کلینیک تخصصی کاشت مو آریان

تعداد بازدید 112246
آدرس :

آدرس: شیراز- ستارخان نبش کوچه 9 - ساختمان آریان


درباره کلینیک تخصصی کاشت مو آریان

07136491605

کلینیک تخصصــی پوست و مــوی آریان با بیش از یک دهـــه تجربه در زمینه جراحـی های زیبایــی و کاشت مو، به همـراه تیـــم حرفــه ای و پـزشکــان متخصص خود میزبان هزاران متقاضی از کشورهای مختلف و سراسر ایران است.


خدمات کلینیک تخصصی کاشت مو آریان


کلینیک تخصصی کاشت مو شیراز آریان


کاشت مو تخصصی در شیراز

با کادر حرفه ای و بهره مندی از آخرین تکنولوژی و پیشرفته ترین تجهیزات مربوطه

کاشت ریش و سبیل در شیراز


جهت مشاوره و کسب اطلاع

هزینه و قیمت کاشت مو در شیراز

عکس موهای خود را

 👇👇👇👇👇👇👇

واتس آپ کنید

0935 303 08 01

 👈👈👈

    071 36 49 16 05  ☎

   071 36 49 16 04  ☎


آدرس : شیراز- ستارخان نبش کوچه 9 - ساختمان آریان


مشاوره حرفه ای، قیمت مناسب و کیفیت بالا تخصص ماست


اتصلوا علینا (Arabic)
00989178069331    


Contact Us (English)   00989171140062

 برای کسب اطلاع بیشتر به سایت اصلی کلینیک آریان مراجعه کنید 

www.ariyanhairclinic.com  👈👈

کلینیک کاشت مو آرین

 

اینستاگرام کلینیک کاشت مو آریان

 ariyanclinic.hair @ 

 کاشت مو در کلینیک آریان

کاشت مو در سالهای اخیر تغییرات زیادی داشته است

روش های مختلف جراحی به نام های:
( FUT  (Folliculated unit transplant کاشـت مـو به روش برداشت جراحی از پشت سر.
FUE  (Follicular unit extraction کاشـــت مـــــو به روش برداشـت فولیکــول از پشـت سر.
Comb  ترکیب هر دو روش فوق) و یا (SAFE  (Surgically advanced follicular extraction  شناختـــه می شوند.

هماهنگی سفر به ایران، درمان و بازگشت به کشور مبدا

کلینیک آریان،طی چندین سال گذشته، مفتخر به فعالیت در حوزه ی توریسم درمانی( گردشگری سلامت )، به صورت جامع و وسیع  بوده است. به این صورت که فرآیند پزشکی به صورت کامل از تشخیص تا درمان را در برمیگیرد.


 از این رو شما عزیزان با مراجعه به سایت معتبر کلینیک آریان و ارتباط با مسئول IPD از طریق تلفن یا واتساپ و یا تلگرام به صورت آنلاین،به سه زبان فارسی،انگلیسی و عربی، پاسخ تمام سوالات پزشکی-گردشگری پیرامون کاشت مو شیراز خود را دریافت می کنید.


روند کامل درمان و اقامتی خود را به شرح ذیل می توانید به ما بسپارید:

خدمات پزشکی /درمانی:

با در اختیار گذاشتن مدارک پزشکی خود به کارشناس بین المللی کلینیک آریان ( از طریق ایمیل/واتساپ/تلگرام) می توانید مشاوره رایگان بگیرید. در صورت نیاز سوابق پزشکی شما با متخصصان و پزشکان حوزه مربوطه مطرح می گردد و پس از ارزیابی های همه جانبه ، به شرح درمان در کوتاه ترین زمان به شما اطلاع داده می شود.


در صورت تمایل، برای مراجعه حضوری به کلینیک آریان یک تاریخ ملاقات تعیین شده و یک جدول زمان‌بندی دقیق به شما ارائه می‌شود.


 شما می‌توانید با توجه به جدول زمان‌بندی، شرایط خود را در تاریخ مربوطه بررسی کرده و برای مسافرت خود با کارشناسان گردشگری کلینیک آریان برای ویزا و اقامت، تمهیدات سفر خود را در نظر بگیرید.


هنگام مراجعه به کلینیک آریان در تاریخ تعیین شده، کارشناس بخش بیماران بین‌المللی ضمن خوش آمد گویی، به شما در تشکیل پرونده کمک خواهد کرد تا روند خلاصه‌سازی، جمع‌آوری و ثبت مشخصات فردی و سوابق پزشکی شما در این مرکز تسریع یابد.


زمانی که آماده بودید، نوبت به انجام معاینات و آزمایشات می‌رسد. نتایج آزمایشات در تعیین دقیق‌تر فرآیند درمان کمک شایانی می‌کند. کلینیک آریان همواره در تلاش است با توجه به بازه زمانی مورد نظر شما، ارائه خدمات درمانی را تسریع بخشد، بدون آن که خللی در کیفیت خدمات وارد شود. بهره‌مندی از یک فضای اختصاصی برای بیماران بین‌المللی مطابق با استانداردهای جهانی و حضور جراحان و متخصصان متعهد در کلینیک آریان زمان انتظار برای دریافت خدمات پزشکی را برای بیماران بین‌المللی بسیار کوتاه کرده است.


پس از تکمیل درمان و گذراندن دوره بهبودی، معاینات پایانی شما انجام می‌شوند و در صورت نیاز، یک برنامه جامع زمان‌بندی برای مراجعات بعدی به شما داده می‌شود.

پزشکان، کاردرمانان و پرستارانی که در این بخش حضور دارند، برای تسریع روند بهبود شما، روش‌های درمانی لازم را آموزش می‌دهند. بدین ترتیب، پس از مراجعت به کشورتان قادر خواهید بود برنامه درمانی خود را دنبال کنید.


خدمات اقامتی/گردشگری:

دیگر نگران ویزا/بلیط/هتل برای سفر درمانی خود نباشید. با در اختیار گذاشتن مدارک لازم و تاریخ سفر خود به کارشناس بخش بین المللی ، در کوتاهترین زمان، ملزومات خدمات مسافرتی ( ویزا/بلیط/هتل )، طبق تاریخ مقرر، انجام می گردد.


چنانچه علاقه مند به تورهای کوتاه گردشگری باشید، کلینیک آریان این فرصت را برای شما در بخش گردشگری فراهم می سازد. شیرازگردی/ایرانگردی و آشنایی با فرهنگ این مرز و بوم از لذت های سفر شما می تواند باشد. همراهان مریض می توانند،با تیم گردشگری ما اوقات فراغت خود را برای زیارت یا سیاحت بپردازند.


 

تصاویر

ویدیو


Loading...