به گزارش بهداشت نیوز، روابط عمومی سازمان غذا و دارو اعلام کرد : فرآورده های آرایشی و بهداشتی با نام تجاریMODA و صرفا «اسامی قابل مشاهده در جدول زیر» به دلیل نداشتن برچسب اصالت و سلامت کالا معتبر، برچسب فارسی نویس و فقدان هر گونه..........

این لوازم آرایشی تقلبی را نخرید + اسامی

 این لوازم آرایشی تقلبی را نخرید + اسامی
روابط عمومی سازمان غذا و دارو برخی فرآورده های آرایشی و بهداشتی را به دلیل فاقد بودن مشخصات غیر مجاز اعلام کرد.

به گزارش بهداشت نیوز، روابط عمومی سازمان غذا و دارو  اعلام کرد : فرآورده های آرایشی و بهداشتی با نام تجاریMODA   و صرفا «اسامی قابل مشاهده در جدول زیر» به دلیل نداشتن برچسب اصالت و سلامت کالا معتبر، برچسب فارسی نویس و فقدان هر گونه مشخصات یا مشخصاتی از جمله سری ساخت یا نام تولید کننده، کشور تولید کننده ، تاریخ تولید و انقضاء و یا قید اطلاعات نادرست از جمله تولید کارخانه گینو فرانسه و دیگر مسائل، غیر مجاز شمرده می شود.

 روابط عمومی سازمان غذا و دارو در ادامه با اعلان اینکه معرفی این محصولات به قصد مبارزه با فروش  فرآورده های آرایشی تقلبی در سطح عرضه صورت می گیرد، تاکید کرد: این اطلاع رسانی صرفاً جهت محصولات قید شده در نامه به همراه تصاویر پیوست است و مشمول سایر محصولات با نام تجاری Moda که دارای نمایندگی واردات رسمی و دارای برچسب اصالت معتبر و مطابق ضوابط سازمان است، نمی گردد. 

بنا براین اعلام، روابط عمومی سازمان غذا و دارو  از افرادی که محصولات نامبرده را در مراکز فروش مشاهده می‌کنند، درخواست کرد تا معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور را نسبت به محل فروش این فرآورده های آرایشی تقلبی مطلع سازند تا نسبت به جمع‌آوری آنها اقدام لازم را به عمل آورند.

لازم به ذکر است؛ شماره تلفن ۶۶۴۰۵۵۶۹ روابط عمومی سازمان جهت دریافت مشخصات مکان‌های عرضه فرآورده‌های غیرمجاز اعلام شده است.

ارسال کننده:
تعداد بازدید: 2117

به این مطلب رای بدهید

(1)

ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران