مرکز تخصصی آرایش دائم آناهید | آموزش فیبروز ابرو در تهران | هزینه آموزش هاشور ابرو به روش فیبروز

 آکادمی فیبروز تهران
آموزش هاشور فیبروز
آموزش بلیدینگ به روش فیبروز
آموزش میکروبلیدینگ فیبروز

 👇  اگر میخواهید  تو کارتون موفقیت کسب کنید 👇

از همون اول باید قوی شروع کنید

از همون پایه

ما به شماکمک میکنیم

$salons$ 


مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ آناهید

با رعایت ضوابط و نکات بهداشتی و پزشکی

میکروبلیدینگ ابرو با ظرافت فوق العاده و ماندگاری بالا


سرفصل های آموزش

 1. میکرو به سه روش نچرال، کلاسیک، لیفت و تیغ ماهی
 2. اموزش تکنیک آمبره - سامبره و ترکیب
 3. آموزش شیدینگ و ماژیکی
 4. میکروشیدینگ چشم، لب، ابرو
 5. آموزش پوست شناسی
 6. آنالیز رنگ - پیگمنت شناسی
 7. رنگ شناسی و ترکیب رنگ
 8. آشنایی با لوسیونهای مجازی و موارد پزشکی و بهداشتی با در نظر داشتن ایمنی در کار
 9. ممنوعیت و محدودیت ها در ارایش دائم
 10. دکاپاژ ابرو، چشم، لب، روشن کردن ابروهای تیره بدون استفاده از مواد شیمیایی
 11. اصول قرنیه سازی با دیوایدر و طراحی اصولی - کار عملی ترکیب 
 12. آموزش بن مژه، خط چشم
 13. تکنیک بیلیدینگ فیبروز
 14. آموزش کامل قرینه سازی و ...

فیبروز ابرو یک تکنیک دستی نیمه دائمی یکی از طراحی ابرو که بسیار طبیعی و واقعی هست در آموزش فیبروز ابرو در تهران به هنرجویان به صورت تکنیکی و تخصصی آموزش داده میشود که در آن شکل ابروها چگونه طراحی می شود که اینقدر طبیعی است و همچنین بسیار مهم است که فنون آموزش فیبروز در تهران را با دقت زیادی یادی بگیرند که ماندگاری رنگ را در این متد هاشور ابرو بالا برود

آموزش میگروپیگمنتیشن در کرج، آموزش میکروبلیدینگ

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های این دوره از آموزش میکروپیگمنتیشن و آموزش میکروبلیدینگ در مرکز زیبایی آناهید به سه روش، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار خواهد شد.
طبق قوانین اموزشی فنی حرفه ای تعداد نفرات برای کلاس های خصوصی از یک تا سه نفر، نیمه خصوصی از سه تا 5 نفر و گروهی بین 5 تا 15 نفر تشکیل می شود.
کلاس ها بعد از اینکه  به حد نصاب تعداد نفرات رسید با هماهنگی مربی هفته ای دو تا سه جلسه برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند یا شاغل هستند و یا افرادی که از شهرستان برای کلاس ثبت نام میکنند، امکان برگزاری کلاس های اموزشی فشرده در آخر هفته ها، روزهای تعطیل رسمی نیز وجود دارد.ابزار و وسایل مورد نیاز برای هاشور ابرو (میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ):

ابزار لازم جهت حضور در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در تهران:

• دستگاه میکروپیگمنتیشن (که ملاک انتخاب کردن این دستگاه، بالا بودن قدرت موتور و ارتعاش کم آن میباشد. هر چقدر میزان لرزش پایینتر و قدرت تزریق بالاتر باشد، میکروپیگمنتیشن بهتر و دفیق تر انجام خواهد شده و زیبایی هاشور ابرو، لب، چشم  بیشتر می شود).

• سوزن های استریل و یک بار مصرف

• رنگدانهتوانایی های کسب شده بعد از اتمام کلاس های آموزشی هاشور ابرو :

پس از گذراندن دوره ی  آموزش میکروپیگمنتیشن و اموزش میکروبلیدینگ در مرکز زیبایی آناهید، شما نحوه استفاده از دستگاه را به طور کامل یاد گرفته و همچنین، حرکات درست دستان، شیوه ی اولیه ترسیم ابرو (یا لب و خط چشم و ...) و راه انتخاب رنگدانه درست را فرا میگیرید.
شما بلافاصله بعد از یادگیری نحوه میکروپیگمنتیشن می توانید کار حرفه ای خود را آغاز کنید. اما پیشنهاد آناهید به شما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نمایید.


آموزش فیبروز در تهران


بازار کار هاشور میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

میکروپیگمنتیشن به دلیل پایداری که در رنگ و پروسه بدون درد آن وجود دارد، روز به روز بسیار رایج تر گزشته می شود.
همچنین، به دلیل کاربردها زیادی که میکروپیگمنتیشن در قسمت های مختلفی از صورت بانوان دارد، بازار کار بسیار زیادی دارد.
میزان سقف درآمد میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در هز شهر متفاوت است. میکروپیگمنتیشن در میان آرایشگرها به عنوان شغل پردرآمد حساب می شود.
مرکز زیبایی آناهید امیدوار است که هنرجویان عزیز بعد از گذراندن این دوره از کلاس های اموزشی هاشور ابرو شروع به کسب درآمد کرده و کسب و کار خود را بهتر کنید.

$salons$

یکی از روش‌های مدرن آرایش و زیبا سازی ابرو، آرایش فیبروز ابرو است که به معنای خط ابرو یا هاشور و سایه زدن ابرو است. این کار با استفاده از سوزن‌های یک بار مصرف انجام شده و فرم زیبایی را به ابروها می‌بخشد. معمولاً افرادی که ابروهای توخالی یا بدفرمی دارند، از هاشور زدن، سایه ابرو، تاتو یا فیبروز ابرو برای اصلاح فرم ابروهای خود استفاده می‌کنند. در ادامه، به طور مختصر به آموزش نحوه‌ی انجام فیبروز ابرو و قیمت این عمل در تهران خواهیم پرداخت.

آموزش فیبروز ابرو در تهران

در آموزش فیبروز ابرو در تهران نیاز است که بار وش های آن آشنا شوید

در روش فیبروز ابرو، برای زیبا سازی و اصلاح ابرو، به نوعی از ترکیب روش‌های تتو  و هاشور ابرو استفاده می‌کنند. البته این روش بر خلاف تتو، دائمی نبوده و در هر زمان امکان تغییر شکل آن وجود دارد.

در عمل فیبروز ابرو، با قراردادن رنگ‌های مخصوص روی پوست و ایجاد برش‌های کوچک و سطحی از طریق سوزن‌های یک بار مصرف، جوهر به صورت هاشور به زیر لایه‌ی پوست منتقل شده و بر خلاف عمل تاتو، ظاهر طبیعی و زیبایی را به ابروهای فرد می‌دهد. از تفاوت‌های فیبروز ابرو و تاتوی ابرو می‌توان به شکل طبیعی و هاشوری ابروها در این روش و امکان اصلاح و پاک کردن آن اشاره کرد.

در این عمل، فرم طبیعی ابروها حفظ شده و شکل متقارن و زیبایی به آن‌ها داده می‌شود. دقت انجام این عمل نسبت به تاتوی ابرو به مراتب بیشتر بوده و درد کمتری دارد. البته باید توجه داشته باشید که افرادی که قبلاً از روش تاتوی ابرو استفاده کرده‌اند، دیگر نمی‌توانند از فیبروز ابرو نیز بهره مند شوند.

مدل فیبروز ابرو

آموزش انواع متد های فیبروز ابرو | آموزش تاتو ابرو در تهران

مدل‌های مختلف فیبروز ابرو

به طور کلی، چهار نوع فیبروز ابرو داریم: 1. هاشور ابروی Spine3، 2. هاشور ابروی Spine5، 3. هاشور ابروی Spine6 و 4. هاشور ابروی Upper Spine.

در مدل Spine3، که به آن هاشور ابروی سه بعدی هم گفته می‌شود، طراحی، بر اساس قسمت انتهایی ابرو انجام می‌شود. یعنی هاشورها به سمت دم ابرو زده می‌شوند. این مدل برای افرادی که ابرهای کم پشتی دارند، کاملاً مناسب است.

مدل Spine5، بر اساس نقطه‌ای در وسط حد فاصل تاج و ابتدای محل رویش ابرو انجام میگیرد. این مدل برای افرادی که فرم ابروی ان‌ها نامنظم است، بیشتر کاربرد دارد. Spine5 برای آقایان نیز مناسب خواهد بود.

در مدل Spine6 یا هاشور کلاسیک، هاشورها بر اساس نقطه‌ی انتهای قوس پایینی ابرو طراحی می‌شوند.

در مدل Upper Spine هاشورها رو به بالا زده شده و ابروها، شکل پهن و یکدستی می‌گیرند.


ابزار و رنگ‌های مورد نیاز برای فیبروز ابرو

اکثر کارهای عمل فیبروز ابرو به وسیله‌ی یک وسیله‌ی سوزنی ظریف به نام قلم میکروبیلدینگ انجام می‌گیرد. با استفاده از این قلم و نوعی رنگ مخصوص که به گفته‌ی سازندگان آن، هیچگونه ضرری برای پوست ندارد، برای تزریق رنگ به زیر لایه‌های سطحی پوست استفاده می‌شود.


برای با حداکثر رساندن دقت کار، از یک نرم افزار مخصوص برای اسکن صورت و اطمینان از تقارن ابروها استفاده میشود. برای شروع این عمل، ابتدا خطوط اطراف ابرو را نشخص می‌کنند. در مرحله‌ی بعد رنگ روی پوست قرار گرفته و به آن شوک می‌دهند. بعد از گذشت چند دقیقه، ابروها رنگ گرفته و آماده‌ی بی حس شدن می‌شوند. بعد از بی حسی پوست، روی قسمت انتهایی یا دم ابرو کار می‌کنند. در مرحله‌ی بعد، که مرحله‌ی اصلی این فرایند به حساب می‌آید، بر اساس سفارشی که مشتری ارائه کرده، مدل و تعداد هاشورها را روی پوست پیاده می‌کنند.

آموزش فیبروز ابرو در تهران زیر نظر اساتید حرفه ای و با تجربه

نکات مهم قبل و بعد از انجام فیبروز ابرو

توجه داشته باشید که قبل از انجام این عمل، به هیچ عنوان از قرص‌های آهن، ویتامین E، آسپرین، فشار و اعصاب استفاده نکنید. از انجام عمل فیبروز ابرو در دوران بارداری خودداری شود و اگر سابقه‌ی هرگونه حساسیت پوستی را دارید، حتما به پیگمنتر یا همان آرتیست خود اطلاع دهید. 

هاشور و قاب ابرو | آموزش فیبروز ابرو در تهران


برخی از افراد بعد از انجام عمل فیبروز ابرو دچار حساسیت پوستی می‌شوند. در بدترین حالت هم امکان عفونت وجود دارد. در صورت مشاهده‌ی این عوارض حتماً به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید. در ضمن توجه داشته باشید که سوزن‌ها و لوازم مورد استفاده در این عمل کاملاً یک بار مصرف بوده و در صورت استفاده از سوزن‌های مصرف شده، امکان انتقال بیماری‌های ایدز و هپاتیت وجود دارد.


شعبه کرج
☎  026 34 48 24 90

  0910 880 96 60


آدرس : کرج - بلوار مطهری - روبروی اداره ارشاد - ساختمان تیراژه - ط 1 -  واحد 3


شعبه تهران

   0990 639 79 59


 آدرس :  زعفرانیه  - خیابان اعجازی - روبروی سوداچی - جنب بانک ملت پلاک 41


 

@nahid.nejabat