کاشت ابرو در کرج | بهترین مرکز کاشت ابرو در  کرج

 


پیوند ابرو با روش FUE

غالباً گفته می شود كه چشمان ما احساسات و افكار ما را آشكار می كنند زیرا آنها یكی از مهمترین راه هایی برای بیان خودمان هستند. با این حال ، چشمان ما تنها وسیله ابراز خود نیستند ، ابروها همچنین به عنوان یک عملکرد اجتماعی مهم عمل می کنند ، زیرا به مردم در بیان خود برای دیگران کمک می کند. با کمک ابروهای خود می توانیم به مردم بگوییم که وقتی چهره مان را قاب می کنند ، هیجان زده ، گیج ، دلسوز یا حوصله می کشیم ، احساسات ما را منعکس می کند. در حالی که همه ما ممکن است فکر کنیم زن و مرد وجود دارند که بدون مو جذاب به نظر می رسند ، متأسفانه همه چنین چهره های خوبی نخواهند داشت.

ابروها نقش مهمی در تعیین اینکه فردی که ریزش مو را تجربه می کند یا خیر ، به نظر می رسد ، نقش مهمی ایفا می کند. آقایان و خانمهایی که ابروهای متراکم تری دارند ، در مقایسه با افرادی که ابروهای نازک و پراکنده دارند ، به نظر می رسد بهتر به نظر می رسند. آیا پیوند ابرو برای افرادی که ریزش چشم قابل توجهی یا جزئی دارند و گزینه تغییر شکل در ابرو است ، گزینه مناسبی است؟

اینجاست که می توانید پیوند ابرو را برای یک راه حل دائمی برای دستیابی به ابرو مناسب در نظر بگیرید.

کاشت ابرو با ابرو های طبیعی

برای انجام این عمل ، پزشکان متخصص کاشت مو از پیوندهای واحد فولیکول استخراج شده از ناحیه گردن استفاده می کنند. مو در این ناحیه نازک تر می شود و رشد کندتر را نسبت به سایر نواحی سر نشان می دهد. به همین دلیل آنها به عنوان یک مسابقه مناسب برای پیوند ابرو ایستاده اند. روش مورد استفاده در پیوند ابرو تکنیک استخراج واحد فولیکول (FUE) است که قبل از پیوند نیاز به پیوند واحد فولیکول از محل دهنده دارد. هر فولیکول مو با دقت و یک بار تحت همان زاویه و جهت همان موهای ابرو موجود در پشت کاشته می شود. حدود 8 ماه پس از عمل ابرو طبیعی به نظر می رسد. پیوند ابرو برای آقایان و خانم ها طراحی شده است.

 

پیوند ابرو فرایند پیوند فولیکول های مو است ، که می تواند از همه مناطق اهدا کننده موجود ، در درجه اول از ناحیه در پشت سر ، به مناطقی که ریزش ابرو در آن رخ داده است ، استخراج شود.

روش DHI برای پیوند ابرو

در بین روشهای ترمیم مو ، دقیق ترین و خواستارترین عمل پیوند ابرو است. در پیوند ابرو رسیدن به ظاهری طبیعی بسیار مهم است. برای این کار ، زاویه و جهت پیوند پیوند باید طبیعی باشد و خط ابرو باید با دقت طراحی شود. در کلینیک دکتر سرکان آگین ، پیوند ابرو با روش کاشت مو DHI انجام می شود.

دلیل استفاده از روش DHI این است که برخلاف روش FUE ، پیوند بین موهای موجود را ممکن می کند.

مراحل پیوند ابرو

می توان فرض کرد که نگرانی های زیبایی شناختی در درجه اول در پیوند پیوند ابرو قرار دارد. این امر مستلزم تهیه یک برنامه عملیاتی سفارشی بر اساس نیازهای منحصر به فرد بیمار است.

کلینیک کاشت ابرو در فردیس

کاشت ابرو حرفه ای

چهار مرحله اساسی پیوند ابرو

  • مشاوره و برنامه ریزی
  • برداشت گرافت
  • پیوند پیوند با استفاده از لانه گزینی چوی
  • پانسمان بعد از عمل

در زیر توضیحات مختصری از این مراحل آورده شده است.

  1. مشاوره: منطقه مورد نظر جهت پیوند و طراحی ابرو در طی معاینه جسمی مشخص می شود. در این مرحله پزشک با در نظر گرفتن ویژگی های صورت بیماران و نیازهای فردی ، یک برنامه عملیاتی تهیه خواهد کرد.

مراحل بهره برداری

  1. برداشت گرافت: روش بدون ریش تراش که عموماً برای افراد دارای موهای بلند اعمال می شود ، روشی است که برای پیوند ابرو نیز کاربرد دارد. تعداد کمی از پیوندهای مورد نیاز نیز این عمل را به راحتی انجام می دهد. برداشت گرافت با استفاده از روش بدون ریش تراش فقط به یک ناحیه کوچک در قسمت پشت سر احتیاج دارد. ناحیه تراشیده شده که پیوند استخراج می شود قابل مشاهده نخواهد بود ، زیرا با موهای موجود پوشانده می شود. هنگام استخراج فولیکول های مو ، فقط موهای تک برداشت می شود. زیرا تنها موهای مجرد می توانند زیبایی زیبایی به ابروها دهند.

  2. قبل از فرایند استخراج ، بی حسی موضعی در ناحیه اهدا کننده انجام می شود. در پیوند ابرو که با روش DHI انجام می شود ، ناحیه ای که باید پیوند زده شود نیز توسط بی حسی موضعی بیهوش می شود. با استفاده از ایمپلنت چوی ، فولیکول های مو با در نظر گرفتن زاویه دقیق و جهت رشد مو پیوند می کنند. این فرایند برای دستیابی به زیبایی ظاهری قابل توجه است.

بعد از عمل

  1. در روز بعد از عمل ، از پانسمان استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که فولیکول های مو لنگر انداخته شده به بافت پوستی و همچنین برای جلوگیری از بروز سایر عوارض پزشکی.

از آنجا که کاشت ابرو فقط به میزان متوسط ​​200-300 پیوند نیاز دارد ، این عمل به طور کلی حدود 2-3 ساعت طول می کشد.

کاشت ابرو روی افرادی که ریزش جزئی یا کامل مو در ابرو دارند ، قابل انجام است.

مشاهده نتایج پس از کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو در فردیس

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

روند رشد ابروهای تازه پیوند شده همان روش کاشت مو است. در طی 15 روز پس از انجام عمل ، بیمار ممکن است یک وضعیت موقتی به نام شوک زدگی را تجربه کند. در 3 ماه آینده ، بیمار متوجه رشد قابل رویت مو می شود. مشاهده نتایج در 8-12 ماه آینده پس از این روش ممکن است.

کاشت ابرو در کرج


به این مطلب رای بدهید

(4)
بازدید: 1,716 مرتبه

ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران
برچسب ها