بهترین مرکز لیزر در کرج

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد مدس، بهترین مرکز لیزر کرج، با متخصصین حرفه ای و دستگاههای لیزر خوب در کرج برای حذف موهای زائد بدن از پرتوهای لیزر استفاده می کند.

مرکز لیزر مدس به عنوان بهترین مرکز لیزر کرج، با بهره گیری ازمتخصصین حرفه ای و دستگاههای لیزر پیشرفته فرایند لیزر (laser) را در جهت حذف موهای زائد بدن بکار می گیرند طوری که به پوست های شما هیچ آسیبی وارد نشود.

متخصصان لیزر کلینیک مدس در کرج از پرتوهای لیزر با گرمای بالا به عنوان نوعی خفیف تابش استفاده میشود.

بنابراین، قبل از انجام هرگونه فرایند لیزر برای حذف موهای زائد، بهتر است با متخصصین مربوطه در مرکز لیزر مدس در کرج، در مورد نوع مو و پوست خود صحبت کرده و راهنمایی و هزینه لیزر را از کلینیک دریافت کنید

جامعه در چند دهه اخیر نه تنها به بی مو بودن، بلکه به حذف دائمی مواد کرکی دچار وسواس شده است. اپیلاسیون، اصلاح، نخ و کرم های موبر هنوز هم محبوب هستند، اما چگونه موها را به شدت کاهش دهیم یا در درازمدت حذف کنیم؟

برای اطلاع از قیمت لیزر موهای زائد میتوانید با کلینیک تخصصی لیزر مدس در جهانشهر کرج تماس بگیرید 

مرکز لیزر مدس 

☎   0912 46 45 340

 جهانشهر ، بلوار مولانا ، رو بروی نوردیدگان

ساختمان سروش ،طبقه سوم واحد 306

  برای مشاهده نمونه کارها اینستاگرام ما را دنبال کنید 

 @ medes.beauty.clinic

اگر به لیزر موهای زائد علاقه دارید، بهترین مرکز لیزر کرج و کلینیک لیزر را انتخاب کنید که دارای گواهینامه تخصصی مانند پوست یا جراحی زیبایی باشد و تجربه لیزر موهای زائد بر روی نوع پوست شما را در کرج داشته باشد. 

اگر یک دستیار پزشک خوب یا پرستار دارای مجوز این روش را انجام میدهد، مطمئن شوید که یک پزشک متخصص در طول درمان لیزر در کرج در دسترس است.

بهترین مرکز لیزر کرج
بهترین مرکز لیزر کرج

برای لیزر موهای زائد کرج کجا بریم

اگر از اصلاح، موچین یا اپیلاسیون برای از بین بردن موهای اضافی و ناخواسته راضی نیستید، لیزر موهای زائد کرج ممکن است گزینه ای باشد که ارزش بررسی را داشته باشد.  ما در مرکز لیزر کرج (Laser hair removal)( کلینیک لیزر مدس ) از پرتوهای لیزر با دمای بالا به عنوان نوعی خفیف تابش استفاده می کنیم.

در طی فرایند ، این پرتوهای لیزر گرم می شوند و به فولیکول های مو آسیب می رسانند.در زیر پوست بدن شما ریشه های مو وجود دارد. این ریشه ها که فولیکول مو هستند باعث رشد مو میشوند و از بین بردن آنها با لیزر باعث کاهش چشمگیر رشد مو در بدن میشود.  اشعه لیزر، موهایی را که دارای ماده پیگمنتی به نام ملانین هستند، هدف قرار داده و ماده پیگمنتی را جذب می‌کند و آن را تبدیل به حرارت می‌دهد.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کرج

در نتیجه، سلول‌های مسئول برای رشد مو (مربوط به پوست) توسط لیزر موهای زائد نابود شده  و به طور پایدار موهای غیر ضروری از بین می‌روند.

لیزر برای از بین بردن موهای زائد صورت، ساق پا، چانه، پشت، بازو، زیر بغل، خط بیکینی و سایر نواحی مفید است.

لیزر موهای زائد چیزی فراتر از "کشیدن" موهای ناخواسته است. این یک روش پزشکی است که برای انجام آن نیاز به آموزش بوده و در صورت انجام توسط افراد مبتدی خطرات بالقوه ای را به همراه دارد.

 قبل از انجام لیزر موهای زائد، باید اعتبار دکتر یا تکنسینی که این روش را انجام می دهد را به طور کامل بررسی کنید

مرکز لیزر کرج
بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کرج

►قیمت لیزر موهای زائد در کرج

نوع پوست و نوع موی هر فرد در تعیین قیمت لیزر موهای زائد در کرج متفاوت است و برای هر فردی ممکن است نوع دیگری از لیزر موهای زائد مناسب باشد.

بعضی افراد  لیزر موهای زائد بدن و صورت خود را به طور هم زمان انجام میدهند و برخی فقط برای نقاطی از بدن که نیاز دارد.

با توجه به این موضوع پیکج های مختلفی برای قیمت لیزر موهای زائد در کرج در نظر گرفته شده است که یکی از پرطفدار ترین این پیکج های لیزر فول بادی یا همان کل بدن است .

در اکثر کلینیک ها قیمت لیزر کل بدن مقرون به صرفه تر از لیزر مو زائد به صورت جدا جدا است.

پیکیج فول بادی لیزر بدن در کرج از جلسه ای 800 هزار تومان تا یک میلیون 800 هزار تومان می تواند متغیر باشد.

لیز موهای زائد پا با لیزر
لیز موهای زائد پا با لیزر

چرا  لیزر موهای زائد در کرج ؟

همانطور که میدانید لیزر موهای زائد در کرج برای کاهش موهای زائد استفاده می شود. مکان های رایج درمان شامل پاها، زیر بغل، لب بالایی، چانه و خط بیکینی است. با این حال، درمان موهای اضافی تقریباً در هر ناحیه ای به جز پلک یا ناحیه اطراف آن امکان پذیر است. پوست دارای تاتو نیز نباید لیزر شود. رنگ مو و نوع پوست در موفقیت لیزر موهای زائد کرج  تاثیر بسیاری دارد. اصل اساسی این است که رنگدانه مو، نه رنگدانه پوست، باید نور را جذب کند.

 لیزر باید تنها به فولیکول مو آسیب برساند و در عین حال از آسیب به پوست جلوگیری کند. بنابراین، تضاد بین رنگ مو و پوست - موهای تیره و پوست روشن - بهترین نتایج را به همراه دارد. خطر آسیب به پوست زمانی بیشتر می شود که تضاد کمی بین رنگ مو و پوست وجود داشته باشد، اما پیشرفت در فناوری لیزر، لیزر موهای زائد را به گزینه ای برای افرادی که پوست تیره تری دارند تبدیل کرده است. 

لیزر موهای زائد برای رنگ‌هایی که نور را به خوبی جذب نمی‌کنند موثر است: خاکستری، قرمز، بلوند و سفید. با این حال، گزینه های لیزر درمانی برای موهای رنگ روشن همچنان در حال توسعه هستند.

لیزر مو زائد چانه با لیزر کرج
لیزر مو زائد چانه در مرکز لیزر کرج

قیمت لیزر کل بدن در کرج 

 

بسته به مرکز و نوع دستگاه لیزر استفاده شده،  قیمت لیزر کل بدن در کرج ممکن است متفاوت باشد.

قیمت پکیج فول بادی لیزر موهای زائد معمولا از هزینه جداگانه برای هر قسمت بدن  کمتر است و به صرفه‌ترین گزینه می‌باشد.

برای قیمت مناسب لیزر مو ، مرکز لیزر کرج ( مرکز لیزر مدس ) توصیه می کند که یک متخصص لیزر بدن دارای مجوز می بایست  لیزر موهای زائد  را انجام دهد.

با توجه به فراوانی مراکز لیزر در کرج در این صفحه میتوانید با بهترین مرکز لیزر مرکز تخصصی لیزر مدس آشنا شوید.

لیزر کل بدن در کرج
لیزر کل بدن در کرج

 

 

مزایای لیزر در کرج 

طبیعتا چیزی که باعث افزوده شدن طرفداران لیزر در کرج شده مزایایی است که نسبت به روش های دیگر موزدایی دارد؛ مزایایی همچون:

 • قابل استفاده بودن لیزر برای تمام قسمت بدن: لیزر موهای بدن داشتن هیچ محدودیتی  میتواند به قسمت های مختلف بدن حتی نقاطی از بدن که دسترسی به آن سخت است تاثیر بگذارد

 • احساس درد کم در طول درمان با لیزر: درد در زمانی که نواحی مورد نظر اشعه لیزر تابیده میشود به علت اینکه قبل و بعد لیزرتراپی از بی حس کننده های موضعی استفاده میشود درد ضعیفی احساس میشود که بسیار کمتر از تحمل درد در هنگام روش هایی مثل وکس و اپیلاسیون است به همین دلیل اصلا آزار دهنده نیست و در طول درمان و در جلسات بعدی احساس این درد ضعیف تر می شود

 • از بین بردن موهای زیر پوستیتوسط لیزر: در بسیاری از روش های نمیتوان موهای زیر پوستی را حذف کرد ولی لیزر به علت هدف قرار دادن پیازه مو ها با پالس های نوری پیازه موهای زیر پوستی را نیز میتواند تخریب کند

 • تاثیر گذاری زیاد در رفع مو های زائد: با اینکه لیزر یک روش کاملا دائم نیست ولی به علت تاثیر گذاری در ضخامت مو و سرعت رشد مو باعث که مو ها در فاصله زمانی بسیار زیاد به صورت نازک و کرکی رشد کنند به همین علت از حجم مو بسیار بسیار کاسته میشود و به مرور زمان تجمع دسته های مو بسیار کم میشود.

در طول روش لیزر در کرج  چه اتفاقی برای پوست و مو می افتد ؟

پزشک یک دستگاه لیزر دستی را روی پوست شما فشار می دهد. بسته به نوع لیزر، ممکن است از یک دستگاه خنک کننده در نوک دستگاه یا یک ژل خنک برای محافظت از پوست و کاهش خطر عوارض جانبی استفاده شود.

هنگامی که پزشک لیزر را فعال می کند، پرتو لیزر از طریق پوست شما به فولیکول های مو منتقل می شود. 

گرمای شدید پرتو لیزر به فولیکول‌های مو آسیب می‌رساند که از رشد مو جلوگیری می‌کند. ممکن است احساس ناراحتی کنید، مانند سوزن سوزن گرم، و احتمالاً از دستگاه خنک کننده یا ژل احساس سرما خواهید کرد.

درمان یک ناحیه کوچک، مانند لب بالایی، ممکن است تنها چند دقیقه طول بکشد. درمان یک ناحیه بزرگتر، مانند پشت، ممکن است بیش از یک ساعت طول بکشد.

 

برای اطلاع از قیمت لیزر موهای زائد میتوانید با کلینیک تخصصی لیزر مدس در جهانشهر کرج تماس بگیرید 

مرکز لیزر مدس 

☎   0912 46 45 340

 جهانشهر ، بلوار مولانا ، رو بروی نوردیدگان

ساختمان سروش ،طبقه سوم واحد 306

  برای مشاهده نمونه کارها اینستاگرام ما را دنبال کنید 

 @ medes.beauty.clinic

 

بعد از انجام لیزر موهای زائد وضعیت پوست بدن چگونه است ؟

ممکن است در چند ساعت اول پس از لیزر موهای زائد متوجه قرمزی و تورم شوید.

برای کاهش هر گونه ناراحتی، یخ را روی ناحیه تحت درمان قرار دهید.

 اگر بلافاصله پس از لیزر موهای زائد دچار واکنش پوستی شدید، ممکن است پزشک از کرم استروئیدی روی ناحیه آسیب دیده استفاده کند.

پس از لیزر موهای زائد و بین درمان های برنامه ریزی شده، از نور خورشید دوری کنید و به مدت شش هفته یا طبق دستور پزشک از تخت برنزه استفاده نکنید.

 روزانه از ضد آفتاب با طیف وسیع SPF30 استفاده کنید.

مرکز لیزر در کرج
مرکز لیزر کرج

نتایج اولیه لیزر در کرج 

موهای اضافی فوراً نمی ریزند، اما در طی چند روز تا چند هفته، ای اتفاق کم کم می افتد. این ممکن است شبیه رشد مداوم مو باشد. درمان‌های مکرر لیزر معمولاً ضروری هستند زیرا رشد و ریزش مو به طور طبیعی در یک چرخه اتفاق می‌افتد و لیزر درمانی با فولیکول‌های مو در مرحله رشد جدید بهترین کار را دارد. نتایج به طور قابل توجهی متفاوت است و پیش بینی آن دشوار است. اکثر مردم حذف موهای زائد را تجربه می کنند که چندین ماه طول می کشد و ممکن است سال ها طول بکشد. اما باید بدانید لیزر موهای زائد حذف دائمی موهای زائد را تضمین نمی کند. زمانی که موها دوباره رشد می کنند، ولی معمولا رنگ آنها ظریف تر و روشن تر است.

لیزر پا با لیزر کرج

انواع لیزر در کرج

برای انتخاب بهترین روش لیزر موهای زائد کرج،  پزشک متخصص پوست بسته به میزان ضخامت مو، نوع پوست و حتی رنگ مو و عملکردهای متفاوتی که دارند و با توجه هر فرد دستگاه لیزر مناسب انتخاب میکند و برای از بین بردن موهای زائد اقدام میکند

 • لیزر مو های زائد با الکساندرایت در
 • لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر دایود
 • لیزر موهای زائد با لیزر روبی
 • لیزر با تور پالسی بالا
 • لیزر با  ND:YAG  
مرکز لیزر کرج
مرکز لیزر کرج

آیا انجام لیزر در کرج خطرناک است؟

این سوال یکی از سوالات پر تکراری است که از پزشکان مشاور پرسیده میشود: "آیا انجام لیزر در کرج خطرناک است؟"

در ذهنیت عموم مردم هر روشی که در نام آن کلمه "لیزر" وجود داشته باشد، ترسناک است، اما وقتی اصل عملکرد دستگاه را برای بیماران توضیح می دهیم، تعدادی از سوالات بلافاصله حذف می شوند.

 در عمل پزشکی، مضر بودن لیزر زیبایی هرگز ثابت نشده است. اما، البته، برخی از محدودیت ها وجود دارد. لیزر موهای زائد برای بیماران مبتلا به سرطان، فرآیندهای التهابی و بثورات پوستی در ناحیه درمان قابل انجام نیست. 

من می خواهم تاکید کنم که لیزر موهای زائد بیشتر یک روش پزشکی است. پوست بزرگترین اندام محافظتی بدن است و بهتر است هر گونه عملی را در یک کلینیک پزشکی پس از مشورت با پزشک مجاز انجام دهید.

مرکز لیزر کرج
مرکز لیزر کرج

►درمان عرق کردن زیاد با لیز موهای زائد کرج

ذکر یک حقیقت برای اثبات فواید لیزر موهای زائد کرج کافی است: در نتیجه این روش می توانید نه تنها موهای زائد ، بلکه عرق های غیر ضروری را نیز از بین ببرید. بعد از لیزر موهای زائد می توان درد تیغ و اپیلاسیون را برای مدت طولانی فراموش کرد.

با این حال ، افرادی که از درماتیت ، اگزما و سایر بیماری های پوستی رنج می برند ، ممکن است منع مصرف لیزر موهای زائد را داشته باشند ، که اصلی ترین عیب لیزر موهای زائد است.


► مناطق مناسب بدن برای انجام  لیزر در کرج

 • لیزر قفسه سینه

 • لیزر نواحی پشت بدن (کمر)

 • لیزر شانه ها

 • لیزر  گردن

 • لیزر بیکینی

 • لیزر  صورت (به جز ناحیه چشم)

 • لیزر زیر بغل

 بهترین مرکز لیزر در کرج 
لیزر چانه در کلینیک لیزر مدس در کرج

بهترین کلینیک لیزر در کرج

قبل از انجام هر گونه پروسه زیبایی در کرج بهتر است که بیشتر با نکات و مسائل مربوط با آن اشنا شوید.

دانستن نکات لیزر موهای زائد در بهترین کلینیک لیزر در کرج  ( مرکز لیزر مدس ) می­تواند به شما در کسب نتیجه­ ی بهتر از این فرآیند کمک نماید.در این روش با استفاده از اشعه­ ی لیزر اقدام به از بین بردن مو­های زائد بدن می­شود و پوست و موی شما تحت تأثیر یک اشعه­ی کم خطر به منظور حذف موهای زائد قرار می­گیرد.

 لیزر موهای زائد بدن با استفاده از انرژی لیزر به سلول‌های بلبول‌های مویی و مصرف کننده‌های مصنوعی رنگ مو توسط بدن تابیده می‌شود.

این انرژی باعث تخریب سلول‌های بلبول‌های مویی می‌شود و با کم شدن تعداد سلول‌های بلبول‌های مویی، رشد موها به صورت دائمی کاهش می‌یابد. با انجام چند جلسه درمانی با لیزر، می‌توان موهای زائد بدن را به طور دائمی حذف کرد.

مرکز لیزر کرج
بهترین مرکز لیزر در کرج

 بهترین مراکز لیزر در کرج جهانشهر 

سوالات متداول و پرسش وپاسخ هایی در مورد لیزر کرج 

آیا می توانیم در یک جلسه لیزر، موهای زائد بدن را از بین ببریم؟

بعد از اولین جلسه لیزر در کرج ، بیشتر موهایی که دبیرون پوست  بودند از بین می روند ، اما برای بقیه ، قبل از شروع جلسه جدید ، دو ماه صبر کنید.

روی پاها ، خط بیکینی و زیر بغل ، 3 تا 5 جلسه کافی است تا نتیجه مطلوبی حاصل شود. برای سبیل ، ظریف بودن موها و سرعت چرخه مو ، 5 تا 10 جلسه لازم است.

بهترین مرکز لیزر در کرج
لیزر مو زائد آقایان در مرکز لیزر کرج

 

این روزها لیزر موزائد برای آقایان در کرج  بسیار طرفدار پیدا کرده به همین رو اکثر مراکز لیزر  که در گذشته به ازائه خدمات به خانم ها می پرداختند اخیرا برای آقایان نیز به ارائه خدمات لیزر مو زائد میپردازند


مرکز لیزر کرج چهارراه طالقانی

مرکز لیزر مو زائد آقایان  | عکس لیزر کمر آقایان

لیزر آقاین در مرکز لیرز

 

►چرا نباید بعد از لیزر موهای زائد در مقابل آفتاب قرار گرفت؟

از جمله مهم­ترین نکات لیزر موهای زائد می­توان به این مورد اشاره کرد که بعد از انجام لیزر موهای زائد کرج نباید به مدّت 4 هفته در مقابل تابش مستقیم نور خورشید قرار گرفت.

زیرا پوست شما بعد از انجام این پروسه حسّاس ­تر از قبل می­شود و احتمال وارد شدن آسیب به پوست افزایش می­یابد.بهتر است که در پاییز و زمستان برای انجام این کار اقدام کنید تا احتمال این امر کاهش پیدا کند.

رفع مو های زائد پشت لب برای خانم ها | لیزر در کرج

مرکز لیزر در گلشهر کرج
 مرکز لیزر در کرج

►نباید بعد از استفاده از وکس برای لیزر مو­های زائد اقدام کرد

استفاده از وکس موجب می­شود تا موهای زائد از ریشه خارج شوند و انجام لیزر موهای زائد در کلینیک تخصصی لیزر در کرج بدون ثمر باشد. حتماً قبل از لیزر موهای زائد و لیزر بدن خود آن قسمت از بدن را با تیغ اصلاح نمایید.


►بعد از لیزر مو­های زائد نباید از سولاریوم استفاده کنید

از جمله مهمترین نکات لیزر موهای زائد کرج می­توان به این نکته­ ی مهم اشاره کرد. پوست شما بعد از انجام لیزر موهای زائد به شدّت حسّاس می­شود و تا اطّلاع ثانویه نمی­توانید از سولاریوم و یا اسپری برای برنزه کردن استفاده کنید.


برای گرفتن بهترین نتیجه باید پروسه ­ی لیزر موهای زائد  را ادامه دهید

از دیگر نکات لیزر موهای زائد در مرکز لیزر کرج ( مرکز لیزر مدس ) می­توان به این مورد اشاره کرد که شما با انجام یک جلسه بهترین نتیجه را مشاهده نخواهید کرد.

معمولا حدّاقل باید 5 تا 6 بار بعد از لیزر در این فرآیند را انجام دهید تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.


هر جلسه از لیزر موهای زائد چقدر زمان لازم دارد؟

از دیگر نکات لیزر موهای زائد در مراکز و کلینیک ها این این است که مدّت زمان مورد نیاز برای انجام این پروسه به این عامل وابسته است که کدام قسمت از بدن شما قرار است تا تحت تأثیر اشعه­ ی لیزر قرار بگیرد.

به همین دلیل، این پروسه می­تواند از 20 دقیقه تا 1 ساعت طولانی باشد. همچنین، هر چقدر که موهای قسمت مورد نظر بیشتر باشند این پروسه طولانی­تر خواهد بود.

Laser hair بهترین مرکز لیزر در کرج
بهترین مرکز لیزر در کرج

رعایت نکات لیزر موهای زائد به شما حق انتخاب بیشتری خواهد داد

هیچگاه از لیزر برای دفع موهای زائد اطراف چشم استفاده نکنید:

این روش یک فرآیند بی خطر در بهترین مرکز لیزر کرج محسوب می­شود ولی اشعه ­های مورد استفاده برای این کار برای چشم شما ضرر دارند.

پس باید به این نکته از میان نکات لیزر موهای زائد توجّه ویژه داشته باشید تا چشمان شما در حین انجام این پروسه آسیب نبیند.

در ضمن، در حین انجام لیزر موهای زائد باید از عینک مخصوص استفاده کنید تا چشمان شما آسیبی را متحمّل نشود.


انجام لیزر مو­های تمامی قسمت­های بدن در یک جلسه می­تواند خطر آفرین باشد:

برای  لیزر موهای زائد می­توان به این مورد اشاره کرد که نباید لیزر تمامی قسمت­های بدن را در یک جلسه انجام داد.

درست است که لیزر موهای زائد  در مرکز لیزر عملی بدون خطر تلقّی می­شود، ولی مواجهه­ی بدن با این مقدار از اشعه در مدّت زمان یک جلسه می­تواند خطر آفرین باشد.


بین هر جلسه لیزر درمانی در کلینیک لیزر چقدر فاصله وجود داشته باشد؟

برای لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر در کرج می­توان به این مورد اشاره کرد که برای گرفتن بهترین نتیجه از این پروسه باید بین جلسات درمانی حدّاقل 4 هفته فاصله وجود داشته باشد و کوتاه کردن این زمان می­تواند به پوست شما آسیب وارد کند.


از جمله نکات لیزر موهای زائد مدّت زمان شروع تأثیر این متد می­باشد، نتایج این روش پس از گذشت چه مدّتی پس از لیزر مو آشکار می­شوند؟

عجله نداشته باشید! در 2 جلسه­ ی اوّل قطعاً تأثیر چندانی را مشاهده نخواهید کرد ولی پس از گذشت 3 ماه شما می­توانید از تأثیر کامل لیزر موهای زائد آگاه شوید.

برای موفقیّت بیشتر این متد به توصیه­ های مهم پزشکی در رابطه با لیزر موهای زائد توجّه نمایید!

لیزر کرج
بهترین مرکز لیزر در کرج

 

چه نوع موهایی دیر­تر به این روش درمانی پاسخ می­دهند؟

در بیشتر دستگاه های لیزر مو زائد در واقع موهای مشکی و تیره به این روش درمانی لیزر مو ، بسیار خوب جواب می­دهند و هرچه میزان روشنی رنگ موها بیشتر شود.

این پروسه زمان بیشتری را نیاز خواهد داشت.در ضمن، پوست­هایی که روشن هستند پاسخ بهتری را برای این روش به نسبت  پوست­های تیره از خود نشان می­دهند.

پس باید قبل از اقدام به انجام این روش زیبایی به نکات لیزر موهای زائد توجّه ویژه­ای داشته باشید.

 

برای دیدن نمونه کار لیزر بدن با دستگاه الکساندرایت در مرکز لیزر کرج  کلیک کنید

 

چه مراقبت­هایی باید بعد از لیزر موهای زائد  انجام بگیرد و مهمترین نکات لیزر موهای زائد در این رابطه کدامند؟

در کلینیک لیزر مدس  با رعایت کردن این نکات لیزر برای موهای زائد می­تواند به شما در داشتن پوستی زیبا و بدون موی زائد کمک نماید.

 • استفاده از لوسیون و ژل های هایی که موجب کاهش التهاب و رطوبت رسانی به پوست میشوند بعد از اتجام هر جلسه لیزر به همه افراد توصیه می شود.

 • شما باید به مدّت 24 تا 48 ساعت استفاده از هرگونه موادّ آرایشی و بهداشتی را محدود نمایید.

 • همچنین، تا 1 هفته بعد از انجام این پروسه نباید از دوش آب داغ استفاده کنید؛ زیرا پوست شما در این حالت به شدّت آسیب خواهد دید.

امیدوارم که از مطالب ارائه شده نهایت استفاده زا برده باشید.

در انتخاب دستگاه لیزر موهای زائد به چه نکاتی باید توجه کرد

 • انواع تکنولوژِی های  دستگاه لیزر
 • انواع برند های  لیزر 

دو مدل از معروف ترین تکنولوژی های دستگاه هایی که برای لیزر موهای زائد استفاده میشود الکساندرایت و دایود می باشد  و مدل دیگری به اسم  3- N دی یاگ نیز هست که بین مردم کمتر شناخته شده است.

از برند های تکنولوژی الکساندرایت می توان سایناشور و کندلا را  نام برد که محصول کشور امریکاست که جزء دستگاه های قدرتمند تکنولوژی الکساندرایت هستند.

برند های دکا، آلما، کوترا،ونوبلکس نیز از تکنولوژی الکساندرایت می باشد که محصول  کشورهای اروپا  یا کره  یا  چین  می باشد.

لیزر مو های زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت 

الکساندرایت
لیزر موهای زائد

کلینیک لیزر کرج  

تاثیری که انجام  لیزر در کلینیک لیزر کرج  بر موی افراد میگذارد متفاوت است زیرا به ساختار مو و رنگ پوست و دستگاه مناسب پوست افراد بستگی دارد.

 بهترین گزینه برای تاثیر گذاری لیزر مو های زائد کسانی هستند که پوستی سفید دارند و موهای تیره و ضخیمی دارند و معمولا در جلسات کمتری تاثیر لیزر بر مو های  بدن خود را مشاهده می کنند.

بقیه افراد جلسات بیشتری برای نتیجه های بهتر نیاز است البته با مراجه به مرکز لیزر موهای زائد  و انتخاب دستگاه مناسب پوست افراد میتوان شاهد تاثیرگذاری بیشتری در افراد بود.

لیزر موهای زائد  آقایان

بهترین مرکز لیزر در کرج
لیزر موهای زائد

برای اطلاع از قیمت لیزر موهای زائد در کرج   میتوانید با کلینیک تخصصی لیزر مدس در جهانشهر کرج تماس بگیرید.

مرکز لیزر مدس 

☎   0912 46 45 340

 جهانشهر ، بلوار مولانا ، رو بروی نوردیدگان

ساختمان سروش ،طبقه سوم واحد 306

  برای مشاهده نمونه کارها اینستاگرام ما را دنبال کنید 

 @ medes.beauty.clinic

 


لیزر مو های زائد برای چه کسانی ضرر دارد؟

 معمو لا بعضی از انسانها به خاطر داشتن مو های روشن و  پوست تیره، نور را جذب کرده و پوستشان میسوزد. همچنین، برخی از افراد دارای مشکلات پوستی مانند آکنه و یا پسوریازیس هستند که ممکن است باعث تشدید این مشکلات شوند.

چه افرادی نباید از لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای زائد بدنشان، استفاده کنند

 • افرادی که برنزه کرده اند( اسپری های برنزه کننده بدن یا زیر آفتاب و یا توسط دستگاه سولاریوم )
 • داشتن خالکوبی  (tattoo ) در ناحیه ای از پوست که قراره لیز بشه
 • بانوان باردار که قصد انجام لیزر دارند
 • مصرف بعضی از دارو ها، در زمان انجام لیزر بدن باعث ایجاد عوارض نا مطلوب می شود
 • افرادی که بر روی پست خود، آکنه زده اند
 • منع لیزر موهای زائد بدن، نزدیک زمان قاعدگی
 • افرادی که بیماری های زمینه ای یا خاص دارند
 • افرادی که دارای موهای روشن، سفید و یا خاکستری هستند

اگر تمابل دارید اطلاعات کاملتری در این زمینه داشته باشید توصیه میکنیم مقاله 
لیزر مو های زائد برای چه کسانی ضرر دارد؟
را حتما مطالعه بفرمایید


مرکز لیزر کرج به عنوان یک مرجع برجسته در زمینه خدمات لیزری با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و تیم متخصص و متعهد از پزشکان و تکنسین‌های آموزش‌دیده، به ارائه راهکارهایی مطلوب و مؤثر برای از بین بردن مشکلات پوستی، از جمله تیرگی، جوش، لکه‌های پوستی و انواع موهای زائد، با رعایت اصول بهداشتی و ایمنی بالا و با استفاده از محصولات با کیفیت عالی می‌پردازد، تا به مشتریان خود امکان دستیابی به پوستی سالم، جوانانه و بدون نقایص را با تضمین ارائه دهد و تجربه‌ای لذت‌بخش و موفق در دنیای زیبایی فراهم کند. 

روش های موثر و دائمی برای از بین بردن موهای زائد

مقالات

روش های موثر و دائمی برای از بین بردن موهای زائد

امروزه کمتر کسی هست که در زندگی روزمره خود دغدغه رفع موهای زائد خود را نداشته باشد. موهای زائد یک مسئله هورمونی است که در غالب اوقات ریشه در مسائل ژنتیکی افراد دارد البته تعذیه و بالا رفتن سن نیز از عواملی هستند که به علت تاثیر گذاری بر هورمون های بدن در سرعت رشد و ضخیم تر شدن موهای زائد نقش بسزایی دارند. امروزه با پیشرفت علم برای حل این مسئله با روش های پزشکی تاثیر گذاری قابل قبولی شاهد بودیم در این مقاله با این روش ها تفاوت ها مزایا و معایب این روش آشنا میشوید

2460

برچسب ها

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید