تماس      

آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی در تهران | بهترین مرکز آموزش کاشت ناخن در تهران | آناهید


 آیا دوست دارید  یک مانیکور و پدیکور ساده را آموزش ببینید  یا به دنبال آموزش یک طراحی ناخن شیک هستید ؟


ما در بهترین مرکز آموزش کاشت ناخن تهران و در بهترین آموزشگاه کاشت ناخن مایل هستنیم نیازهای شما را برآورده کرده  و بهترین خدمات آموزشی را ارائه دهیم !


   0990 639 79 59

ارتباط از طریق واتس آپ 👇👇

کلیک کنید

   

 آدرس :  زعفرانیه مقدس اردبیلی خیابان ب ساختمان ب ط 1 واحد1


مهم نیست که چه خدمات آموزشی را انتخاب می کنید ، مرکز ما،  قطعا شما را راضی و خشنود خواهد کرد.


 آموزش کاشت ناخن در تهران 

آموزش کاشت ناخن در بهترین مرکز کاشت ناخن در تهران زیر نظر اساتید برتر و حرفه ای تهران برگزار میشود. در دوره های  آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی در تهران میتوانید با روش های کاشت ناخن و همه امور مربوط به ناخن را به صورت تخصصی آموزش دیده و وارد بازار کار شوید.


► طول دوره آموزش کاشت و طراحی ناخن تهران

طول دوره آموزشی کاشت ناخن در فصل ها مختلف متفاوت است.برخی از ورکشاپ های یک روزه ، دو روزه و ... نیز وجود دارد.برای اگاهی از دوره های آموزش کاشت ناخن با ما در تماس باشید.


► دست آورد های دوره آموزش کاشت و طراحی ناخن در تهران

تمامی هنرجویانِ آموزش کاشت و طراحی ناخن در تهران، پعد از پایان دوره اموزشی، تمامی اصول پایه‌ برای کاشت و طراحی ناخن را باید فرا گرفته باشند.

اکنون بسیاری از سالن‌های زیبایی درتهران و شهرستانها ، طراح های ناخن یا نیل آرتیست هایی را به عنوان نیرو کار دارند که فقط اصول پایه‌ای کاشت ناخن را میدانند.

پس شما با گذراندن همین دوره های پایه، امکان وارد شدن به بازار کار طراحی ناخن و کاشت ناخن را باید داشته باشید.

برتری این دوره در این است که شما تمامی مهارت‌های بنیادی و پایه‌ای را از مدرس خود  فراگیرید و احساس کمبود در طراحی نداشته باشید و بتوانید با تمرین و تکرار زیاد، به نتیجه رسیده و خیلی زود وارد محیط کار شوید.

آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی در غرب تهران


► هزینه آموزش کاشت ناخن

دوره کاشت ناخن در مدل های مختلف برگزار میشود.برخی از ورکشاپ ها دوره مبتدی کاشت ناخن به صورت یکروزه و دو روزه به صورت فشرده با قیمتی بین 1 تا 2 میلیون و دوره های تخصصی و پیشرفته کاشت ناخن نیز بین 3 تا 4 میلیون است.برای هزینه آموزش کاشت ناخن با مدرک فنی حرفه ای برخی از آموزشگاه در تهران تخفیف های میگذارند که میتواند به موقع از انها استفاده کنید


► درآمد کاشت ناخن در تهران

کاشت ناخن یکی از حرفه های بسیار با اهمیت در آرایشگری میباشد.شما در ابتدا پس از گزراندن دوره های مبتدی و پیشرفته کاشت ناخن، میتوانید با داشتن مدارک فنی حرفه و بین المللی کسب و کار خود را شروع و به درامد خوبی برسید.البته داشتن درامد مناسب با پشتکار، سلیقه و استعداد شما در کاشت ناخن همراه است.


● سرفصل های آموزش کاشت ناخن  با مدرک بین المللی در تهران

  • شناخت مواد و ابزار کاشت ناخن در تهران
  • آموزش مانیکور و پدیکور در تهران
  • آموزش انواع کاشت ناخن در تهران
  • آموزش انواع دیزاین و طراحی ناخن در تهران
  • آموزش ژلیش، کاور و لمینت ناخن درتهران
  • آموزش ترمیم و ریموو کاشت ناخن در تهران

► آموزش انواع کاشت ناخن در تهران

در آموزشگاه کاشت ناخن تهران سعی میشود تمامی نکات پیرامون انواع کاشت ناخن آموزش داده شود.آموزش کاشت ناخن بیبی بومر، آموزش کاشت ناخن ساده،آموزش کاشت ناخن هلویی، آموزش کاشت ناخن پودری، آموزش طراحی ناخن به صورت مبتدی و پیشرفته، آموزش کار با قالب، مانیکور، پدیکور و بسیاری دیگر به شما در آموزشگاه کاشت ناخن تهران آموزش داده میشود.

آموزش انواع کاشت ناخن در تهران


► آموزش کاشت ناخن مادر در بهترین مرکز کاشت ناخن  تهران

برای شروع آموزش انواع تکنیک های کاشت ناخن اولین مرحله ای که هنرجو نیاز است که بیاموزد یادگیری تکنیک کاشت ناخن مادر است که که پایه همه انواع کاشت ناخن  به شمار میرود . دوره های های آموزشی مرکز کاشت ناخن در تهران این تکنیک کاشت به صورت حرفه ای آموزش داده میشود که در مهارت هنرجویان بسیار تاثیرگذار است.

آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی در تهران


به این مطلب رای بدهید

(6)
بازدید: 25,033 مرتبه


ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران

ا

زهرا، سه شنبه , 1399/01/05

سلام و خسته نباشید به شما.
متاسفانه هیچ هزینه ای نام برده نشده.
هزینه دوره هایی رو که نام بردید و هزینه وسایل مورد نیازشون تقریبا چقدر میشه؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، چهارشنبه , 1399/04/04

سلام دوست عزیز.قیمت آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه های مختلف در تهران متفاوت است.لطفا برای دریافت آخرین هزینه آموزش کاشت ناخن با شماره های بالای صفحه تماس بگیرید.