برای شناختن تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت بهتر است در ابتدا یک آشنایی کلی با این مفاهیم پیدا کنیم تا درک تفاوت آنان نیز برای ما راحت تر باشد.

قیمت بوتاکس مسپورت ؟

بوتاکس مسپورت کجاییه ؟

نظرات در مورد بوتاکس مسپورت !


تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت

در حالت کلی  انواع بوتاکس از بوتولینوم که یک ماده پیچیده و پروتئینی است تشکیل می شود. این پروتئین  از باکتری به نام کلستریدیوم بوتولینوم که نوعی سم غذایی است گرفته میشود.

البته باید توجه داشت که تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت در نوع عملکرد نمیباشد و بیشتر تفاوت آنان در سرعت عملکرد و میزان تاثیر و درد ناشی از آنان خلاصه میشود. هنگامی که تزریق بوتاکس مصپورت و دیسپورت بر روی عضله های بدن صورت میگیرد ، این ماده پروتئینی پس از تزریق به تدریج جذب عضله ی مورد نظر میشود با مستقر شدن در پایانه های عصبی و ترشح ماده ای به نام استیل کویین که وظیفه ی جلوگیری از انقباضات عضلانی را دارد از ایجاد چین و چروک جلوگیری میکنند.

باید توجه داشته باشید که بسیاری از چین و چروک های صورت در اثر عادت های اشتباه و انقباض عضلات صورت پیش می آید و تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت در جلوگیری از ایجاد انقباض عضلات نیست بلکه در سرعت تاثیر گذاری از جلوگیری این انقباضات می‌باشد.

امروزه بسیاری از افرادی که کهولت سن باعث ایجاد چین و چروک و انقباض عضلانی قسمتهایی از صورت شان می شود، ممکن است به فکر درمان این موضوع باشند و یا برخی از افراد به دلیل مسائل شغلی و جغرافیایی دچار شکسته شدن قسمت‌هایی از پوست  صورت  شوند و برخی از افراد نیز علاقه زیادی به زاویه دار شدن چهره شان با برجسته سازی گونه و لب هایشان دارند. تمامی این افراد می‌توانند با در نظر گرفتن تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت دست به انتخاب کرده و این مشکلات را برای کوتاه مدت از بین ببرند.


تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت


نکات اساسی در مورد تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت

توجه داشته باشید که ساختار صورت کلی  چهره افراد و عادتهای روزمره شان و رژیم غذایی آنان بر مدت زمان اثر گذاری بوتاکس مصپورت و دیسپورت ارتباط مستقیم دارد. 

دیسپورت که یک ماده پروتئینی است که از ترکیباتی مانند سم بوتولینوم تشکیل شده است در اثر تزریق باعث شل شدن پوست می گردد و در بسیاری از موارد خطوط چهره و اثرات کهنسالی مانند چین و چروک را به طور موقتی از بین میبرند. توجه داشته باشید تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت در آن است که قابلیت پخش متفاوتی در نواحی تزریق شده توسط پزشک را دارند .

اما چیزی که واضح هست آن است که هر دو از سم بوتولینوم ساخته شده‌اند، ماده ای که بلافاصله پس از تزریق در یک ناحیه به سرعت انتشار پیدا می کند. البته باید توجه داشت که بوتاکس مصپورت سرعت کمتری برای پخش شدن در یک ناحیه را دارد.

تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت که مخاطبان این نوع از تزریقات باید بدانند آن است که ، نیاز به میزان تزریق کمتری برای به دست آمدن نتیجه مورد نظر دارند و بیماران می‌توانند از دیسپورت برای درمان در طولانی مدت استفاده کنند . ا

ز تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت آن است که نتایج دیسپورت در یک دوره ۳ الی ۶ ماهه بر روی صورت باقی خواهد ماند و ممکن است بیشتر از ۶ ماه نیز دوام داشته باشد. اما بوتاکس مصپورت مدت زمان تاثیر گذاری کمتری دارد و ممکن است در یک دوره ۲ الی ۵ ماه و یا حتی کمتر از آن نیز اثر خود را حفظ کنند.

تزریق بوتاکس در کرج


قیمت بوتاکس مسپورت

هزینه و قیمت بوتاکس مصپوست حدودا 250 تا 450 هزا تومان برای شخص میباشد که بسته به نوع مواد مورد استفاده و پزشگ متخصص متفاوت است.اصولا یک بوتاکس مصپورت ۵۰۰ واحدی برای 3 نفر مورد استفاده قرار میگیرد.البته برخی مراکزتخفیف بوتاکس مصپورت در نظر میگیرند که قیمت بوتاکس مسپورت را کمتر میکند.

مطلب دیگری که باید پیرامون هزینه بوتاکس در نظر داشته باشید، هرچه تعداد و واحد  ناحیه های بوتاکس ببیشتر باشد، هزینه بوتاکس مصپورت بیشتر میشود.


عوارض بوتاکس مسپورت

برای کاستن از عوارض بوتاکس مصپورت، یافتن پزشک متخصص و باتجربه از اهمیت بالایی برخوردار است.با این حال احتمال بروز عوارض زیر نیز ممکن است.

  1. سردرد و سرگیجه
  2. افتادگی پلک
  3. ضعف در عضله
  4. مشکلات تنفسی
  5. مشکلات بینایی
  6. کبودی

در کل هرکدام از معایب بوتاکس مسپورت که برای شما اتفاق افتاد حتما با پزشک خود در ارتباط باشید.


نظرات در مورد بوتاکس مسپورت !

✅ 1-به نظر من که سه بار دیسپورت زدم، بوتاکس دیسپورت از همه بهتره. البته قبلا بوتاکس مصپورت میزدم.دیسپورت از مصپورت گرونتره

✅ 2- ببینید به نظر من بوتاکس دیسپورت کاملا طبیعی هست و اصلا روی پیشونی برقی نمیندازه اما بوتاکس مسپورت اولش تا یک ماه یه کم براقه. من با دیسپورت موافقترم

✅ 3- خواهرم پیشونی و زیر چشمشو بوتاکس مصپورت کرد و خیلی راضیه

✅ 4- من خط اخممو بوتاکس دیسپورت کردم به نظرم از مصپورت بهتره

✅ 4- من بوتاکس دیسپورت زدم و خیلی استرس داشتم هفته اول ولی خداروشکر بعد از ی هفته درست شد.


کشور و مواد سازنده بوتاکس مصپورت و دیسپورت

یکی از مهمترین موضوعاتی که در حیطه تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت مخاطبان باید بدانند آن است که دیسپورت ساخت کشور انگلیس می باشد و با بوتاکس مصپورت که ساخت کشور ایران میباشد، تفاوت‌هایی دارد البته لازم به ذکر است که  بوتاکس مصپورت نیز عملکردی مشابه با دیسپورت دارد و در مقایسه با محصولات فیک و غیر استاندارد بسیار با کیفیت تر بوده و توانسته اعتماد مصرف کنندگان داخلی را کسب کند. علاوه بر آن ، به دلیل قیمت مناسب و کیفیتی مشابه با دیسپورت، بوتاکس مصپورت  در بازارهای جهانی نیز صادر می شود.

می توان به دیگر تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت اشاره کرد که مربوط به ویال های آنان می باشد زیرا دیسپورت ویال‌هایی پودری شکل دارد که دمای نگهداری آن باید زیر صفر درجه باشد ولی دیسپورت در حرارتی بین ۲ تا ۸ درجه باید نگهداری شود و در غیر این صورت خطر فاسد شدن این محصولات را تهدید می کند. توجه داشته باشید که در تهیه دیسپورت از ماده اصلی لبنیات و شیر یعنی لاکتوز استفاده می شود، بنابراین توصیه می‌شود افرادی که به مواد لبنی و شیر آلرژی و حساسیت دارن، از تزریق دیسپورت اجتناب کنند زیرا باعث ایجاد آلرژی شدید در آن قسمت که تزریق انجام می گیرد می‌شود .نکات تکمیلی در مورد تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت

نوع تزریق بوتاکس مصپورت و دیسپورت با یکدیگر یکسان میباشد، اما از تفاوت اصلی  آنان می‌توان به مقدار تزریق اشاره کرد ، زیرا دیسپورت ۲ الی ۳ برابر نسبت به بوتاکس مصپورت اثرگذاری بیشتری دارد. برای مثال می توان گفت که اگر در ناحیه ای از چهره  احتیاج به تزریق بوتاکس وجود داشته باشد معادل دیسپورت آن در این ناحیه سه برابر کمتر است.

از تفاوت بوتاکس دیسپورت می‌توان به زمان اثر گذاری آنان اشاره کرد ، زیرا بوتاکس مصپورت پس از ۴۸ ساعت شروع به اثر گذاری می‌کند و بعد از حداکثر ۱۴ روز به نتیجه دلخواه میرسیم. در حالی که شروع اثرگذاری دیسپورت پس از ۲۴ ساعت است و بعد از یک هفته نتیجه دلخواه حاصل می شود. همانطور که مشاهده می کنید تفاوت بوتاکس مسپورت دیسپورت در سرعت شروع به کار آنان و اثرگذاری نهایی می باشد .


نکته دیگری که باید در مورد تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت اشاره کرد آن است که تورم و درد کمتری برای فرد در هنگام تزریق دیسپورت به وجود می آید، در حالی که بوتاکس مصپورت ممکن است این درد و تورم را با شدت بیشتری ایجاد میکند.


حال افراد باید با توجه به تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت و هدف نهایی از تزریق دست به انتخاب این بزنیم. با توجه به تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت و قیمت نهایی آنان نیز برای مخاطبان فرق می کند. بنابراین در نهایت مخاطبان می توانند با کسب این اطلاعات و دانش گفته شده با اطمینان بیشتری محصول مورد نظرشان را انتخاب کنند.

ارسال کننده: محمد علی جعفری
تعداد بازدید: 31999

به این مطلب رای بدهید

(49)

ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران