تزریق ژل با جبران کاهش حجم و پرکردن نواحی فرو رفته پوست، شما را سالها جوانتر و زیباتر نشان می دهد. بوسیله تزریق ژل، چین و چروک صورت را که نشانی آشکار از گذر عمر است رفع نمایید تا جوانتر به نظر بیایید.

آیا دارای این عادت ناخوشایند هستید که شبها بدون پاک کردن آرایش از صورت  خود، می خوابید؟

یا بجای نوشیدن آب فراوان، به مصرف زیاد مواد کافئین دار رو آورده اید.

حتی ممکن است از کسانی باشید که از آلودگی هوا رنج می برند و از خواب کافی برخوردار نیستند.

همه موارد بالا و البته داشتن تغذیه نامناسب، استرس، وراثت و... از عوامل مؤثری است که مستقیم بر پوست شما اثر می گذارد. بدین ترتیب متوجه خواهید شد که پوست شما هر روز خشک و خشک تر شده و چین و چروک ها در آن نمایان می شود.

نمای پیری در صورت و بدن، خواه ناخواه موجبات آزردگی اشخاص است. این مورد در افرادی که به زیبایی می اندیشند و دوست دارند با حفظ جوانی زیبا به نظر برسند، حتی دلگیر کننده تر نیز می باشد. اما نگرانی را از خود دور کنید. برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد. بنابراین در بررسی یکی از روشهای مبارزه با چین و چروک های صورت، یعنی تزریق ژل  با ما همراه باشید.

 

تزریق ژل چیست؟  (Injection Gel)

تزریق ژل روشی مؤثر در جوان تر نشان دادن ظاهر شما است. این کار اغلب با روش برجسته نمودن و پرکردن قسمتی از صورت که دارای فرورفتگی است، انجام می شود. البته از بین بردن چین و چروک بوسیله تزریق ژل، در افراد نسبتاً مسن جای خود دارد. ولی گاهی افراد جوان نیز برای تزریق ژل، به کلینیک های زیبایی پوست و مو مراجعه می نمایند. آنان خواهان برجسته نمودن لب یا گونه های خود هستند.

 

گروه زیبایی پردیس  دکتر زمانی با بیش از سی سال تجربه در زمینه زیبایی و جوانسازی

پذیرای حضور گرم شما عزیزان در شعبه  کرج   و  زعفرانیه تهران  می باشد.


برای مشاوره جهت انجام جدیدترین متدها و روش ها روی شماره ی زیر کلیک کنید no

زعفرانیه تهران

18 455 220 021

کرج

33 00 532 0937

خدمات تخصصی گروه زیبایی دکتر زمانی

تزریق بوتاکس مصپورت و دیسپورت

لیزر موهای زاید با دستگاه الکساندریت و دایوت

جوانسازی پوست دست و صورت

پروفایلو

تزریق چربی

چانه و گونه  خط خنده

تزریق ژل   فیلر  کلاژن

لیفت با نخ

هایفوتراپی

میکرودرم ابریژن

میکرونیدلینگ

پاکسازی حرفه ای پوست با جدیدترین متد و دستگاه ها

پلاسما ژل

مزوتراپی

لایه برداری شیمیایی و ..... 

تزریق ژل و بوتاکس

تزریق ژل لب در فردیس کرج | بهترین مرکز تزریق ژل و بوتاکس

تزریق ژل در سه گروه موقتی، نیمه دائمی و دائمی انجام می شود. شایان ذکر است که بهترین نوع تزریق، در حالت موقتی است که در کوتاه مدت، اثر آن از بین خواهد رفت. در هر صورت با تزریق فیلر یا پر کننده که شما آن را با نام تزریق ژل می شناسید، کاهش حجم پوست، تا اندازه ای جبران شده و تزریق، نقش مؤثری در از بین بردن چین و چروک ها دارد.

 

تزریق کلاژن

مرکز تزریق ژل لب در کرج  | بهترین دکتر زیبایی در کرج

 

تزریق ژل اسید هیالورونیک

اسید هیالورونیک، ماده ای روان کننده است که به طور طبیعی، در بدن شما وجود دارد. شما بوسیله این ماده دارای پوستی درخشان و شفاف خواهید شد. در طی زمان مقدار این ماده ضد پیری، کم می شود.  تزریق ژل  اسید هیالورونیک باعث افزایش رطوبت، بقای کلاژن، همچنین موجب انعطاف پذیری و کشش در پوست می گردد. البته باید بدانید که حفظ کلاژن، دارای اهمیت زیادی است. زیرا باعث جایگزینی سلولهای جوان و ایجاد خاصیت ارتجاعی پوست می شود. تزریق اسید هیالورونیک دائمی نبوده و  در نهایت تا یکسال دوام دارد. معمولاً تزریق فیلر به صورت دائمی و نیمه دائمی توسط پزشکان توصیه نمی شود زیرا، احتمال ایجاد عوارض در افراد بالا است.

 

تزریق بوتاکس

تزریق ژل و بوتاکس در کرج | بهترین دکتر برای تزریق ژل و بوتاکس

 

تزریق ژل در چه مناطقی از بدن کاربرد دارد؟

ژل ها در انواع مختلف، باید مورد تأیید سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) قرار بگیرند، تا تزریق مشکلی ایجاد نکند. از تزریق ژل  جهت  نواحی مختلف بدن استفاده می شود .اغلب تزریق ژل بخاطر پر کردن چین و چروک و چاله های عمیق در صورت انجام می گردد. از تزریق ژل می توان در جهت کاهش خطوط خنده و غم، وجود چین و چروک در پیرامون چشم ها و خطوط عمیق در نواحی اخم استفاده کرد. همچنین تزریق ژل برای افرادی که دارای لاغری مفرط در ناحیه صورت می باشند، حجیم نمودن لب ها و  بهبود ظاهر زخم های فرو رفته و عمیق بکار می رود. باید بدانید که تزریق ژل در نواحی پیشانی، گونه، زیر چشم، زانو، باسن، پشت دستها، پشت پلک و ... مؤثر و مفید می باشد.

 

تزریق فیلر و ژل

تزریق ژل و بوتاکس در تهران | کلینیک تخصصی پوست و زیبایی

 

مزایای تزریق ژل

بزرگترین مزیت تزریق ژل را می توان در غیر تهاجمی بودن، آن دانست. هرگاه شما برای تزریق ژل به یک کلینیک معتبر زیبایی و پوست مراجعه کنید، در این صورت نیازی به عمل جراحی نخواهید داشت. همچنین از بیهوشی حین تزریق خبری نیست. جای زخم یا اسکار، بخیه کردن، بستری شدن و حتی دوران نقاهت و مراقبت های شدید پس از عمل، نیز در تزریق ژل وجود ندارد.

برگشت سریع به محیط کاری از مزایای دیگر تزریق ژل می باشد. همچنین مشاهده نتایج فوری پس از عمل تزریق نیز، به نوعی خوشحال کننده است.

پس از تزریق به داروهای آرام بخش، نیازی وجود ندارد.

تزریق ژل در یک جلسه و طی زمان نسبتاً کوتاهی انجام می پذیرد.

همچنین این تزریق بر قابلیت لبخند زدن و اخم کردن طبیعی فرد تأثیری ندارد.

میزان بسیار بالای رضایتمندی افراد، از نتایج تزریق ژل را، نیز می توان از مزیت های آن بر شمرد.

در مواجه با چین و چروک های بسیار عمیق در پوست، به صورتی که هیچ روشی پاسخگوی از بین بردن آنها نیست، تزریق ژل روش مفیدی می باشد.

در تزریق ژل به حالت موقتی، در صورت بروز نارضایتی می توان ژل را از بافتهای زیرین پوست تفکیک کرد. شایان ذکر است که در مورد تزریق ژل به صورت دائم، چنین امکانی وجود ندارد.

 

تزریق پلاسما ژل

بهترین کلینیک تزریق بوتاکس در تهران | مرکز تخصصی پوست و زیبایی

 

فرق تزریق ژل و بوتاکس

در تعریفی خلاصه از تزریق بوتاکس باید گفت که بوتاکس در واقع ترکیبی است که از سم بخصوصی به نام بوتولینوم تشکیل می شود. همچنین علی رغم سمی بودن، اگر تزریق در دزهای کنترل شده و توسط متخصص پوست و مو انجام بگیرد، خطری متوجه افراد نیست. این تزریق در زیر پوست انجام شده و منجر به فلج شدن، عضلات نواحی تزریق می گردد. در نتیجه چین و چروک از بین خواهد رفت. بنابراین می توان گفت که بوتاکس عضله را مستقیماً، تحت تأثیر قرار می دهد. حال آنکه تزریق ژل به عنوان پرکننده ای در چین و چروک های صورت است. گرچه بوتاکس و تزریق ژل هر دو از بین برنده چین و چروک محسوب می شوند، می توان فرق فاحش آنها را در این دانست که بوتاکس حرکت ماهیچه های صورت را که موجبات چین و چروک در صورت است، کاهش می دهد. حال آنکه تزریق ژل قسمتهایی که در صورت فرد دچار مشکل می باشد با کلاژن پر می کند. این کلاژن موجبات تحریک کلاژن های پوست می گردد.

همچنین باید گفت که بهتر است شما زمانی به تزریق بوتاکس دست بزنید که بخواهید به رفع چین و چروک های، ناشی از حرکت ماهیچه های صورت بپردازید. این چین و چروک ها همزمان با  نشان دادن عواطف مختلف، خصوصاً در ناحیه پیشانی و یا پیرامون ابروها بروز می نمایند. اما در تزریق ژل بیشتر چروک های ثابت که بر اثر حرکت صورت ایجاد نمی شود، باید مد نظر قرار گیرد. در قسمت های مختلفی از صورت، آنها را به شکل خالی یا فرو رفته می توان ملاحظه نمود.

برای شما امکانپذیر است که بر عکس تزریق ژل، احتمالاً پس از گذشت یک هفته قادر به مشاهده اثرات مثبت بوتاکس بشوید. حال آنکه در تزریق ژل نتایج بلافاصله در خاتمه عمل تزریق، قابل رویت می باشد.

اثرات بوتاکس تا حدود تقریبی سه تا چهار ماه دارای ماندگاری است. پس از این مدت برای ادامه درمان، باید به تزریق مجدد اقدام نمود. در غیر اینصورت و عدم ادامه درمان در موعد مقرر، جلسات زیادتری مورد نیاز می باشد. تزریق ژل نیز دارای تأثیرات مثبت روی پوست شما خواهد بود که حتی مدت آن بیشتر از تزریق بوتاکس است. البته اثرات تزریق ژل بیشتر تحت تأثیر نوع پرکننده و میزان آن است که مورد استفاده قرار می گیرد. عمق چین و چروک و چاله ها نیز در ماندگاری اثرات نقش دارد. باید به این نکته توجه داشت که تزریق ژل نیز اگر در زمان مورد نظر تمدید نشود، به تزریق ژل در جلسات زیادتری نیاز خواهید داشت.

 

مرکز تزریق بوتاکس

تزریق ژل و بوتاکس زعفرانیه | کلینیک تخصصی پوست و زیبایی

معایب تزریق ژل

عوارض جانبی تزریق ژل اغلب اوقات شدید نمی باشد. عوارض محدود معمولاً تا مدت کوتاهی حدود دو هفته، پس از تزریق بهبود می یابند. بعضی از معایب این روش به شرح زیر می باشد.

محل تزریق در بدن ممکن است، منجر به ایجاد کبودی، ورم یا حتی قرمزی بشود.

وجود حساسیت و خونریزی از موارد دیگر قابل رویت می باشد.

از عوارض دیگر می توان به هزینه آن اشاره نمود چون معمولاً هر 6 ماه یک بار باید عمل تزریق تکرار شود.

همچنین ممکن است در برخی از موارد حساسیت نسبت به ژل تزریق شده نیز، بوجود بیاید. البته این مورد نادر بوده و در کل می توان این تزریق را بدون عارضه جدی دانست.

همچنین ذکر این مورد لازم است که از ماساژ نواحی تزریق به هر شکلی باید اجتناب بورزید. از گرم کردن قسمتهای تزریق، تا زمانی که کبودی یا خونمردگی هنوز بطور کامل از بین نرفته، باید خود داری کنید.  

 

مرکز تزریق چربی

بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس در زعفرانیه | کلینیک تخصصی تزریق بوتاکس

سخن آخر:

باید به این مسئله توجه داشته باشید که علی رغم عوارض بسیار محدود در تزریق ژل یا بوتاکس، همانند همه فعالیتهای دیگر پزشکی، امکان وقوع عوارض در این تزریق ها نیز وجود دارد. بنابراین اگر دارای بیماری خاص یا وضعیت ویژه ای هستید، بهتر است که قبل از تزریق ژل یا بوتاکس حتماً پزشک خود را از موقعیت یا بیماری خود آگاه سازید. تا علناً بتوانید با تمهیدات لازم، یک تزریق ژل مناسب را برای دیدن نتایج دلخواه، مورد انتظار تجربه نمایید. 

ارسال کننده: ناهید نجابت
تعداد بازدید: 2021

به این مطلب رای بدهید

(1)

ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران