تماس      

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران | بهترین دکتر تزریق فیلر و کلاژن در تهران


تزریق ژل و بوتاکس تهران

برای داشتن لب های زیبا و حتی از بین بردن چین و چروک صورت، وب سایت آناهید به شما بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران را به شما معرفی میکند. همچنین توجه داشته باشید تزریق ژل و بوتاکس، جهت جوانسازی پوست و فرم دهی به ناحیه مورد نظر نیز استفاده میشود. ژل هایی که توسط پزشک زیبایی در زیر پوست تزریق میشود مورد تایید آمریکا هست و باعث ایجاد رطوبت در و بالا رفتن کیفیت پوست میشود.

تزریق ژل و بوتاکس تهران


 معرفی بهترین دکتر تزریق ژل لب

شعبه تهران

   0990 639 79 59

 آدرس :  زعفرانیه مقدس اردبیلی خیابان ب ساختمان ب ط 1 واحد1


قیمت تزریق ژل و بوتاکس تهران

نزریق ژل و بوتاکس بسته به نوع موادی که در بهترین مرکز تزریق ژل در تهران استفاده میشود متفاوت است.بازه قیمت بین 850.000 تومان تا 1.500.000 برای هر سی سی میتوان در نظر گرفت ولی در نظر داشته باشید به دلیل نوساناتی که بازار دارد احتمال تغییر قیمت تزریق ژل در تهران وجود دارد.لطفا برای دریافت اخرین قیمت و هزینه، با شماره های مورد نظر تماس بگیرید.

بهترین مرکز تزریق ژل در تهران

تزریق بوتاکس مصپورت و دیسپورت

جوانسازی پوست دست و صورت

پروفایلو

تزریق چربی

چانه و گونه  خط خنده

تزریق ژل   فیلر  کلاژن

لیفت با نخ

هایفوتراپی

میکرودرم ابریژن

میکرونیدلینگ

پلاسما ژل


تزریق ژل در تهران چگونه انجام میشود

شما پس از یافتن بهترین دکتر تزریق فیلر در تهران و جلسه مشاوره، دکتر برای شما بسته به نوع و مکان تزریق ژل، ابتدا محل مورد نظر را با استفاده از پماد بی حسی، لیدوکایین یا تزریق، بی حس کرده و تزریق ژل در زیر پوست را برای شما انجام میدهد.


انواع تزریق ژل در تهران 

بسته به اینکه شما در کدام ناحیه از صورت خود تزریق ژل در تهران را انجام میدهید، متفاوت است ولی چند نوع ژل فیلرهیالورونیک اسید، ژل ژوویدرم،  ژل رستیلن، فیلر کلسیم هیدروکسیل آپاتیت، پلی-ال- لاکتیک اسید وپلی متیل متاکریلات در بازار موجود است. پس از مشاوره از دکتر تزریق فیلر در تهران میتوانید هر یکی از این موارد را استفاده کنید

معرفی مارک ها معتبر ژل برای تزریق

در بازار حال حاظر تهران تنوع بسیاری از ژل ها موجود است.از فیک تا اورجینال.معرفی این برند ها و خرید آن مستلزم اورحینال بودن آن است. با بررسی های انجام گرفته جوودرم یا رستیلین،  هیالورونیک اسید Revolax ، برند معتبر مونالیزا جزو بهترین ها میباشد.حتما از دکتر تزریق ژل خود برند ژل مورد استفاده را سوال کنید.

 


بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

معرفی بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران، کار دشواریست اما بر اساس تجربیات دوستان و بانوانی که به دکتر تزریق ژل مراجعه کرده اند، ما میتوانیم در این صفحه بهترین دکتر تزریق ژل در تهران را به شما معرفی کنیم. فطعا تزریق ژل به صورت کاملا تخصصی انجام شده تا فرد بتواند بهترین نتیجه با کمترین عوارض را پس از جراحی داشته باشد.


تزریق ژل گونه تهران

تزریق ژل گونه به گونه ای است که توسط بهترین دکتر تزریق فیلر در تهران انجام میشود و باید حتما تخصص در زمینه تزریق داشته باشد.گونه قسمتی از صورت است که کمتر توجهی بهش میشود و هر کسی ندارد و البته چهره را بسیار زیبا میکند.شاید پس از تزریق ژل گونه در تهران به نتیجه برسید که زیبایی چهره شما چند برابر شده است.گونه بسیاری از نقص های احتمالی چهره را میپوشاند.

چه زمانی برای تزریق ژل گونه مناسب است ؟

طبق آماری که ما داریم، کسانی که از سن جوانی به میانسالی میرسند، تمایل بیشتری برای جوانسازی چهره خود دارند و با تزریق ژل گونه سعی در صاف کردن چین و چروک صورت نیز دارند.با این حال جوانان نیز اکنون بسیار به دنبال تزریق ژل گونه هستند.تاکید میشود که حتما بهترین دکتر تزریق ژل در تهران را برای این کار انتخاب کنید


عوارض تزریق ژل

تزریق ژل در کل در صورتی که از دکتر تزریق ژل متخصص و مواد خوب استفاده شود، عوارض جدی ندارد ولی با اینحال میتوان به موارد زیر اشاره کرد.عوارضی چون تورم، درد،خارش و کبودی احتمال دارد به وجود بیاید.بهتر است قبل از تزریق ژل حتما پزشک خود را درباره بیماری های احتمالی پیش زمینه ای مطلع سازید.


ماندگاری تزریق ژل

این ژل ها بسته به برند و نوع تزریق، ماندگاری متفاوتی دارند. برای مثال ژل‌های رستیلن ماندگاری بین 5 تا 9 ماه دارند،ژل رستیلن ریفاین تا 1 سال ماندگاری تزریق ژل دارند. ژل ژوویدرم تا 12 ماه و ژل رادیس تا 24 ماه میتوانند ماندگاری داشته باشند.


سوالات پرتکرار دوستان جهت تزریق ژل

1- آیا تزریق ژل درد دارد ؟

✅ در صورتی که دكتر زيبايي تزريق ژل، بتواند اصولی و دقیق بیحسی را انجام دهد، بدون درد تزریق برای شما انجام میشود.فقط در زمان بیحس کرد اندکی درد دارد.

2- آیا میتوان روی یک لب تزریق ژل انجام داد ؟

✅ قطعا جواب مثبت است ولی اندکی مزحک. بهتر است در هنگام تزرق به تناسب به هر لب مقداری ژل تزریق شود

3- مدت زمان تزریق ژل توسط پزشک در تهران چقدر طول میکشد؟

✅ برای تزریق ژل باید حدود زمان 20 تا 30 دقیقه در نظر بگیرید

3- آیا پس از تزریق ژل در تهران نیاز به استراحت داریم ؟

✅ پس از تزریق ژل باید حدود یک تا دو روز بسته به نظر دکتر تزریق ژل از فعالیت های سنگین دوری کنید و در کل پس از جراحی میتوانید کارهای روزانه خود را داشته باشید.

 

تزریق ژل با جبران کاهش حجم و پرکردن نواحی فرو رفته پوست، شما را سالها جوانتر و زیباتر نشان می دهد.

 

بوسیله تزریق ژل، چین و چروک صورت را که نشانی آشکار از گذر عمر است رفع نمایید تا جوانتر به نظر بیایید.

 

تزریق ژل روشی مؤثر در جوان تر نشان دادن ظاهر شما است. این کار اغلب با روش برجسته نمودن و پرکردن قسمتی از صورت که دارای فرورفتگی است، انجام می شود. البته از بین بردن چین و چروک بوسیله تزریق ژل، در افراد نسبتاً مسن جای خود دارد. ولی گاهی افراد جوان نیز برای تزریق ژل، به کلینیک های زیبایی پوست و مو مراجعه می نمایند. آنان خواهان برجسته نمودن لب یا گونه های خود هستند.

 

تزریق ژل در سه گروه موقتی، نیمه دائمی و دائمی انجام می شود. شایان ذکر است که بهترین نوع تزریق، در حالت موقتی است که در کوتاه مدت، اثر آن از بین خواهد رفت. در هر صورت با تزریق فیلر یا پر کننده که شما آن را با نام تزریق ژل می شناسید، کاهش حجم پوست، تا اندازه ای جبران شده و تزریق، نقش مؤثری در از بین بردن چین و چروک ها دارد.

 

اسید هیالورونیک، ماده ای روان کننده است که به طور طبیعی، در بدن شما وجود دارد. شما بوسیله این ماده دارای پوستی درخشان و شفاف خواهید شد. در طی زمان مقدار این ماده ضد پیری، کم می شود.  تزریق ژل  اسید هیالورونیک باعث افزایش رطوبت، بقای کلاژن، همچنین موجب انعطاف پذیری و کشش در پوست می گردد. البته باید بدانید که حفظ کلاژن، دارای اهمیت زیادی است. زیرا باعث جایگزینی سلولهای جوان و ایجاد خاصیت ارتجاعی پوست می شود. تزریق اسید هیالورونیک دائمی نبوده و  در نهایت تا یکسال دوام دارد. معمولاً تزریق فیلر به صورت دائمی و نیمه دائمی توسط پزشکان توصیه نمی شود زیرا، احتمال ایجاد عوارض در افراد بالا است.

 

تزریق ژل در چه مناطقی از بدن کاربرد دارد؟

ژل ها در انواع مختلف، باید مورد تأیید سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) قرار بگیرند، تا تزریق مشکلی ایجاد نکند. از تزریق ژل  جهت  نواحی مختلف بدن استفاده می شود .اغلب تزریق ژل بخاطر پر کردن چین و چروک و چاله های عمیق در صورت انجام می گردد. از تزریق ژل می توان در جهت کاهش خطوط خنده و غم، وجود چین و چروک در پیرامون چشم ها و خطوط عمیق در نواحی اخم استفاده کرد. همچنین تزریق ژل برای افرادی که دارای لاغری مفرط در ناحیه صورت می باشند، حجیم نمودن لب ها و  بهبود ظاهر زخم های فرو رفته و عمیق بکار می رود. باید بدانید که تزریق ژل در نواحی پیشانی، گونه، زیر چشم، زانو، باسن، پشت دستها، پشت پلک و ... مؤثر و مفید می باشد.

 

بزرگترین مزیت تزریق ژل را می توان در غیر تهاجمی بودن، آن دانست. هرگاه شما برای تزریق ژل به یک کلینیک معتبر زیبایی و پوست مراجعه کنید، در این صورت نیازی به عمل جراحی نخواهید داشت. همچنین از بیهوشی حین تزریق خبری نیست. جای زخم یا اسکار، بخیه کردن، بستری شدن و حتی دوران نقاهت و مراقبت های شدید پس از عمل، نیز در تزریق ژل وجود ندارد.

برگشت سریع به محیط کاری از مزایای دیگر تزریق ژل می باشد. همچنین مشاهده نتایج فوری پس از عمل تزریق نیز، به نوعی خوشحال کننده است.

مرکز تزریق ژل

 

عوارض جانبی تزریق ژل اغلب اوقات شدید نمی باشد. عوارض محدود معمولاً تا مدت کوتاهی حدود دو هفته، پس از تزریق بهبود می یابند. بعضی از معایب این روش به شرح زیر می باشد.

محل تزریق در بدن ممکن است، منجر به ایجاد کبودی، ورم یا حتی قرمزی بشود.

وجود حساسیت و خونریزی از موارد دیگر قابل رویت می باشد.


به این مطلب رای بدهید

(4)
بازدید: 15,884 مرتبه

ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران

م

محمد علی جعفری، دوشنبه , 1398/07/22

سلام
از اینکه از طریق این سایت آقای دکتر زمانی رو پیدا کردم واقعا از شما سپاسگذارم .هم خودشون و هم خانم دکتر واقعا انسانهای بی نظیری هستند

ا

الهه ، يكشنبه , 1399/04/15

سلام.ایا میتونیم تزریق ژل لب را خودمان در خانه انجام بدیم؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، يكشنبه , 1399/04/15

خیر.این کار بسیار خطرناک است.بهتر است این کار توسط دکتر تزریق ژل و به صورت کاملا بهداشتی انجام شود.شما میتوانید با یکی از بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران پیرامون مسائل و مشکلات خود مشاوره بگیرید

ا

ساناز، يكشنبه , 1399/04/15

من سنم به 18 سال نرسیده.میتونم تزریق ژل لب انجام دهم.

وب سایت آرایشی و زیبایی ، يكشنبه , 1399/04/15

سن تاثیری در تزریق ژل ندارد با اینحال پیشنهاد میشود حتما این موضوع را با دکتر تزریق ژل خود در میان بگزارید

ا

مهشید، يكشنبه , 1399/04/15

من تزریق ژل انجام دادم و صورتم ورم کرده...طبیعیه

وب سایت آرایشی و زیبایی ، يكشنبه , 1399/04/15

تا چند روز پس از تزریق کاملا طبیعی است ولی اگر ادامه پیدا کرد حتما اول با دکتر متخصص تزریق ژل هماهنگ کنید و دوم میتوانید از راه کار هایی چون مصرف مایعات،سبزیجات و منع مصرف غذا های چرب، نمک و الکل و دود را در الویت قرار دهید