قبل از هاشور زدن ابروها حتما این مقاله را بخوانید

قبل از هاشور زدن ابروها حتما این مقاله را بخوانید | نکات مهم قبل از میکرو ابرو

برای انجام هاشور ابرو یا میکرو ابرو از دو روش استفاده می شود : یک روش هاشور ابرو با استفاده از دستگاه های برقی یا میکروپیگمنتیشن و روش دوم میکرو ابرو با استفاده از میکروبلیدینگ که به روش دستی شناخته میشود.در این مقاله سعی داریم شما را با کارهایی که قبل از انجام هاشور ابرو باید انجام دهید، آشنا کنم.


قبل از هاشور زدن ابروها حتما این مقاله را بخوانید

امروزه بیشتر بانوان دلشان می‌خواهد همیشه آراستگی کامل داشته باشند اما شاید در برخی مواقع فرصت و حوصله اینکه هر روز دستی به‌ صورت و چهره خود ببرند نداشته باشند. شاید به همین دلیل هاشور ابرو ای میکرو ابرو و بعدها میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

به جرأت می توان گفت هاشور ابرو یکی از سخت ترین و پیچیده ترین هنرهای آرایش دائم می باشد که انجام آن احتیاج به تجربه و تخصص بسیار بالا دارد. که میتواند زیبایی را به چهره شما ببخشد.

در این مقاله سعی داریم با توضحاتی پیرامون هاشور ابرو (میکرو ابرو)، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدنگ ، مزایا و معایب هاشور ابرو شما را بیشتر با این موضوعات آشنا کنیم.

هاشور ابرو


هاشور ابرو چیست و چگونه و با چه روش هایی انجام می شود؟

به طور کلی میتوان هاشور ابرو ( میکرو ابرو ) را این طور تشریح کرد :

ایجاد خطوط ظریف در ابرو با طول های نا مساوی در جهت رویش موها با توجه به شکل کلی ابرو و صورت "

پر کردن ابرو و قرینه سازی ابرو با تاتو با دو روش سایه (شید) و خط (لاین) قابل انجام است که و کشیدن خطوط در میان ابرو با نام هاشور ابرو معروف شده است. به عبارتی میتوان گفت هاشور ابرو روش هایی جدیدی از تاتو هستند که با خطوط  طبیعی که به صورت سه بعدی زده میشوند باعث خطای دید میشوند و و خطوط برجسته دیده میشوند

هاشور زدن ابرو با استفاده از دو ابزار قابل انجام است : 

ابزار برقی: استفاده از دستگاه های برقی 

ابزار دستی: استفاده از تیغ های سوزنی شکل که به روش دستی شناخته میشود.

هر دو روش از سالهای بسیار دور مورد استفاده قرار می گرفته ( مخصوصا روش دستی) که البته در دهه گذشته با پیشرفتهای شگرفی در نحوه اجرا و تجهیزات و رنگ های مربو طه روبرو بوده است. 

 روش اجرا با دستگاه برقی به میکروپیگمنتیشن و روش دستی به میکروبلیدینگ معروف می باشند.

هاشور ابرو چه مزایایی دارد؟

1- با هاشور ابرو میتوان ابرو های قرینه شوند
2- ابرو ها حالت طبیعی خود را حفظ می کنند
3- با رفع عیوب ابرو و تغییر حالت در متعادل سازی چهره تاثیر می گذارد

در ویدیوی زیر میتوانید نحوه هاشور زدن ابرو را مشاهده کنید

هاشور ابرو به روش میکرو ابرو چیست؟

اما سوالی که این روز ها  برای خانم ها خیلی مورد سوال هست در مورد روشی از میکرو ابرو (هاشور ابرو ) به نام فیبروز ابرو می باشد. که با تلفیق دو روش شید و لاین تاتو، متد هایی برای اجرای بهتر روش هاشور ابرو مطابق فرم ابرو و صورت هرکس ابداع کرده که نتیجه کار این متد ها بسیار طبیعی و زیبا هستند.

هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن چیست؟

 میکروپیگمنتیشن (تاتوی اصلاحی ) پیاده سازی و یا وارد نمودن رنگدانه ، در حد فاصل قسمت رویی (اپیدرم) و زیرین(درم) پوست برای حصول اطمینان از ماندگاری طولانی و ایمن میباشد .
در روش میکروپیگمنتیشن مقداری از رنگ وارد سوزن می‌شود و از روی مدل، نواحی مورد نظر پر خواهد شد. این جلسه معمولا نیم تا یک ساعت طول می‌کشد و دردناک نیست زیرا سوزن خیلی عمیق وارد پوست نمی‌شود. هر از گاهی نیز کمی به پوست استراحت داده می‌شود. البته قبل از انجام، می‌توان از کرم‌های موضعی بی‌حس‌کننده هم استفاده کرد. بعد از اتمام جلسه، ابرو کمی پررنگ به نظر می‌رسد اما رنگ آن به مرور و در عرض چند روز طبیعی می‌شود.

دستگاه میکروپیگمنتیشن

نمونه دستگاه میکروپیگمنتیشن (micropigmentation)

هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ چیست ؟

میکروبلیدینگ  نیز یکی از  روش انجام آرایش دائمی بوده و زیر مجموعه تاتو و هاشور (میکرو) به حساب می آید که جدیدتر بوده و به علت ماندگاری کمتر نسبت به میکروپیگمنتیشن معمولا جزو روش های نیمه دائم به حساب می آید. زیرا در این روش جوهر به غشا میانی پوست رفته و به همین دلیل نیمه دائمی محسوب می شود. لازم به ذکر است که انجام این روش نیاز به مجوز داشته و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد.

تجهیزات مربوط به هاشور به روش میکروبلیدینگ

تجهیزات مربوط به هاشور به روش میکروبلیدینگ

یکی از موارد و در واقع مهمترین کاربرد این روش ، در انجام هاشورهای ظریف و مویی میباشد. دلیل این امر هم ، در این است که در روش میکروپیگمنتیشن ،  به دلیل لرزش های دستگاه (تبدیل حرکت دورانی موتور به حرکت خطی سوزن ) و ضربات وارده از سوزن به پوست،  خط های هاشور ، ضخیم تر از موی ابرو ایجاد میشود و البته عمیقتر .

$salons$

نکته مهم در مورد هاشور به روش میکروبلیدینگ  (microblading) 

حفظ فاصله بین خطوط هاشور  نسبت به موهای ابرو ، نوع خواب و کمان خطوط ،  بسیار حائز اهمیت میباشد. کوچکترین اشتباهی در این موارد ، قابل بازگشت نیست و به دلیل ظرافت کار و تعداد بالای خطوط ، نسبت به روش میکروپیگمنتیشن ، خطا ها کاملا مشخص میشود . حتی یک کمان ناهماهنگ با دیگر خطوط  از زیبایی کار شما بسیار خواهد کاست .

آموزش هاشور ابرو در شیراز

هاشور ابرو با روش فیبروز

هاشور ابرو بعد از چند روز طبیعی میشه

این بستگی به جنس پوست و تخصص پیگمنتر در کاشت رنگ دارد. اگر در هنگام هاشور ابرو یا میکرو ابرو پوست کمتر اسیب ببیند در نتیجه پس از یک هفته تقریبا حالت طبیعی ابرو باز میگردد بدون اینکه ریزش رنگ صورت بگیرد. البته پس از 6 ماه تا یکسال به ترمیم ابرو نیاز دارید.

دلیل این اتفاق هم این هست که بعد هاشور زدن ابرو ها رنگ شروع به اکسیده شدن زیر پوست میکند به همین خاطر به رنگدانه ها به تیره ترین شکل ظاهر میشن از طرفی آب میان بافت ها و رنگدانه های محافظ به علت حفاظت از پوستی که در اثر هاشور ابرو خراشیده شده به سطح پوست حرکت می کنند و تقربیا حدود یک هفته بعد قسمت های زخم شده ترمیم شده و پوست های مرده قبلی به صورت پوسته پوسته ریز در محل هاشور جمع میشوند که همین امر باعث میشود رنگ هاشور ابرو کمرنگ تر دیده شود که تقریبا این روند حدود یک هفت دیگر ادمه پیدا می کند و در نهات در روز چهاردم بعد از هاشور رنگ اصلی هاشور مشخص می شود

$salons$

تغییر رنگ در هاشور ابرو

بعد از انجام هاشور ابرو معمولا مقداری تغییر رنگ وجو دارد که رنگ نهایی، به نوع پوست افراد بستگی دارد و معمولا بین 20 تا 80 درصد روشن‌تر خواهد شد. به همین دلیل 3 هفته بعد، مجدد باید برای ترمیم مراجعه کرد. البته می بایست به این نکته نیز توجه داشت که در بعضی موارد ترمیم مجدد نیز لازم است مخصوصا برای پوست هایی که چربی زیادی دارند. 

هاشور ابرو به روش فیبروز

از دیگر عوامل تغییر رنگ در هاشور ابرو این است که امکان دارد در هنگام کار آب میان پوستی از بافت پوست خارج میشود که در عوام به آن خونابه گفته میشود. اگه خروج این مایع بیش از حد باشد ،رنگ تزریقی تاتو ریزش پیدا خواهد کرد. البته خروج به مقدار کم طبیعی می باشد.

پوسته‌ریزی از عوارض‌ هاشور ابرو است که معمولا چند روز بعد از انجام این عمل آغاز می‌شود. به همین دلیل باید صبح و عصر از کرم مرطوب‌کننده روی ابروها استفاده کرد. تا یک هفته بعد از این عمل هم نباید حمام کرد. شنا و استفاده از جکوزی هم ممنوع است و تا جای ممکن نباید زیر نور آفتاب رفت.

تمامی این نکات که بسیار ساده و ابتدایی به نظر میرسد میتواند در نتیجه کار تاثیر بسزایی خواهند داشت.

$salons$

چه کسانی  مشکل رنگ گیری در هاشور ابرو دارند:

  • مشکل بیماری دیابت
  • مصرف داروهای اعصاب
  • قرصهای جلوگیری
  • افرادی که مشروب استفاده میکنن
  • افراد سیگاری  
  • دوران پریودی

و یک توصیه دیگر: به هیچ عنوان از بتادین استفاده نکنید.

 

هاشور ابرو

علت عدم انجام هاشور ابرو دردوران قاعدگی:

به دلیل اینکه در دوران قاعدگی سطح ترشح هورمون ها متغیر می شود و استانه درد و تحمل پایین میاد,و اینکه در این دوره رگ های خونی خیلی باز هستنند,توصیه میشه انجام تاتو بعد از دوره انجام شود.

  • درد و تحمل پایین.
  • رنگپذیری پایین ب علت گردش خون بالا.
  • خونریزی حین انجام کار و ریزش رنگ.

میکروبلیدینگ ابرو

دردوران بارداری نوزاد از طریق خون مادرتغذیه میشودوبا انجام میکروپیگمنتیشن موادشیمیایی وسرب دار وارد خون نوزاد شودو ممکنه سقط جنین هم منجرشود' وهمچنین پوست مادردراین دوران کشیده میشودوبعداز فارغ شدن ب حالت اولیه خود بازمیگرددو باعث تغیرحالت بی کیفیت شدنه کارمان میشود 'همچنین هورمون های بدن فعال است و پوست رنگ پذیری مطلوبی نخواد داشت


در این دوران تمام سیستم هورمونی زنان در دوران بارداری تغیر میکند و امکان ایجاد خطر و گوشت اضافه و عفونت و ریزش رنگ میشود امکان ایجاد خطر برای جنین هم وجود دارد
وبعداز فارغ شدن هم بهتراست تازمانی ک بچه از شیر مادرتغذیه میکند این کار انجام نگیردیادرصورت انجام دادن چند ساعت قبل و بعد از انجام کار مادر ب بچه شیر ندهدو یکبار شیر را بدوشد و دور بریزد بعد به نوزاد شیر بدهد.

 


بعضی خالها ریشه دارن در اصطلاح و این ریشه به رگهای اصلی بدن متصل هستش و ما به دلیل اینکه شناختی از نوع اون خال نداریم نباید اصلا کار کنیم روشون البته خالهای گوشتی ، و امکان داره دچار شوکهای قلبی و .... بشن . پس به هیچ عنوان روی خال نباید کار کنیم 


آیا واقعا به این عمل نیاز دارید؟

میکروپیگمنتیشن یا روش ‌هاشور ابرو را به افرادی توصیه می‌کنند که ابروهای بسیار نازک و کم‌پشتی دارند. البته این روش برای کسانی که ابروهای پهن، ولی خالی‌ای دارند هم مناسب است. به عبارتی، اگر در طول روز همیشه مجبورید به کمک مداد ابرو به ابروی خود فرم دهید و داخل آن را پر کنید، این روش برای شما مفید و کارآمد است. اگر به‌دلیل تصادف یا بیماری یا حتی سوختگی، جوشگاهی روی پوستتان جا مانده نیز میکروپیگمنتیشن روش توصیه‌شده‌ای است که باید زیر نظر متخصص زیبایی یا پوست انجام شود.

 

هاشور ابرو


میکروپیگمنتیشن برای چه افرادی مناسب است؟

1-کسایی که از کم رنگ بودن چهره خود ناراضی هستند

2-مشغول و درگیر محیط کار بیرون هستند و فرصت ندارند نواقص زیبایی خود را هر روز آرایش کنند

3-ورزشکارند و هر روز ناچارند چندین بار دست به قلم شده تا زیبایی را به چهره خود بدهند

4-با ابرو و مدل رویش آن مشکل دارند

5-لبها به صورت ارثی هاشیه و رنگ منظمی ندارد

6-کسانی که مژه های کم دارند

ماندگاری هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ و متد فیبروز چطور ؟

 اثرهاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن در صورتی که اصولی و توسط پیگمنتر با تجربه انجام شده و مراقبت های پس از آن نیزبه خوبی و طبق دستور العمل ارائه شده، توسط فرد ،صورت پذیرد: حداقل تا 2 سال باقی می‌ماند اما به‌دلیل کمرنگ شدن لازم است هر 6 ماه تا یک سال آن را ترمیم کرد.‌

البته نوع پوست افراد  در این رابطه بسیار تاثیر گذار خواهد بود.


هاشور به روش میکروبلیدینگ و متد فیبروز هم همین‌طور است با این تفاوت که در روش میکروپیگمنتیشن ماندگاری بیشتر ، در روش میکروبلیدینگ به دلیل ظرافت و زیبایی بیشتر ، ماندگاری کمتر!  اکنون با پیشرفت هایی که در این عرصه بوجود آمده دستگاه های بسیار کارآمد و با کارایی فوق العاده به بازار عرضه شده اند که  به زیبایی و ظرافت کار هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن افزوده و سرعت انجام کار را هم برای پیگمنتر بهبود بخشیده اند. 


همانطور که میدانید لرزش دستگاه تاتو یکی از عوامل تعیین کننده در کیفیت کار و تزریق صحیح رنگ دانه داخل بافت پوست میباشد که این مهم با استفاده موتور های الکتریکی با کیفیت ساخت کشوره های پیشرو در این زمینه از جمله سوییس و ژاپن به دست امده است. استفاده از فن اوری های  خاص در تولید بدنه دستگاه تاتو نیز بسیاربه این کار کمک کرده است جهت کاهش صدا و لرزش در عین حفظ قدرت  دستگاه.


در نهایت ایجاد هاشور به سبک میکروبلیدینگ ( متد فیبروز)، امکان ایجاد طرح‌های مو مانند ظریفی وجود دارد که حالت ابرو را طبیعی‌تر جلوه می‌دهد و به دلیل اینکه رنگدانه در سطح کم ‌عمق زیر پوست قرار می‌گیرد، به راحتی می‌توان آن را پاک کرد و مدل آن را تغییر داد و این باعث ماندگاری کمتر آن می باشد و بیشتر افرادی که تمایل به ایجاد تنوع در مدل ابروی شان دارند، آن را مورد توجه و استقبال قرار داده‌اند. بخصوص جهت قرینه سازی ابروی دختر خانم ها، ما میکروبلیدینگ فیبروز را پیشنهاد میکنیم .


میکروبلیدینگ فیبروز که متشکل از دو عبارت phi به معنای عدد فیϕ و brows به معنای ابرو است. این متد از قانون نسبت طلایی (1.618 به 1) پیروی می کند. این روش در بسیاری از علوم هندسی کاربرد دارد و این روش برای اولین بار در آکادمی فی و توسط برانکو بابیک (موسس آکادمی فی) برای اجزای صورت استفاده شده است. میکروبلیدینگ فیبروز یک روش نیمه دائمی برای ابروها می باشد که با کشیدن خطوط مو مانند بین ابروها و در جهت آن ها ابروهای فرد را پرپشت و طبیعی جلوه می دهد. 


چگونه می توان هاشور ابرو را پاک کرد؟

بعضی مواقع پیش می آید که عده ای به دلایلی مختلفی تصمیم دارند که هاشور ابروهایشان را پاک کنند. این افراد می توانند به استفاده از پودر مخصوص که رنگدانه های هاشور ابرو را بدون اینکه به پوست نفوذ کند جذب کنند و به راحتی هاشور ابرو خود را حذف کنند


آیا هاشور ابرو باعث ریزش ابرو میشود؟

یکی از دغدغه هایی که بسیاری افراد قبلا از انجام هاشور ابرو دارند این است که بعد از هاشور ابرو دچار ریزش ابرو نشود و بسیار در این مورد که " آیا هاشورایرو تاثیری در ریز ابرو دارد؟ " سوال میشود؛ خوشبختانه باید در جواب این سوال های گفت که به طور معمول هیچکدام از روش های هاشور به خودی خود باعث ریزش ابرو نمیشوند. رنگ هاشور ابرو ازمواد معدنی یا گیاهی است که معمولا تاثیر خاصی روی پیازه مو های ابرو ندارد. ولی در مواردی بسیار نادر که این مواد باعث ایجاد حساسیت شود امکان تاثیر گذاری تا حد بسیار کمی وجود دارد و یا اینکه اگر به مراکزی نامعتبر مراجعه شده باشید که از رنگ های تقلبی و مضر استفاده کرده باشند نیز امکان ایجاد این عارضه وجود دارد.

با همه این تفاسیر به طوری کلی می توان گفت که هاشور ابرو تاثیر چندانی در ریزش ابرو ندارد و اگر قصد انجام هاشور ابرو را دارید میتوانید با خیال راحت انجام دهید و از بابت موضوع ریزش ابرو بعد از هاشور اصلا نگرانی نداشته باشید.


باید نباید های قبل از هاشور ابرو 
کارهایی که باعث ماندگاری بیشتر هاشور ابرو می شود
تکنیک های جدید هاشور ابرو در 2020
آیا هاشور ابرو عوارض دارد
هاشور ابرو مویی به چه شکل است؟
 
بعد از هاشور زدن ابرو امکان رنگ کردن ابرو وجود دارد؟
سرطان زابودن هاشور ابرو حقیقت دارد؟

   1399/05/26

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید


ملیکه جعفری
1402/05/11

سلام من ابرو هامو هاشور کردم و پیش آرایشگری رفتم که بلد نبوده نمیدونستم که بلد نیست هاشور کرد و خیلی خراب درست کرده هاشور از ابرو هام رد کرده بالا و پایین زده و جاش مونده اعلان شش ماه میشه که درد میکنه میشه راهنمایی کنید راه حل دردش چیه ؟ و راه حل که مثل اولش بشه ؟

حنا
1401/11/21

سلام من امشب قاب وسایه زدم ولی برخلاف اینکه گفتم زخیم نباشه زخیم شده الان که زخمه میتونم باریکش کنم

زهره
1401/11/13

پوست زیر شکمم کلویید بود برداشتم دوباره اومد اشکال نداره کار فیبروز ابرو یا همون هاشور ظریف انجام بدم. میشه راهنماییم کنین

فاطمه
1401/11/07

سلام من کار میکرو انجام دادم و از نتبجه راضی نبورم روز اول و اب و اینا بهش زدم و یادم رفت بعد دوروز پماد را استفاده کنم میخواستم بدونم الان ابروهام کمرنگ میشه و پاک نمیخوام ریمو کنم

مهناز
1401/09/09

وقت بخیر ، من حالت تمرینی برای بنده خدایی قاب و سایه زدم یک لحظه دستم خطا رفت و یک خط پایین ابروش کشیده شد، سعی کردم مرتب پاکش کنم که رنگ میگیره ولی زخم شد و خط ایجاد شد، این خط باقی میمونه؟

مشاور سایت
1401/09/09

سلام احتملا به مرور زمان محو میشه

زهرا
1401/05/28

سلام‌من‌فیبروز‌کردم‌یک‌هفته‌پیش‌اما‌‌بعد‌پوسته‌شدن‌رنگش‌رفته‌‌میخواستم‌بدونم‌طبیعی‌هست‌یا‌نه

سوگند
1401/04/07

سلام عزیزم وقتتون بخیر،من تقریبا ۳ هفتس ک ترمیم میکروبلیدینگ دستی انجام دادم،خیلی مواظبت کردم حمام نرفتم،اصلا هیچ نوع کرم و پمادی ب ابروهام نزدم،نزاشتم عرق کنه ابروهام تا ۶ روز،اما جای خطوط رویه بعضی از جاهای ابروم نیست وپاک شده،از آرایشگرم پرسیدم گفتن ک خطوط پاک شده دوباره برمیگرده،آیا درست گفتن؟

یونس
1401/03/26

سلام ابروهامو هاشور کردم الان سه ماهه الان ورم کرده هم خارش داره وهم پوست پوست میشه کرم مدیلن استفاده کنم خوبه یایه پماد برام معرفی کنید بخدا کلافه شدم

فاطمه
1401/03/08

سلام من میخواستم برای ابروهام یک کار دخترونه و ساده انجام بدم و خیلی توی چشم و مشخص نباشه و بعد از مدتی قرمز نشه شما چه روشی رو پیشنهاد میکنید

هانیه
1401/03/02

سلام من قرص ال دی مصرف میکنم آیا اثری هم داره میکرو؟

تارا میرشاه
1401/01/17

سلام من ابروهامو فیبروز کردم چون پوست چربی داشتم برام نموند.برا ترمیم که رفتم خیلی عمیق واسم کار کرد که خیلی خون اومد و با بیحسی بازم درد داشتم .الان دکتر بمن گفته به عصب اونجا آسیب زده وافتادگی پلک پیدا میکنی و درمانی هم نداره..ایا واقعا درسته؟

فاطمه
1401/01/16

باسلام خسته نباشی من هفت ماهی میشه سایه ابرو انجام دادم فقط ی کم کمرنگ شده میخوام هاشور کنمم امکانش هس ابروهام خیلی کم حجم هستن هاشوربهتر جوواب میده یا سایه

ماهک
1400/11/09

سلام.وقتتون بخیر.من داروی اعصاب استفاده میکنم... برای اینکه تداخل دارویی با بی حسی نداشته باشم از چه بی حسی باید استفاده کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

مشاور سایت
1400/11/09

سلام خیلی اهمیت نداره

آیسان پناهی
1399/11/21

من ابرو های کم حجمی دارم. نمیخام ابروهای خودم تغییری کنن فقط میخام پر تر بشن هاشور می تونه خوب باشه برام؟ ارومیه هستم یه جای خوب هست معرفی کنید بهم ؟

سپیده
1399/11/17

سلام این پودر مخصوصی که برای پاک کردن هاشور فرمودید چطوری هست.کجا میشه تهیه کرد

سعیده سادات
1399/10/27

سلام امروزمیکرو بلندینگ ابرو انجام دادم پوستم هم خشکه به همین راحتی پاک نمیشه . چه موقع از پماد چشمی استفاده کنم ؟ چون نمی‌خوام کمرنگ بشه و پاک بشه ممنون

عاطفه
1399/07/25

سلام من میکروبلدیندگ(فیبروز) انجام دادم ولی اصلا راضی نیستم چون ابروهامو تابه تا کرده.میخوام پاکش کنم بعد ازریک هفته پاکش کنم زخم نمیشه و گوشت اضافه نمیاره.و اینکه کامل پاک میشه و حتی حاله ای روی پوست نمیمونه؟

مشاور سایت
1399/07/25

سلام بهتره یک ماه صبر کنید چون خیلی کمرنگ تر میشه و بهتره روش دوباره کار انجام بدید این طور بهتره از ریموو هست چون ریمو هم هزینه زیادی داره و هم یه قرمزی امکان داره توش بمونه که در نهایت باید دوباره کار تاتو انجام بدید تا معلوم نباشه

Maryam ghaedi
1399/05/29

سلام ببخشید من میکرو فیبروز انجام دادم یک روز پیش اما یکی از ابروهام بیشتر کلفت شده سه هفته ی دیگه ک مراجعه کنم برای ترمیم میشه قسمت کلفتی رو پاک کرد؟

مشاور سایت
1399/05/29

سلام اگه ترمیم نشده باشه میشه درستش کرد

محدثه
1399/05/26

سلام ببخشید میخواستم بپرسم بین میکرو تلفیقی،میکرونانو،میکروبلیدینگ ومیکروپیگمنتیشن کدامشون طبیعی تر و بهتر است؟

مشاور سایت
1399/05/26

سلام معمولا میکروبلیدینگ به روش فیبروز ( نانو بروز بولد بروز و ...) اگه پیگمنر با سلیقه و ماهر باشه خیلی طبیعی در میاد

فرشته
1399/04/09

سلام.ببخشین فیبروز ابرو چقد زمان میبره کلا پاک بشه که بشه ابروی خودت و هیچ ردی ازش نمونه؟ممنون میشم جواب بدین منو از استرس دربیارین.

مشاور سایت
1399/04/09

سلام اگه ترمیم نکرده باشید معمولا بعد از 3 یا 4 ماه پاک میشه واگه ترمیم کرده باشید یک الی دو سال

atefeh
1399/04/01

سلام‌خسته نباشید من‌ 6 روزه میکرو کردم ابروهام‌رو زخم ها ک‌خود ب خود ب ریزش کرد رنگی روی ابروهام‌نیس و مثل قبل از میکرو هس ب ارایشگرم ک‌میگم میگه طبیعی هست درست میشه ولی من شک‌دارم‌ب این‌موضوع . چرا هیچ اثری از میکرو ب ابروهای من نیس آیا این‌امر طبیعی هست؟

مشاور سایت
1399/04/01

سلام می بایست یک ماه صبر کنید

Nazanin
1399/02/26

سلام من دو روز پیش میکرو بیلدینگ انجام دادم و اللن به شدت پشسمون چون ابروهام پهن شدن و به چهرم نمیاد و اینکه آرایشگرم گف‌که خیلی سطحی زده.امکان پاککردنش به طور کامل وجود داره؟؟

مشاور سایت
1399/02/26

سلام اگه ترمیم نکنید بعد از 6 ماه دیگه اثری ازش نمیمونه بهتره که ریمو نکنید

زهره
1398/11/15

سلام خسته نباشید من تا الان هیچ هاشور یا تتو روی ابروهام نزدم ابروهام از قسمت تاج و سر ابرو کمی خالی شده اما از دوستانی که قبلا هاشور یا تتو کردن سوال کردم بهم این کارو توصیه نکردن میگند باعث ریزش ابرو میشه و بعد یه مدتی تغییر رنگ میده و قرمز میشه این صحبتها درباره هاشور درسته من هدفم اینکه اگر موقعیتی نشد که ترمیم کنم حداقل به مرور کم رنگ بشه و ابرو هم بیشتر از این آسیب نبینه

مشاور سایت
1398/11/15

سلام اگر به روش میکروبلیدینگ این کار رو انجام بدید هیچ مشکلی برای موهای ابرو پیش نمیادچون خیلی سطحی انجام میشه و بعد از 6 ماه الی یک سال کمرنگ میشه

سمیه
1398/10/19

سلام وقت بخیر من داروی اعصاب مصرف میکنم روش میکروبیلدینگ میتونم انجام بدم؟

مشاور سایت
1398/10/19

مشکلی نداره فقط استرس و مشکلات عصبی رنگ پذیری پوست رو پایین میاره

فاطمه
1398/09/08

سلام من 3سال پیش ابروهامو هاشور زدم.میخاستم دوباره هاشور بزنم ک آرایشگرم گفتن رنگ ابروم پخش شده و رو ب قرمزی.برای من کار سایه ابرو رو با رنگ قهوه ای روشن انجام دادن. برای ترمیم من میتونم با رنگ دلخواهم هاشور بزنم یا نه باید همون سایه رو بزنم

مشاور سایت
1398/09/08

اگه بستر ابرو رنگش روشن باشه میشه

سید
1398/07/08

سلام خسته نباشید من هاشور میکروبلدینگ انجام دادم،تاج ابروهام رو علی رغم اینکه توصیه کردم،بلند تر از بقیه ردیف ابروهام درآورده منم که از ثابت شدن رنگش میترسیدم از اونجا که برگشتم محکم محکم اضافی اون رو شستم و نسبتا خراشیدم،الحق که خیلی بهتر شد ولی ابروم کمی زخمی شده،حالا مشکلی برام پیش میاد؟

مشاور سایت
1398/07/08

با پماد آ چشمی چرب کنید اگه روش کمی عسل هم بزارید زودتر خوب میشه

Faezeh
1398/03/27

سلام خسته نباشید میگم به آناهید واقعا عالی و پر محتوا توضیح دادین ممنون بابت این که این اطلاعات رو در اختیار ما قرار میدین

سمانه
1398/02/21

با سلام من سه هفته پیش فیبروز کرده بودم چشمم کمسو شده سوزش چشم دارم هی گفتن خوب میشه رفتم دکتر گفته موادش سمی بده اسیب رسونده من چیکار کنم حتی دکتر هم نتونست کاری کنه برام خیلی پشیمونم خیلی

مشاور سایت
1398/02/21

با سلام دوست عزیز این بحث در تخصص ما نیست بهتره با یه دکتر دیگه مشورت کنید احتمالا آلرژی خاصی نسبت به مواد تاتو داشتید

فرزانه
1398/02/04

من سه سال پیش تاتو کردم رنگ قهوایی ولی از همون اول رنگش طوسی شد چند بار هم ترمیم کردم ولی ناراضی تر از قبل شدم خیلی دلم میخواد هاشور کنم اینجا میگن باید اول تاتو رو از بین ببرم بعد ایا میشه روی تاتو اینکارو کرد. در ضمن یکی از ابروهای من نصفش دیگر در نیامد یعنی در اصل به کل ناراضی هستم با ابروهام

مشاور سایت
1398/02/04

سلام برای اینکه کارتون قشنگ بشه بهتره با لیزر پاک کنید بعد هاشور بزنید

رویا
1397/12/24

سلام ایا زمانی که پریود هستیم ..و هاشور بزنیم تاثیر منفی دارد در انجام هاشور یا میکرو بیلدینگ

مشاور سایت
1397/12/24

سلام مشکل کار در رنگ پذیری و ریزش رنگ هست و کار تاتو کار رو سخت میکنه

میهمان
1397/12/04

سلام من میکرو انجام دادم زخمام ریخته ولی خطام گمرنگه چقدر طول می‌کشه تا درست شه

مشاور سایت
1397/12/04

عزیزم حداقل 20 الی 30 روز بعد از کار تاتو

میهمان
1397/11/29

با سلام و احتران میکروبیلدینگ آیا به چشم آسیب میرساند من چشم چپم التهاب دار شده و نبض زیر پلکم شدید میزنه کاش اینکار رو انجام نمیدادم

مشاور سایت
1397/11/29

سلام معمولا میکروبلیدینگ ابرو مشکلی برای چشم بوجود نمیاره مگر اینکه حساسیت پوستی داشته باشید که اون هم بیشتر روی ناحیه اطراف ابرو تاثیر میذاره

میهمان
1397/11/29

با سلام و احتران میکروبیلدینگ آیا به چشم آسیب میرساند من چشم چپم التهاب دار شده و نبض زیر پلکم شدید میزنه کاش اینکار رو انجام نمیدادم

رضاایرانی
1397/11/24

سلام وخسته نباشیدببخشیدمزاحمتون میشم دیروزهاشورابروانجام دادم درست درنیاورده امکانش هست بیام شماببینید

مشاور سایت
1397/11/24

سلام بله عزیزم

مهتاب گرگان زاده
1397/11/13

سلام من پریودم روز دوم امروز وقت تاتو و خط چشم دارم آرایشگران گفته مشکلی نیست

مهتاب گرگان زاده
1397/11/13

سلام من پریودم روز دوم امروز وقت تاتو و خط چشم دارم آرایشگران گفته مشکلی نیست

میهمان
1397/11/13

سلام وقت شما هم بخیر انجام تاتو در زمان پریودی معمولا برای پیگمنتر یا تاتو کار سخت هست ولی قابل انجام میباشد

فاطمه
1397/10/06

سلام‌. من دیروز ابروهامو هاشور کردم(فیبروز) ولی هم‌ابروهام‌ تا به‌تان‌ که این تا به تا بودنش افسردم کرده و هم خیلی کلفت و هم‌پررنگ . چیکا کنم؟ اگه کسی راه حلی داره به آیدی تلگرامم بفرسته Sporty_f

مشاور سایت
1397/10/06

سلام دوست عزیز پر رنگ بودن در ابتدا طبیعی هست نگران نباشید بعد از یک هفته الی 10 روز خیلی کمرنگ و بعد از اون کم کم با ترمیم لایه های پوست رنگ واقعی خودش رو نشون میده بنابراین بهترهست قبل از هر کاری 3 الی 4 هفته صبر کنید تا نتیجه نهایی کار مشخص بشه

لیلا
1397/10/04

با عرض سلام. آیاابرو که مو نداره میشه از روش فیبروز پی آر استفاده کرد. سپاسگزارم

مشاور سایت
1397/10/04

سلام میشه ولی به طور معمول این روش برای ابروهای کم پشت و خالی مناسبتر هست تا ابرویی که کلا خالی هست و هیچ مویی نداره

Sani
1397/08/08

سلام. میخواستم بدونم هزینه انجام هاشور ابرو چقدره؟

مشاور سایت
1397/08/08

سلام لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید قیمتها از 450 الی 700

لیلا
1397/03/29

سلام یه سوال داشتم من تا به حال هیچ نون تتویی رو ابروهام انجام ندادم ولی برای اولین بار میخوام انجام بدم اما یه مدل طبیعی میخوام باشه به نظرتون میکرو بهتره یا قاب ابرو؟

مشاور سایت
1397/03/29

سلام دوست عزیز اساساً میکرو نوع و روش انجام کار هست و ربطی به مدل کار ندارد. ما مدل های متنوعی داریم مثل سایه ، ترکیب سایه و هاشور ، تاتو های ماژیکی با قاب و بدون قاب و ... به نظر من مدل قاب کمی قدیمی هست و فقط کسانی که تاتو های قدیمی دارند بیشتر استفاده میکنند.ترکیب هاشور و سایه ( شیدینگ) و یا هاشور خیلی قشنگ تر هست حالا یا با متد میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ امیدوارم مطلب فوق مفید بوده باشه

شاد
1397/03/03

با سلام ببخشید من آلرژی تقریبا شدیدی دارم به گونه ای که عمل بلفاروپلاستی انجام دادم بخاطر همین آلرژی خیلی دیر خوب شدم حالا خیلی دوست دارم هاشور انجام بدم بنظرتون عوارضی برای من نداره؟(اگه قبلش خودم آمپول ضدحساسیت بزنم چطور؟)

شیدا
1396/11/07

سلام دختر خاله من قبلا یه جا براش هاشور زده بودن کلی هم هزینه کرد اولش خیلی قشنگ بود ولی بعد همش ریخت انگار اصلا هاشور نزده ولی جدیدا که هاشور زده دیگه نریخته ولی به قشنگی اون اولی نیست .

سایه
1396/11/07

با سلام به نظر من کار بلید خیلی قشنگه ارزش هزینه کردن رو داره. من انجام دادم خیلیم راضی هستم

سمیرا
1396/11/03

ممنونم بابت راهنمایی که کردید.

سمیرا
1396/11/03

ببخشید مگه چقدر اختلاف قیمت برای انجامش هست ؟

مشاور سایت
1396/11/03

بسته به کیفیت کار و شهر شما بین 100 الی 400 هزار تومان

سمیرا
1396/11/03

سلام .ممنون بابت نکات ارایه شده توی این مقاله میخواستم بدونم برای هاشور میکروپیگمنتیشن بهتره یا میکروبلیدینگ و اینکه روی ابروی تاتو شده چطور ؟

مشاور سایت
1396/11/03

بست به کیفیت کار و محلی که این کار انجام میشه بین 100 الی 400 هزار تومان

میهمان
1396/11/03

سلام .ممنون بابت نکات ارایه شده توی این مقاله میخواستم بدونم برای هاشور میکروپیگمنتیشن بهتره یا میکروبلیدینگ و اینکه روی ابروی تاتو شده چطور ؟