بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن در تهران | آرایشگاه خوب برای میکروپیگمنتیشن

آکادمی تخصصی میکروپیگمنتیشن آناهید
آموزش و خدمات میکروپیگمنتیشن ،هاشور ابرو ، رژلب ، خط چشم و .....

 

آناهید  به عنوان  بهترین مرکز فیبروز ابرو( میکروبلیدینگ ) در جهانشهر کرج  و زعفرانیه تهران  زیر نظر پزشک

و با مجوز پزشکی  مفتخر به ارائه بهترین و بروزترین متد روز دنیا در سطحی کاملا حرفه ای می باشد.


آیا میدانید که بیشتر از 40٪ از مشتریان تاتو و هاشور ابرو به دنبال جبران اصلاح اشتباهات دیگران هستند . اشتباهاتی از قبیل قرار دادن ضعیف رنگدانه، انتخاب رنگ اشتباه، تکنیک های نادرست و ... است .در بسیاری از موارد تنها راه حل حذف ، لیزر است که روند آن گران قیمت و وقت گیر است.

$salons$

میکروپیگمنتیشن روشی ایمن و بهداشتی جایگزین تاتو

میکروپیگمنتیشن و تاتو  چه تفاوت‌هایی با هم دارند؟

مواد مورد استفاده و میزان آسیب‌رسانی به پوست و احتمال حساسیت به رنگ‌های مورد استفاده در ‌هاشور و خالکوبی یا همان تاتو یکسان است و این دو فقط در شکل استفاده با هم متفاوت‌اند. در خالکوبی یا همان تاتو منطقه مورد نظر کامل و یکدست رنگ می‌شود، اما در ‌هاشور خط‌هایی ظریف کنار هم قرار می‌گیرد تا ظاهری طبیعی‌تر ایجاد کند. در میکروپیگمنتیشن از رنگ‌های استانداردی استفاده می‌شود که قبلا آزمایش شده و احتمال حساسیت به این رنگ‌ها کمتر است. نکته دیگر اینکه در میکروپیگمنتیشن اگر لازم باشد، می‌توان رنگ به کار رفته را با روش‌های پاک‌کننده به‌خصوص لیزر محو کرد.

میکروبلیدینگ چیست ؟

میکروبلیدینگ نیز یکی از  روش انجام آرایش دائمی بوده و زیر مجموعه تاتو و هاشور به حساب می آید که جدیدتر بوده و نیمه دائم به حساب می آید. زیرا در این روش جوهر به غشا میانی پوست رفته و به همین دلیل نیمه دائمی محسوب می شود. لازم به ذکر است که انجام این روش نیاز به مجوز داشته و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد.

 

رژ لب زیبا به روش میکروپیگمنتیشن در سالن آناهید

 

هاشور ابرو به روش فیبروز

رژلب  و حجیم سازی لب 

رژلب  و حجیم سازی لب 

خط چشم به روش میکروپیگمنتیشن

خط چشم به روش میکروپیگمنتیشن

$salons$

بهترین میکروپیگمنتیشن کار در تهران رو چطوری پیدا کنم؟

در حوزه میکروپیگمنتیشن افراد زیادی به تبحر بالایی رسیدن مخصوصا در شهر تهران به علت در دسترس بودن کلاس ها تخصص و استاد های متخصص نیز پرورش تاتو آرتیست های که در حرفه میکروپیگمنتیشن به کسب مهارت بیشتر مشغول شدند نیز بیشتر است برای پیدا کردن بهترین میکروپیگمنتیشن کار تهران لازم است که با توجه به تجربه اطرافیان و استفاده از سایت های معتبر اقدام به پیدا کردن یک نیرو حرفه ای کنید

بهترین میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران در چه سالنی انجام میشود

برای اینکه تجربه خوبی از میکروپیگمنتیشن  داشته باشیم پیدا کردن مراکز تخصصی میکروپیگمنتیشن تهران بسیار مهم است در این مراکز از نیرو های باتجربه و ماهر بهره مند میشوند که بتوانند بهترین نتیجه میکروپیگمنتیشن ابرو را حاصل نمایند