نکات مهمی که در هنگاه رفتن به آرایشگاه، خانمها و آقایان باید رعایت کنند تا از ابتلا به ویروس کرونا در امان باشند

راه های انتشار ویروس کرونا، بسیار ساده است (مانند ویروس سرماخوردگی) و به راحتی از افراد به یکدیگر منتقل می شود. معمولا  هم بانوان و هم آقایان در روزهای آخر سال و بعد از انجام کارهای مهم، برای آرایش مو وسر و صورت و...به بهترین سالن های زیبایی مراجعه می کنند به همین منظور چند نکته ساده و در عین حال مهم را باید یاد آوری کنم.

  1. از آن جا حرفه و شغل آرایشگران این زمینه را محیا میکند که در تماس مستقیم و نزدیک با بسیاری از افراد مختلف باشند،  بهتر است مشتریانی را قبول کنند که از قبل سابقه آشنایی با وضعیت بهداشتی آنها  دارند و از مراجعه کنندگان خود درخاست کندد که در صورت لزوم، لوازم شخصی اصلاح و آرایشی خود را همراه خود بیاورند
  2. اما نکته ای بسیار مهم خطاب به بانوان، برای انجام مواردی که ارتباط مستقیم با رعایت بهداشت ندارد و به نوعی کارهای مربوط به زیبایی است مانند کاشت ناخن ، تتو (میکروبلیدینگ و میکرو پیگمنتیشن)و... از استریل شدن لوازم به مواد ضدعفونی مطمعن شوند.
  3. به سالن های شلوغ و پر جمعیت مراجعه نکنید و از ضد عفونی کردن تمام محیط و صندلی های موجود  و تجهیزات سالن زیبایی مطمئن شوید .
  4. از لوازم آرایشی که با چشم و دهان تماس دارد به صورت شخصی استفاده کنید .بعد ورود به آرایگاه حتما دستان خود را بشویید و  از آرایشگر خود درخواست کنید قبل از شروع کار، دست ها را کاملا شسته و ضد عفونی کند.
  5. بعد از اتمام کار حتما دستان و صورت خود را بشویید و ضد عفونی کنید و در بازگشت به منزل هم لباس هایتان را حتما عوض کنید.

علاوه بر موارد بالا،برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا، موارد زیر نیز باید در آرایشگاه ها رعایت شود

پیشگیری از کرونا

پیشگیری از کرونا

پیشگیری از کرونا

پیشگیری از کرونا

پیشگیری از کرونا

پیشگیری از کرونا

ارسال کننده: هادی جعفری
تعداد بازدید: 2572

به این مطلب رای بدهید

(2)

ارسال دیدگاه


دیدگاه کاربران