این آموزش به ویژه برای چشم هایی که در قسمت گوشه های پلک افتادگی دارند ویا تنها خسته به نظر می رسند، ایده آل است. با کمی ترفند های آرایشی می توانید گوشه های چشم را با کمک سایه چشم تیره و بازی با سایه رنگ ها لیفت دهید.

این آموزش به ویژه برای چشم هایی که در قسمت گوشه های پلک افتادگی دارند ویا تنها خسته به نظر می رسند، ایده آل است. با کمی ترفند های آرایشی می توانید گوشه های چشم را با کمک سایه چشم تیره و بازی با سایه رنگ ها لیفت دهید.
برای آرایش چشم زیر وسایل زیر مورد نیاز است:
• پرایمر سایه چشم
• سایه چشم تیره به رنگ دلخواه
• مداد چشم مشکی
• براش آرایشی کوچک برای ترکیب کردن
• ریمل

برای داشتن آرایشی با ماندگاری طولانی تر همیشه پیش از آرایش از پرایمر روی صورت و پلک ها استفاده کنید چرا که سایه ساده تر روی پلک می نشیند و لازم به ذکر نیست که طولانی تر نیز باقی می ماند.

به گزارش پرشین وی برای شروع با یک براش کوچک، سایه ای به رنگ بژ و یا یک هر رنگ روشنی به روی پلک بزنید. یک مداد چشم مشکی برداشته و در طول خط مژه پلک بالا یک خط بکشید، کمی آن را پخش کنید تا کمی دودی شود و سپس کار خود را با سایه چشم تیره شروع کنید.

یک براش کوچک مخصوص ترکیب کردن سایه برداشته و مقداری سایه به آن بزنید و سپس در گوشه های خارجی چشم شکل V را طراحی کرده و ترکیب کنید. تصاویر مرحله به مرحله زیر را دنبال کنید تا به گزارش پرشین وی منظور از طراحی شکل V را بهتر متوجه شده و بهتر به پلک ها لیفت دهید.

یک مداد چشم مشکی برداشته و خطی در طول خط مژه پلک پایین بکشید و در انتها به هیچ وجه ریمل را فراموش کنید، در این آرایش چشم کاملا الزامی است.

 

 

 

ارسال کننده: غزاله شریفی
تعداد بازدید: 6707
منبع: persianv

به این مطلب رای بدهید

(2)

ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران