مرکز آموزش میکروبلیدینگ در تهران | آموزش میکروپیگمنتیشن

وسایل مورد نیاز میکرو بلیدینگ
آموزش میکروبلیدینگ فنی حرفه ای
وسایل مورد نیاز برای آموزش میکروبلیدینگ
دوره میکروبلیدینگ
 لوازم مورد نیاز میکروبلیدینگ
بهترین مدرس میکروبلیدینگ
اموزش میکروپیگمنتیشن
هزینه آموزش میکروبلیدینگ
آموزش میکروبلیدینگ فیبروز
آموزش بلیدینگ به روش فیبروز

بهترین مرکز آموزش میکروبلیدینگ در تهران

 

میکروبلیدینگ ابرو یک تکنیک دستی نیمه دائمی یکی از طراحی ابرو که بسیار طبیعی و واقعی هست در بهترین مرکز آموزش میکروبلیدینگ در تهران  به هنرجویان به صورت تکنیکی و تخصصی آموزش داده میشود که در آن شکل ابروها چگونه طراحی می شود که اینقدر طبیعی است و همچنین بسیار مهم است که فنون آموزش میکروبلیدینگ فنی حرفه ای را با دقت زیادی یادی بگیرند که ماندگاری رنگ را در این متد هاشور ابرو بالا برود

 

دوره آموزش میکروبلیدینگ در تهران

تکنیک های میکروبلیدینگ

فیبروز

بولد بروز

فشن بروز

برزیلی

چاینیز

لیفت

هایپر

هالیوودی

نچرال و مویی

تکنیک های میکروپیگمنتیشن

آموزش پوست شناسی

آنالیز رنگ - پیگمنت شناسی و ترکیب رنگ

آشنایی با لوسیونهای مجازی و موارد پزشکی و بهداشتی با در نظر داشتن ایمنی در کار

ممنوعیت و محدودیت ها در ارایش دائم

اصول قرنیه سازی با دیوایدر و طراحی اصولی

سایه شیدینگ

پاودربروز

قاب و سایه

دکاپاژ

هاشور ابرو

نانو بروز

خط چشم 

خط مژه

بن مژه

سایه چشم

خط لب 

رژ لب

حجیم سازی لب

ساکورای لب


شعبه کرج
☎  026 34 09 31 03

  0910 880 96 60


آدرس : کرج - بلوار مطهری - روبروی اداره ارشاد - ساختمان تیراژه - ط 1 -  واحد 3


شعبه تهران

   0990 639 79 59


 آدرس :  زعفرانیه  - خیابان اعجازی - روبروی سوداچی - جنب بانک ملت پلاک 41
 

پیج اصلی سالن  @ nahid.nejabatنحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های این دوره از آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ که توسط بهترین مدرس میکروبلیدینگ تدریس میشود   به سه روش، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار خواهد شد.
طبق قوانین اموزشی فنی حرفه ای تعداد نفرات برای کلاس های خصوصی از یک تا سه نفر، نیمه خصوصی از سه تا 5 نفر و گروهی بین 5 تا 15 نفر تشکیل می شود.
کلاس های آموزشی بعد از اینکه  به حد نصاب تعداد نفرات رسید با هماهنگی مدرس میکروبلیدینگ هفته ای دو تا سه جلسه برگزار می شود.

ضمنا برای خانم هایی کارمند یا شاغل هستند و یا افرادی که از شهرستان برای کلاس ثبت نام میکنند، امکان برگزاری کلاس های اموزشی فشرده در آخر هفته ها، روزهای تعطیل رسمی نیز وجود دارد.


وسایل مورد نیاز میکرو بلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

ابزار لازم جهت حضور در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در تهران:

• دستگاه میکروپیگمنتیشن (که ملاک انتخاب کردن این دستگاه، بالا بودن قدرت موتور و ارتعاش کم آن میباشد. هر چقدر میزان لرزش پایینتر و قدرت تزریق بالاتر باشد، میکروپیگمنتیشن بهتر و دفیق تر انجام خواهد شده و زیبایی هاشور ابرو، لب، چشم  بیشتر می شود).

• سوزن های استریل و یک بار مصرف

• رنگدانه

توانایی های کسب شده بعد از اتمام کلاس های آموزشی میکر.بلیدینگ

پس از گذراندن دوره ی  آموزش میکروپیگمنتیشن و اموزش میکروبلیدینگ در مرکز زیبایی آناهید، شما نحوه استفاده از دستگاه را به طور کامل یاد گرفته و همچنین، حرکات درست دستان، شیوه ی اولیه ترسیم ابرو (یا لب و خط چشم و ...) و راه انتخاب رنگدانه درست را فرا میگیرید.

شما بلافاصله بعد از یادگیری نحوه میکروپیگمنتیشن می توانید کار حرفه ای خود را آغاز کنید. اما پیشنهاد آناهید به شما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نمایید.


بازار کار  میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

میکروپیگمنتیشن به دلیل پایداری که در رنگ و پروسه بدون درد آن وجود دارد، روز به روز بسیار رایج تر گزشته می شود.
همچنین، به دلیل کاربردها زیادی که میکروپیگمنتیشن در قسمت های مختلفی از صورت بانوان دارد، بازار کار بسیار زیادی دارد.
میزان سقف درآمد میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در هز شهر متفاوت است. میکروپیگمنتیشن در میان آرایشگرها به عنوان شغل پردرآمد حساب می شود.
مرکز زیبایی آناهید امیدوار است که هنرجویان عزیز بعد از گذراندن این دوره از کلاس های اموزشی هاشور ابرو شروع به کسب درآمد کرده و کسب و کار خود را بهتر کنید.

یکی از روش‌های مدرن آرایش و زیبا سازی ابرو، آرایش فیبروز ابرو است که به معنای خط ابرو یا هاشور و سایه زدن ابرو است. این کار با استفاده از سوزن‌های یک بار مصرف انجام شده و فرم زیبایی را به ابروها می‌بخشد.

معمولاً افرادی که ابروهای توخالی یا بدفرمی دارند، از میکروبلیدینگ ابرو  برای اصلاح فرم ابروهای خود استفاده می‌کنند. در ادامه، به طور مختصر به آموزش نحوه‌ی انجام فیبروز ابرو و قیمت این عمل در تهران خواهیم پرداخت.

آموزش میکروبلیدینگ در تهران

در آموزش میکروبلیدینگ ابرو در تهران نیاز است که بار وش های آن آشنا شوید

در روش میکروبلیدینگ ابرو، برای زیبا سازی و اصلاح ابرو، به نوعی از ترکیب روش‌های تتو  و هاشور ابرو استفاده می‌کنند. البته این روش بر خلاف تتو، دائمی نبوده و در هر زمان امکان تغییر شکل آن وجود دارد.

در عمل میکروبلیدینگ ابرو، با قراردادن رنگ‌های مخصوص روی پوست و ایجاد برش‌های کوچک و سطحی از طریق سوزن‌های یک بار مصرف، جوهر به صورت هاشور به زیر لایه‌ی پوست منتقل شده و بر خلاف عمل تاتو، ظاهر طبیعی و زیبایی را به ابروهای فرد می‌دهد. از تفاوت‌های فیبروز ابرو و تاتوی ابرو می‌توان به شکل طبیعی و هاشوری ابروها در این روش و امکان اصلاح و پاک کردن آن اشاره کرد.

در این عمل، فرم طبیعی ابروها حفظ شده و شکل متقارن و زیبایی به آن‌ها داده می‌شود. دقت انجام این عمل نسبت به تاتوی ابرو به مراتب بیشتر بوده و درد کمتری دارد. البته باید توجه داشته باشید که افرادی که قبلاً از روش تاتوی ابرو استفاده کرده‌اند، دیگر نمی‌توانند از فیبروز ابرو نیز بهره مند شوند.

آموزش انواع متد های فیبروز ابرو | آموزش تاتو ابرو در تهران

مدل‌های مختلف فیبروز ابرو

به طور کلی، چهار نوع فیبروز ابرو داریم: 1. هاشور ابروی Spine3، 2. هاشور ابروی Spine5، 3. هاشور ابروی Spine6 و 4. هاشور ابروی Upper Spine.

در مدل Spine3، که به آن هاشور ابروی سه بعدی هم گفته می‌شود، طراحی، بر اساس قسمت انتهایی ابرو انجام می‌شود. یعنی هاشورها به سمت دم ابرو زده می‌شوند. این مدل برای افرادی که ابرهای کم پشتی دارند، کاملاً مناسب است.

مدل Spine5، بر اساس نقطه‌ای در وسط حد فاصل تاج و ابتدای محل رویش ابرو انجام میگیرد. این مدل برای افرادی که فرم ابروی ان‌ها نامنظم است، بیشتر کاربرد دارد. Spine5 برای آقایان نیز مناسب خواهد بود.

در مدل Spine6 یا هاشور کلاسیک، هاشورها بر اساس نقطه‌ی انتهای قوس پایینی ابرو طراحی می‌شوند.

در مدل Upper Spine هاشورها رو به بالا زده شده و ابروها، شکل پهن و یکدستی می‌گیرند.


ابزار و رنگ‌های مورد نیاز برای فیبروز ابرو

اکثر کارهای عمل فیبروز ابرو به وسیله‌ی یک وسیله‌ی سوزنی ظریف به نام قلم میکروبیلدینگ انجام می‌گیرد. با استفاده از این قلم و نوعی رنگ مخصوص که به گفته‌ی سازندگان آن، هیچگونه ضرری برای پوست ندارد، برای تزریق رنگ به زیر لایه‌های سطحی پوست استفاده می‌شود.


برای با حداکثر رساندن دقت کار، از یک نرم افزار مخصوص برای اسکن صورت و اطمینان از تقارن ابروها استفاده میشود. برای شروع این عمل، ابتدا خطوط اطراف ابرو را نشخص می‌کنند. در مرحله‌ی بعد رنگ روی پوست قرار گرفته و به آن شوک می‌دهند. بعد از گذشت چند دقیقه، ابروها رنگ گرفته و آماده‌ی بی حس شدن می‌شوند. بعد از بی حسی پوست، روی قسمت انتهایی یا دم ابرو کار می‌کنند. در مرحله‌ی بعد، که مرحله‌ی اصلی این فرایند به حساب می‌آید، بر اساس سفارشی که مشتری ارائه کرده، مدل و تعداد هاشورها را روی پوست پیاده می‌کنند.

آموزش فیبروز ابرو در تهران زیر نظر اساتید حرفه ای و با تجربه

نکات مهم قبل و بعد از انجام فیبروز ابرو

توجه داشته باشید که قبل از انجام این عمل، به هیچ عنوان از قرص‌های آهن، ویتامین E، آسپرین، فشار و اعصاب استفاده نکنید. از انجام عمل فیبروز ابرو در دوران بارداری خودداری شود و اگر سابقه‌ی هرگونه حساسیت پوستی را دارید، حتما به پیگمنتر یا همان آرتیست خود اطلاع دهید. 

هاشور و قاب ابرو | آموزش فیبروز ابرو در تهران


برخی از افراد بعد از انجام عمل فیبروز ابرو دچار حساسیت پوستی می‌شوند. در بدترین حالت هم امکان عفونت وجود دارد. در صورت مشاهده‌ی این عوارض حتماً به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید. در ضمن توجه داشته باشید که سوزن‌ها و لوازم مورد استفاده در این عمل کاملاً یک بار مصرف بوده و در صورت استفاده از سوزن‌های مصرف شده، امکان انتقال بیماری‌های ایدز و هپاتیت وجود دارد.

$salons$

پیگمنتر و مدرس با مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای ، مدرک بین المللی QAL انگلستان ،  مدرک بین المللی phibrows .

نحوه برگزاری دوره آموزش آرایش دائم 

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های این دوره آموزش آرایش دائم   در مرکز زیبایی آناهید به سه روش، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار خواهد شد.

طبق قوانین آموزشی فنی حرفه ای تعداد نفرات برای کلاس های خصوصی از یک تا سه نفر، نیمه خصوصی از سه تا 5 نفر و گروهی بین 5 تا 15 نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از اینکه  به حد نصاب تعداد نفرات رسید با هماهنگی مربی هفته ای دو تا سه جلسه برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند یا شاغل هستند و یا افرادی که از شهرستان برای کلاس ثبت نام میکنند، امکان برگزاری کلاس های اموزشی فشرده در آخر هفته ها، روزهای تعطیل رسمی نیز وجود دارد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش میکروبلیدینگ

(میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ):

ابزار لازم جهت حضور در این دوره اموزشی:

• دستگاه میکروپیگمنتیشن (که ملاک انتخاب کردن این دستگاه، بالا بودن قدرت موتور و ارتعاش کم آن میباشد. هر چقدر میزان لرزش پایینتر و قدرت تزریق بالاتر باشد، میکروپیگمنتیشن بهتر و دفیق تر انجام خواهد شده و زیبایی هاشور ابرو، لب، چشم  بیشتر می شود).

• سوزن های استریل و یک بار مصرف

• رنگدانه


توانایی های کسب شده بعد از اتمام کلاس های آموزش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

پس از گذراندن دوره های آموزشی در مرکز زیبایی آناهید، شما نحوه استفاده از دستگاه را به طور کامل یاد گرفته و همچنین، حرکات درست دستان، شیوه ی اولیه ترسیم ابرو (یا لب و خط چشم و ...) و راه انتخاب رنگدانه درست را فرا میگیرید.
شما بلافاصله بعد از یادگیری نحوه میکروپیگمنتیشن می توانید کار حرفه ای خود را آغاز کنید. اما پیشنهاد آناهید به شما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نمایید.

بازار کار  میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

میکروپیگمنتیشن به دلیل پایداری که در رنگ و پروسه بدون درد آن وجود دارد، روز به روز بسیار رایج تر گذشته می شود.
همچنین، به دلیل کاربردها زیادی که میکروپیگمنتیشن در قسمت های مختلفی از صورت بانوان دارد، بازار کار بسیار زیادی دارد.
میزان سقف درآمد میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در هر شهر متفاوت است. میکروپیگمنتیشن در میان آرایشگرها به عنوان شغل پردرآمد حساب می شود.
مرکز زیبایی آناهید امیدوار است که هنرجویان عزیز بعد از گذراندن این دوره از کلاس های اموزشی هاشور ابرو شروع به کسب درآمد کرده و کسب و کار خود را بهتر کنید.

 

اگر باهوش باشید و آینده نگر از تجربه دیگران نهایت استفاده را می برید  

زمان ، بسیار گران بهاست 

ما تا پایان با شما خواهیم بود.


$salons$

 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید