بهترین مرکز زاویه سازی صورت در کرج | بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج

جهانشهر
مرکز تخصصی مدس 

☎   0912 46 45 340

 جهانشهر ، بلوار مولانا ، رو بروی نوردیدگان

ساختمان سروش ، طبقه دوم ، واحد 206


جهانشهر
مرکز تخصصی  دکتر غفاری

☎   0936 854 05 56

☎   02634 09 33 72 

  جهانشهر ، بلوار مولانا ، رو بروی نوردیدگان

ساختمان سروش ، طبقه دوم ، واحد 204 


گوهردشت

مرکز تخصصی  آترین

   0919 026 35 75

فلکه اول گوهردشت، ابتدای مطهری، ساختمان البرز واحد 3  


حصارک

کلینیک تخصصی 100

☎    0921 540 26 07

☎   026 34 52 18 53
 

 حصارک میدان دانشگاه تربیت معلم کوچه باستانی


جوانسازی و متعادل کردن صورت تاثیر بسیاری در زیبایی و اعتماد به نفس افراد دارد در کرج از اقداماتی که برای تعادل چهره علاقه مندان بسیاری دارد. زاویه سازی صورت به روش های موقت و نیمه دائم در بهترین مراکز زاویه سازی صورت کرج زیر نظر متخصصین این حوزه انجام میشود که تاثیرات قابل توجهی برچهره زیباجویان  گذاشته است.
 


  بهترین روش زاویه سازی صورت در کرج  

کسانی که تصمیم به زاویه سازی صورت دارند مطمعنا اولین چالش آن ها انتخاب روش مناسب از بین روش های مختلفی است که برای این امر وجود دارد در بهترین مرکز زاویه سازی صورت در کرج با انجام مشاوره های و در نظر گرفتن عواملی مثل سن، آلرژی ها و بیماری ها و همچنین میزان تغییری که فرد میخواهد مناسب و بهترین روش را پیشنهاد میدهند. البته زوایه سازی فک در کرج بسیار طرفدار دارد و توسط بهترین دکتر زاویه صورت در کرج با بهترین روش اتجام می‌شود.


روش های زاویه سازص صورت در بهترین مراکز زاویه سازی صورت هم با عمل جراحی قابل انجام است و هم بدون نیاز به جراحی میتوان زاویه سازی را انجام داد

 -  زاویه سازی صورت با جراحی

  • جراحی فک
  • جراحی چانه
  • کاشت پروتز

 - زاویه سازی صورت بدون جراحی

  • تزریق ژل
  • تزریق بوتاکس
  • تزریق چربی
  • لیپوپلاستی صورت
  • لیفت با نخ
  • لیفت با هایفو

► زاویه سازی صورت با جراحی فک در کرج

یکی از روش های دائمی برای برطرف کردن نقص های صورت ، متقارن و متوازن کردن صورت جراحی فک در بهترین مرکز زاویه سازی صورت کرج است که ایجاد تغییر شکل در قسمت استخوان فک باعث زاویه سازی  صورت میشود.


► زاویه دار کردن صورت با تزریق بوتاکس در کرج

تزریق بوتاکس در عضله ماستر فک باعث کاهش این عضله میشود و تناسب چهره را به همراه دارد. در کلینیک زوایه سازی صورت در کرج  استفاده از تزریق بوتاکس که روشی غیر تهاجمی است و نیاز نیست که برای تغییر در قسمت  فک  از روش های تهاجمی و جراحی استفاده کرد.

کلینیک زاویه سازی صورت در کرج


► تزریق ژل: زاویه سازی صورت در کرج

زاویه سازی صورت با روش کم تهاجمی تزریق ژل در خیلی از موارد روش مناسب تری از روش های جراحی است در مراکز زاویه سازی صورت کرج برای ایجاد کانتورینگ و تعادل چهره با تزریق ژل در نواحی که نیاز به تغییر دارند تاثیرات قابل توجهی میگذارد که تا مدت های طولانی ماندگار است


$salons$

$salons$