تماس      

لیست سالن های زیبایی تهران | بهترین آرایشگاه های زنانه


  آرایشگاه زنانه تهران  

برای همه ی بانوان در تهران فضا و مکان آرایشگاه زنانه اهمیت بسزایی دارد به همین دلیل سعی می کنند سالن زیبایی را انتخاب کنند که عملکرد خوبی دارد. در شهرهای بزرگی مانند استان تهران، اکثر خانم ها آرایشگاهی را انتخاب می کنند که از کادر مجرب برای خدمات آرایشی استفاده می کنند. بهترین سالن زیبایی تهران علاوه بر اینکه به کیفیت کار خود اهمیت می دهند، سعی می کنند دکوراسیون داخلی سالن خود را به گونه ای طراحی کنند که با روحیه ی مشتری سازگار باشد.

آرایشگاه زنانه تهران  خدمات آرایشگاه زنانه تهران  

● ارائه خدمات مو در سالن های زیبایی تهران

 • انجام رنگ، مش و لایت مو در تهران
 • احیای مو
 • صافی مو 
 • بافت مو
 • ریموو، دکلره، دکوپاژ رنگ مو
 • رنگساژ مو
 • کوتاهی
 • شینیون

● ارائه خدمات پوستی در سالن های زیبایی تهران

 • پاکسازی پوست و جوانسازی پوست
 • موزدایی صورت و بدن

● ارائه خدمات گریم و میکاپ در سالن های زیبایی تهران

 • گریم و میکاپ فوق VIP عروس و همراهان 
 • گریم و میکاپ لایت 
 • کانتورینگ صورت و گردن

● ارائه خدمات آرایش دائم و نیمه دائم در سالن های زیبایی تهران

 • خدمات مژه
 • خدمات ابرو
 • تتو و هاشور

● ارائه خدمات ناخن در سالن های زیبایی تهران

 • کاشت، طراحی، ترمیم در تهران
 • مانیکور و پدیکور در تهران
 • ژلیش، لمینت و کاور ناخن در تهران

بهترین سالن زیبایی تهران


  خدمات مو در تهران  

خدماتی که پیرامون آرایش مو درسالن های زیبایی تهران به شما ارائه میشود را میتوان رنگ مو در تهران، احیا و صافی مو، ریباندیگ، انواع کراتین، بوتاکس مو در تهران،کوپ و کوتاهی مو، اکستنشن مو و بسیاری خدمات دیگر نام برد.

خدمات مو در تهران


بهترین کراتین کار تهران

شما میتوانید بهترین کراتین کار تهران که در این صفحه به شما معرفی شده است را با دیدن نمونه کار های آنها پیدا کرده و با گرفتن وقت مشاوره در سالن زیبایی تهران ، مو های خود را صاف و درخشان کنید. توجه کنید کراتین مو باید بسیار با دقت انجام شود.استفاده از مواد باکیفیت و تخصص کراتین کار در انجام این کار مهم است.


 خدمات آرایش دائم و نیمه دائم در بهترین سالن زیبایی تهران 

خدمات آرایش دائم و موقت در بهترین آرایشگاه تهران بسیار پر طرفدار است. آرایش های دائم و موقت موجب میشود که در بلند مدت و در هر موقعیتی زیبایی ظاهر شما حفظ شود. ازین رو زمان کمتر و لوازم آرایشی کمتری  به صورت روزمره صرف آراستگی خود میکنید که بسیار حائز اهمیت است.


  خدمات مژه در بهترین سالن های زیبایی تهران  

داشتن مژه هایی پرپشت و و بلند بی شک زیبایی و جلوه خاصی به چشمان هر کس میدهد در بهترین سالن های زیبایی تهران از جمله خدماتی که زیر نظر مژه کاران متبحر و با تجربه در حال ارائه است زیبایی بخشیدن به مژه هاست  و به روش های مختلفی که موقت یا نیمه دائمی هستند قابل انجام با مراجعه به بهترین سالن زیبایی تهران میتوانید از خدماتی مثل لیفت مژه، لمینت مژه وهمچنین اکستنشن مژه بهره مند شوید.


اکستنشن مژه در سالن های زیبایی تهران به چه روش های انجام می شود؟

اکستنشن (کاشت) مژه در بهترین سالن زیبایی تهران با متد های جدید در زیباتر شدن چشم ها تاثیر بسیاری دارد ازجمله این روش ها عبارتند از
والیوم، روسی ، مژه کلاسیک ، عروسکی،ابریشمی، مژه گربه ای و مدل کیم کارداشیان
لیفت و بوتاکس مژه و ابرو تهران
میکروبلیدینگ به روش های فیبروز ، 3D ، نچرال و نانو و بولد بروز

کاشت مژه


خدمات ابرو در بهترین سالن زیبایی تهران

ابروها در زیبایی و ایجاد تعادل چشم ها و چهره نقش بسزایی دارد . به همین علت به منظور برای زیبا و خوش فرم نگه داشتن بلند مدت ابرو در سالن های زیبایی تهران خدمات مختلفی ارائه میشود.


فیبروز ابرو در سالن زیبایی تهران

لیفت و لمینت ابرو در بهترن سالن زیبایی تهران

روش های هاشور ابرو در سالن زیبایی تهران

میکروپیگمنتیشن ابرو توسط بهترین پیگمنتر تهران

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو بهترین سالن زیبایی تهران 


  خدمات پوستی در آرایشگاه زنانه  تهران  

خدمات مو زدایی صورت و بدن در تهران  

اصلاح صورت و ابرو
اپیلاسیون بدن با موم : کاهش تا 90 % موهای زائد
اپیلاسیون با موم گیاهی 
وکس صورت و فاین وکس


خدمات  اپیلاسیون در تهران

از بین بردن موهای زائد بدون درد یکی از دغدغه های مهم بانوان تهرانی است.البته اگر مضرات استفاده از دستگاه های لیزر را در نظر بگیریم، اپیلاسیون بهترین گزینه خواهد بود.برخی از سالن های زیبایی تهران خدمات اپیلاسیون بدون درد و با استفاده از بهترین مواد این شرایط را برای شما فراهم اورده تا بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد خود را بیابید

بهترین سالن های زیبایی در تهران


 

 

پاکسازی پوست در تهران

انجام پاکسازی و جوانسازی پوست در تهران یکی از خدماتی است که کلینیک های زیبایی و حتی آرایشگاه زنانه در تهران نیز به شما بانوان ارائه میدهند.شما میتوانید با پاکسازی پوست خود، شادابی و طراوت اولیه را به صورت خود بازگردانید و چهره ای درخشان و براق داشته باشید.

پاکسازی و جوانسازی پوست در تهران


اصلاح ابرو در بهترین آرایشگاه زنانه تهران

اصلاح ابرو ها جزو کار های روتین برای اکثر خانم ها در شهر تهران محسوب می شود که تقریبا هر 15 روز یک بار نیاز است با مراجعه به سالن های زیبایی تهران برای اصلاح موهای اضافه ی ابرو و متقارن کردن ابرو ها اقدام کنند. مدل ابروهای هر شخص با توجه به فرم صورت و اجزای صورت هر کس متفاوت است به همین علت اصلاح ابرو نیازمند مهارت و تخصص است . اصلاح تخصصی ابروها در سالن زیبایی تهران باعث ایجاد تقارن ابرو ها و تعادل چهره میشود که چهره را زیبا تر میکند.

اصلاح تخصصی ابرو


  خدمات ناخن سالن زیبایی تهران  

کاشت ناخن در تهران

برخی از بانوان عزیز ما در تهران ، اهمیت بسیاری برای ناخن و بهداشت آن قاعلند و حتی طراحی و کاشت ناخن را جزوی از زیبایی جدا نشدی خانم ها میدانند.کاشت ناخن در تهران در اکثر سالن های زیبایی انجام میشود و شما میتوانید با دیدن نم.نه کار های طراح ناخن این آرایشگاه های زنانه، بهترین آن انتخاب و خدمت خود را دریافت کنید .خدمات کاشت ناخن عبارتند از، مانیکور،پدیکور، انواع کاشت پودری، ژله ای و بیبی بومر ، ترمیم ناخن در تهران و بسیاری از دیگر.


انواع کاشت ناخن در تهران
کاشت پودری، کاشت فورمر، کاشت میکس و کاشت بیبی بومر

کاشت ناخن در تهران


طراحی ناخن تهران

در بهترین سالن های زیبایی تهران، خدمات طراحی ناخن نیز به شما ارائه میشود.طراحی ناخن باید توسط یک متخصص که تجربه کافی در این زمینه داشته باشد،انجام گیرد.خدمات کاشت ناخن چون آمبره، فرنچ کروم، گل برجسته، شوگر افکت، طراحی با قلم و هولوگرام، مانیکور و پدیکور در آرایشگاه زنانه ارزان در تهران نیز انجام میشود ولی مواظب باشید که تجربه ناخنکار به اندازه کافی باشد.


انواع طراحی ناخن تهران
آمبره، فرنچ کروم، گل برجسته، شوگر افکت، طراحی با قلم و هولوگرام

طراحی ناخن تهران


 

 لیست بهترین سالن های زیبایی در تهران

↓↓↓

آرایشگاه گل جردن

ادرس : جردن، بالاتر از ناهید شرقی، بن بست شاهرخ، پلاک 7، سالن زیبایی نیو گل

سالن زیبایی هلنسا

ادرس : تهران،تهرانسر،بلوار لاله،خیابان بدخشان جنوبی،بین کوچه33 و 35

 


  ویژگی های بهترین آرایشگاه زنانه تهران  

امروزه رفت و آمد در آرایشگاه زنانه بیشتر شده است. در چند سال اخیر خدمات آرایشی تنوع چندانی نداشتند و محدود بودند. اما امروزه به خاطر پیشرفت در تجهیزات و دانش آرایشی بانوان تشویق می شوند تا برای داشتن ظاهر زیبا مدام به سالن های زیبایی معتبر مراجعه کنند. بنام ترین آرایشگاه زنانه تهران می کوشند تا خدمات آرایشی را به بهترین شکل و با کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه دهند.


افرادی که در آرایشگاه های زنانه تهران فعالیت می کنند باید مدرک معتبری از سازمان  فنی و حرفه ای یا یک سازمان معتبر دیگری دریافت کنند. کارکنان آرایشگاه اگر در حرفه ای که فعالیت می کنند تخصص داشته باشند باعث رضایت مشتری می شود. یکی از ویژگی های مهم سالن های زیبایی تهران استفاده از کادر مجرب می باشد.


گریموری که برای آرایش عروس انتخاب می شود، باید بتواند به روز ترین مدل ها که مد نظر مشتری می باشد انجام دهد. داشتن خلاقیت و استعداد در آرایشگری اهمیت بسزایی دارد. نحوه ی  استفاده کردن از لوازم آرایشی به تخصص نیاز دارد، در آرایشگاه زنانه تهران یک گریمور ماهر باید بتواند متناسب با فرم صورت میکاپ عروس را انجام بدهد. مثلا آرایش چشم و ابرو اگر صحیح انجام شود باعث زیبایی هرچه بیشتر چهره می شود.

         آرایشگاه زنانه تهران     


تجهیزات پیشرفته در سالن های زیبایی تهران

در آرایشگاه های زنانه تهران استفاده از تجهیزات پیشرفته در اولویت قرار دارد. آرایشگران باید مجموعه ای کامل از لوازم آرایشی باکیفیت و مرغوب برای آرایش مشتریان خود داشته باشند. امروزه در بیشتر آرایشگاه زنانه تهران از کانسیلر، پرایمر، کانتور صورت، هایلایتر و... استفاده می شود. بانوان معمولا آرایشگاه هایی را انتخاب می کنند که از به روزترین لوازم آرایشی برای آرایش مو، صورت، کوتاهی مو و خدمات دیگر استفاده می کنند.البته زمانی که به دنبال آرایشگاه زنانه ارزان در تهران هستید، انتظار بهترین امکانات را نداشته باشید.هیچ ارزانی بی حکمت نیست و باید بجای آرایشگاه ارزان، به دنبال قیمت مناسب بود.


برخورد کادر آرایشگاه های زنانه تهران باعث جلب مشتری می شود. برخی افراد به خاطر عملکرد فوق العاده ی کارکنان بعد مسافت  را نادیده می گیرند. هر چند که برخی خانم ها آرایشگاه هایی را انتخاب می کنند که به محل زندگی یا محل کارشان نزدیک باشد، اما از آنجایی که کیفیت و نتیجه ی کار اهمیت زیادی دارد دوری راه بی اهمیت می شود.


یک ویژگی دیگری که در سالن های زیبایی تهران باید رعایت شود وقت شناسی است. کسانی که برای مراسم های مختلف وقت رزرو می کنند انتظار دارند در آرایشگاه زنانه تهران منتظر نمانند و در زمان تعیین شده کارشان اتمام یابد. بهترین سالن های زیبایی تهران نیز برای وقت مشتریان خود ارزش زیادی  قائل هستند و در زمان تعیین شده خدمات مورد نیازشان را ارائه می دهند.


ارائه ی خدمات آرایشی سالن های زیبایی تهران

انواع خدمات آرایشی در سالن های زیبایی تهران ارائه می شود. پیشرفت در زمینه ی آرایشی باعث شده است که سطح توقع بانوان بالا رود. انتظار می رود که گریم و میکاپ، براشینگ مو، شینیون مو، پاکسازی صورت، خدمات ناخن و... با به روزترین روش ها در آرایشگاه های زیبایی تهران برای مشتریان ارائه شود.


استفاده از کادر مجرب در سالن های زیبایی تهران

اکستنشن مو و مژه این روز ها جلب توجه بسیاری از بانوان می باشد. در سالن های زیبایی تهران این کار با استفاده از موهای طبیعی با کیفیت انجام می شود. بانوانی که موهای کم پشت دارند از این روش استقبال می کنند. یک آرایشگر ماهر می تواند تشخیص بدهد که از چه شیوه و چه لوازمی باید استفاده  کند که نتیجه ی کار بدون نقص باشد.


بسیاری از بانوان برای انتخاب رنگ موهای خود وسواس زیادی به خرج می دهند. رنگ و مش باعث تغییر در چهره می شود به همین دلیل انتخاب رنگ مناسب اهمیت زیادی دارد. رنگ کاری که در حرفه ی خود تخصص دارد و در آرایشگاه زنانه تهران تهران فعالیت می کند، رنگی را انتخاب می کند که متناسب با رنگ پوست باشد. با توجه به تنوع رنگ و مش، بانوان ترجیح می دهند تا به روز ترین و جدید ترین مدل ها را انتخاب کنند. استفاده از مواد باکیفیت و مرغوب جهت رنگ و مش از ویژگی های سالن های زیبایی معتبر می باشد.


پاکسازی صورت از دیگر خدماتی است که در سالن های زیبایی تهران برای مشتریان انجام می شود. از آنجایی که توجه کردن به سلامت پوست باعث می شود پیری زودرس پوست به تاخیر بیفتد، بانوان مشتاق هستند تا پاکسازی پوست را در بهترین آرایشگاه های زنانه تهران انجام دهند. پاکسازی صورت باعث می شود تا چربی های صورت از بین بروند و از جوش زدن صورت جلوگیری شود.

سالن زیبای تهران 
انجام گریم و میکاپ در سالن های زیبایی تهران


انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه تهران

افرادی که در انتخاب آرایشگاه زنانه تهران معتبر مشکل دارند بهتر است از نظرات دیگران استفاده کنند. در وهله ی اول محیط آرایشگاه و نحوه ی طراحی آن توجه مشتری را جلب می کند. اگر فضای ارایشگاه شیک و لاکچری باشد و اصول بهداشتی رعایت شود باعث می شود تا مشتریان انرژی مثبت دریافت کنند. کارکنان باتجربه و خوش رفتار، دکوراسیون شیک و فضای آرام، دلایلی هستند که به سالن های زیبایی تهران اعتبار می بخشند و باعث جلب مشتری می شوند.


آرایشگاه های زنانه تهران در هر مکانی باشند به خاطر کیفیت بالای خدمات مورد توجه مشتریان هستند. آرایشگران در سالن های زیبایی معتبر وظایف خود را با درصد خطای کم انجام می دهند. حتی کسانی که سخت گیر هستند از نتیجه ی کار راضی می باشند. تجهیزات پیشرفته در آرایشگاه زنانه تهران باعث دلگرمی مشتریان می شود. در سالن های زیبایی تهران قیمت های مناسبی را برای خدمات ارائه شده در نظر گرفته می گیرند.


در سالن های آرایشی قبل از انجام هرگونه خدماتی به مشتریان مشاوره داده می شود تا انتخاب درست و صحیحی داشته باشند. مثلا جهت کوتاهی مو مشتریان می توانند با آرایشگر خود مشورت کنند و مناسب ترین مدل را انتخاب کنند.  

آرایشگاه زنانه تهران


 


به این مطلب رای بدهید

(2)


ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران

ا

لیلا، يكشنبه , 1399/04/15

سلام
اگر لطف کنید آرایشگاه زنانه ارزان در تهران معرفی کنید ممنون میشیم.الان قیمت های بعضی از سالن های زیبایی تهران خیلی نامتعارف و گرون شده.

وب سایت آرایشی و زیبایی ، يكشنبه , 1399/04/15

سلام
همانطور که قبلا عرض کردیم هیچ ارزانی بی حکمت نیست.شما در نظر داشته باشید آرایشگاه زنانه ارزان در تهران نباید هدف شما باشید....بدنبال سالن های زیبایی باشید که در حین داشتن تجربه کافی، قیمت مناسب و نه صرفا ارزان داشته باشد.

ا

پریسا، يكشنبه , 1399/04/15

سلام و وقت بخیر
ممنون میشم از بین این سالن هایی که معرفی کردید، بهترین سالن های زیبایی تهران را هم بگید.یا اینکه بر اساس مناطق مختلف، مثلا غرب یا شرق تهران کدوم بهتره! تشکر

وب سایت آرایشی و زیبایی ، يكشنبه , 1399/04/15

ما سعی میکنیم لیست سالن های زیبایی تهران را به شما معرفی کنیم.شما با دیدن نمونه کار ها و تجربه و تخصص این آرایشگاه زنانه تهران، بهترین را که برای شما از لحاظ قیمت و نوع کار مناسب است را انتخاب کنید

ا

ملیکا، يكشنبه , 1399/04/15

من یکی از آرایشگاه های زنانه تهران که معرفی کرده بودید رفتم...علارغم اینکه نمونه کار های جذابی نداشت ولی برخورد کاملا حرفه ای و تخصص خوبی در هاشور ابرو داشتن.ممنونم بابت معرفی این سالن زیبایی

وب سایت آرایشی و زیبایی ، يكشنبه , 1399/04/15

وب سایت اناهید سعی میکند در بین آرایشگاه های زنانه تهران، بهترین سالن زیبایی را معرفی کند.ما قبل اینکه این آرایشگاه ها را در وب سایت نمایش دهیم، یکسری تحقیقات پیرامون آنها انجام میدهیم و در صورت رضایت مشتریان بهترین سالن زیبایی تهران را به شما دوستان معرف میکنیم.
در عین حال شما نیر میتوانید با تحقیق و دیدن نمونه کار و تخصص این سالن های زیبایی در تهران، یکی را انتخاب و از تخصص آنها استفاده کنید