روشی نوین در جوانسازی پوست با لیزر

جوانسازی پوست با لیزر | مزایا، عوارض و هزینه لیزر پوست

جوانسازی پوست با روش های مختلفی قابل انجام است که یی ازین روش ها لیزر تراپی است که از روش های نوین جوانسازی پوست است. در این مقاله به معرفی انواع روش های لیزر جوانسازی پوست پرداخته ایم


در مورد لیزر جوانسازی پوست چه میدانید؟

جوانسازی پوست با لیزر روشی برای لایه برداری سطح پوست است که در دهه های اخیر مورد توجه قرار گرفته ازین روش برای  بهبود ظاهر پوست های آسیب دیده از آفتاب، جای زخم ناشی از جوش و جراحات کم عمق، از بین بردن لک و چین و چروک های ظریف پوست و تحریک کلاژن ها میتوان بهره برد.

توجه به این نکته مهم است که سلول های لایه های مختلف پوست به طور معمول در معرض اشعه ماورا بنفش خورشید قرار دارند که مهمترین عامل در پیری و آسیب رساندن به پوست سالم و با طراوت است. ازین رو برای حفظ شادابی پوست و به تاخیر انداختن روند پیری هر فردی نیازمند بازسازی و رسیدگی کردن به پوست خود است


چه زمانی برای لیزر جوانسازی پوست اقدام کنیم


لیزر چه کاربرد هایی برای جوانسازی پوست دارد

انجام لیزر برای جوانسازی پوست به این صورت است که پرتو شدید انرژی نور به شکل ضربانی و نامنظم به سطحی از پوست تابیده می شود و اپیدرم یا همان لایه بیرونی را از بین می برد. در مرحله بعد با هدف قرار دادن لایه درمیس یا همان لایه زیرین پوست که بسیار حساس است، آن را گرم نموده و موجب تحریک رشد کلاژن ها می شود.

این تابیده شدن اشعه لیزر موجب گرم شدن و تخریب بافت های هدف می شود. این را در نظر داشته باشید که لیزر به دلیل این که تک طول موج است با گرم شدن تنها موجب تخریب  ساختار خاصی از سلول ها میشود یعنی سلول های مجاور که حساس نیستند خیلی مورد تغییر قرار نمی گیرند بنابراین انتخاب نوع لیزر مناسب امری مهم به حساب می آید.


عملکرد لیزر برای جوانسازی پویت چگونه است

با مزایای لیزر جوانسازی پوست بیشتر آشنا شوید

از عوارض لیزر جوانسازی چه میدانید

چه کسانی نباید لیزر جوانسازی پوست را انجام دهند

لیزر جوانسازی پوست برای چه کسانی مناسب است

لیزر جهت جوانسازی پوست یک روش بسیار موثر است که برای اشخاصی که دارای چین و چروک، دو رنگی پوست، خطوط و یا جای زخم هستند بسیار  نتیجه بخش خواهد بود. لیزر برای فردی مناسب است که داری پوست خشک و فاقد چربی باشد همچنین مستعد جای ماندن زخم و آسیب جزیی نباشد.

برای جوانسازی پوست چند جلسه لیزر نیاز است

انواع لیرز برای جوانسازی پوست

لیزر اربیوم چیست و چه کاربردی برای جوانسازی پوست دارد

لیزر CO2 چیست و چه کاربردی برای جوانسازی پوست دارد

لیزر فرکشنال چیست و چه کاربردی برای جوانسازی پوست دارد

لیزر کوانتا چیست و چه کاربردی برای جوانسازی پوست دارد

لیزر فوتونا چیست و چه کاربردی برای جوانسازی پوست دارد

لیزر N-lite یا Regenlite چیست و چه کاربردی برای جوانسازی پوست دارد


1399.07.27

نظرات کاربران