• نانو بروز چیست

  یکی از بزرگترین آرزوهای هر پیگمنتری حل تمامی مشکلات مطرح شده و ارائه خدماتی با کیفیت بالا در دنیای میکروپیگمنتیشن است. میکروپیگمنتیشنی که در آن تمامی خطوط کاملا ظریف و بدون پخش رنگ باشد. ظرافتی همانند ظرافت میکروبلیدینگ فیبروز که ماندگاری بالایی نیز داشته باشد. بهترین پاسخ تمامی سوال های بالا تکنیک نانو بروز است. تکنیکی که نه تنها محدودیت‌های تکنیک‌های میکروبلیدینگ فیبروز، بولدبروز و بریزی را ندارد بلکه همه آن چیزی را که یک تتوکار یا مشتری از یک تتو انتظار دارد، داراست.


  این آرزوها با معرفی تکنیک نانو بروز توسط امیل ایلهام اغلو، گرند مستر کمپانی فی به جهان محقق شد. بر عکس تکنیک میکروبلیدینگ فیبروز ، تکنیک نانو بروز مناسب پوستهای چرب است. نتیجه کار نانو بروز بسیار شبیه به فیبروز است با این تفاوت که نانو بروز با دستگاه میکروپیگمنتیشن انجام می شود.


   

 • اگر مشتری با پوست چرب به شما مراجعه کند و خواستار خطوطی ظریف همانند میکروبلیدینگ فیبروز باشد، پیشنهاد شما به او چیست؟
 • اگر مشتری به شما مراجعه کند و ابرویی با تتوی قدیمی داشته باشد اما کاری ظریف بخواهد، پیشنهاد شما به او چیست؟
 • اگر مشتری هاشوری با رنگ روشن اما ظریف بخواهد، پیشنهاد شما به او چیست؟
 • اگر مشتری دچار بیماری‌هایی نظیر بیماری دیابت باشد، پیشنهاد شما به او چیست؟
 • اگر بدن مشتری اسکارساز باشد، پیشنهاد شما به او چیست؟
 • اگر پوست مشتری چرب و دیررنگ‌پذیر باشد، پیشنهاد شما به او چیست؟

تفاوت نانو بروز با هاشور ابرو

در تکنیکهای هاشور ابرو فشار دست از ابتدا تا انتهای ابرو یکسان بود. با زاویه ی دست یکسان عمل کاشت رنگ را انجام می‌دادیم اما در تکنیک نانوبروز دیگر از آن روشها و نکات متداول هاشور ابرو خبری نیست. همانند میکروبلیدینگ ابرو در هر نقطه از ابرو ما فشار دست ، چرخش دست و زاویه دست متفاوتی است. در هاشور ابرو خطوط بسیار ضخیم است. اما در نانو بروز ابرو خطوط بسیار ظریف و هماهنگ با موهای ابرو و کاملا طبیعی است.


مزیت های نانو بروز

 • با دستگاه میکروپیگمنتیشن انجام می شود و ماندگاری خوبی دارد
 • مناسب پوست های خشک ، نرمال ، چرب و مختلط است
 • برای افراد بد زخم نیز مناسب است
 • همانند میکروبلیدینگ فیبروز ظریف است

فیبروز بهتر است یا نانو بروز

 • میکروبلیدینگ را نمی‌توان برای افرادی که تتوهای قدیمی پررنگ دارند استفاده نمود.
 • علاوه براین میکروبلیدینگ مناسب افرادی که پوستی اسکارساز دارند نیست.
 • تکنیک میکروبلیدینگ ابرو برای افراد بد زخم مناسب نیست.

علاوه براین که میکروبلیدینگ مناسب هر فرد و هر پوستی نیست اگر مشتری به دنبال ابرویی پررنگ و با انسجام رنگ بالا باشد، تکنیک میکروبلیدینگ فیبروز یا بولد بروز هم مناسب او نیست


الگوهای ابروی نانوبروز

برای نانو بروز می‌توان تمام الگوهای فیبروز ، الگوهای بولدبروز ابرو ، بریزی، سیکو بروز و … را پیاده کرد. تکنیک نانو بروز ابرو به راحتی با تکنیک شیدینگ ابرو تلفیق می‌شود.


رنگ نانو بروز

در این تکنیک علاوه بر استفاده از دستگاه نانو بروز که ویژگی‌های خاص خود را دارد ما از رنگ‌های ارگانیکی استفاده می‌کنیم که فاقد هرگونه فلز سنگین است و هیچ آسیبی به بدن نمی‌رساند.
رنگ‌های ارگانیک هماهنگ با ساختار بدن است و در تقابل با سیستم دفاعی و ماکروفاژها به مرور کمرنگ شده و از روی پوست مشتری محو می‌شود و هیچ اثری از آن باقی نمی‌ماند.
بنابراین بهتر است که در تکنیک نانوبروز علاوه بر استفاده از دستگاه نانوبروز از پیگمنت‌های مخصوص نانو بروز نیز استفاده کنیم. رنگ‌های ده میل نانو بروز که با برند فیکانتور عرضه می‌شود حدودا یک میلیون و پانصد هزار تومان است. البته می‌توان با رقیق کردن رنگ ‌های میکروبلیدینگ فیبروز از این رنگ‌ها نیز برای نانو بروز ابرو استفاده کرد.


رقیق کردن رنگ فیبروز

رنگ‌های غلیظ میکروبلیدینگ فیبروز و بولد بروز را می‌توان بوسیلۀ تینر فیکانتور رقیق کرد. اگر برای شما تهیۀ تمام رنگ‌های فیبروز و فیکانتور امکان پذیر نیست، می‌توانید با داشتن سه رنگ Black ، Red و Yellow و یک تینر فی تمام رنگ‌های مورد نیازتان را بسازید. پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ فیبروز اصل یعنی بهترین رنگ‌های دنیاست. در مقاله‌ای مجزا توضیحات کاملی در مورد رنگ‌ فیبروز خواهم داشت. 

ارسال کننده: محمد علی جعفری
تعداد بازدید: 1243

به این مطلب رای بدهید

(1)

ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران