بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران | بهترین دکتر تزریق فیلر و کلاژن در تهران

 

تزریق ژل لب در تهران

برای  داشتن  لب های زیبا و یا از بین بردن چین و چروک صورت ،  وب سایت آناهید  بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران  را به شما معرفی میکند.

 $salons$

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

خدمات تخصصی  

تزریق بوتاکس مصپورت و دیسپورت

لیزر موهای زاید با دستگاه الکساندریت و دایوت

جوانسازی پوست دست و صورت

پروفایلو

تزریق چربی

چانه و گونه  خط خنده

تزریق ژل   فیلر  کلاژن

لیفت با نخ

هایفوتراپی

میکرودرم ابریژن

میکرونیدلینگ

پاکسازی حرفه ای پوست با جدیدترین متد و دستگاه ها

پلاسما ژل

مزوتراپی

لایه برداری شیمیایی

و .....


قیمت تزریق ژل  تهران

تزریق ژل  بسته به نوع موادی که در بهترین مرکز تزریق ژل در تهران استفاده میشود متفاوت است.بازه قیمت  به دلیل نوساناتی که بازار دارد احتمال تغییر قیمت تزریق ژل وجود دارد.لطفا برای دریافت اخرین قیمت و هزینه، با شماره های مورد نظر تماس بگیرید.

فیلم | تزریق ژل لب | بهترین دکتر تزریق ژل در تهران


فیلرها از آن دسته موادی هستند که برای پرکردن و حجم دهی استفاده می‌شوند.هیالورونیک اسیدها که ساختاری شبیه به ژل دارند.در بهترین مرکز تزریق ژل لب در تهران مهم ترین کاربردشان؛ رفع خطوط صورت یا همان پرکردن چین و چروک‌ها است؛ همچنین برای حجیم کردن و زیباتر کردن گونه ها و  لب ها نیز بسیار کاربرد دارد. از آنجا که تزریق ژل توسط بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران  در مقایسه با عمل های جراحی، بسیار ارزانتر و همچنین ایمن تر است؛ از طرفی از درد و خونریزی خبری نیست و در زمانی کمی در مطب قابل  انجام است دیگر نیاز به گذراندن دوره نقاهت ندارد؛ موجب شده که در بهترین کلینیک تزریق ژل تهران کاربردهای بیشتری برای ایجاد قرینگی لب و حجم دهی کردن آن برای زیبا سازی داشته باشد.

معرفی بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران در وبسایت آناهید

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

جهت جوانسازی پوست همچنین توجه داشته باشید ایجاد رطوبت در و بالا تزریق ژل و بوتاکس، و فرم دهی به ناحیه مورد نظر نیز استفاده باعث رفتن کیفیت میشود. ژل هایی که توسط پزشک زیبایی در زیر پوست تزریق میشود مورد تایید آمریکا هست و پوست میشود.


به چه مقداری از ژل برای لب نیاز داریم؟
چند سی سی ژل برای تزریق به به لب نیاز است بسیاری از اوقات می پرسند که برای رسیدن به مقداری که دوست دارم لب هام حجم بگیره  چند سی سی ژل نیاز هست، با پزشک تزریق ژل در تهران خود درمشاوره رایگان تصمیم گیری صحبت کنید تا به شما برای کمک کند.

اگر نمیخوای که ظاهرتون صنوعی بشه و لب هایی شبیه اردک داشته باشین حتما از تزرق ژل زیاد بپرهیزید در بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران قبل از تزریف در مود میزان طبیعی و نجرال تزرین بهتون مشاوره میدن تا با آگلهی و انتخاب شخصی خود در مورد میزان تزریق ژل لب تصمیم بگیرید
برای ظاهر بهتر با تزریق ژل تهران معمولا هرچه کمتر باشد، زیبایی بیشتری دارد . همیشه می توانید بازگردید و ژل بیشتری به لب هایتان اضافه کنید؛ اما اگر با مقدار زیادی شروع کردید، ممکن است مجبور شوید آنرا تخلیه (اگر هیالورونیک اسید باشد). در غیر این صورت، باید صبر کنید تا این محصول از بین برود که بسته به نوع آن، می تواند از چند ماه تا حتی یک سال طول بکشد.


تزریق ژل در تهران چگونه انجام میشود

شما پس از یافتن بهترین دکتر تزریق فیلر در تهران و جلسه مشاوره، دکتر برای شما بسته به نوع و مکان تزریق ژل، ابتدا محل مورد نظر را با استفاده از پماد بی حسی، لیدوکایین یا تزریق، بی حس کرده و تزریق ژل در زیر پوست را برای شما انجام میدهد.

تزریق ژل توسط بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

انواع تزریق ژل در تهران 

بسته به اینکه شما در کدام ناحیه از صورت خود تزریق ژل در تهران را انجام میدهید، متفاوت است ولی چند نوع ژل فیلرهیالورونیک اسید، ژل ژوویدرم،  ژل رستیلن، فیلر کلسیم هیدروکسیل آپاتیت، پلی-ال- لاکتیک اسید وپلی متیل متاکریلات در بازار موجود است. پس از مشاوره از دکتر تزریق فیلر در تهران میتوانید هر یکی از این موارد را استفاده کنید

معرفی مارک ها معتبر ژل برای تزریق

در بازار حال حاظر تهران تنوع بسیاری از ژل ها موجود است.از فیک تا اورجینال.معرفی این برند ها و خرید آن مستلزم اورحینال بودن آن است. با بررسی های انجام گرفته جوودرم یا رستیلین،  هیالورونیک اسید Revolax ، برند معتبر مونالیزا جزو بهترین ها میباشد.حتما از دکتر تزریق ژل خود برند ژل مورد استفاده را سوال کنید.

 

 

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

معرفی بهترین کلینیک تزریق ژل لب در تهران، کار دشواریست اما بر اساس تجربیات دوستان و بانوانی که به دکتر تزریق ژل مراجعه کرده اند، ما میتوانیم در این صفحه بهترین دکتر تزریق ژل در تهران را به شما معرفی کنیم. فطعا تزریق ژل به صورت کاملا تخصصی انجام شده تا فرد بتواند بهترین نتیجه با کمترین عوارض را پس از جراحی داشته باشد.

بهترین مرکز تزریق ژل لب در تهران

تزریق ژل لب در تهران

تزریق ژل گونه تهران

تزریق ژل گونه به گونه ای است که توسط بهترین دکتر تزریق فیلر در تهران انجام میشود و باید حتما تخصص در زمینه تزریق داشته باشد.گونه قسمتی از صورت است که کمتر توجهی بهش میشود و هر کسی ندارد و البته چهره را بسیار زیبا میکند.شاید پس از تزریق ژل گونه در تهران به نتیجه برسید که زیبایی چهره شما چند برابر شده است.گونه بسیاری از نقص های احتمالی چهره را میپوشاند.

تزریق ژل تهران

بهترین تزریق ژل لب در تهران

چه زمانی برای تزریق ژل گونه مناسب است ؟

طبق آماری که ما داریم، کسانی که از سن جوانی به میانسالی میرسند، تمایل بیشتری برای جوانسازی چهره خود دارند و با تزریق ژل گونه سعی در صاف کردن چین و چروک صورت نیز دارند.با این حال جوانان نیز اکنون بسیار به دنبال تزریق ژل گونه هستند.تاکید میشود که حتما بهترین دکتر تزریق ژل در تهران را برای این کار انتخاب کنید

آیا می دانید کدام دکتر بهترین دکتر تزریق فیلر در تهران است؟

تزریق ژل گونه


عوارض تزریق ژل

تزریق ژل در کل در صورتی که از دکتر تزریق ژل متخصص و مواد خوب استفاده شود، عوارض جدی ندارد ولی با اینحال میتوان به موارد زیر اشاره کرد.عوارضی چون تورم، درد،خارش و کبودی احتمال دارد به وجود بیاید.بهتر است قبل از تزریق ژل حتما پزشک خود را درباره بیماری های احتمالی پیش زمینه ای مطلع سازید.

 

ماندگاری تزریق ژل

این ژل ها بسته به برند و نوع تزریق، ماندگاری متفاوتی دارند. برای مثال ژل‌های رستیلن ماندگاری بین 5 تا 9 ماه دارند،ژل رستیلن ریفاین تا 1 سال ماندگاری تزریق ژل دارند. ژل ژوویدرم تا 12 ماه و ژل رادیس تا 24 ماه میتوانند ماندگاری داشته باشند.


سوالات پرتکرار دوستان جهت تزریق ژل

1- آیا تزریق ژل درد دارد ؟

✅ در صورتی که دکتر زیبایی تزریق ژل، بتواند اصولی و دقیق بیحسی را انجام دهد، بدون درد تزریق برای شما انجام میشود.فقط در زمان بیحس کرد اندکی درد دارد.

2- آیا میتوان روی یک لب تزریق ژل انجام داد ؟

✅ قطعا جواب مثبت است ولی اندکی مزحک. بهتر است در هنگام تزرق به تناسب به هر لب مقداری ژل تزریق شود

3- مدت زمان تزریق ژل توسط پزشک در تهران چقدر طول میکشد؟

✅ برای تزریق ژل باید حدود زمان 20 تا 30 دقیقه در نظر بگیرید

3- آیا پس از تزریق ژل در تهران نیاز به استراحت داریم ؟

✅ پس از تزریق ژل باید حدود یک تا دو روز بسته به نظر دکتر تزریق ژل از فعالیت های سنگین دوری کنید و در کل پس از جراحی میتوانید کارهای روزانه خود را داشته باشید.


عکس تزریق ژل لب در بهترین مرکز تزریق ژل لب در تهران در وبسایت آناهید 

 

تزریق ژل لبتزریق ژل لبزاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت

تزریق ژل با جبران کاهش حجم و پرکردن نواحی فرو رفته پوست، شما را سالها جوانتر و زیباتر نشان می دهد.


بوسیله تزریق ژل، چین و چروک صورت را که نشانی آشکار از گذر عمر است رفع نمایید تا جوانتر به نظر بیایید.

 

تزریق ژل روشی مؤثر در جوان تر نشان دادن ظاهر شما است. این کار اغلب با روش برجسته نمودن و پرکردن قسمتی از صورت که دارای فرورفتگی است، انجام می شود. البته از بین بردن چین و چروک بوسیله تزریق ژل، در افراد نسبتاً مسن جای خود دارد. ولی گاهی افراد جوان نیز برای تزریق ژل، به کلینیک های زیبایی پوست و مو مراجعه می نمایند. آنان خواهان برجسته نمودن لب یا گونه های خود هستند.

 

تزریق ژل در سه گروه موقتی، نیمه دائمی و دائمی انجام می شود. شایان ذکر است که بهترین نوع تزریق، در حالت موقتی است که در کوتاه مدت، اثر آن از بین خواهد رفت. در هر صورت با تزریق فیلر یا پر کننده که شما آن را با نام تزریق ژل می شناسید، کاهش حجم پوست، تا اندازه ای جبران شده و تزریق، نقش مؤثری در از بین بردن چین و چروک ها دارد.

 

 

1. محصولات مختلف برای بزرگ کردن لب ها

پزشکان می توانند از محصولات مختلف بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران برای بزرگتر کردن لب ها بهترین مرکز استفاده کنند. تزریق ژل در حقیقت ، بیشتر لب روشها شامل در تهران بیش از یک محصول است، زیرا بهترین دکتر مخلوطهای مختلف تزریق فیلر نتایج متفاوتی در تهران  را ایجاد می کنند.ماده اصلی پرکننده اسید هیالورونیک است که به طور طبیعی توسط بدن ژل تولید می شود و در بسیاری از سرم ها / کرم های ضد پیری استفاده می شود. بهترین مرکز تزریق ژل در تهران تزریق ها به سادگی حاوی موارد بسیار بیشتری هستند و عملکرد آنها بیشتر هدفمند است.مهم است که بدانید بزرگنمایی لب به طور خودکار ظاهر "کایلی" را تزریق ژل نمی دهد! به عنوان مثال تهران می توان فقط یک لب ساخت، یا جلوه ای ظریف بدست آورد. بهتر است به صحبت های پزشک یا دکتر خود بپردازید ، زیرا لزوماً آنچه در ایده داریم مناسب ترین نظر ما نیست.


2. هزینه های تزریق لب

داشتن لب های کاملا پر ارزان نیست: هزینه آن برای یک جلسه تزریق ژل لب بین 800 هزار تومان تا یک میلیون و 500 هزار تومان هزینه دارد.

به یاد داشته باشید که این موارد باید به طور منظم و در فواصل زمانی 3 ماه تا 1 سال تکرار شوند. بازه زمانی کاملاً متفاوت است ، زیرا همه اینها به نوع محصول استفاده شده و همچنین چگونگی متابولیسم بدن بستگی دارد.

درست مثل هر عمل جراحی پلاستیک یا زیبایی دیگر ، انجام کار با مکانی که این نوع روش ها را با تخفیف ارائه می دهد ایده خوبی نیست. اگر قیمت برای واقعی بودن خیلی خوب به نظر می رسد ، نشانه خوبی نیست. در هر صورت ، آیا واقعاً می خواهید با سلامتی خود قمار کنید و با کلینیکی که گوشه گوشه آن است تجارت کنید؟


3. آماده سازی قبل از تزریق

دو هفته قبل از عمل ، از استفاده از داروها یا فرآورده هایی که می توانند خون را رقیق کنند ، مانند آسپرین ، ویتامین E و روغن ماهی خودداری کنید ، مثلا). این پرهیز از خطر خونریزی یا کبودی را کاهش می دهد.

بدیهی است ، اگر بیماری دارید که باعث می شود خون شما شفاف تر به نظر برسد ، یا اگر به دلایل بهداشتی نیاز به مصرف داروی رقیق کننده خون دارید ، ابتدا با پزشک خود صحبت کنید! در این حالت ممکن است بزرگنمایی لب برای شما مناسب نباشد.


4. مدت زمان بزرگ شدن لب ها

  • قرار ملاقات

اول ، قبل از تزریق مواد پر کننده یک مشاوره وجود دارد . بنابراین کاری نیست بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران که به صورت تکانشی یا خود به خودی انجام شود.

سپس تاریخ حدود یک ساعت یا حتی کمتر ادامه خواهد داشت. ابتدا معاینه و گفتگو با پزشک انجام می شود و به دنبال آن استفاده معمول کرم بیهوشی انجام می شود که در عرض بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران چند دقیقه اثر می گذارد.

 

  • تزریق لب بهترین مرکز تزریق ژل لب در تهران

این تزریقات بعدی خواهد بود: به طور متوسط ​​، زنان از 4 تا 4 آمپول برای هر لب ، بهترین مرکز تزریق ژل لب در تهران  تا 12 بار برای هر لب (1 "سرنگ" تقریباً به  7 تزریق مربوط می شود). به طور معمول ، این مرحله حدود 20 دقیقه طول می کشد. لازم به ذکر است که تزریق به لب به آسانی دریافت واکسن نیست: پس بهترین مرکز تزریق ژل لب در تهران از هر بار تزریق ، پزشک ژل یا مواد پرکننده را تنظیم و به منظور "مجسمه سازی" لب ها حرکت می دهد. و ظاهراً این دردناک ترین مرحله است ...

 

  • بعد از تزریق

بعد از انجام این  تزریق ، پزشک معمولاً حدود ده دقیقه یخ را روی لب ها می گذارد و بعد تمام می شود. به غیر از تورم جزئی که طی یک یا دو روز ایجاد می شود ، نتایج بلافاصله قابل مشاهده است.


5. آمپول و درد لب

مورد دوم ذهنی است ، زیرا به هر شخص بستگی دارد. این به عوامل دیگری نیز بستگی دارد ، به عنوان مثال آیا دکتر از کرم بی حس کننده استفاده می کند یا خیر ، از چه محصولی استفاده می شود و غیره.

برخی از خانمها می گویند که در هنگام تزریق کمی احساس ناراحتی می کنند ، در حالی که برخی دیگر از درد بسیار شدید را گزارش می کنند. سپس درد می تواند پس از توقف کار کرم ایجاد شود و برای چند ساعت ادامه یابد.

برخی آن را توصیف می کنند "مانند گرفتن چندین نیش زنبور در یک مکان" ، یا "مانند کسی که مشت محکم به لب من زد".


6. بهبودی پس از تزریق

بر خلاف جراحی یا یک روش شدیدتر مانند یک لایه برداری ، بهبودی واقعی وجود ندارد . یعنی به محض پایان قرار ملاقات ، امکان بازگشت به کار یا تحصیل مثلا وجود دارد. با این حال ، شما احتمالاً در بهترین شکل خود نخواهید بود.

برای چند روز مهم است که انجام کاری که بتواند جریان خون را در صورت و لبها فعال کند مهم نیست . بنابراین ، بدون ورزش دقیق ، ماساژ ، صورت و غیره

علاوه بر این ، مهم است که چند روز به لب های او دست نزنید .


7. عوارض جانبی تزریق لب

این امکان وجود دارد که برجستگی هایی در اطراف لب ایجاد شده باشد. اینها باید بعد از چند روز برطرف شوند ، اما در غیر این صورت ، پزشک ممکن است آنها را برطرف کند.

علاوه بر این ، اگر هرگز از نتیجه راضی نیستید و نظر خود را تغییر می دهید ، بیشتر پزشکان می توانند از آنزیمی استفاده کنند که بلافاصله و به طور رایگان مواد پرکننده را حل می کند (این بخشی از سیاست های رضایت مندی بسیاری از کلینیک ها)

عوارض بسیار کمیابی نیز وجود دارد ، مانند واکنش های آلرژیک به محصولات تزریقی یا لخته های خون. مانند هر روشی که مربوط به بدن ما باشد ، ما باید از قبل در مورد خطرات به خوبی آگاهی داشته باشیم!


8. بعد از بزرگ شدن لب

اگر تزریق را متوقف کردید ، نگران نباشید ، لب های شما دچار افتادگی یا افتادگی نمی شود. آنها به سادگی به تدریج به حالت طبیعی خود برمی گردند.

از طرف دیگر جالب است بدانید که این تزریق ها اغلب باعث تولید طبیعی بیشتر کلاژن یا اسید هیالورونیک می شوند ... در این صورت ممکن است لب های شما به طور طبیعی چربی بیشتری نسبت به قبل داشته باشند!

سرانجام ، بدانید که همیشه گزینه های کمتری تهاجمی و پرهزینه وجود دارد زیرا استفاده از محصولاتی که باعث می شوند ظاهر لب ها کمی پرتر و حجیم شود.

 

 

 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید


مهشید
1399/04/15

من تزریق ژل انجام دادم و صورتم ورم کرده...طبیعیه

مشاور سایت
1399/04/15

تا چند روز پس از تزریق کاملا طبیعی است ولی اگر ادامه پیدا کرد حتما اول با دکتر متخصص تزریق ژل هماهنگ کنید و دوم میتوانید از راه کار هایی چون مصرف مایعات،سبزیجات و منع مصرف غذا های چرب، نمک و الکل و دود را در الویت قرار دهید

ساناز
1399/04/15

من سنم به 18 سال نرسیده.میتونم تزریق ژل لب انجام دهم.

مشاور سایت
1399/04/15

سن تاثیری در تزریق ژل ندارد با اینحال پیشنهاد میشود حتما این موضوع را با دکتر تزریق ژل خود در میان بگزارید

الهه
1399/04/15

سلام.ایا میتونیم تزریق ژل لب را خودمان در خانه انجام بدیم؟

مشاور سایت
1399/04/15

خیر.این کار بسیار خطرناک است.بهتر است این کار توسط دکتر تزریق ژل و به صورت کاملا بهداشتی انجام شود.شما میتوانید با یکی از بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران پیرامون مسائل و مشکلات خود مشاوره بگیرید

میهمان
1398/07/22

سلام از اینکه از طریق این سایت آقای دکتر زمانی رو پیدا کردم واقعا از شما سپاسگذارم .هم خودشون و هم خانم دکتر واقعا انسانهای بی نظیری هستند