بهترین آرایشگاه برای صافی و کراتینه در شیراز | هزینه کراتینه مو در شیراز | ابریشم سازی مو در شیراز

 
کراتینه مو در شیراز و همینطور صافی ژاپنی در شهر تاریخی وو زیبای شیراز  یکی از خدمات مهم آرایشگاه های تخصصی کراتینه و ریباندینگ (صافی ژاپنی) است که همواره خانم های زیبای شیراز را  به مراکز  مرتبط با احیا ، کراتینه و اوزون تراپی مو ، بوتاکس مو و ابریشم سازی مو در شیراز میکشاند.


بهترین مرکز صافی و کراتینه تخصصی مو در شیراز 


امروزه تعداد افراد زیادی هستند که به دلایل مختلفی همچون زیاد رنگ کردن مو، شستشوی نامناسب مو، مسائل ژنتیکی و مواردی ازین قبیل دچار مو های آسیب دیده و یا خشک و در اصطلاح معمول وِز یا وزوزی هستند بدین منظور روش ها زیادی ابداع شده تا راه حلی برای خلاصی از مو های خشک و آسیب دیده باشد. در مرکز کراتین شیراز برای احیا و صافی مو از روش های مختلفی که تخصصی و ماندگاری بالایی دارند استفاده میشود

این روش ها عبارتند از:

 • کراتینه مو  

 • ریباندینگ مو  

 • المنت مو  

 • پروتئین تراپی مو  

 • اولاپلکس یا پلکس تراپی  

 • بوتاکس مو در شیراز

 • اوزون تراپی مو در شیراز


اگر شما هم موهایی فر و وز دارید ، حتما با این مشکلات رو به رو هستید

موهایتان به سختی شانه میشوند و یا پس از هر بار حمام نیازمند صرف وقت زیاد برای براشینگ و یا اتو کردن موهایتان هستید و همیشه وقت کافی برای این کار ندارید

فیلم | بوتاکس مو | صافی و احیای مو در شیراز

 

علاوه بر آن با هر بار براشینگ و اتو موهای شما دمیج شده و جنس آن بدتر میشود .

موهایتان همیشه گره میخورد؟ زمان طولانی برای شانه کردن موها با سختی بسیار. امان از مسافرت آن هم مناطق شرجی مثل شمال و یا جنوب کشور، در طول مدت مسافرت ناچارید که وقت زیادی را به درست کردن موهایتان اختصاص بدهید

$salons$


► در مورد کراتینه کردن مو در شیراز بیشتر بدانید

کراتینه مو در مرکز کراتین و صافی مو در شیراز انجام می شود در نظر بسیاری برای صافی مو انجام میشود در اما بهتر است بدانید که  مواد کراتین که در دو نوع احیای مو و صافی مو عرضه میشود هم برای صافی مو و هم برای احیای مو کاربرد دارد که معمولا برای صافی مو از عنوان کراتینه مو و برای احیای مو از عنوان کراتین تراپی مو استفاده میشود در ادامه مطالب میتوانید در مورد کراتین مو در شیراز و مزایا و معایب آن بیشتر بدانید

خانمهای کارمند ناچار به براشینگ روزانه موهای جلوی سر هستند که متاسفانه موهای جلوی سرشان بشدت سوخته و دمیج است 

برخی از شما آررزو دارید که موهایتان را در باد تکان دهید اما هرگز تجربه اش را نداشته اید 

ما این مشکلات و تمامی مشکلات دیگر موهای شما را میدانیم و موهای شما را تبدیل به موهایی صاف ، براق و خوش حالت و ابریشمی میکنیم


ریباندینگ یا صافی ژاپنی شیراز


بهترین آرایشگاه برای صافی ژاپنی در شیراز


 

تحقق رویای صافی موهای شما

صافی ژاپنی تخصص ماست


صافی ژاپنی در شیراز  در میان روش های صاف کردن دائمی مو روش نسبتا جدیدی می باشد که در صورتی که این روش به درستی انجام شود نتایج بهتری در مقایسه با روشهای قدیمی در زمینه سلامت و زیبائی مو دربرخواهد داشت اما در صورتی که این کار توسط اشخاص ناوارد انجام گردد مو آسیب خواهد دید 

صافی ژاپنی

 صافی ژاپنی در شیراز


فرایند صافی ژاپنی در شیراز در سه مرحله انجام می گردد:

 1. بعد ازانجام عملیات شستشو و کاندیشن کردن، با استفاده از لوسیون ویژه ای تنشهای داخلی مو از بین برده می شود. ماده موثره(Active ingredient) این لوسیون، «آمونیم تیوگلیکولات» می باشد.
 2. ساختمان داخلی مو به واسطه حرارت و فشار ناشی از اتوهای پهن از جنس سرامیک با دمای بالا (در دمای 170 تا230 درجه سانتی گراد) تغییر ساختار می دهد.
 3. در مرحله آخر ساختار داخلی مو با یک لوسیون خنثی کننده شامل مواد اکسید کننده و یا از طریق اکسیداسیون با هوا (Air oxidation) به فرم راست شده پیکربندی می گردد.

فیلم | کراتین مو | بهترین آرایشگاه کراتینه مو در شیراز


حتی اگر موی شما قبلا رنگ، های لایت، دکلره و یا حتی با مواد شیمیائی فر شده می توانید از این روش استفاده نمائید. به شرطی که موی شما خیلی تخریب نشده باشد. (لازم به توضیح است موئی که با این روش های شیمیائی دستکاری می شود حتی در بهترین شرایط کمابیش آسیب می بیند)!! 


حتما  قبل از شروع، این کار را بر روی چند تار موی شما امتحان خواهیم کرد  تا مطمئن شوید موی شما به این روش جواب می دهد. به این کار آزمون تارمو(Strand test) گفته می شود.


صافی موی دائمی یا صافی ژاپنی یا ریباندینگ روشی هست که در سال 1992 در آمریکا به ثبت رسیده و در حال حاضر بهترین و کم خطرترین و بدون عوارض‌ترین روش جهت صاف کردن موها در دنیا میباشد. 


مهد این روش کشور مالزی و سنگاپور است.
صافی به روش ژاپنی یا ریباندینگ در شیراز باعث لختی و ابریشمی و شلاقی و براقی موها شده و کاملاَ ماندگار و دائمی هست.
در صد فرمالدئید در این روش صفر میباشد و خطر سرطان و ریزش مو به هیچ عنوان ندارد.
در این روش صافی موها برای همیشه حالت صافی و براقی خود را حفظ نموده و بعد از گذشت چند ماه یا سال به حالت وز یا فر تبدیل نمی‌شوند.


پروسه زمانی ریباندینگ حداقل 4 ساعت است و فقط در یک مرحله انجام می‌شود منظور از یک مرحله یعنی در طی یک روز قابل انجام هست و البته در 4 مرحله.
 ریباندینگ برای سنین 6 سال به بالا مناسب هست.


فقط قسمت‌های رشد شده ریشه‌ها بعد از گذشت چند ماه بستگی به میزان رشد موی فرد قابل ترمیم هست.
مهمترین ویژ‌گی ریباندینگ این است که بعد از شستشوی موها دیگر نیازی به براشینگ و اتو نیست و در هوای شرجی و مرطوب نیز موها حالت صافی خود را حفظ می‌کنند.


ریباندینگ در واقع ساختار شیمیایی مو را تغییر داده و پل‌های گوگردی شکل ساختمان مو که در زیر میکروسکوپ به حالت زیگزاگ هست، شکسته و به صورت موازی تبدیل می‌کند و به این خاطر این روش کاملاَ ماندگار است. 

برخلاف روش کراتین که احیا کننده و دائمی نیست. در واقع ژنتیک تغییر نخواهد کرد و موهای جدید به حالت فررشدمی‌کنند.
استفاده از این روش فقط باید توسط افرادی که دوره دیده هستند انجام شود.


ریباندینگ مو  که در بهترین ارایشگاه کراتینه مو در شیراز انجام میشود به هیچ وجه باعث ریزش مو نشده چرا که مواد مصرفی حالت کرم مانند دارند و به راحتی بدون برخورد به ریشه می‌شود مدیریت کرد. در بهترین آرایشگاه برای صافی مو در شیراز تمامی مواد با بهترین کفیت و روش های جدید انجام میشود.

 

ابریشم سازی مو در شیراز

مزایای کراتینه مو در شیراز:

رشته ها را به طور بی عیب و نقصی صاف می کند، به آنها درخشندگی طبیعی می بخشد.

فرها را عمیقاً مرطوب می کند و آنها را از شکنندگی بخش خلاص می کند.

روند شانه زدن و یک ظاهر طراحی شده را تسهیل می کند، "کرک" را از بین می برد.

 ساختار مو را در تمام طول بهبود می بخشد.

استحکام مو را افزایش می دهد، یک پوسته محافظ قدرتمند روی سطح آنها در برابر اثرات منفی محیط خارجی ایجاد می کند.

 


هزینه کراتینه مو در شیراز

هر خانمی در مورد روش صاف کردن کراتینه تصمیم نمی گیرد: برای برخی ممکن است گران باشد و کسی می گوید که این روش برای مو مضر است. اگر به یکی از این گروه ها تعلق دارید، اما همچنان می خواهید موهای زیبا داشته باشید، توصیه می کنیم از لوازم آرایشی با کراتین در ترکیب استفاده کنید - این پروتئین اکنون بسیار محبوب است، بنابراین یافتن یک شامپو یا مومیایی با محتوای آن در ترکیب دشوار نیست. . 


 اوزون تراپی مو در شیراز  یک روش درمانی برای برطرف کردن مشکلات مو و پوست سر است که اثربخشی خیلی خوبی هم در این زمینه دارد. در زیر به نحوه تاثیر اوزون تراپی بر روی موها اشاره کردیم :

 

 • اوزون تراپی برای مو به دلیل اثر بخشی آن در درمان مشکلات مو و پوست سر مانند شوره سر ، ریزش مو ، ریزش مو و آسیب به طور گسترده ای تأیید شده است. این مشکلات مو معمولا به دلیل عواملی مانند افزایش سن ، عدم تعادل هورمونی ، مراقبت ضعیف از مو ، رژیم غذایی ناسالم ، بیماری ها و عفونت ها ، ویژگی های ژنتیکی ، آلودگی و سایر عوامل خارجی ایجاد می شود که به طور کلی باعث کمبود آب و یا آلودگی پوست سر می شوند و باعث تضعیف و ایجاد آسیب بیشتر به فولیکول های مو خواهند شد. 

 

 •  اوزون با مولکول ناپایدار حاوی سه اتم اکسیژن بوده و دارای خاصیت اکسید کنندگی بالایی است و با تزریق در هر قسمت از بدن مانند پوست سر ، رادیکال های اکسیژن را آزاد می کند.

 

 •  پوست سر و مو در اثر تزریق اوزون اکسید شده و منجر به تشکیل پپتون (peptones) در ساقه مو و در وسط رشته های مو می شود.

 

 •  یک لایه محافظ مانند لایه اوزون که از جو زمین محافظت می کند ، توسط پپتونها روی هر رشته مو ایجاد می شود که موها را از شکستن ، آسیب و ریزش محافظت می کند. این روش درمانی با کمک دستگاه مخصوص ، شانه ها ، کرم های اوززن و غیره در سالن ها ، اسپاها و کلینیک های مخصوص و توسط متخصصان پوست ارائه می شود.

برچسب ها

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید