راز زیبایی ملکه های زیبایی در رقابت های دختر شایسته

راز زیبایی ملکه های زیبایی در رقابت های دختر شایسته

راز زیبایی ملکه های زیبایی در رقابت های دختر شایسته
با رازهای زیبایی برخی از ملکه های زیبایی در رقابت های دختر شایسته در طی سال های مختلف آشنا شوید.
 

در رقابت های زیبایی دنیا از جمله دختر شایسته، زنان زیبایی از سراسر دنیا شرکت می کنند و بسیاری را تحت تاثیر خود قرار می دهند. هر یک از آنها رازهای خاصی در زیبا و جوان نگه داشتن پوست شان حتی با بالا رفتن سن شان دارند که در این مطلب با نکات مراقبت پوست و راز زیبایی ملکه های زیبایی در رقابت های دختر شایسته از جمله راز زیبایی آیشواریا رای آشنا می شوید.

راز زیبایی ملکه های زیبایی

آیشواریا رای (دختر شایسته سال ۱۹۹۴ از هند)

راز زیبایی ملکه های زیبایی

آیشواریا رای

این بازیگر خوش چهره بالیوودی در مراقبت از پوست خود از ترکیب آرد نخودچی، شیر و زردچوبه به عنوان لایه بردار استفاده می کند. او همچنین برای رطوبت رسانی به پوست از ماسک خیار و برای درخشندگی پوست از ماست استفاده می کند.

پریاناکا چوپرا (دختر شایسته سال ۲۰۰۰ از هند)

راز زیبایی ملکه های زیبایی

پریانکا چوپرا

این بازیگر معروف هندی از اسکراب نمک دریا برای لب های خشک و از ماسک با عسل به عنوان تغذیه کنننده و مراقبت از مشکلات پوست سر استفاده می کند. پریانکا عاشق استفاده از روغن مو گرم برای ماساژ سر و تغذیه مو است که یکی از کلیدهای داشتن موهای نرم است.

مانوشی چیلار (دختر شایسته سال ۲۰۱۷ از هند)

راز زیبایی ملکه های زیبایی

مانوشی چیلار

این برنده رقابت های دختر شایسته معتقد است خواب کافی برای درخشش طبیعی پوست لازم است و برای مرطوب نگه داشتن پوستش، میزان زیادی آب می نوشد. همچنین استرس و نگرانی را با دویدن از خود دور می کند. این ملکه زیبایی ۴ تا ۵ بار در هفته یوگا و ورزش انجام می دهد.

رولن استراوس ( دختر شایسته سال ۲۰۱۴ از افریقای جنوبی)

راز زیبایی ملکه های زیبایی

رولن استراوس

این ملکه زیبایی هر روز پس از بیدار شدن از خواب ، پوست خود را پاکسازی کرده و با یک سرم خوب نیز پوست خود را هیدراته می کند و حتی گاهی ویتامین ث به پوستش اسپری می کند تا به شادابی پوست بیافزاید. وی از لایه برداری آنزیم استفاده کرده و در بیشتر مواقع صورت بدون آرایش را ترجیح می دهد.

برای مراقبت موها او از خدمات سالن های زیبایی استفاده می کند و همیشه نیز از محصولات مراقبت مو ضد حرارت برای موهایش استفاده می کند.

روسانا دیویسن (دختر شایسته سال ۲۰۰۳ از ایرلند)

راز زیبایی ملکه های زیبایی

روسانا دیویسن

روسانا معمولا صورت بدون آرایش را ترجیح می دهد و همچنین روتین بسیار سختی برای مرطوب نگه داشتن پوستش درشب و روز دارد. او همچنین دورنگه داشتن خود از استرس را برای زیبایی پوست ضروری می داند. این ملکه زیبایی از مکمل های ویتامین برای سلامت پوست نیز بهره می برد.

مگان یونگ (دختر شایسته سال ۲۰۱۳ از فیلیپین)

راز زیبایی ملکه های زیبایی

مگان یونگ – راز زیبایی ملکه های زیبایی

مگان اولین ملکه زیبایی از فیلیپین در رقابت های شایسته است. وی مانند دیگر ملکه های زیبایی روتین های خاصی برای زیبایی پوست دارد، از جمله وی همیشه از ضد آفتاب استفاده می کند و در آرایش خود از روغن صورت، رژگونه و رژلب مایع استفاده می کند.

راز زیبایی ملکه های زیبایی در سال های مختلف

ازره اکین (دختر شایسته سال ۲۰۰۲ از ترکیه)

راز زیبایی ملکه های زیبایی

ازره اکین

این مدل ترکیه ای از سبک زندگی سالم پیروی می کند و فعالیت فیزیکی بالایی دارد. از رازهای زیبایی اواطلاعات زیادی در دست نیست ولی معقتد است “شادی” کلید داشتن پوست درخشان است.

ایویان سارکوس (دختر شایسته سال۲۰۱۱ از ونزوئلا)

راز زیبایی ملکه های زیبایی

ایویان سارکوس

برنده شدن رقابت های زیبایی برای ایویان دختر یتیمی که زندگی آسانی نداشت، شبیه یک رویای به حقیقت پیوسته بود. او دوست دارد چهره خود را طبیعی نگه داشته و معمولا از حداقل آرایش استفاده می کند و برای سم زدایی از بدن، آب زیادی می نوشد. به دلیل شرایط آب وهوایی ونزوئلا، وی پوست برنزه طبیعی و زیبایی دارد.

آگبانی دارگو (دختر شایسته سال ۲۰۰۰ از نیجریه)

راز زیبایی ملکه های زیبایی

آگبانی دارگو

آگبانی اولین زن اهل افریقاست که برنده رقابت های زیبایی دختر شایسته شد و از آن پس تبدیل به یکی از چهره های پرطرفدار در صنعت مدلینگ شد. شعار زیبایی او بسیار ساده است، او به خدا اعتقاد دارد و می خواهد از بدنی که خداوند به او عطا کرده، مراقبت کند و برای همین منظور از رژیم غذایی متعادل و ورزش برای تناسب اندام و زیبایی خود بهره می برد.

آن سیدنی (دختر شایسته سال ۱۹۶۴  از انگلستان)

راز زیبایی ملکه های زیبایی

آن سیدنی

این بازیگر بریتانیایی و همچنین دومین برنده رقابت های شایسته از انگلستان، به صورت طبیعی زیباست ولی راز اصلی زیبایی او چیزی نیست جز یک ذهن آرام. او شعار خاصی برای زیبایی ندارد ولی همیشه به هوادارانش توصیه می کند، از سلامت خودشان مراقبت کرده و صرف نظر از شرایط مختلف زندگی، سعی کنند روحیه خود را خوب نگه دارند.

ارسال کننده:
تعداد بازدید: 1162

به این مطلب رای بدهید

(1)

ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران