معایب فیبروز ابرو | بررسی تخصصی فیبروز ابرو

فیبروز ابرو چیست؟

فیبروز ابرو از جمله روش نیمه دائمی برای زیبایی ابرو و آرایش ان می باشد که از آن می توان به صورت دستی با استفاده از سوزن های یکبار مصرف استفاده نمایید و پس از اتمام این روش شاهد زیبایی ابروهای خود با فرم بسیار طبیعی و عالی خواهید بود. امروزه اغلب افراد با این روش زیبایی و آرایش ابرو آشنا هستند و در تمامی جوامع غربی و شرقی از این روش استفاده می کنند.


هدف از این متن برطرف کردن و ارائه راه حلی برای پوشاندن نواقص در این موضع از صورت می باشد و شما می توانید صاحب ابرو هایی با طرح خاص و با رنگ مختصی باشید. در نظر داشته باشید که این روش آرایش ابرو دائمی نمی باشد و پس از گذشت مدتی معین از بین می رود برای همین برای داشتن ابروهایی طبیعی با زیبایی خاص می توانید به صورت دائم از این متد استفاده نمایید. شما می توانید با مراجعه به کلینیک های زیبایی از این روش بهره مند شوید همچنین می توانید با تهیه دستگاه فیبروز ابرو و آشنایی با این روش و مراحل های آن در منزل خود به آرایش ابروهای خود بپردازید.


مراحل فیبروز ابرو

فیبروز ابرو امروزه روشی بسیار پرکاربرد و مورد پسند می باشد به خصوص خانم هایی که علاقه بسیاری به شیک پوشی و زیبایی خود دارند خواهان این روش بوده و گزینه بسیار مناسبی برای آنها به شمار می آید. با ابداع و ارائه این متد آرایش ابرو به سرعت مورد استقبال و مورد توجه در سراسر جهان قرار گرفت به طوری که پس از گذشت مدتی کوتاه برانکو تنها به متد فیبروز ابرو قانع و بسنده نشد و اقدام به ابداع روش هایی برای فیبروز لب، خط چشم و مژه ها پرداخت. مراحل فیبروز ابرو به صورت زیر اجرا می شود


ابتدا خطوط ابرو بایست در بخش تاج ابرو اجرا شود، هر خط اجرا شده 2 باز تمدید گردد، سپس نوبت شوک دادن ره رنگ می رسد، پس از 3 الی 4 دقیقه ابروها رنگ گرفته و نوبت بی حس کردن می باشد، توجه داشته باشید 10 روز قبل از اجرای فیبروز نبایست ابروها را رنگ کرد، رنگ انتخاب شده نبایستی زیاد روشن باشد، در مرحله بعدی آرک ابرو و دم ابرو ترسیم می شود، برای کم رنگ نبودن تاتو بایست ضخامت استروک ها دو برابر کرد، با توجه به نوع پوست افراد اجرای فیبروز ابرو در چند مرحله انجام می شود و برای اجرای بهتر این روش پوست خشک و نرمال مناسب می باشد.


مزایای فیبروز ابرو

اجرای فیبروز بر دست افراد ماهر و با تجربه سبب نمایان شدن موهای نقش بسته به صورت طبیعی و بسیار هنرمندانه خواهد شد با توجه به این امر که در این متد رنگدانه ها به عمق پوست نفوذ نمی کنند در نهایت پاکسازی آن بسیار آسان تر بوده و در هر لحظه بدون هیچ گونه مشکلی می توان مدل ابرو ها را تغییر داد؛ که این موضوع از جمله بهترین و اصلی ترین مزیت های فیبروز ابرو می باشد. از دیگر مزیت های این روش زیبایی ابرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-         به وجود آمدن التهاب کمتر در مقایسه با دیگر روش ها

-         دقت بالا و در نهایت داشتن ابروهایی به ظاهر طبیعی

-         ایجاد تراکم بالا در این قسمت

-         تغییر آسان مدل ابرو

-         وجود مدل های مختلف برای اجرای این متد

-         داشتن هزینه بسیار مناسب

-         بهترین گزینه برای ایجاد قرینه در ابرو ها

-         فرم دادن به تاج ابرو ها

-         سوزش و درد کمتر

-         دادن حالت ظریف و طبیعی به ابرو ها

-         فرم دادن به آرک ابروها

توجه داشته باشید که شما با انتخاب این روش در کم ترین زمان صاحب ابروهایی طبیعی با زیبایی خاص خواهید شد و از تمامی مزیت های این روش بهره مند خواهید شد.


فیبروز ابرو

بهترین مرکز هاشور ابرو در کرج و تهران | سالن زیبایی آناهید


 

معایب فیبروز ابرو

اگر بخواهیم در مورد معایب فیبروز ابرو اطلاعاتی را برای شما عزیزان علاقه مند به این موضوع ارائه دهیم بایستی به موارد زیر اشاره کرد:

- افرادی که قبلا از تاتو استفاده کرده اند به هیچ عنوان نمی توانند از این روش برای زیباتر کردن ابروهای خود استفاده کنند و این موضوع برای افرادی که نمی توانند از فیبروز ابرو بهره مند شوند ناراحت کننده می باشد.

-         با توجه به اینکه کاربر با اعمال فشار بر روی دستگاه میکروبلیدینگ مراحل فیبروز را انجام میدهد و با گذشت زمان مچ کاربر خسته شده و در آخرهای کار از میزان فشار کاسته می شود که این موضوع می تواند بر کیفیت کار انجام شده تاثیر بگذارد

-         با توجه به آن که تیغ دستگاه مربوط به فیبروز با دست کاربر انجام می شود، امکان آسیب رسیدن به دست بسیار بیشتر میباشد و افرادی که این کار را انجام میدهند بایستی خیلی مراقب باشند.

-         در برخی از مراکز رنگ های بسیار نامرغوبی مورد استفاده واقع می شود که همین امر سبب می شود ماندگاری آن کمتر بوده و بعد از گذشت زمان کوتاهی شاهد کم رنگ شدن رنگ ابرو می شویم که به همین دلیل توصیه می شود به مراکزی مراجعه نمایید که قابل اطمینان و اعتماد باشند تا کمترین آسیب به ابرو وارد شده و هزینه تان هدر نرفته باشد.

فیبروز ابرو


رنگ های مورد استفاده در فیبروز ابرو

همان طور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم فیبروز ابرو در انواع رنگ های مختلفی اجرا می شود. رنگ هایی که در این روش زیبایی ابروها استفاده می گردد از انواع مواد معدنی تهیه و تولید می شود همچنین با توجه به اینکه فاقد فلزات سنگین می باشد به راحتی جذب پوست شده و از این رو ظاهر ابرو بسیار طبیعی نمایان می شود. هم چنین از دغدغه های خانم هایی که قصد استفاده از این روش را دارند ترس از برجای ماندن ته رنگ از این متد می باشد که با خیالی راحت می توان گفت جای هیچ نگرانی و استرسی نمی باشد و رنگ استفاده شده در این روش زیبایی به راحتی و کامل از روی پوست پاک می گردد و هیچ ته رنگ قرمز بر جای نمی ماند.

توجه داشته باشید که رنگ های مورد استفاده در متد فیبروز ابرو توسط موسسه phi تهیه و تولید می شود و در تولید آن از هیچ گونه مواد مضر مانند سرب، اکسید آهن و نیکل استفاده نمی شود؛ و رنگ های تولید طبیعی می باشند. شما می توانید برای ماندگاری بیشتر این روش از رنگ های جدید استفاده نمایید؛ و هم چنین هیچ گونه سایه قرمزی را با پاک کردن جوهر ابرو مشاهده نخواهید کرد.البته کمپانی های معتبر بسیاری این رنگ ها را تولید میکنند که از لحاظ کیفی در بعضی موارد از برند فیبروز نیز بهتر میباشند.


بهترین مرکز هاشور ابرو در کرج و تهران | سالن زیبایی آناهید


ماندگاری فیبروز ابرو

ماندگاری فیبروز ابرو از دیگر موردهایی می باشد که بی شک افرادی که خواهان اجرا و انجام این روش هستند به این موضوع حساسیت بسیاری نشان می دهند. در حالت کلی می توان گفت هاشور ابرو ها به روش فیبروز به علل بسیار زیادی بستگی دارد؛ اما در حالت عادی می توان گفت ماندگاری این روش آرایش ابرو بین 6 ماه تا 1 سال خواهد بود چرا که هاشورهای انجام شده با روش میکروبلیدینگ نسبت به روش های دیگر عمق کمتری داشته و در نتیجه ماندگاری کمتری دارد. البته در نظر داشته باشید اگر هاشورهای در این روش عمیق تر انجام شوند و از رنگ های به روز فیبروز تهیه و استفاده شود در نهایت ماندگاری هاشور فیبروز نیز افزایش خواهد یافت. جوهر تاتو در این روش به دلیل این که کمتر نفوذ می کند ماندگاری کمتری را داراست در حالی که ماندگاری تاتو بیشتر از این روش آرایش ابرو ها می باشد.

همکاران ما در آناهید با داشتن تخصص بسیار بالا و حرفه ای بودن در کار خود سعی بر آن دارند تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را برای مشتریان و مراجعه کنندگان خود ارائه دهند. شما می توانید قبل از مراجعه به آناهید با همکاران ما تماس حاصل نموده و با گرفتن وقت قبلی برای انجام فیبروز ابرو مراجعه کنید تا زیاد معطل نشوید. هدف تمام کارکنان ما در این سالن آن است که رضایت کامل مشتریان خود را جذب کنیم تا بتوانیم یکی از بهترین مراکز ها در زمینه فیبروز ابرو باشیم.


قیمت فیبروز ابرو

فیبروز ابرو به داشتن قیمت های متغیری مناسب هر بودجه ی می باشد. عوامل بسیار زیادی در قیمت و هزینه فیبروز موثر می باشد که از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-         تخصص

-         مهارت تکنیسین

-         میزان رنگ

-         نوع رنگ

-         مارک رنگ

-         تعداد سوزن ها

-         موقعیت جغرافیای مرکزی که به آن مراجعه کرده اید.

شما می توانید قبل از اقدامات فیبروز ابرو در مورد هزینه ها و قیمت آن اطلاعاتی را به دست بیاورید و سپس اقدام به انجام آن داشته باشید. همچنین می توانید با مراجعه به آناهید از ارزان ترین و معقول ترین قیمت ها، به زیبایی خود بیفزایید.


فیبروز ابرو

بهترین مرکز هاشور ابرو در کرج و تهران | سالن زیبایی آناهید


تفاوت فیبروز ابرو با تاتو

استفاده از تاتو برای آرایش صورت روشی بسیار قدیمی می باشد و همچنین در این روش به صورت غیر طبیعی و به هم پیوسته بر موضع مربوطه تزریق می شد؛ و پاک کردن تاتو از صورت کاری بسیار سخت و دشواری می بود و همیشه مقداری از جوهر زیر پوست برجای می ماند چرا که جوهر تزریق شده به عمق پوست نفوذ می کرد؛ اما با ابداع روش فیبروز ابرو دیگر جای هیچ گونه اثری باقی نخواهد ماند که این امر از جمله بارز ترین تفاوت بین فیبروز ابرو و تاتو می باشد.

در روش فیبروز ابرو جوهر تزریق شده بر عمق پوست نفوذ نکرده و از این رو پاک کردن جوهر کار آسانی می باشد و همچنین در این روش می توانید مدل ابرو اجرا شده خود را تغییر داده و بدون ترس از برجای ماندن جوهر آن را پهن یا باریک کنید. هم چنین در این روش فرد می تواند ابرو ی شما را همانند تار مو طراحی کند به طوری که به هیچ وجه تاتو بودن آن قابل تشخیص نباشد و ابروهای شما کاملا طبیعی به نظر خواهد رسید و در صورت خواست شما می تواند ابروهایتان را پرپشت تر طراحی نمایید.


فیبروز ابرو

بهترین مرکز هاشور ابرو در کرج و تهران | سالن زیبایی آناهید


نکاتی درباره فیبروز ابرو

و در آخر می خواهیم به برخی از نکات مهم و ضروری در این روش و تکنیک اشاره هایی داشته باشیم:

در نظر داشته باشید که تمامی رنگ هایی که پایه روغن و آب می باشند به معنای مناسب نبودن رنگ و سبب ریزش نمی باشد چرا که برخی از شرکت ها در ساخت رنگ ها از فرمولاسیونی که نبود روغن و آب را جبران می کنند، استفاده می کنند؛ و این امر سبب ماندگاری بیشتر رنگ می شود. در طراحی ابروها به روش فیبروز بایست به کلینیک هایی که افراد با تجربه و ماهر در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه نمود تا در پایان کار نتیجه ایده آلی را به دست آورد.


هم چنین پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به اجرای فیبروز بر ابروهای خود به دکتر متخصص زیبایی مراجعه نموده و از مناسب و سازگار بودن این روش با پوست خود اطمینان حاصل فرمایید. چرا که در برخی موارد این متر با هر پوستی سازگاری نداشته و ممکن است عوارض جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. تاتو کار با متد فیبروز ابرو بایست مدرک آکادمی فیبروز را داشته باشد افرادی که این مدرک را به دست می آورند بر آنها لوگوی مخصوص این متد ارائه می شود و نام فرد در سایت اصلی فیبروز به عنوان بهترین تاتو کارها ثبت می گردد. توجه داشته باشید تاتو کارها بر اساس استعداد و مهارت خود در این خصوص دارای درجه هایی می باشند که این درجه های به این صورت تقسیم می شود: تاتو کار، تاتو کار برتر، استادیار، استاد ماهر و استاد بزرگ