امروزه کمتر کسی هست که در زندگی روزمره خود دغدغه رفع موهای زائد خود را نداشته باشد. موهای زائد یک مسئله هورمونی است که در غالب اوقات ریشه در مسائل ژنتیکی افراد دارد البته تعذیه و بالا رفتن سن نیز از عواملی هستند که به علت تاثیر گذاری بر هورمون های بدن در سرعت رشد و ضخیم تر شدن موهای زائد نقش بسزایی دارند. امروزه با پیشرفت علم برای حل این مسئله با روش های پزشکی تاثیر گذاری قابل قبولی شاهد بودیم در این مقاله با این روش ها تفاوت ها مزایا و معایب این روش آشنا میشوید

  روش های موثر برای رفع دائم موهای زائد  

افراد مختلف چه خانم ها و چه آقایان بسته به شرایط فصلی، بهداشتی یا با هدف  زیبایی در صدد حذف مو های زائد در نقاط مختلف بدن برمی آیند،  که در بخش زیادی از مردم این مسئله یک امر روتین به شمار میرود و البته در بانوان که با هدف زیبایی نیز اقدام به اصلاح بخش اعظمی از مو های بدن  و صورت میکنند این امر بسیار زمانبر و خسته کننده است که برای حل این مسئله نمیتوان فقط به روش های خانگی و روش های موقت بسنده کرد و بهتر است برای خلاصی از موهای صورت و بدن  از روش هایی پزشکی که دائمی تر هستند و به مرور زمان باعث کم پشت و نازک تر شده موها نیز میشود، کمک گرفت.


► لیزر مو های زائد همه آن چیزی که باید بدانید

روش های زیادی برای رفع مو های زائد وجود دارد ولی مؤثرترین و دائمی ترین روش رفع مو های زائد، لیزر مو زائد بدن است که امروزه این روش در میان اکثر کشور های دنیا روشی محبوب و مورد استقبال است. این روش که روشی پزشکی محسوب می شود مورد تایید بسیاری از سازمان های بهداشتی است و روشی ایمن و کم عوارض به شمار می آید.


► نکته ای مهم در مورد لیزر مو های زائد

لیزر مو های زائد به علت اینکه روشی جدید محسوب میشود طبعیتا گروهی هستند که با سوء استفاده از ناآگاهی بعضی از مردم تبلیغات دروغینی در مورد لیزر مو زائد میکنند و انتظارات واهی ازین روش برای عده ایجاد کردند که علاوه بر خسارت های مالی، در بعضی موارد برای سلامت افراد نیز مشکلاتی ایجاد میکنند. بدین منظور در این مقاله سعی بر آن شده که با در اخنیار گذاشتن اطلاعات کافی به زبان ساده و دادن آگاهی لازم در مورد لیزر مو های زائد که برای همگان مفید واقع شود؛ سهمی در ایجاد نگاه واقع گرایانه تری در مورد لیزر مو های زائد داشته باشیم تا بتوانید انتخاب آگاهانه تری برای رفع مو های زائد به کمک این روش داشته باشید.


 1399/05/20  

ارسال کننده: فاطمه بیات
تعداد بازدید: 357

به این مطلب رای بدهید

(1)

ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران