بهترین مرکز هاشور ابرو | بهترین مرکز فیبروز ابرو

 آکادمی تخصصی میکروپیگمنتیشن آناهید در تهران
آموزش و خدمات میکروپیگمنتیشن ،هاشور ابرو ، رژلب ، خط چشم و .....
کرج و تهران  09108809660

هاشور ابرو- بهترین مرکز هاشور ابرو

$salons$

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن آناهید در تهران و جهانشهر کرج  با مجوز پزشکی از وزارت بهداشت و درمان  آماده ارایه بهترین و با کیفیت ترین خدمات تاتو و هاشور  تضمینی با ماندگاری بالا و با استفاده از مرغوبترین رنگ ها میباشد. 33


میکروپیگمنتیشن  ( تاتوی اصلاحی ) و یا آرایش دایم


به طور کلی میکروپیگمنتیشن (تاتوی اصلاحی ) همانا پیاده سازی رنگدانه ی مشتق شده از ترکیبات آلی و / یا غیر آلی در حد فاصل قسمت رویی (اپیدرم) و زیرین(درم) پوست برای حصول اطمینان از ماندگاری طولانی وایمن میباشد .


ناپدید شدن  تاتو و هاشور وقتی صورت میگیرد که رنگدانه تنها به اپیدرم یا لایه های بالایی پوست می رسد و ریختن طبیعی یا پوست انداختن دور لایه مانع از ماندگاری از رنگ میشود.


 

امروزه بیشتر خانم‌ها دلشان می‌خواهد همیشه آراسته باشند اما شاید فرصت و حوصله اینکه هر روز دستی به‌صورت ببرند نداشته باشند. شاید به همین دلیل تاتو و بعدها میکروپیگمنتیشن طرفداران زیادی پیدا کرده است.


آرایش دائمی چهره( رژلب ) با روش میکروپیگمنتیشن


یک تکنسین بی تجربه اولین خط از ناکامی در رسیدن به ماندگاری بالا و دائمی در تاتو می باشد. 


بی تجربگی می تواند در نتیجه آموزش ضعیف و یا از طریق استفاده از تجهیزات نامناسب و یا هر دو باشد.


 در حالی که در نگاه سطحی ممکن است به نظر نرسد که همه عوامل برای قرار دادن رنگدانه در  پوست مورد نیاز باشد اما واقعیت خیلی بیشتر از این می باشد. مقدار فشار مناسب دست ، کشش صحیح سطح پوست، قرار دادن سوزن ، زاویه دستگاه و نوع رنگدانه مناسب همه باعث موفقیت یا شکست نتایج نهایی می شود.


 آیا میدانید که بیشتر از 40٪ از مشتریان تاتو و هاشور ابرو به دنبال جبران اصلاح اشتباهات دیگران هستند . اشتباهاتی از قبیل قرار دادن ضعیف رنگدانه، انتخاب رنگ اشتباه، تکنیک های نادرست و یا  فقط فقدان دانش است .در بسیاری از موارد تنها راه حل حذف لیزر است که روند آن گران قیمت و وقت گیر است.


هاشور ابرو

           به طور کلی می توان هاشور ابرو را این طور بیان کرد : ایجاد خطوط با رنگ بندی مناسب و متنوع بر روی پوست در جهت رویش ابرو  برای جبران فضای بین موهای ابرو و زیبایی آن 


به جرأت می توان گقت هاشور ابرو یکی از سخت ترین و پیچیده ترین هنرهای آرایش دائم می باشد که انجام آن احتیاج به تجربه و تخصص بسیار بالا دارد.

اگر ابروهای کم پشت و خالی دارید و از اینکه هر روز مجبور به صرف وقت بسیار برای آرایش ابروی خود هستید ، هاشور ابرو می تواند مشکلات شمارا حل و بر زیبایی چهره شما تأثیر بسزایی  داشته باشد.


هاشور ابرو در چندین سبک اجرا میگردد که می توان به هاشور سه بعدی ، هاشور مینیاتوری ، هاشور مویی ، هاشور خطی، هاشور تیغ ماهی ،میکروبلیدینگ  اشاره نمود.


میکربلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ یک روش انجام آرایش دائمی بوده و زیر مجموعه تاتو به حساب می آید که جدیدتر بوده و نیمه دائم به حساب می آید. زیرا در این روش جوهر به غشا میانی پوست رفته و به همین دلیل نیمه دائمی محسوب می شود. لازم به ذکر است که انجام این روش نیاز به مجوز داشته و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد.


تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن نیز مانند میکرو بلیدینگ روشی نیمه دائم در تاتو کردن محسوب می شود، با این تفاوت که در میکروپیگمنتیشن از یک قلم و دستگاه دیجیتالی استفاده شده و رنگ دانه ها به لایه های عمیق تری از پوست به نام لایه درمال نفوذ می کنند که این روش ماندگارتر از روش های میکروبلیدینگ و روش امبرویدری ابروهاست. میکروپیگمنتیشن هر 2 تا 5 سال باید تمدید شده و از آن جایی که در انجام آن از قلم دیجیتالی استفاده شده، زمان درمان و بهبودی کامل پوست پس از انجام این پروسه طولانی تر از روش میکروبلیدینگ می باشد بوده و تا یک هفته پس از انجام آن باید از پوست نگه داری شود. این پروسه 2 ساعت طول کشیده و هزینه بیشتری هم دارد.


$salons$