مرکز تخصصی رنگ مو در تهران | ارایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران


  مرکز تخصصی رنگ مش لایت در تهران  

در شهر تهران و همچنین مناطق مهمی چون تهرانپارس و شمال تهران، با پیشرفت های بسیاری که در حرفه آرایشگری به خصوص رنگ و مش صورت گرفته است، سبک های بسیاری برای رنگ مو در آرایشگاه تخصصی رنگ و مش در تهران وجود دارد که انتخاب بهترین آنها برای بانوان عزیز کمی سخت به نظر میرسد.ما میتوانیم در این صفحه از وبسایت آناهید، بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران را با توجه به نمونه کار ها و تجربه انها به شما معرفی میکنیم.

 رنگ و مش تهران


  خدمات رنگ مو، حرفه ای در مرکز تخصصی رنگ مو در تهران  

رنگ کردن مو کاری بسیار تخصصی است و برای به دست آمدن نتیجه دلخواه جدای شناخت رنگ ها آرایشگران لاین رنگ مو نیازمند شناخت ترکیب رنگ ها، تناژ آن ها، شناخت انواع متد های رنگ مو و لایت ها و تاثیر سایه های رنگ ها بر انواع پوست است در مرکز تخصصی رنگ و مش و لایت تهران آرایشگران مجرب و باتجربه ای که در لاین رنگ مو با توجه به این نکات خدمات رنگ مو را به صورت حرفه ای ارائه می دهند.


► خدمات رنگ و مش تهران

 • انواع رنگ و لايت  فوق تخصصي تهران

  • در مرکز تخصصی رنگ مو تهران میتوانید هر رنگ و لایت مورد نظر خود را با بهترین کیفیت انتخاب کنید.
 • انواع مش (مش فويل، سوييت مش ) در تهران

  • انواع مش هایلایت، مش لولایت، مش فریزینگ، مش سان لایت، مش مون لایت، مووی لایت،مش با کلاه،مش شانه ای،مش تکه ای را در بهترین سالن رنگ مو در تهران میتوانید انجام دهید
 • آمبره ،سامبره ،بالياژ در تهران

  • در آمبره  ریشه مو تیره است و هرچه به پایین میرسد روشنتر میشود.بالیاژ نوعی تکنیک برای رنگ کردن مو بصورت آزادانه است.سامبره ترکیبی از آمبره و بالیاژ با این تفاوت که ملایمتر است.
 • بوتاكس مو ، اولاپلكس تراپي ، كراتينه و ريباندينگ

  • بوتاکس مو در تهران نوعی درمان برای مو است که وزی و مجعد بودن مو را از بین میبرد.اولاپلكس تراپي در تهران اسیب های وارد شده به مو بخواطر رنگ یا دکلره را از بین میبرد
 • سوييت مش ، مش فويل در تهران

  •  جایگزینی برای فویل آلومینیومی، برای رنگ مو آمبره،سامبره و دکلره

خدمات رنگ و مش تهران


► انواع لایت مو در مرکز رنگ و مش در تهران

برای لایت مو روش های مختلفی وجود دارد که در مرکز تخصصی رنگ و مش در تهران با داشتن مهارت در انواع مختلف و متنوع لایت مو برای سلقیه های متفاوت مشتریان قابل انجام است. 

انواع لایت در مرکز تخصصی رنگ و مش تهران انجام میشود

لو لایت  /  مون لایت  /  هاف لایت  /   بی بی لایت   

مووی لایت  /  سان لایت  /  وی لایت  /  دارک لایت   

اسپلَش‌لایت  /  لایت گربه ای  /  لایت پلنگی  /  لایت ببری   

ویو لایت  /  لایت شطرنجی


► انجام تخصصی ترکیب رنگ مو در تهران

یکی از خدماتی که  در مرکز تخصصی رنگ و مش تهران بسیار طرفدار دارد رنگ کردن مو با ترکیب رنگ های بروز و خاص است که بسیار مورد علاقه خانم تهرانی است. ترکیب رنگ در ظاهر ساده به نظر می رسد، ولی کاری بسیار تخصصی است که نیاز به مهارت و تجربه فراوان دارد تا نتیجه کار همان چیزی بشود که مد نظر مشتریان عزیز است. بعضی از آرایشگاه های خوب  تهران که به صورت تخصصی خدمات رنگ مو را ارائه می دهند با بهره مندی از پرسنل حرفه ای و با تجربه  در حوزه  رنگ مو، ترکیب رنگ مو را به صورت تخصصی ارائه میدهد.


► بالیاژ مو در مرکز تخصصی رنگ و مش تهران

بالیاژ مو در تهران از روش های جدید رنگ مو است که از شاخه های لایت مو محسوب می شود در این روش ریشه مو بسیار تیره و هرچه به ساقه و نوک مو نزدیک میشود بسیارروشن میشود در بالیاژ تقریبا نصف مو یا یک سوم مو روشن می شود. یکی از ویژگی های خوب این روش این است که به علت تیره بودن ریشه ها وقتی مو رشد میکند حالت کلی رنگ مو ها حفظ میشود.

بالیاژ مو


► سؤالات متداول پیرامون رنگ و مش در تهران

1- چگونه بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران را پیدا کنم؟

✅ پیشنهاد ما لیست مراکز تخصصی است که در این صفحه مشاهده میکنید.حتما قبل از مراجعه با دیدن نمونه کار ها انها در وب سایت آناهید یا اینستاگرام و سپس تعیین وقت حضوری، از خدمات رنگ و مش انها استفاده کنید.

 بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران


2- قیمت رنگ مو در تهران چقد است ؟

قیمت رنگ مو در تهران بسته به نوع خدمات رنگ و مش که سالن زیبایی به شما ارائه میدهند متفاوت است... شما میتوانید با یکی از مرکز تخصصی رنگ مو تهران تماس گرفته و قیمت رنگ مو مورد نظر خود را بپرسید.


► عوامل موثر بر قیمت رنگ و مش در تهران

عوامل متعددی هزینه رنگ مو شما را مشخص میکند اما مهمترین انها 

 • نوع رنگ مو انتخابی
 • تخصص آرایشگر رنگ و مش تهران
 • مواد مورد استفاده در رنگ مو
 • رنگ مو فعلی شما
 • جنس مو 
 • بلندی یا کوتاهی مو 

تمامی عوامل بالا در قیمت رنگ و مش در تهران موثر است اما شما برای رنگ معمولی هزینه حدودی بین 300 تا 800  و برای دکلره و رنگ مو 800 تا 1.5 در نظر بگیرید.با این حال بسته به شرایط مختلف هزینه رنگ و مش متفاوت است.

 قیمت رنگ مو در تهران


3- مرکز تخصصی رنگ و مش تهرانپارس کجا برم؟

✅ برای پیدا رنگ و مش تهرانپارس میتوانید در لیست زیر بهترین آنهای را پیدا کرده و با تعیین وقت حضوری، از خدماتشان استفاده کنید.

رنگ و مش تهرانپارس

 


4- مرکز تخصصی رنگ و مش شمال تهران کجا برم؟

✅ در شمال تهران، مرکز تخصصی رنگ و مش به وفور یافت میشود که پیدا کردن بهترین آنهای مستلزم زمان و تحقیق است.ما به شما بهترین مرکز تخصصی رنگ و مش شمال تهران را معرفی میکنیم.

بهترین مرکز تخصصی رنگ و مش شمال تهران


5- رنگ مو را در خانه انجام دهیم یا سالن زیبایی ؟

✅ اگر به دنبال یک رنگ مو خاص ترکیبی هستید، قطعا نیازمند یک آرایشگری حرفه ای رنگ و مش میباشید ولی اگر رنگی ساده میخواید بر روی مو های خود بگذارید، در خانه و با رعایت اصول بهداشتی نیز ممکن است.


رنگ و مش تهران

مرکز تخصصی رنگ و مش در شمال تهران

مرکز تخصصی رنگ و مش در شمال تهران

مرکز تخصصی رنگ و مش در تهرانپارس

مرکز تخصصی رنگ و مش در تهرانپارس

بهترین سالن رنگ و مش تهران

بهترین سالن رنگ و مش تهران

رنگ و مش تهران

رنگ و مش تهران

بهترین سالن رنگ و مش تهران

بهترین سالن رنگ و مش تهران


موهای خود را برای رنگ آمیزی در یک سالن زیبایی تهران آماده می کنید

شاید بلاخره تصمیم گرفته این در بهترین سالن رنگ مو در تهران، رنگی زیبا که به آن علاقه دارید بر روی موهای خود بزارید.قطعا بهترین سالن های زیبایی که کار رنگ مو را انجام میدهند، وقت ندارند.باید چند هفته صبر کنید تا نوبت شما شود.قبل از رفتن به آرایشگاه رنگ مو تهران، وضعیت مراقتی قبل از کار را از آرایشگر بپرسید تا رنگ مو شما بهتر و دوام بیشتری داشته باشد


چند روز قبل از قرار ملاقات ، یک درمان با تهویه عمیق (گاهی اوقات ، نه همیشه ، متفاوت از یک درمان پروتئین) برای ترمیم رطوبت و متعادل کردن pH موهای شما ضروری است. اطمینان از مرطوب بودن انتهای شما کمک می کند تا مطمئن شوید موهای شما رنگ را به طور یکنواخت می گیرد. رنگ مو به موهای شما که از قبل خشک شده است خشک می شود ، و یک درمان با تهویه عمیق مناسب می تواند به معنای تفاوت بین رنگ به نظر می رسد موش پررنگ و نتایج زیبا و براق باشد. برای این منظور ، ما به خصوص ماسک محافظرا دوست داریم.


اگرچه ممکن است وسوسه‌انگیز باشد ، روز تعیین وقت رنگ خود را شامپو نکنید و موهای خود را سبک نکنید. سعی کنید آن را یک یا دو روز قبل بشویید ، اما در 24 ساعت قبل از آن نیست. موهای تازه شسته شده بهترین پالت برای رنگ مو نیست ، و شما می خواهید هرگونه خشک کردن / آسیب که با پردازش آن به موهای شما وارد شود را کاهش دهید. یک شستشوی تازه همچنین می تواند سطح پوست سر شما را خشک و خشن کند و احتمال ایجاد رنگ باعث سوزش می شود. با این حال ، موهای خیلی کثیف می توانند بسیار چرب و روغنی باشند - کاملاً ناخوشایند ظاهر نشوند. 


در حالی که کاملاً ضروری نیست بهترین سالن رنگ مو در تهران، نشان دادن به قرار ملاقات رنگ با موهای خود به شیوه ای که اغلب از آن استفاده می کنید به رنگ آمیزی شما کمک می کند تا درک کند که معمولاً دوست دارید موهای خود را چگونه بپوشید ، به او این امکان را می دهد تا رنگ و برجسته های شما را به شکلی که باشد قرار دهد. بهترین سبک شخصی خود را تعریف کنید


در حالی که شما همیشه نمی توانید موهای دقیقی را به عنوان مدل در عکسی که آورده اید بدست آورید ، صرفه جویی در ایده های چندگانه از آنچه دوست دارید به گوشی خود بدهید می تواند به رنگ آمیزی شما کمک کند ترجیحات شخصی شما را بفهمد و مانع از پایان نادیده گرفتن تن های ناخواسته شما شود. رنگ نهایی شما حتی اگر از رنگ خاصی که می خواهید مطمئن نیستید ، یک تصویر با توجه به لایک و دوست داشتن شما هزار کلمه است. یادآوری این نکته حائز اهمیت است که همه افراد "قرمز" ، "گرم" و "خنثی" را متفاوت تعریف می کنند ، بنابراین خاص بودن با عکس ها می تواند اطمینان حاصل کند که همه با همان رنگ زبان صحبت می کنند.


برای به دست آوردن رنگ مورد نظر خود ، باید با رنگ آمیزی خود کاملاً صادق باشید. این به معنای صادق بودن در مورد همه چیزهایی است که با موهایتان می گذرد: رنگ آمیزی گذشته و برجسته های برجسته شده روی موهای شما ، کیت های رنگی در منزل ، پرمها ، صاف کردن درمانها ، صاف کردن درمانها ، داروهایی که ممکن است مصرف کنید ، جراحی های اخیر که انجام داده اید ، اگر هستید باردار و حتی موارد ساده مانند روشن کردن موهایتان با آب لیمو. آنها قصد ندارند در مورد شما قضاوت کنند ، اما فرمول رنگ ، نوع رنگ استفاده شده ، نتیجه نهایی شما به افشای کل بستگی زیادی دارد.


آخرین ، اما نه مهم ، با یک حس ماجراجویی نشان دهید. به سبک خلاق خود به اندازه کافی آزادی خلاقانه بدهید تا آنچه را که فکر می کنند برای شما و موهای شما مناسب است ، انجام دهید بلکه به آنها اطلاعات کافی بدهید تا در وهله اول رنگ شما را به درستی بگیرد. به یاد داشته باشید ، در پایان روز ، رنگ مو است - اگر معلوم نشود چگونه تصور می کنید همیشه می تواند ثابت ، تنک شده یا در غیر این صورت تغییر یابد.

 

 


به این مطلب رای بدهید

(1)
بازدید: 4,254 مرتبه


ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران

ا

مهدیس، سه شنبه , 1399/04/17

ببخشید مرکز تخصصی رنگ مو در تهران میتونن رنگ مو را بدون دکلره انجام بدن؟ چون میترسم به مو آسیب بخوره!

وب سایت آرایشی و زیبایی ، سه شنبه , 1399/04/17

دوست عزیز.دکلره کردن مو بسته به رنگ مو انتخابی شماست و برای هر رنگ مو در تهران نیازی به دکلره نیست.اما درنظر داشته باشید مرکز تخصصی رنگ مو در تهران باید از بهترین مواد استفاده و آرایشگر تخصص و تجربه کافی در انجام دکلره مو را داشته باشد وگر نه قطعا موهای شما آسیب جدی خواهد دید.پس در انتخاب ارایشگاه تخصصی رنگ مو دقت کافی را داشته باشید.

ا

هدا، سه شنبه , 1399/04/17

من چندوقت پیش دکلره کردم، موهام خراب شد. به نظر من حتما قبل از انتخاب مرکز تخصصی رنگ مو، نمونه کار هاشونو ببینید و بعد انجام بدید.خیلی مهمه آرایشگر اون سالن بلد باشه چطور دکلره کنه وگرنه مو اسیب میبینه.

وب سایت آرایشی و زیبایی ، سه شنبه , 1399/04/17

ممنون از نظر شما. دوستان میتوانید در این صفحه ارایشگاه تخصصی رنگ مو در شمال تهران، غرب تهران و... را انتخاب، نمونه کارهای انهای دیده و جهت مشاوره با دوستان تماس بگیرید

ا

لیلا، يكشنبه , 1399/05/12

من 6 ماه پیش دکلره کردم.الان دورنگ شده.می خوام دوباره برای عروسیم رنگ کنم.بهتره چه رنگی کنم؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، يكشنبه , 1399/05/12

شما برای روشن کردن رنگ موهاتون میتونید عسلی روشن یا شیر نسکافه ای استفاده کنید.

ا

صدف، يكشنبه , 1399/05/12

بدون دکلره هم میتونن این ارایشگاه ها رنگ روشن در بیارن؟

وب سایت آرایشی و زیبایی ، يكشنبه , 1399/05/12

ببینید دوست عزیز برای برخی از رنگ های روشن باید موی شما با دکلره به پایه مورد نظر برسه وگرنه تنها راه اینه که نوع رنگ انتخابی شماره تم تیره داشته باشه