ما در دوره ای زندگی می کنیم که رنگ موهای رنگین کمانی از بنفش گرفته تا زرد تقریباً رایج شده است. در حقیقت رنگ مو دیگر چیزی نیست که فقط در قالب های خاصی قابل اجرا باشد. اما اگر شما فردی محتاط باشید و دنبال الگوهای کلاسیک باشید، رنگ موی نسکافه ای رنگی ست که کمتر کسی از انتخابش پشیمان شده باشد.

رنگ مو نسکافه ای

از آن‌جا که رنگ موی نسکافه ای با رنگ موی تیره ایرانی ها هم بیشتر سازگار است،طرفداران خاص خودش را دارد. این رنگ به دلیل پایه ی گرم خود صورت افراد را از بی حالی خارج می‌کند و به آن رنگ می‌پاشد.

 

رنگ مو نسکافه ای

Coffee brown hair


چگونه می توان رنگ موی نسکافه ای ایده ال خود را تعیین کرد؟

اگر نمی‌خواهید دکلره کنید و قصد درست کردن رنگ موی نسکافه ای روشن را دارید، باید یک سوم از رنگ موی بلوند شکلاتی متوسط خود را مخلوط با یک سوم از یک رنگ موی کاراملی کنید. بعد از آن دو سانتی متر از واریاسیون را بعلاوه ی اکسیدان شماره یک کنید.

 اما اگر قصد دکلره داشته باشید کافی ست دکلره پایه 8 هم به ترکیب بالا اضافه کنید.

Lilli Collins in coffee brown hair


چگونه می توان از رنگ موی نسکافه ای مراقبت کرد؟

مانند هر مویی که با رنگ آسیب پذیر تر می‌شود ، بهتر است روزی که موی خود را رنگ کردید ، روال مراقبت از موهای رنگ کرده را در پیش بگیرید.

یادتان باشد که موهای خود را به اندازه و با شامپوی مناسب بشویید. این روزها انواع شامپو های مناسب موهای رنگ شده در داروخانه موجود است.

رنگ موی نسکافه ای اگر با اتوی مو و سشوار همراه شوند، چشم هر بیننده ای را خیره خواهند کرد. اما حتما از مواد مراقبتی قبل از حرارت اتو و سشوار به موهای خود بزنید تا خدای نکرده زحمتتان تلف نشود!

Coffee brown hair color


رنگ موی نسکافه ای دودی بدون دکلره

برای آنکه بخواهید اصولی و دقیق رنگ مد نظرتان را دربیاورید. راحتترین و بهترین راه دکلره و خرید پودرهای دکلره مناسب است.  اگر به هر دلیلی نمی خواهید موهایتان را با دکلره روشن نمایید. بایستی از رنگ های با پایه 8 و اکسیدان 9 درصد استفاده نمایید. موهای رنگ نشده می تواند بدون دکلره نیز روشن گردد. اگر موهای رنگ شده با پایه 1 تا 3 باشد. امکان روشن شدن مو با رنگ بسیار مشکل است. در رنگ موی نسکافه ای دودی بدون دکلره اگر موهایتان به هر رنگی دارد. رنگ مزاحمی ممکن است در رنگ موی شما نهایی شما به وجود آورد. بنابراین بایستی نحوه ی خنثی سازی رنگهای مزاحم را بدانید. 

رنگ مو قهوه ای سوخته طبیعی بدون دکلره :

۱. موی رنگ نشده یا مو قهو ای یا طلایی از پایه ۵ تا ۷

۲. رنگ نسکافه ای پایه ۸- نصف تیوپ

۳. رنگ دودی پایه ۸- یک چهارم تیوپ

۴. رنگ هایلایت کنفی- یک چهارم تیوپ

۵. واریاسیون بنفش و نقره ای- دو سانت

۶. اکسیدان ۹ درصد


فرمول ترکیبی رنگ مو نسکافه ای روشن و براق

ابتدا موهایتان را به پایه مناسب دکلره برسانید سپس با رنگساژ کردن موها بیس مناسب و ایده آل خود را بدست آورید.

فرمول شماره ۱ 

 1. ۵۰ میل رنگ موی کرم کاراملی روشن
 2. ۵۰ میل رنگ موی بلوند شکلاتی روشن
 3. ۲۵ میل رنگ موی روشن
 4. ۱۸۰ میل اکسیدان شماره یک
 5. ۵ سانت واریاسیون نقره ای
 6. پایه ۸ دکلره

فرمول شماره ۲ 

 1. رنگ موی شکلاتی شماره ۸
 2. اکسیدان شش درصد
 3. پایه ۹ دکلره

فرمول شماره ۳ 

 1. دو سوم تیوپ رنگ موی بلوند شکلاتی
 2. یک سوم تیوپ رنگ موی کاراملی
 3. اکسیدان شماره یک
 4. پایه ۸ دکلره
 5. مدت زمان مکث رنگ مو : ۲۰ دقیقه

شماره 1: موهای نسکافه ای تیره با هایلایت آمبره

این ظاهر آمبره برای آنهایی که می خواهند بدرخشند عالی است. الیزابت گیلی در این عکس به دنبال فرهای انتهایی مو بود تا آمبره های خود را به زیبایی تمام نشان دهند. که واقعاً ویژگی های صورت او را با زیبایی اغراق شده نشان می دهد.

موهای نسکافه ای تیره با هایلایت آمبره

Coffee brown1

شماره 2: رنگ نسکافه ای با ته زمینه خاکستری

ماریا کانالز باررا دارای رنگ مو نسکافه ای تیره و زیبا است. رنگ های قهوه ای روشن تر عمق و ابعاد زیبایی آن را اضافه می کنند ، که در این شکل با فرهای درشت تقویت می شود.

رنگ نسکافه ای با ته زمینه خاکستری

Coffee brown2

3: رنگ موی نسکافه ای برای موی بور

یک روش بسیار عالی برای تغییر بزرگ در ظاهر شما، ترکیب رنگ موی نسکافه ای با زمینه بلوند است. آیا لورا ناتیو با موهای دو رنگش عالی نیست؟ به دست آوردن این توناژ نسکافه ای برای افراد بور با موهای بلوند هم راحت است.

رنگ موی نسکافه ای برای موی بور

Blonde coffee brown

 

شماره 4: رنگ موی نسکافه ای اسپرسو و فرهای دراماتیک

میلا کانیز در این عکس رنگ موی نسکافه ای اسپرسو و رنگی تیره را امتحان کرده است. فرهای دراماتیک ، که به طرز جادویی به یک طرف جاری می‌شوند ، یک مدل موی عالی هستند که می توانید با این رنگ امتحان کنید.

رنگ موی نسکافه ای اسپرسو و فرهای دراماتیک

Coffee brown3

شماره 5: رنگ موی نسکافه ای کاراملی

جنیفر وایدروستوم دقیقاً به ما نشان می دهد که چگونه ترکیبی از نسکافه و کارامل می تواند روی موها چشمگیر شود. این یک راه خوب برای ملایم کردن اجزای صورت ، برجسته کردن چشمان بدون خطری برای اضافه کردن سن و سال شما است. این ترکیب برای بهار بسیار خوب عمل می کند ، اما می تواند روزهای سرد شما را نیز گرم کند!

رنگ موی نسکافه ای کاراملی

Coffee brown4

شماره 6: رنگ نسکافه ای با ترکیب مسی برای موهای تیره

مو سرخ ها هم می توانند با روند رنگ موی نسکافه ای همراه شوند. میشل دفریتس با این رنگ گرم چقدر ملیح بنظر می‌آید. یک رنگ مو نسکافه ای وقتی با یک رنگ قرمز مخلوط شود به یک رنگ پیچیده نسکافه ای_مسی تبدیل می شود.

رنگ نسکافه ای با ترکیب مسی برای موهای تیره

Coffee brown5

 

شماره 7: رنگ موی نسکافه ای تیره

وقتی نوبت به رنگ نسکافه ای تیره می رسد ، ریسک پذیری زیادی لازم نیست. در این عکس زو سلدانا رنگ موی نسکافه ای تیره و دوست داشتنی را به خود اختصاص داده است ، و با تناژ پوست او خیلی خوب کار می کند.

رنگ موی نسکافه ای تیره

Coffee brown6

 

شماره 8: رنگ مو نسکافه ای موکا تیره

آریل وینتر را با رنگ موی نسکافه ای شکلاتی می بینید که در آن، بسیار بی عیب و نقص به نظر می رسد. این رنگ پوست چهره ای بی حال را به خوبی تکان می دهد و چشم هایش را بولد می‌کند! فر های شل هم به وقار آن افزوده است.

رنگ مو نسکافه ای موکا تیره

Coffee brown7

شماره 9: رنگ موی نسکافه ای با هایلایت شکلاتی

رنگ موی نسکافه ای سالهاست که از محبوبیت بالایی برخوردار است و دلیل آن هم وجود دارد! رنگی در که تصویر می بینید! می تواند توسط برجسته های "خوشمزه" و یا ombre تنظیم شود. مینگ سد ون یک قهوه دوست داشتنی و ترکیب کارامل را به ما نشان می دهد

رنگ موی نسکافه ای با هایلایت شکلاتی

Coffee brown 8

شماره 10: رگه های مایل به قرمز در پایه ی نسکافه ای تیره

هانا سیمون به دنبال ترکیبی غنی و بدیع از نسکافه ای ها است. محو شدن از نسکافه ای تیره به شکلاتی ملایم با رگه های مایل به قرمز است که این چنین زیبایی را پدید آورده است.

رگه های مایل به قرمز در پایه ی نسکافه ای تیره

Coffee brown9

 

خوب ، همانطور که دیدید ، دایره ی انتخاب شما با رنگ موی نسکافه ای بسیار گسترده است.

ودر آخر اینکه اینکه قواعد تناسب رنگ مو را فراموش کنید. رنگی را امتحان کنید که عاشقش هستید و دوست دارید خودتان را در آن ببینید!

رنگ مو نسکافه ای مرواریدی

رنگ مو نسکافه ای مرواریدی

رنگ موی پلاتینه نسکافه ای

رنگ موی پلاتینه نسکافه ای

تاریخ : 1398/06/11

ارسال کننده: محمد جعفری
تعداد بازدید: 13038

به این مطلب رای بدهید

(1)

ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران