیشنهاد میکنیم .

میکروبلیدینگ فیبروز که متشکل از دو عبارت phi به معنای عدد فیϕ و brows به معنای ابرو است. این متد از قانون نسبت طلایی (1.618 به 1) پیروی می کند. این روش در بسیاری از علوم هندسی کاربرد دارد و این روش برای اولین بار در آکادمی فی و توسط برانکو بابیک (موسس آکادمی فی) برای اجزای صورت استفاده شده است. میکروبلیدینگ فیبروز یک روش نیمه دائمی برای ابروها می باشد که با کشیدن خطوط مو مانند بین ابروها و در جهت آن ها ابروهای فرد را پرپشت و طبیعی جلوه می دهد. 


 

 
 

مطالعه ی مقالات زیر نیز به شما توصیه می گردد:

مرکز میکروپیگمنتیشن ابرو| آناهید

مرکز میکروپیگمنتیشن ابرو| آناهید

مرکز میکروپیگمنتیشن ابرو| آناهید

آموزش هاشور فیبروز| آناهید

آموزش هاشور فیبروز| آناهید

آموزش هاشور فیبروز| آناهید

آموزش هاشور فیبروز| آناهید

آموزش هاشور ابرو فیبروز| آناهید

آموزش هاشور ابرو فیبروز| آناهید

آموزش هاشور ابرو فیبروز| آناهید

آموزش هاشور ابرو فیبروز| آناهید

آموزش هاشور ابرو فیبروز| آناهید

آموزش هاشور ابرو فیبروز| آناهید

آموزش هاشور ابرو فیبروز| آناهید

آموزش هاشور ابرو فیبروز| آناهید

 هاشور ابرو | آناهید

 

 
 

 
ارسال کننده: ناهید نجابت
تعداد بازدید: 435780

به این مطلب رای بدهید

(127)

ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران

ا

سمیرا، سه شنبه , 1396/11/03

سلام .ممنون بابت نکات ارایه شده توی این مقاله
میخواستم بدونم برای هاشور میکروپیگمنتیشن بهتره یا میکروبلیدینگ و اینکه روی ابروی تاتو شده چطور ؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، سه شنبه , 1396/11/03

سلام دوست عزیز
برای ابروهای تاتو شده قدیمی اگه رنگش تیره باشه بهتره هاشور انجام نشه چون امکان اینکه کار زیبایی انجام بشه خیلی کمه
در مورد اینکه کدام روش بهتره ، بستگي به سليقه هر شخص داره ،
به عنوان مثال اگه هزينه براتون مهم نيست روش ميكروبليدينگ هم طبيعي تر هست هم زيباتر اما هر شش ماه نياز به ترميم داره چون سريعتر محو ميشه ولی اگه هزينه براتون مهمه روش ميكروپيگمنتيشن به دليل ماندگاري بالاتر براي شما توصيه ميشه .
باز هم اگر سوالی در خدمت شما هستم.

وب سایت آرایشی و زیبایی ، سه شنبه , 1396/11/03

بست به كيفيت كار و محلی كه اين كار انجام ميشه بين 100 الی 400 هزار تومان

ا

سمیرا، سه شنبه , 1396/11/03

ببخشيد مگه چقدر اختلاف قيمت براي انجامش هست ؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، سه شنبه , 1396/11/03

بسته به كيفيت كار و شهر شما
بين 100 الی 400 هزار تومان

ا

سمیرا، سه شنبه , 1396/11/03

ممنونم بابت راهنمايی كه كرديد.

ا

سایه، شنبه , 1396/11/07

با سلام
به نظر من کار بلید خیلی قشنگه
ارزش هزینه کردن رو داره.
من انجام دادم خیلیم راضی هستم

ا

شیدا، شنبه , 1396/11/07

سلام
دختر خاله من قبلا یه جا براش هاشور زده بودن
کلی هم هزینه کرد
اولش خیلی قشنگ بود ولی بعد همش ریخت
انگار اصلا هاشور نزده
ولی جدیدا که هاشور زده دیگه نریخته ولی به قشنگی اون اولی نیست .

ا

شاد، پنچشنبه , 1397/03/03

با سلام ببخشید من آلرژی تقریبا شدیدی دارم به گونه ای که عمل بلفاروپلاستی انجام دادم بخاطر همین آلرژی خیلی دیر خوب شدم حالا خیلی دوست دارم هاشور انجام بدم بنظرتون عوارضی برای من نداره؟(اگه قبلش خودم آمپول ضدحساسیت بزنم چطور؟)

ا

لیلا، چهارشنبه , 1397/03/30

سلام
یه سوال داشتم من تا به حال هیچ نون تتویی رو ابروهام انجام ندادم ولی برای اولین بار میخوام انجام بدم اما یه مدل طبیعی میخوام باشه به نظرتون میکرو بهتره یا قاب ابرو؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، پنچشنبه , 1397/03/31

سلام دوست عزیز
اساساً میکرو نوع و روش انجام کار هست و ربطی به مدل کار ندارد.
ما مدل های متنوعی داریم مثل سایه ، ترکیب سایه و هاشور ، تاتو های ماژیکی با قاب و بدون قاب و ...
به نظر من مدل قاب کمی قدیمی هست و فقط کسانی که تاتو های قدیمی دارند بیشتر استفاده میکنند.ترکیب هاشور و سایه ( شیدینگ) و یا هاشور خیلی قشنگ تر هست حالا یا با متد میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ
امیدوارم مطلب فوق مفید بوده باشه

ا

Sani ، سه شنبه , 1397/08/08

سلام. میخواستم بدونم هزینه انجام هاشور ابرو چقدره؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، سه شنبه , 1397/08/08

سلام
لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید
قیمتها از 450 الی 700

ا

لیلا، سه شنبه , 1397/10/04

با عرض سلام. آیاابرو که مو نداره میشه از روش فیبروز پی آر استفاده کرد. سپاسگزارم

وب سایت آرایشی و زیبایی ، چهارشنبه , 1397/10/05

سلام
میشه ولی به طور معمول این روش برای ابروهای کم پشت و خالی مناسبتر هست تا ابرویی که کلا خالی هست و هیچ مویی نداره

ا

فاطمه، پنچشنبه , 1397/10/06

سلام‌. من دیروز ابروهامو هاشور کردم(فیبروز) ولی هم‌ابروهام‌ تا به‌تان‌ که این تا به تا بودنش افسردم کرده و هم خیلی کلفت و هم‌پررنگ . چیکا کنم؟ اگه کسی راه حلی داره به آیدی تلگرامم بفرسته Sporty_f

وب سایت آرایشی و زیبایی ، پنچشنبه , 1397/10/06

سلام
دوست عزیز پر رنگ بودن در ابتدا طبیعی هست نگران نباشید بعد از یک هفته الی ۱۰ روز خیلی کمرنگ و بعد از اون کم کم با ترمیم لایه های پوست رنگ واقعی خودش رو نشون میده
بنابراین بهترهست قبل از هر کاری ۳ الی ۴ هفته صبر کنید تا نتیجه نهایی کار مشخص بشه

ا

، شنبه , 1397/11/13

سلام وقت شما هم بخیر
انجام تاتو در زمان پریودی معمولا برای پیگمنتر یا تاتو کار سخت هست ولی قابل انجام میباشد

ا

مهتاب گرگان زاده، شنبه , 1397/11/13

سلام من پریودم روز دوم امروز وقت تاتو و خط چشم دارم آرایشگران گفته مشکلی نیست

ا

مهتاب گرگان زاده، شنبه , 1397/11/13

سلام من پریودم روز دوم امروز وقت تاتو و خط چشم دارم آرایشگران گفته مشکلی نیست

ا

رضاایرانی، چهارشنبه , 1397/11/24

سلام وخسته نباشیدببخشیدمزاحمتون میشم دیروزهاشورابروانجام دادم درست درنیاورده امکانش هست بیام شماببینید

وب سایت آرایشی و زیبایی ، چهارشنبه , 1397/11/24

سلام
بله عزیزم

ا

، دوشنبه , 1397/11/29

با سلام و احتران میکروبیلدینگ آیا به چشم آسیب میرساند
من چشم چپم التهاب دار شده و نبض زیر پلکم شدید میزنه
کاش اینکار رو انجام نمیدادم

ا

، دوشنبه , 1397/11/29

با سلام و احتران میکروبیلدینگ آیا به چشم آسیب میرساند
من چشم چپم التهاب دار شده و نبض زیر پلکم شدید میزنه
کاش اینکار رو انجام نمیدادم

وب سایت آرایشی و زیبایی ، دوشنبه , 1397/11/29

سلام
معمولا میکروبلیدینگ ابرو مشکلی برای چشم بوجود نمیاره مگر اینکه حساسیت پوستی داشته باشید که اون هم بیشتر روی ناحیه اطراف ابرو تاثیر میذاره

ا

، شنبه , 1397/12/04

سلام من میکرو انجام دادم زخمام ریخته ولی خطام گمرنگه چقدر طول می‌کشه تا درست شه

وب سایت آرایشی و زیبایی ، شنبه , 1397/12/04

عزیزم حداقل 20 الی 30 روز بعد از کار تاتو

ا

رویا، جمعه , 1397/12/24

سلام ایا زمانی که پریود هستیم ..و هاشور بزنیم تاثیر منفی دارد در انجام هاشور یا میکرو بیلدینگ

وب سایت آرایشی و زیبایی ، شنبه , 1397/12/25

سلام
مشکل کار در رنگ پذیری و ریزش رنگ هست و کار تاتو کار رو سخت میکنه

ا

فرزانه، پنچشنبه , 1398/02/05

من سه سال پیش تاتو کردم رنگ قهوایی ولی از همون اول رنگش طوسی شد چند بار هم ترمیم کردم ولی ناراضی تر از قبل شدم خیلی دلم میخواد هاشور کنم اینجا میگن باید اول تاتو رو از بین ببرم بعد ایا میشه روی تاتو اینکارو کرد. در ضمن یکی از ابروهای من نصفش دیگر در نیامد یعنی در اصل به کل ناراضی هستم با ابروهام

وب سایت آرایشی و زیبایی ، يكشنبه , 1398/02/08

سلام برای اینکه کارتون قشنگ بشه بهتره با لیزر پاک کنید بعد هاشور بزنید

ا

سمانه، يكشنبه , 1398/02/22

با سلام من سه هفته پیش فیبروز کرده بودم چشمم کمسو شده سوزش چشم دارم هی گفتن خوب میشه رفتم دکتر گفته موادش سمی بده اسیب رسونده من چیکار کنم حتی دکتر هم نتونست کاری کنه برام خیلی پشیمونم خیلی

وب سایت آرایشی و زیبایی ، دوشنبه , 1398/02/23

با سلام
دوست عزیز این بحث در تخصص ما نیست بهتره با یه دکتر دیگه مشورت کنید
احتمالا آلرژی خاصی نسبت به مواد تاتو داشتید

ا

Faezeh، دوشنبه , 1398/03/27

سلام خسته نباشید میگم به آناهید
واقعا عالی و پر محتوا توضیح دادین ممنون بابت این که این اطلاعات رو در اختیار ما قرار میدین

ا

سید، دوشنبه , 1398/07/08

سلام خسته نباشید
من هاشور میکروبلدینگ انجام دادم،تاج ابروهام رو علی رغم اینکه توصیه کردم،بلند تر از بقیه ردیف ابروهام درآورده
منم که از ثابت شدن رنگش میترسیدم از اونجا که برگشتم محکم محکم اضافی اون رو شستم و نسبتا خراشیدم،الحق که خیلی بهتر شد ولی ابروم کمی زخمی شده،حالا مشکلی برام پیش میاد؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، سه شنبه , 1398/07/09

با پماد آ چشمی چرب کنید اگه روش کمی عسل هم بزارید زودتر خوب میشه