در سال های اخیر خانم های زیادی برای زیبا نگه داشتن دائمی چشم هایشان علاقه به تاتو کردن خط چشم پشت پلک ها پیدا کرده اند. چشم ها یکی از قسمت های بسیار حساس محسوب میشود به همین دلیل تاتو خط چشم کاری بسیار تخصصی است و نیازمند مهارت بالاست. در این میان رنگ مورد استفاده برای تاتو خط چشم نیز بسیار مهم است.

  بهترین مارک های رنگ مشکی برای خط چشم  

 کسانی که  در سالن های زیبایی در لاین تاتو خط چشم فعالیت دارند کاملا به این امر واقف هستند که یکی از مواردی که زیبایی تاتو خط چشم را چند برابر می کند رنگ مشکی  مورد استفاده است که هرچه قدر رنگ مشکی پر رنگ تر باشد جلوه ی بیشتر به چشم ها می دهد.
از طرفی دیگر میزان ماندگاری رنگ تاتو خط چشم باعث میشود فاصله ترمیم خط چشم نیز بیشتر شود و احتمال ایجاد عوارض برای چشم ها کاهش میابد. همچنین اگر رنگ مورد استفاده بی کیفیت و یا تقلبی باشد تناژ رنگ رفته رفته بسیار بد رنگ میشود.


► رنگ تاتو اینتنز Formula 23

در میان تاتو آرتیست ها رنگی محبوب تر است که ماندگاری بالایی  داشته باشید یکی از برند های محبوب در میان تتو آرتیست ها برند اینتنز است که هم دارای دوام بالایی است و هم فرمول جدیدی که که این برند ارائه داده، مقاوت مرکب در مقابل خشک شدن بالا برده است و  موجب شده نگرانی تتوآرتیست ها از خشک شدن رنگ در حین کار را برطرف شود. مواد به کار رفته در برند اینتنز گیاهی است و با پوست بسیار سازگار است

رنگ مشکی برند اینتنز  که با نام تجاری Formula 23 وارد بازار شده است با گذشتن از 23 فیلتر دارای کیفیت بسیار بالایی است و  مشکل پخش شدن رنگ را ندارد این رنگ بسیار مناسب خط چشم و بدن است

برند اینتنز محصول کشور امریکا است و در کشور چین هم یک کمپانی دارد.

رنگ اینتنز


رنگ تاتو مشکی JF

رنگ تاتو کی پی Jet Black کد 11

رنگ تاتو پورپیگمنت

ارسال کننده: فاطمه بیات
تعداد بازدید: 509

به این مطلب رای بدهید

(1)

ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران