آکادمی تخصصی آرایش دائم آناهید |بهترین مرکز هاشور ابرو در کرج و تهران | مرکز تخصصی میکروبلیدینگ

بهترین فیبروز کار ابرو در کرج نی نی سایت
آموزش و خدمات میکروپیگمنتیشن ،هاشور ابرو ، رژلب ، خط چشم و .....

$salons$

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ آناهید

با رعایت ضوابط و نکات بهداشتی و پزشکی

انواع خمات ابرو 

  • سایه ابرو
  • دکاپاژ
  • اصلاح فرم تاتو های قدیمی
  • میکروبلیدینگ به روش فیبروز
  • انواع خدمات میکروپیگمنتیشن شامل تاتو خط چشم وخط لب و رژ لب کامل 
  • پاک کردن انواع تاتو های قدیمی

شعبه کرج
☎  026 34 48 24 90

  0910 880 96 60


آدرس : کرج - بلوار مطهری - روبروی اداره ارشاد - ساختمان تیراژه - ط 1 -  واحد 3


شعبه تهران

   0990 639 79 59


 آدرس :  زعفرانیه  - خیابان اعجازی - روبروی سوداچی - جنب بانک ملت پلاک 41 

پیج فیبروز  @anahid_phibrows

پیج اصلی سالن  @ nahid.nejabat

میکروپیگمنتیشن و تاتو  چه تفاوت‌هایی با هم دارند؟

مواد مورد استفاده و میزان آسیب‌رسانی به پوست و احتمال حساسیت به رنگ‌های مورد استفاده در ‌هاشور و خالکوبی یا همان تاتو یکسان است و این دو فقط در شکل استفاده با هم متفاوت‌اند. در خالکوبی یا همان تاتو منطقه مورد نظر کامل و یکدست رنگ می‌شود، اما در ‌هاشور خط‌هایی ظریف کنار هم قرار می‌گیرد تا ظاهری طبیعی‌تر ایجاد کند. در میکروپیگمنتیشن از رنگ‌های استانداردی استفاده می‌شود که قبلا آزمایش شده و احتمال حساسیت به این رنگ‌ها کمتر است. نکته دیگر اینکه در میکروپیگمنتیشن اگر لازم باشد، می‌توان رنگ به کار رفته را با روش‌های پاک‌کننده به‌خصوص لیزر محو کرد.


میکروبلیدینگ چیست ؟

میکروبلیدینگ نیز یکی از  روش انجام آرایش دائمی بوده و زیر مجموعه تاتو و هاشور به حساب می آید که جدیدتر بوده و نیمه دائم به حساب می آید. زیرا در این روش جوهر به غشا میانی پوست رفته و به همین دلیل نیمه دائمی محسوب می شود. لازم به ذکر است که انجام این روش نیاز به مجوز داشته و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد.


 

 

 

 

فیلم| فیبروز ابرو در کرج 

Caption
بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج نی نی سایت

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ آناهید

با رعایت ضوابط و نکات بهداشتی و پزشکی

زیر نظر پزشک متخصص دکتر زمانی


$salons$

آموزش تخصصی میکروبلیدینگ در تهران


 ما در این روش،  از یک قلم دستی ساده ، که تیغ های سوزنی شکل ردیفی و فلت،  به آن متصل میشود،  استفاده کرده و رنگدانه ها  را  با آغشته کردن سوزن ها ، به رنگ و کشیدن آن با فشار مناسب به داخل پوست ، تزریق میکنیم .این روش در عین سادگی به مهارت و هنربسیار بالایی در کشیدن خطوط و حفظ فشار دست یکسان ،  در تمام خطوط نیازدارد که این امر در سایه تمرین و ممارست بسیار زیاد حاصل میشود .


حفظ فاصله بین خطوط هاشور  نسبت به موهای ابرو ، نوع خواب و کمان خطوط ،  بسیار حائز اهمیت میباشد.
کوچکترین اشتباهی در این موارد ، قابل بازگشت نیست و به دلیل ظرافت کار و تعداد بالای خطوط ، نسبت به روش میکروپیگمنتیشن ، خطا ها کاملا مشخص میشود . حتی یک کمان ناهماهنگ با دیگر خطوط  از زیبایی کار شما بسیار خواهد کاست .


آیا میدانید که بیشتر از 40٪ از مشتریان تاتو و هاشور ابرو به دنبال جبران اصلاح اشتباهات دیگران هستند . اشتباهاتی از قبیل قرار دادن ضعیف رنگدانه، انتخاب رنگ اشتباه، تکنیک های نادرست و ... است .در بسیاری از موارد تنها راه حل حذف ، لیزر است که روند آن گران قیمت و وقت گیر است.


 

شیوه انجام میکروپیگمنتیشن چگونه است؟

در رابطه با ابرو قبل از آغاز میکروپیگمنتیشن با مداد ابرو خطی متناسب با صورت روی ابرو کشیده می‌شود و به آن فرم می‌دهند. در واقع، فرد مدلی را می‌پسندد و آن را برایش طراحی می‌کنند. بعد از این مرحله نوبت به میکروپیگمنتیشن یا ‌هاشور می‌رسد که کیفیت رنگ‌های میکروپیگمنتیشن بالاتر و حساسیت‌زایی آن کمتر است.


هاشور ابرو ، میکروبلیدینگ

در میکروپیگمنتیشن مقداری از رنگ وارد سوزن می‌شود و از روی مدل، نواحی مورد نظر پر خواهد شد. این جلسه معمولا نیم تا یک ساعت طول می‌کشد و دردناک نیست زیرا سوزن خیلی عمیق وارد پوست نمی‌شود. هر از گاهی نیز کمی به پوست استراحت داده می‌شود. البته قبل از انجام، می‌توان از کرم‌های موضعی بی‌حس‌کننده هم استفاده کرد. بعد از اتمام جلسه، ابرو کمی پررنگ به نظر می‌رسد اما رنگ آن به مرور و در عرض چند روز طبیعی می‌شود.

هاشور ابرو ، میکروبلیدینگ در کرج

رنگ نهایی، به نوع پوست افراد بستگی دارد و معمولا بین 20 تا 80 درصد روشن‌تر خواهد شد. به همین دلیل 3 هفته بعد، مجدد باید برای ترمیم مراجعه کرد.

پوسته‌ریزی از عوارض‌ هاشور و میکروپیگمنتیشن است که معمولا چند روز بعد از انجام این عمل آغاز می‌شود. به همین دلیل باید صبح و عصر از کرم مرطوب‌کننده روی ابروها استفاده کرد. تا یک هفته بعد از این عمل هم نباید حمام کرد. شنا و استفاده از جکوزی هم ممنوع است و تا جای ممکن نباید زیر نور آفتاب رفت.
تمامی این نکات که بسیار ساده به نظر میرسد میتواند در نتیجه کار بسیار موثر باشد.


کسانی که مشکل رنگ گیری دارند:

1. مشکل بیماری دیابت

2.مصرف داروهای اعصاب

3. قرصهای جلوگیری

 4. افرادی که مشروب استفاده میکنن

5.افراد سیگاری  

6 . دوران پریودی 

و......


اگر از افرادی هستید که قبل یا بعد از خواندن این مطلب تصمیم گرفته‌اید به کمک روش ‌هاشور یا میکروپیگمنتیشن ابروهایتان را پرتر کنید، بهتر است این سوالات را از خود بپرسید :

آیا واقعا به این عمل نیاز دارید؟

میکروپیگمنتیشن یا روش ‌هاشور ابرو را به افرادی توصیه می‌کنند که ابروهای بسیار نازک و کم‌پشتی دارند. البته این روش برای کسانی که ابروهای پهن، ولی خالی‌ای دارند هم مناسب است. به عبارتی، اگر در طول روز همیشه مجبورید به کمک مداد ابرو به ابروی خود فرم دهید و داخل آن را پر کنید، این روش برای شما مفید و کارآمد است. اگر به‌دلیل تصادف یا بیماری یا حتی سوختگی، جوشگاهی روی پوستتان جا مانده نیز میکروپیگمنتیشن روش توصیه‌شده‌ای است که باید زیر نظر متخصص زیبایی یا پوست انجام شود.


 زمان ماندگاری‌ هاشور یا میکروپیگمنتیشن چقدر است؟

معمولا اثر میکروپیگمنتیشن در صورتی که اصولی و توسط پیگمنتر با تجربه انجام شده و مراقبت های پس از آن نیزبه خوبی و طبق دستور العمل ارائه شده، توسط فرد ،صورت پذیرد: حداقل تا 2 سال باقی می‌ماند اما به‌دلیل کمرنگ شدن لازم است هر 6 ماه تا یک سال آن را ترمیم کرد.‌
البته نوع پوست افراد  در این رابطه بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

 
 
هاشور هم همین‌طور است البته بستگی زیادی به روش انجام آن دارد.در روش میکروپیگمنتیشن ماندگاری بیشتر ، در روش میکروبلیدینگ به دلیل ظرافت و زیبایی بیشتر ، ماندگاری کمتر! 
اکنون با پیشرفت هایی که در این عرصه بوجود آمده دستگاههای بسیار کارآمد و با کارایی فوق العاده به بازار عرضه شده اند که که به زیبایی و ظرافت کار هاشور به روش میکروپیگمنتیشن افزوده و سرعت انجام کار را هم برای پیگمنتر بهبود بخشیده اند. 

همانطور که میدانید لرزش دستگاه تاتو یکی از عوامل تعیین کننده در کیفیت کار و تزریق صحیح رنگ دانه داخل بافت پوست میباشد که این مهم با استفاده موتور های الکتریکی با کیفیت ساخت کشوره های پیشرو در این زمینه از جمله سوییس و ژاپن به دست امده است. استفاده از فن اوری های  خاص در تولید بدنه دستگاه تاتو نیز بسیاربه این کار کمک کرده است جهت کاهش صدا و لرزش در عین حفظ قدرت  دستگاه.

اصلاح ابرو جزء اجباری مراقبت منظم برای هر زن مدرن است. راه های زیادی برای ایجاد یک شکل و منحنی زیبا وجود دارد. مدرن ترین در میان آنها میکروبلیدینگ است.

ماهیت چنین رویه ای چیست؟ چه مزایایی ارائه می دهد؟ و موارد منع مصرف میکروپیگمنتیشن چیست؟

میکروبلیدینگ چیست؟ بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج نی نی سایت

میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن یکی از محبوب ترین روش های مراقبت از ابروهای زیبایی است. او به نوار زیبایی در کیف و سالن های دیگر از کره جنوبی آمد، جایی که آنها به ظاهر خود بسیار توجه دارند. در واقع این یک روش خالکوبی دائمی است که ماهیت آن کشیدن مو با دست است. در این فرآیند از نوعی "دسته" با نازک ترین تیغه استفاده می شود که از تعداد زیادی سوزن تشکیل شده است.

یک تیغه نازک پوست را کمی برش می دهد و پس از آن رنگدانه وارد این برش ها می شود. با وجود توصیف "وحشتناک" این روش، تقریبا بدون درد و بی خطر است. تیغه فوق العاده نازک نوارهای منظمی ایجاد می کند که دقیقاً شبیه موهای طبیعی است.

مزایای اصلی میکروبلیدینگ بهترین فیبروز کار ابرو در کرج نی نی سایت

ماهیت میکروپیگمنتیشن ساده است: استاد همه چیزهایی را که طبیعت نداده است کامل می کند. جادوگر فقط موهای از دست رفته را برای افزایش حجم اضافه نمی کند. همچنین شکل، انحنا، حتی طول را تنظیم می کند. 

میکروبلیدینگ مزایای زیادی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

نتیجه طبیعی واقعی موها رنگ شده به نظر نمی رسند، تقریباً هیچ تفاوتی با ابروهای طبیعی ندارند.

امکان مخفی کردن اسکار، جای زخم و ...

درد کم، بدون تورم و قرمزی شدید.

ماندگاری نتیجه. تصویر حداقل یک سال رنگ را حفظ می کند.

انتخاب گسترده ای از سایه ها. رنگ رنگدانه تقریباً با گذشت زمان روشنایی و اشباع خود را از دست نمی دهد.

همچنین شایان ذکر است که میکروپیگمنتیشن یک روش بسیار بهداشتی و ایمن است. در سالن های خوب، تمام ابزارها باید تمیز و ضد عفونی شوند. از آنجایی که تیغه فقط لایه های بالایی پوست را تحت تاثیر قرار می دهد، پس از چند سال هیچ جای زخمی باقی نمی ماند.

موارد منع مصرف فیبروز ابرو در کرج

با وجود تمام ایمنی این روش، موارد منع مصرف دارد. در دیابت از میکروبلیدینگ خودداری کنید. اگر خال های زیادی در ابروها وجود دارد، باید این روش را رها کنید.

همچنین برای بیماری های پوستی یا در دوران بارداری و شیردهی این روش را انجام ندهید. شرایط التهابی حاد نیز به عنوان منع مصرف میکروپیگمنتیشن ابرو در نظر گرفته می شود.


شعبه کرج
☎  026 34 48 24 90

  0910 880 96 60


آدرس : کرج - بلوار مطهری - روبروی اداره ارشاد - ساختمان تیراژه - ط 1 -  واحد 3


شعبه تهران

   0990 639 79 59


 آدرس :  زعفرانیه  - خیابان اعجازی - روبروی سوداچی - جنب بانک ملت پلاک 41 

پیج فیبروز  @anahid_phibrows

پیج اصلی سالن  @ nahid.nejabat

نظرات کاربران