هاشور ابرو

به طور کلی می توان هاشور را این طور بیان کرد : ایجاد خطوط با رنگ بندی مناسب و متنوع بر روی پوست در جهت رویش ابرو  برای جبران فضای بین موهای ابرو و زیبایی آن

آناهید به عنوان یکی از بهترین مراکز تخصصی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ (تاتو و هاشور)  در جهانشهر و  فردیس کرج  آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات تضمینی میباشد.

یکی از تخصص های آناهید  تاتو و یا همان هاشور ابرو می باشد . شما با دیدن نمونه کار های ما متوجه خواهید شد که این کار چقدر با دقت در مجموعه ما انجام شده است . 

 

نکاتی که در زمینه هاشور ابرو باید در نظر داشته باشید بهداشت این مورد است . 

 

به طور کلی می توان هاشور ابرو را این طور بیان کرد : ایجاد خطوط با رنگ بندی مناسب و متنوع بر روی پوست در جهت رویش ابرو  برای جبران فضای بین موهای ابرو و زیبایی آن 

به جرأت می توان گقت هاشور ابرو یکی از سخت ترین و پیچیده ترین هنرهای آرایش دائم می باشد که انجام آن احتیاج به تجربه و تخصص بسیار بالا دارد.


مطلب مرتبط:    دلایل رنگ نگرفتن و یا ریزش رنگ در تاتو ؟


 گالری تصاویر ما را مشاهده کنید، تا با بهترین مرکز هاشور ابرو در کرج آشنا شوید .

شعبه اصلی ما ، کرج فردیس می باشد . 

اگر ابروهای کم پشت و خالی دارید و از اینکه هر روز مجبور به صرف وقت بسیار برای آرایش ابروی خود هستید ، هاشور ابرو می تواند مشکلات شمارا حل و بر زیبایی چهره شما تأثیر بسزایی  داشته باشد.

هاشور ابرو در چندین سبک اجرا میگردد که می توان به هاشور سه بعدی ، هاشور هایلایت و هاشور تیغ ماهی اشاره نمود.

 جهت مشاوره رایگان و یا شرکت در دوره های آموزشی  با شماره      4239036-0263    یا      09197396892 ( خانم نجابت )      تماس بگیرید.