مرکز لیزر کرج | لیزر موهای زائد کرج | قیمت لیزر کل بدن در کرج

مرکز لیزر کرج
بهترین مرکز لیزر در کرج
قیمت لیزر کل بدن در کرج
لیزر موهای زائد کرج
لیزر موهای زائد در کرج
مرکز لیزر با دستگاه کندلا در کرج
بهترین کلینیک لیزر در کرج
قیمت لیزر موهای زائد در کرج
قیمت لیزر موهای زائد کل بدن در کرج
لیزر موهای زائد مردان کرج

بهترین مرکز لیزر کرج

به گفته متخصصین در بهترین مرکز لیزر کرج ،این عمل در افرادی که رنگ پوست روشن دارند و موهای تیره دارند معمولا کارایی بالاتری داشته و باعث حذف موهای زائد بدن می شود.

برای اطلاع از قیمت لیزر کل بدن بانوان در کرج و همچنین قیمت لیزر کل بدن آقایان در کرج میتوانید با کلینیک تخصصی لیزر مدس در جهانشهر کرج تماس بگیرید.


مرکز لیزر مدس 

☎   0912 46 45 340

 جهانشهر ، بلوار مولانا ، رو بروی نوردیدگان

ساختمان سروش ،طبقه سوم واحد 306


مناسبترین  قیمت لیزر کل بدن در کرج   

همچنین ، برای بهترین نتیجه ، انجمن پوست و مو کرج  توصیه می کند که یک متخصص لیزر دارای مجوز می بایست درمرکز لیزر موهای زائد در کرج این عمل را انجام دهد.

با توجه به فراوانی مراکز لیزر در کرج در این صفحه میتوانید با بهترین مرکز لیزر در کرج آشنا شوید

►لیزر موهای زائد  چگونه  کار می کند ؟

لیزر درمانی موهای زائد از پرتوهای لیزر با گرمای بالا به عنوان نوعی خفیف تابش استفاده می کند. در طی فرایند ، این پرتوهای لیزر گرم می شوند و به فولیکول های مو آسیب می رسانند.در زیر پوست بدن شما ریشه های مو وجود دارد. این ریشه ها یا فولیکول مو هستند باعث رشد من میشوند و از بین بردن آنها با لیزر کرج باعث کاهش چشمگیر رشد مو در بدن میشود.

 بهترین مرکز لیزر در کرج 
لیزر چانه در مرکز لیزر کرج

►درمان عرق کردن زیاد  با لیز موهای زائد کرج

ذکر یک حقیقت برای اثبات فواید لیزر موهای زائد کرج کافی است: در نتیجه این روش می توانید نه تنها موهای زائد ، بلکه عرق های غیر ضروری را نیز از بین ببرید. بعد از لیزر موهای زائد می توان درد تیغ و اپیلاسیون را برای مدت طولانی فراموش کرد.

مزوتراپی مو در کرج | مزوتراپی خوب در کرج

با این حال ، افرادی که از درماتیت ، اگزما و سایر بیماری های پوستی رنج می برند ، ممکن است منع مصرف لیزر موهای زائد را داشته باشند ، که اصلی ترین عیب لیزر موهای زائد است.


►مرکز لیزر در کرج مناطق زیر را برای لیزر موهای زائد مناسب می داند 

 • لیزر قفسه سینه
 • لیزر نواحی پشت بدن (کمر)
 • لیزر شانه ها
 • لیزر  گردن
 • لیزر بیکینی
 • لیزر  صورت (به جز ناحیه چشم)
 • لیزر زیر بغل

لیزر تمام قسمت های بدن در یک پکیج فول بادی انجام میشود همچنین قیمت لیزر موهای زائد کل بدن در کرج  کمی به صرفه تر است زیرا مبلغ کل بدن وقتی پکیج می شود کمتر شده و به صرفه است.

لیزر بدن در مرکز لیزر کرج

Laser hair removal

قبل از انجام هر گونه پروسه زیبایی در کرج بهتر است که بیشتر با نکات و مسائل مربوط با آن اشنا شوید. دانستن نکات لیزر موهای زائد در مرکز لیزر کرج می­تواند به شما در کسب نتیجه­ ی بهتر از این فرآیند کمک نماید.در این روش با استفاده از اشعه­ ی لیزر اقدام به از بین بردن مو­های زائد بدن می­شود و پوست و موی شما تحت تأثیر یک اشعه­ی کم خطر به منظور حذف موهای زائد قرار می­گیرد.

البته علاوه بر شهر کرج، شهر های دیگر هم  خدمات لیزر مو را به مشتریان ارائه میدهند. ما با معرفی بهترین مرکز لیزر در شیراز ، عزیزان این شهر را نیز در پیدا کردن مراکز تخصصی لیزر مو های زائد یاری کنیم

enlightened بهترین مراکز لیزر در کرج جهانشهر enlightened

►چرا نباید بعد از لیزر موهای زائد در مقابل آفتاب قرار گرفت؟

از جمله مهم­ترین نکات لیزر موهای زائد در کرج می­توان به این مورد اشاره کرد که بعد از انجام لیزر موهای زائد در کرج نباید به مدّت 4 هفته در مقابل تابش مستقیم نور خورشید قرار گرفت.زیرا پوست شما بعد از انجام این پروسه حسّاس ­تر از قبل می­شود و احتمال وارد شدن آسیب به پوست افزایش می­یابد.بهتر است که در پاییز و زمستان برای انجام این کار اقدام کنید تا احتمال این امر کاهش پیدا کند.

رفع مو های زائد پشت لب برای خانم ها | لیزر در کرج

مرکز لیزر در گلشهر کرج

►نباید بعد از استفاده از وکس برای لیزر مو­های زائد اقدام کرد

استفاده از وکس موجب می­شود تا موهای زائد از ریشه خارج شوند و انجام لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر در کرج بدون ثمر باشد. حتماً قبل از لیزر موهای زائد و لیزر بدن خود آن قسمت از بدن را با تیغ اصلاح نمایید.


►بعد از لیزر مو­های زائد نباید از سولاریوم استفاده کنید

از جمله مهمترین نکات لیزر موهای زائد در کرج می­توان به این نکته­ ی مهم اشاره کرد. پوست شما بعد از انجام لیزر موهای زائد به شدّت حسّاس می­شود و تا اطّلاع ثانویه نمی­توانید از سولاریوم و یا اسپری برای برنزه کردن استفاده کنید.

 

 

برای گرفتن بهترین نتیجه باید پروسه ­ی لیزر موهای زائد در کرج را ادامه دهید

از دیگر نکات لیزر موهای زائد در مرکز لیزر خوب در کرج  می­توان به این مورد اشاره کرد که شما با انجام یک جلسه بهترین نتیجه را مشاهده نخواهید کرد و حدّاقل باید 5 تا 6 بار بعد از لیزر در بهترین مرکز لیزر  کرج ، این فرآیند را انجام دهید تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.


هر جلسه از لیزر موهای زائد چقدر زمان لازم دارد؟

از دیگر نکات لیزر موهای زائد در مرکز لیزر خوب در کرج  می­توان به این مورد اشاره کرد که مدّت زمان مورد نیاز برای انجام این پروسه به این عامل وابسته است که کدام قسمت از بدن شما قرار است تا تحت تأثیر اشعه­ی لیزر قرار بگیرد. به همین دلیل، این پروسه می­تواند از 20 دقیقه تا 1 ساعت طولانی باشد. همچنین، هر چقدر که موهای قسمت مورد نظر بیشتر باشند این پروسه طولانی­تر خواهد بود.

رعایت نکات لیزر موهای زائد به شما حق انتخاب بیشتری خواهد داد

Laser hair removal

هیچگاه از لیزر برای دفع موهای زائد اطراف چشم استفاده نکنید:

این روش یک فرآیند بی خطر در بهترین مرکز لیزر در کرج محسوب می­شود ولی اشعه ­های مورد استفاده برای این کار برای چشم شما ضرر دارند. پس باید به این نکته از میان نکات لیزر موهای زائد توجّه ویژه داشته باشید تا چشمان شما در حین انجام این پروسه آسیب نبیند. در ضمن، در حین انجام لیزر موهای زائد کرج باید از عینک مخصوص استفاده کنید تا چشمان شما آسیبی را متحمّل نشود.


انجام لیزر مو­های تمامی قسمت­های بدن در یک جلسه می­تواند خطر آفرین باشد:

برای  لیزر موهای زائد کرج می­توان به این مورد اشاره کرد که نباید لیزر تمامی قسمت­های بدن را در یک جلسه انجام داد.

درست است که لیزر موهای زائد  در مرکز لیزر کرج عملی بدون خطر تلقّی می­شود، ولی مواجهه­ی بدن با این مقدار از اشعه در مدّت زمان یک جلسه می­تواند خطر آفرین باشد.


بین هر جلسه لیزر درمانی در کرج باید چقدر فاصله وجود داشته باشد؟

برای لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر در کرج می­توان به این مورد اشاره کرد که برای گرفتن بهترین نتیجه از این پروسه باید بین جلسات درمانی حدّاقل 4 هفته فاصله وجود داشته باشد و کوتاه کردن این زمان می­تواند به پوست شما آسیب وارد کند.


از جمله نکات لیزر موهای زائد مدّت زمان شروع تأثیر این متد می­باشد، نتایج این روش پس از گذشت چه مدّتی پس از لیزر مو در کرج آشکار می­شوند؟

عجله نداشته باشید! در 2 جلسه­ ی اوّل قطعاً تأثیر چندانی را مشاهده نخواهید کرد ولی پس از گذشت 3 ماه شما می­توانید از تأثیر کامل لیزر موهای زائد آگاه شوید.

 

برای موفقیّت بیشتر این متد به توصیه­ های مهم پزشکی در رابطه با لیزر موهای زائد توجّه نمایید!

لیزر کرج

 

چه نوع موهایی دیر­تر به این روش درمانی پاسخ می­دهند؟

در بیشتر دستگاه های لیزر مو زائد در واقع موهای مشکی و تیره به این روش درمانی لیزر مو در کرج ، بسیار خوب جواب می­دهند و هرچه میزان روشنی رنگ موها بیشتر شود ، این پروسه زمان بیشتری را نیاز خواهد داشت.در ضمن، پوست­هایی که روشن هستند پاسخ بهتری را برای این روش به نسبت  پوست­های تیره از خود نشان می­دهند. پس باید قبل از اقدام به انجام این روش زیبایی به نکات لیزر موهای زائد در کرج توجّه ویژه­ای داشته باشید.

 

برا دیدن نمونه کار لیزر بدن با دستگاه الکساندرایت در مرکز لیزر در گلشهر کرج  کلیک کنید

 

چه مراقبت­هایی باید بعد از لیزر موهای زائد در کرج انجام بگیرد و مهمترین نکات لیزر موهای زائد در این رابطه کدامند؟

در بهترین مرکز لیزر در کرج با رعایت کردن این نکات لیزر برای موهای زائد می­تواند به شما در داشتن پوستی زیبا و بدون موی زائد کمک نماید.

 • استفاده از لوسیون و ژل های هایی که موجب کاهش التهاب و رطوبت رسانی به پوست میشوند بعد از اتجام هر جلسه لیزر به همه افراد توصیه می شود.
 • شما باید به مدّت 24 تا 48 ساعت استفاده از هرگونه موادّ آرایشی و بهداشتی را محدود نمایید.
 • همچنین، تا 1 هفته بعد از انجام این پروسه نباید از دوش آب داغ استفاده کنید؛ زیرا پوست شما در این حالت به شدّت آسیب خواهد دید.

امیدوارم که از مطالب ارائه شده نهایت استفاده زا برده باشید.

 

 

در انتخاب دستگاه لیزر موهای زائد به چه نکاتی باید توجه کرد

 • انواع تکنولوژِی های  دستگاه لیزر
 • انواع برند های  لیزر 

دو مدل از معروف ترین تکنولوژی های دستگاه هایی که برای لیزر موهای زائد در کرج استفاده میشود الکساندرایت و دایود می باشد  و مدل دیگری به اسم  3- N دی یاگ نیز هست که بین مردم کمتر شناخته شده است.

از برند های تکنولوژی الکساندرایت می توان سایناشور و کندلا را  نام برد که محصول کشور امریکاست که جزء دستگاه های قدرتمند تکنولوژی الکساندرایت هستند. برند های دکا، آلما، کوترا،ونوبلکس نیز از تکنولوژی الکساندرایت می باشد که محصول  کشورهای اروپا  یا کره  یا  چین  می باشد.

لیزر مو های زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت در مرکز لیزر در گلشهر کرج

الکساندرایت

تاثیرگذاری  لیزر مو های زائد در کرج چقدر است؟

تاثیری که لیزر مو های زائد بر موی افراد میگذارد متفاوت است زیرا به ساختار مو و رنگ پوست و دستگاه مناسب پوست افراد بستگی دارد ولی بهترین گزینه برای تاثیر گذاری لیزر مو های زائد در کرج کسانی هستند که پوستی سفید دارند و موهای تیره و ضخیمی دارند و معمولا در جلسات کمتری تاثیر لیزر بر مو های  بدن خود را مشاهده می کنند و بقیه افراد جلسات بیشتری برای نتیجه های بهتر نیاز است البته با مراجه به کلینیک لیزر مو های زائد درکرج و انتخاب دستگاه مناسب پوست افراد میتوان شاهد تاثیرگذاری بیشتری در افراد بود.

لیزر موهای زائد کرج  آقایان

The cost of laser hair removal

 لیزر موهای در مرکز لیزر کرج چه مزایایی دارد؟

طبیعتا چیزی که باعث افزوده شدن طرفداران لیزر مو های زائد در بهترین مرکز لیزر کرج شده مزایایی است که نسبت به روش های دیگر موزدایی دارد؛ مزایایی همچون:

 • قابل استفاده بودن برای تمام قسمت بدن: لیزر موهای زائد بدن داشتن هیچ محدودیتی  میتواند به قسمت های مختلف بدن حتی نقاطی از بدن که دسترسی به آن سخت است تاثیر بگذارد
 • احساس درد کم در طول درمان: درد در زمانی که نواحی مورد نظر اشعه لیزر تابیده میشود به علت اینکه قبل و بعد لیزرتراپی از بی حس کننده های موضعی استفاده میشود درد ضعیفی احساس میشود که بسیار کمتر از تحمل درد در هنگام روش هایی مثل وکس و اپیلاسیون است به همین دلیل اصلا آزار دهنده نیست و در طول درمان و در جلسات بعدی احساس این درد ضعیف تر می شود
 • از بین بردن موهای زیر پوستی: در بسیاری از روش های نمیتوان موهای زیر پوستی را حذف کرد ولی لیزر به علت هدف قرار دادن پیازه مو ها با پالس های نوری پیازه مو های زیر پوستی را نیز میتواند تخریب کند
 • تاثیر گذاری زیاد در رفع مو های زائد: با اینکه لیزر یک روش کاملا دائم نیست ولی به علت تاثیر گذاری در ضخامت مو و سرعت رشد مو باعث که مو ها در فاصله زمانی بسیار زیاد به صورت نازک و کرکی رشد کنند به همین علت از حجم مو بسیار بسیار کاسته میشود و به مرور زمان تجمع دسته های مو بسیار کم میشود

  بهترین مرکز لیزر موی زائد در " گلشهر "  

با تعدد مراکز لیزر در گلشهر پیدا کردن بهترین مرکز لیزر مو زائد در گلشهر کمی دشوارشده است. به همین منظور وبسایت آناهید  جهت پیدا کردن راحت این مراکز به معرفی بهترین مرکز لیزر در کلشهر و همچنین خدماتی که که در این مراکز می دهند پرداخته است.

قیمت لیزر کل بدن در کرج

► قیمت لیزر موهای زائد در کرج

بعضی لیزر مو های زائد بدن و صورت در کرج خود را به طور هم زمان انجام میدهند و برخی فقط برای نقاطی از بدن که نیاز دارد ازین با توجه به این موضوع پیکج های مختلفی برای لیزر موهای زائد در کرج در نظر گرفته شده است که یکی از پرطفدار ترین این پیکج های لیزر فول بادی یا همان کل بدن است که در بهترین مرکز لیزر در کرج ارائه می شود و در اکثر کلینیک ها قیمت لیزر کل بدن در کرج مقرون به صرفه تر از لیزر مو زائد به صورت جدا جدا است پیکیج فول بادی لیزر بدن در کرج از جلسه ای 500 هزار تومان تا یک میلیون 500 هزار تومان می تواند متغیر باشد.


 

اگر شما در حال حذف موهای زائد با لیزر هستید ، بررسی  مرکز لیزر کرج این موضوع هزینه دارد. ما می دانیم که به راحتی می توان با وعده یک زندگی بدون کلاهبرداری فریب داد، اما بسیار مهم است که ابتدا حقایق (و عوارض جانبی) را بخوانید ، تا مطمئن شوید مرکز لیزر کرج که درمان برای شما مناسب است.

قیمت لیزر کل بدن در کرج

The cost of laser hair removal

استفاده از لیزر مو زائد در کرج فقط از جنبه حذف مو موافق است. مرکز اگر به موهایی که لیزر در داخل بدن رشد می کنند حساس هستند و باعث تشدید پوست می شوند و باعث رنگ آمیزی بیش از حد می شوند (سوپر موجود در پوست با رنگ آمیزی پوست) ، می تواند مرکز لیزر در عظیمیه کرج به از بین بردن این مشکل کمک کند.

گزینه های حذف مو بی پایان است. از اپیلاسیون تا نخ و تراشیدن تا موچین ، اما لیزر موهای زائد کرج یکی از معدود گزینه هایی است که روش دائمی تری برای از بین بردن موهای بدن ارائه می دهد (در صورت تمایل شما نیز).

با این حال ، درست مثل هر روشی که با بدن خود انجام می دهید ، بهتر است قبل از شروع دوره مرکز لیزر در گلشهر کرج ، در مورد مراحل و فرآیند تحقیق دقیق کنید. باید نکاتی را بخاطر بسپارید و روشهایی که می توانید برای بهترین تجربه لیزر آماده کنید ، هر کجا که بدن انجام می شود.

ما با چند متخصص لیزر در کلینیک در مورد همه آنچه قبل از انجام  لیزر مو کرج باید بدانید صحبت کردیم. در زیر به حقایق مستقیم پی خواهید برد و تمام افسانه های لیزر خود بهترین مرکز لیزر در کرج را نابود خواهید کرد - از لیزر باعث رشد مو (به ندرت) گرفته تا اجتناب از قرار گرفتن در معرض آفتاب (همیشه).

لیز موهای زائد پا با لیزر کرج

لیزر پا با لیزر کرج

لیزر مو زائد چانه با لیزر کرج

لیزر مو زائد چانه با لیزر کرج

مرکز لیزر در کرج

آیا می توانیم در یک جلسه لیزر موهای زائد مرکز لیزر در کرج از بین ببریم؟

نه مو 3 مرحله از زندگی خود را طی می کند: متولد می شود و رشد می کند و سپس قبل از مردن به مرحله ساکن می رسد و رشد جدیدی جایگزین آن می شود. و بدیهی است که همه موها همزمان نیستند. هرکدام به طور مستقل از سایرین چرخه کوچک زندگی خود را هدایت می کنند. بعد از اولین جلسه لیزر مرکز لیزر در کرج ، بیشتر موهایی که در مرحله نهایی بودند از بین می روند ، اما برای بقیه ، قبل از شروع جلسه جدید ، دو ماه صبر کنید. روی پاها ، خط بیکینی و زیر بغل ، 3 تا 5 جلسه کافی است تا نتیجه مطلوبی حاصل شود. برای سبیل ، ظریف بودن موها و سرعت چرخه مو ، 5 تا 10 جلسه لازم است.

بهترین مرکز لیزر در کرج

لیزر مو زائد آقایان در مرکز لیزر کرج

این روزها لیزر موزائد برای آقایان شهر کرج بسیار طرفدار پیدا کرده به همین رو اکثر مرکز لیزر در کرج که در گذشته به ازائه خدمات به خانم ها می پرداختند اخیرا برای آقایان نیز لیزر به ارائه خدمات لیزر مو زائد میپردازند


مرکز لیزر کرج چهارراه طالقانی


حذف مو های زائد یکی از مهمترین خدمات مرکز لیزر کرج است از دیگر خدمات این مرکز برداشت خال، پاک کردن تاتو، پاک کردن جای زخم و اسکار، درمان لک و تیرگی پوست، درمان واریس و بسیاری ار درمان های جوانسازی و پاکسازی برای پوست انجام میشود

لیزر مو زائد آقایان در مرکز لیزر کرج | عکس لیزر کمر آقایان

لیزر آقاین در مرکز لیرز کرج | آنکارد ریش با لیزر کرج

 

آیا لیزر موهای زائد خطرناک است؟

این سوال یکی از سوالات پر تکراری است که از پزشکان مشاور در مرکز لیزر کرج  پرسیده میشود در ذهنیت عموم مردم هر روشی که در نام آن کلمه "لیزر" وجود داشته باشد، ترسناک است، اما وقتی اصل عملکرد دستگاه را برای بیماران توضیح می دهیم، تعدادی از سوالات بلافاصله حذف می شوند. در عمل پزشکی، مضر بودن لیزر زیبایی هرگز ثابت نشده است. اما، البته، برخی از محدودیت ها وجود دارد. لیزر موهای زائد برای بیماران مبتلا به سرطان، فرآیندهای التهابی و بثورات پوستی در ناحیه درمان قابل انجام نیست. من می خواهم تاکید کنم که لیزر موهای زائد بیشتر یک روش پزشکی است. پوست بزرگترین اندام محافظتی بدن است و بهتر است هر گونه عملی را در یک کلینیک پزشکی پس از مشورت با پزشک مجاز انجام دهید.

لیزرمردان در کرج


 

مرکز لیزر مدس 

☎   0912 46 45 340

 جهانشهر ، بلوار مولانا ، رو بروی نوردیدگان

ساختمان سروش ،طبقه سوم واحد 306


 

 

نظرات کاربران