رنگ موی زیتونی | ترکیب رنگ مو دودی، شنی و زیتونی

فرمول ترکیب رنگ موی زیتونی | انواع ترکیب رنگ موی شنی، زیتونی و دودی

ترکیب رنگ موی زیتونی، زیتونی دودی و شنی زیتونی بسیار جذاب برای بانوان ایرانی است که در گروه رنگ های سرد قرار میگیرد. رنگ موی زیتونی، بسیار زیبا و منحصر به فرد بوده و دارای فرمول های زیادی می باشد. برای بدست آوردن رنگ موی زیتونی دلخواه خود نیاز است که حتما مو ها را تا حداقل پایه 8 روشن کنید در غیر اینصورت می توانید مو های خود را با استفاده از دلکره و یا روشن کننده های موجود در بازار به این پایه برسانید.  


رنگ موی شنی

یکی از رنگ مو های خانواده رنگ موی بلوند بسیار جذاب و خاص است رنگ موی شنی است. در کاتالوگ های رنگ مو تناژ های متفاوتی از این رنگ وجود دارد. ولی در کل میتوان گفت که رنگ مو شنی، از خانواده رنگ های بلوند با سایه های دودی و قهوه ای است

 

ترکیب رنگ موی شنی طلایی

فرمول رنگ موی شنی طلایی

این رنگ مو یک کار سامبره هست که بسیار جذاب و پرطرفدار است رنگ مو شنی از خانواده رنگ های بلوند خیلی روشن است که سایه های مات دارد فرمول این رنگ موی ترکیبی به شرح زیر است

پایه مو 9 دکلره
رنگساژ
رنگ موی شنی 9 فراماسی 15 سانت
رنگ موی طلایی 8 فراماسی 15 سانت
رنگ مو طیبعی 9 فراماسی 10 سانت
روشن کننده 000 10 سانت
اکسیدان نیم. 2 برابر


رنگ موی زیتونی

رنگ مو زیتونی، یکی از رنگ های همیشه مد و دوست داشتنی در بین بانوان بوده است.اما قبل از استفاده از این رنگ بهتر است، رنگ پوست خود را با رنگ زیتونی مطابقت دهید.

رنگ موی زیتونی


ترکیب رنگ موی شنی و زیتونی

فرمول رنگ مو زیتونی بدون دکلره

1- در ابتدا موهای خود را با رنگ مو سه سفر یا روشن کننده سه سفر روشن کنید. بهتر است با اکسیدان ترکیب شود.پس از روشن شدن موها به صورت کامل، رنگ مو زیتونی را با سبز و نقره ای ترکیب کرده و با کسیدان شماره 2 ترکیب کنید.بهتر است اکسیدان 2 برابر رنگ مو باشد.بعد از مخلوط کردن میتوانید رنگ مو زیتونی را روی موهای خود گزاشته و پس از 30 دقیقه بشورید.

 

رنگ زیتونی دودی

فرمول رنگ مو زیتونی دودی بدون دکلره

 

ترکیب رنگ مو سبز زیتونی

رنگ موی زیتونی

ترکیب رنگ مو سبز زیتونی

ترکیب رنگ موی شنی و زیتونی

ترکیب رنگ مو سبز زیتونی

رنگ موی زیتونی

رنگ موی زیتونی دودی 

رنگ موی زیتونی دودی 

 

رنگ موی زیتونی

ترکیب رنگ موی شنی و زیتونی

رنگ موی زیتونی دودی 

ترکیب رنگ دودی زیتونی 
 

نظرات کاربران