ما در دوره ای زندگی می کنیم که رنگ موهای رنگین کمانی از بنفش گرفته تا زرد تقریباً رایج شده است. در حقیقت رنگ مو دیگر چیزی نیست که فقط در قالب های خاصی قابل اجرا باشد. اما اگر شما فردی محتاط باشید و دنبال الگوهای کلاسیک باشید، رنگ موی نسکافه ای رنگی ست که کمتر کسی از انتخابش پشیمان شده باشد.

از آن‌جا که رنگ موی نسکافه ای با رنگ موی تیره ایرانی ها هم بیشتر سازگار است،طرفداران خاص خودش را دارد. این رنگ به دلیل پایه ی گرم خود صورت افراد را از بی حالی خارج می‌کند و به آن رنگ می‌پاشد.

 

Coffee brown hair

 

چگونه می توان رنگ موی نسکافه ای ایده ال خود را تعیین کرد؟

اگر نمی‌خواهید دکلره کنید و قصد درست کردن رنگ موی نسکافه ای روشن را دارید، باید یک سوم از رنگ موی بلوند شکلاتی متوسط خود را مخلوط با یک سوم از یک رنگ موی کاراملی کنید. بعد از آن دو سانتی متر از واریاسیون را بعلاوه ی اکسیدان شماره یک کنید.

 اما اگر قصد دکلره داشته باشید کافی ست دکلره پایه 8 هم به ترکیب بالا اضافه کنید.

Lilli Collins in coffee brown hair

 

 

چگونه می توان از رنگ موی نسکافه ای مراقبت کرد؟

مانند هر مویی که با رنگ آسیب پذیر تر می‌شود ، بهتر است روزی که موی خود را رنگ کردید ، روال مراقبت از موهای رنگ کرده را در پیش بگیرید.

یادتان باشد که موهای خود را به اندازه و با شامپوی مناسب بشویید. این روزها انواع شامپو های مناسب موهای رنگ شده در داروخانه موجود است.

رنگ موی نسکافه ای اگر با اتوی مو و سشوار همراه شوند، چشم هر بیننده ای را خیره خواهند کرد. اما حتما از مواد مراقبتی قبل از حرارت اتو و سشوار به موهای خود بزنید تا خدای نکرده زحمتتان تلف نشود!

Coffee brown hair color

 

بفرمایید نسکافه!

شماره 1: موهای نسکافه ای تیره با هایلایت آمبره

این ظاهر آمبره برای آنهایی که می خواهند بدرخشند عالی است. الیزابت گیلی در این عکس به دنبال فرهای انتهایی مو بود تا آمبره های خود را به زیبایی تمام نشان دهند. که واقعاً ویژگی های صورت او را با زیبایی اغراق شده نشان می دهد.

Coffee brown1

 

 

شماره 2: رنگ نسکافه ای با ته زمینه خاکستری

ماریا کانالز باررا دارای رنگ مو نسکافه ای تیره و زیبا است. رنگ های قهوه ای روشن تر عمق و ابعاد زیبایی آن را اضافه می کنند ، که در این شکل با فرهای درشت تقویت می شود.

Coffee brown2

 

 

3: رنگ موی نسکافه ای برای موی بور

یک روش بسیار عالی برای تغییر بزرگ در ظاهر شما، ترکیب رنگ موی نسکافه ای با زمینه بلوند است. آیا لورا ناتیو با موهای دو رنگش عالی نیست؟ به دست آوردن این توناژ نسکافه ای برای افراد بور با موهای بلوند هم راحت است.

Blonde coffee brown

 

شماره 4: رنگ موی نسکافه ای اسپرسو و فرهای دراماتیک

میلا کانیز در این عکس رنگ موی نسکافه ای اسپرسو و رنگی تیره را امتحان کرده است. فرهای دراماتیک ، که به طرز جادویی به یک طرف جاری می‌شوند ، یک مدل موی عالی هستند که می توانید با این رنگ امتحان کنید.

Coffee brown3

شماره 5: رنگ موی نسکافه ای کاراملی

جنیفر وایدروستوم دقیقاً به ما نشان می دهد که چگونه ترکیبی از نسکافه و کارامل می تواند روی موها چشمگیر شود. این یک راه خوب برای ملایم کردن اجزای صورت ، برجسته کردن چشمان بدون خطری برای اضافه کردن سن و سال شما است. این ترکیب برای بهار بسیار خوب عمل می کند ، اما می تواند روزهای سرد شما را نیز گرم کند!

Coffee brown4

شماره 6: رنگ نسکافه ای با ترکیب مسی برای موهای تیره

مو سرخ ها هم می توانند با روند رنگ موی نسکافه ای همراه شوند. میشل دفریتس با این رنگ گرم چقدر ملیح بنظر می‌آید. یک رنگ مو نسکافه ای وقتی با یک رنگ قرمز مخلوط شود به یک رنگ پیچیده نسکافه ای_مسی تبدیل می شود.

Coffee brown5

 

شماره 7: رنگ موی نسکافه ای تیره

وقتی نوبت به رنگ نسکافه ای تیره می رسد ، ریسک پذیری زیادی لازم نیست. در این عکس زو سلدانا رنگ موی نسکافه ای تیره و دوست داشتنی را به خود اختصاص داده است ، و با تناژ پوست او خیلی خوب کار می کند.

Coffee brown6

 

شماره 8: رنگ مو نسکافه ای موکا تیره

آریل وینتر را با رنگ موی نسکافه ای شکلاتی می بینید که در آن، بسیار بی عیب و نقص به نظر می رسد. این رنگ پوست چهره ای بی حال را به خوبی تکان می دهد و چشم هایش را بولد می‌کند! فر های شل هم به وقار آن افزوده است.

Coffee brown7

شماره 9: رنگ موی نسکافه ای با هایلایت شکلاتی

رنگ موی نسکافه ای سالهاست که از محبوبیت بالایی برخوردار است و دلیل آن هم وجود دارد! رنگی در که تصویر می بینید! می تواند توسط برجسته های "خوشمزه" و یا ombre تنظیم شود. مینگ سد ون یک قهوه دوست داشتنی و ترکیب کارامل را به ما نشان می دهد

Coffee brown8

شماره 10: رگه های مایل به قرمز در پایه ی نسکافه ای تیره

هانا سیمون به دنبال ترکیبی غنی و بدیع از نسکافه ای ها است. محو شدن از نسکافه ای تیره به شکلاتی ملایم با رگه های مایل به قرمز است که این چنین زیبایی را پدید آورده است.

Coffee brown9

 

خوب ، همانطور که دیدید ، دایره ی انتخاب شما با رنگ موی نسکافه ای بسیار گسترده است.

ودر آخر اینکه اینکه قواعد تناسب رنگ مو را فراموش کنید. رنگی را امتحان کنید که عاشقش هستید و دوست دارید خودتان را در آن ببینید!

ارسال کننده: ناهید نجابت
تعداد بازدید: 2206

به این مطلب رای بدهید

(1)

ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران
هیچ دیدگاهی ثبت نشده است