بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران | بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران

مرکز تخصصی میکروبلیدینگ در تهران 
بهترین میکرو ابرو در تهران
بهترین میکرو کار ابرو در تهران
بهترین آرایشگاه برای فیبروز ابرو
فیبروز کار خوب در تهران
بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران نی نی سایت
قیمت فیبروز ابرو در تهران
بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران

میدونی بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران کیه؟

اگر به بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران بروید و این سوال را بپرسید براتون توضیح میدن که مواد مورد استفاده و میزان آسیب‌رسانی به پوست و احتمال حساسیت به رنگ‌های مورد استفاده درمیکروبلیدینگ و فیبروز  یکسان است و این دو فقط در شکل استفاده با هم متفاوت‌اند.

 برای اطلاع از قیمت میکروبلیدینگ ابرو با ما در تماس باشید

   0990 639 79 59


 آدرس :  زعفرانیه  - خیابان اعجازی - روبروی سوداچی - جنب بانک ملت پلاک 41

  مجموعه زیبایی آناهید با مدیریت خانم نجابت طی 11 سال تجربه شکل گرفته است.

 ایشان مستر آکادمی phi و مدرس بیش از300 هنرجو در تمام نقاط کشوربوده و یکی از برجسته‌ ترین افراد متخصص حوزه آرایش دائم  در ایران هستند.

چرا برای خدمات آرایش دائم مرکز آناهید  را انتخاب کنیم؟

چرا انتخاب خدمات در این مرکز؟

 • بیش از 11 سال سابقه درخشان  در امر آرایش دایم میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن
 • بیش از   هزاران مشتری در داخل و خارج از کشور و بالاترین رضایتمندی باعث می‌شود در ایران بی‌رقیب باشیم
 • مشاوره صادقانه وکامل قبل از انجام کار به مشتریان گرامی کتبی و شفاهی اعلام خواهد شد

انواع خدمات ابرو در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج

 • میکروبلیدینگ به روش فیبروز  
 • بولدبروز ، فشن بروز ، برزیلی ، چاینیز ، لیفت  ، هایپر ، هالیوودی
 • انواع خدمات میکروپیگمنتیشن شامل تاتو خط چشم وخط لب و رژ لب کامل 
 • سایه ابرو
 • پاک کردن انواع تاتو های قدیمی
 • دکاپاژ
 • اصلاح فرم تاتو های قدیمی

 

ما به عنوان یکی از برترین مراکز تخصصی آرایش دائم  در تهران و کرج ،با به کارگیری تجربه  و تخصص  در این نوع خدمات و همچنین داشتن نمونه کارهای موفق و سابقه درخشان آماده خدمت رسانی میباشیم.

بیش از هزاران نمونه کار واقعی موفق

افتخار آموزش به صد ها هنرجوی فعال

 که جمع کثیری از آن‌ها درآمد بالای 30 میلیون تومان را در طی این سال‌ها داشته‌اند.

تمامی فرایند های کار در مجموعه آناهید با نظارت مستقیم خانم نجابت صورت گرفته و مراحل حساس کار شخصا توسط ایشان انجام میشود

یکی از این استانداردهای موجود در این مرکز، رعایت نکات بهداشتی و رعایت پروتکل‌های تخصصی در این زمینه است. پیگمنترها ملزم به استفاده از لوازم یک‌بار مصرف و یا ضد عفونی تمام دستگاه‌ها هستند.

مورد دیگر رعایت مسائل اخلاقی و خصوصیات رفتاری مثبت در مجموعه است و همچنین نکته آخر و پر اهمیت، تخصص ما در این حوزه  میباشد

 سبک انجام کار بنا بر آناتومی  وچهره مشتری متغیر بوده و با صلاحدید خانم نجابت و تایید مشتری صورت می پذیرد

در مواردی که ریسک و خطری برای مشتریان وجود داشته باشد به هیچ وجه خدماتی انجام نمی‌شود و حتما تمامی موارد مهم قبل از انجام کار در اطلاعیه‌های مرتبط به خدمات به مراجعین انتقال داده می‌شود.

در میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ از رنگ‌های استانداردی استفاده می‌شود که قبلا آزمایش شده و احتمال حساسیت به این رنگ‌ها کمتر است. نکته دیگر اینکه در میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ اگر لازم باشد، می‌توان رنگ به کار رفته را با روش‌های پاک‌کننده به‌خصوص لیزر محو کرد.

میکروبلیدینگ نیز یکی از  روش انجام آرایش دائمی بوده و زیر مجموعه تاتو و هاشور به حساب می آید که جدیدتر بوده و نیمه دائم به حساب می آید. زیرا در این روش جوهر به غشا میانی پوست رفته و به همین دلیل نیمه دائمی محسوب می شود.

لازم به ذکر است که انجام  روش میکربلیدینگ در تهران  نیاز به مجوز داشته و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد.قیمت میکروبلیدینگ ابرو درتهران

عوامل مؤثر در تعیین قیمت فیبروز ابرو به شرح زیر می باشد 

 1. رنگ  تاتو
 2. دستگاه میکروپیگمنتیشن
 3. تاییدیه پزشکی و بهداشت محیط کار
 4. تجربه و مهارت پیگمنتر
 5. مهارت پیگمنتر در مبحث گریم

یکی از عوامل مؤثر در بحث  قیمت و هزینه فیبروز ابرو در تهرانه  نوع و کیفیت رنگ مورد استفاده می باشد. تنوع رنگ و برند های بسیار زیادی در این زمینه فعالیت دارند اما شاید تعداد برندهای معتبر در این زمینه به تعداد انگشت های یک دست هم نرسند . 


به دلیل بالا بودن قیمت رنگ برند های معتبر ، قیمت فیبروز ابرو درتهران نیز با تغییر زیادی همراه خواهد بود . رنگ های متفرقه در بازار در مرحله انجام کار شاید چندان به چشم نیایند اما به مرور زمان همراه تغییر رنگ ، ماندگاری خود را نیز از دست می دهند . گذشته از این موارد مهمترین مسئله وجود ترکیبات شیمیایی خطرناک از جمله سرب در این رنگ ها می باشد که عواقب ناخوشایندی در پی خواهد داشت .

 

یکی از عوامل مؤثر در بحث  قیمت فیبروز ابرو در تهران نوع و کیفیت رنگ مورد استفاده می باشد.

تنوع رنگ و برند های بسیار زیادی در این زمینه فعالیت دارند اما شاید تعداد برندهای معتبر در این زمینه به تعداد انگشت های یک دست هم نرسند . 

به دلیل بالا بودن قیمت رنگ برند های معتبر ، قیمت میکروبلیدینگ ابرو در تهران نیز با تغییر زیادی همراه خواهد بود .

رنگ های متفرقه در بازار در مرحله انجام کار شاید چندان به چشم نیایند اما به مرور زمان همراه تغییر رنگ ، ماندگاری خود را نیز از دست می دهند .

گذشته از این موارد مهمترین مسئله وجود ترکیبات شیمیایی خطرناک از جمله سرب در این رنگ ها می باشد که عواقب ناخوشایندی در پی خواهد داشت .

حتما بخوانید:


 

 


 برای مشاهده نمونه کارها اینستاگرام ما را دنبال کنید
 پیج اصلی سالن   @nahid.nejabat

 

 

 

آیا میدانید که بیشتر از 40٪ از مشتریان  ابرو به دنبال جبران اصلاح اشتباهات دیگران هستند . اشتباهاتی از قبیل قرار دادن ضعیف رنگدانه، انتخاب رنگ اشتباه، تکنیک های نادرست و ... است .در بسیاری از موارد تنها راه حل حذف ، لیزر است که روند آن گران قیمت و وقت گیر است.

 

میکروبلیدینگ چیست ؟

میکروبلیدینگ نیز یکی ازروش انجام آرایش دائمی بوده و زیر مجموعهآرایش دائم  به حساب می آید که جدیدتر بوده و نیمه دائم به حساب می آید. زیرا در این روش جوهر به غشا میانی پوست رفته و به همین دلیل نیمه دائمی محسوب می شود. 

یکی از موارد و در واقع مهمترین کاربرد این روش ، در انجام هاشورهای ظریف و مویی میباشد. دلیل این امر هم ، در این است که در روش میکروپیگمنتیشن ،  به دلیل لرزش های دستگاه (تبدیل حرکت دورانی موتور به حرکت خطی سوزن ) و ضربات وارده از سوزن به پوست ،  خط های هاشور ، ضخیم تر از موی ابرو ایجاد میشود و البته عمیقتر .

برای اطلاع از قیمت میکروبلیدینگ ابرو با شماره های سالن تماس بگیرید

اگر پیگمنتر در استفاده از دستگاه و کنترل خطوط هاشور،  مهارت کافی را پیدا کرده باشد ، در استفاده از این روش نیز،  میتواند بسیار موفقتر عمل نماید.متد بلیدینگ ، در مبحث پوست شناسی ، رنگ ها ، بی حسی هظا کاملا مانند میکروپیگمنتیشن بوده و فقط در روش تزریق رنگ به پوست با تغییراتی همراه میباشد. ما در این روش،  از یک قلم دستی ساده ، که تیغ های سوزنی شکل ردیفی و فلت،  به آن متصل میشود،  استفاده کرده و رنگدانه ها  را  با آغشته کردن سوزن ها ، به رنگ و کشیدن آن با فشار مناسب به داخل پوست ، تزریق میکنیم .این روش در عین سادگی به مهارت و هنربسیار بالایی در کشیدن خطوط و حفظ فشار دست یکسان ،  در تمام خطوط نیازدارد که این امر در سایه تمرین و ممارست بسیار زیاد حاصل میشود. حفظ فاصله بین خطوط هاشور  نسبت به موهای ابرو ، نوع خواب و کمان خطوط ،  بسیار حائز اهمیت میباشد.

 

کوچکترین اشتباهی در این موارد ، قابل بازگشت نیست و به دلیل ظرافت کار و تعداد بالای خطوط ، نسبت به روش میکروپیگمنتیشن ، خطا ها کاملا مشخص میشود . حتی یک کمان ناهماهنگ با دیگر خطوط  از زیبایی کار شما بسیار خواهد کاست .

در عرصه پزشکی استفاده از تاتو  منع شده اما میکروپیگمنتیشن به‌ دلیل آزمایش شدن رنگ‌ها در شرایط خاص قابل‌استفاده است. این تکنیک برای رنگ دادن به لب‌ها یا ترسیم خط دور لب، اصلاح ابرو، پرتر نشان دادن موهای سر در افراد مبتلا به آلوپسی یا کم‌پشتی مو یا پوشاندن جوشگاه به‌ویژه در کاشت مو پیشنهاد می‌شود.

معمولا میکروپیگمنتیشن زیر نظر متخصص و در کلینیک‌های درمانی انجام می‌شود و در مقایسه با خالکوبی که در سالن‌های آرایش با مواد بی‌کیفیت یا ترکیبات شیمیایی نامشخص انجام می‌شود، به‌دلیل بالا بودن کیفیت مواد مصرفی قابل‌ اطمینان‌تر است. رنگ مورد استفاده در میکروپیگمنتیشن از طرف سازمان غذا و داروی آمریکا مورد تایید و بدون فلزات سنگین است.

شیوه انجام میکروپیگمنتیشن چگونه است؟

در رابطه با ابرو قبل از آغاز میکروپیگمنتیشن با مداد ابرو خطی متناسب با صورت روی ابرو کشیده می‌شود و به آن فرم می‌دهند. در واقع، فرد مدلی را می‌پسندد و آن را برایش طراحی می‌کنند. بعد از این مرحله نوبت به میکروپیگمنتیشن یا ‌هاشور می‌رسد که کیفیت رنگ‌های میکروپیگمنتیشن بالاتر و حساسیت‌زایی آن کمتر است.

در میکروپیگمنتیشن مقداری از رنگ وارد سوزن می‌شود و از روی مدل، نواحی مورد نظر پر خواهد شد. این جلسه معمولا نیم تا یک ساعت طول می‌کشد و دردناک نیست زیرا سوزن خیلی عمیق وارد پوست نمی‌شود. هر از گاهی نیز کمی به پوست استراحت داده می‌شود. البته قبل از انجام، می‌توان از کرم‌های موضعی بی‌حس‌کننده هم استفاده کرد. بعد از اتمام جلسه، ابرو کمی پررنگ به نظر می‌رسد اما رنگ آن به مرور و در عرض چند روز طبیعی می‌شود.

رنگ نهایی، به نوع پوست افراد بستگی دارد و معمولا بین 20 تا 80 درصد روشن‌تر خواهد شد. به همین دلیل 3 هفته بعد، مجدد باید برای ترمیم مراجعه کرد.

پوسته‌ریزی از عوارض‌ هاشور و میکروپیگمنتیشن است که معمولا چند روز بعد از انجام این عمل آغاز می‌شود. به همین دلیل باید صبح و عصر از کرم مرطوب‌کننده روی ابروها استفاده کرد. تا یک هفته بعد از این عمل هم نباید حمام کرد. شنا و استفاده از جکوزی هم ممنوع است و تا جای ممکن نباید زیر نور آفتاب رفت.

تمامی این نکات که بسیار ساده به نظر میرسد میتواند در نتیجه کار بسیار موثر باشد.

کسانی که مشکل رنگ گیری دارند:

1. مشکل بیماری دیابت

2.مصرف داروهای اعصاب

3. قرصهای جلوگیری

 4. افرادی که مشروب استفاده میکنن

5.افراد سیگاری  

6 . دوران پریودی

و یک توصیه دیگر : به هیچ عنوان از بتادین استفاده نکنید.

به جای پنبه از رول پنبه استفاده کنید

بعضی پوستها بخاطر رنگدانه پوست و نوع هورمونهای بدن ، پوست سخت رنگ میپذیرد که برای این افراد باید از رنگهای ترکیبی ،  و ترجیها غیر روشن( متوسط رو به تیره) استفاده کرد یا به تکرار ترمیم کرد.

:اگه که مشکل دیابت دارید تاتو و هاشور ممنوع بوده وبهتر است انجام نشود. 

اگه پریود بودید به هیچ عنوان کارتاتو و هاشور را انجام ندهید  تا خوب شدن.

 اکنون با پیشرفت هایی که در این عرصه بوجود آمده دستگاههای بسیار کارآمد و با کارایی فوق العاده به بازار عرضه شده اند که که به زیبایی و ظرافت کار هاشور به روش میکروپیگمنتیشن افزوده و سرعت انجام کار را هم برای پیگمنتر بهبود بخشیده اند. 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید