مرکز تخصصی رنگ مو در تهران | ارایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران

مرکز تخصصی رنگ و مش در تهرانپارس 
مرکز تخصصی رنگ و مش در شمال تهران
ارایشگاه تخصصی رنگ مو در شمال تهران
متخصص رنگ مو در تهران
رنگ و مش تهران
سالن رنگ و مش در تهران
بهترین سالن رنگ و مش تهران
بهترین آرایشگاه رنگ مو در تهران

مرکز تخصصی رنگ و مش آناهید

عکس از شما

کار از ما

☎  0992 10 60 474

کافیه عکس رنگ موی دلخواهتون رو به ما نشون بدید

تا ما همونرو بی کم وکاست براتون در بیاریم


برای مشاهده نمونه کارها میتوانید پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید 

 

@nahid.nejabat
 

تکنیک-آمبره برزیلی باترکیب بژ کاراملی  

تکنیک-آمبره برزیلی باترکیب بژ کاراملی  


مرکز تخصصی رنگ مش لایت  در شهر تهران و همچنین مناطق مهمی چون تهرانپارس و شمال تهران، با پیشرفت های بسیاری که در حرفه آرایشگری به خصوص رنگ و مش صورت گرفته است، سبک های بسیاری برای رنگ مو در آرایشگاه تخصصی رنگ و مش  وجود دارد که انتخاب بهترین آنها برای بانوان عزیز کمی سخت به نظر میرسد.ما میتوانیم در این صفحه از

ایرتاچ یه رنگ بژ مرواریدی

وبسایت آناهید، بهترین مرکز تخصصی رنگ مو تهران را با توجه به نمونه کار ها و تجربه انها به شما معرفی میکنیم.

آمبره تلفیقی
آمبره تلفیقی

   خدمات رنگ مو، حرفه ای در مرکز تخصصی رنگ مو در تهران  

رنگ کردن مو کاری بسیار تخصصی است و برای به دست آمدن نتیجه دلخواه جدای شناخت رنگ ها آرایشگران لاین رنگ مو نیازمند شناخت ترکیب رنگ ها، تناژ آن ها، شناخت انواع متد های رنگ مو و لایت ها و تاثیر سایه های رنگ ها بر انواع پوست است در مرکز تخصصی رنگ و مش و لایت تهران آرایشگران مجرب و باتجربه ای که در لاین رنگ مو با توجه به این نکات خدمات رنگ مو را به صورت حرفه ای ارائه می دهند.

آمبره روسی و برزیلی

بالیاژ برزیلی

بالیاژ3&3

ایرتاچ

کانتورینگ

انواع اسلایسها و لایت ها

چانگی لایت

بکتوبک

لایت روسی

هورس شو

بیبی لایت.

کاموفلاژ

پیگمنتاسیون

دیپ لایت

بیبی بومر

روت شدو

فیس فرم

فیس کانتورینگ

مانی پیسز

تکنیک پلاژ

تونرها

انواع بسترسازی

لایت کلاهی روبسون

ترمیم دکلره و ترمیم لایت وترمیم آمبره وترمیم بالیاژ

گرفتن سفبدی مو بارنگهای روشن

گلوسینگها

ری اکشن

کالرملتینگ

سه بعدی سازی لایتها وتمام بلوندها

 

ایرتاچ یه رنگ بژ مرواریدی
استاد مصطفی باتور مدرس رنگو لایت  استانبول

► خدمات رنگ و مش در بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران

 • انواع رنگ و لایت  فوق تخصصی تهران

  • در مرکز تخصصی رنگ مو تهران میتوانید هر رنگ و لایت مورد نظر خود را با بهترین کیفیت انتخاب کنید.
 • انواع مش (مش فویل، سوییت مش ) در تهران

  • انواع مش هایلایت، مش لولایت، مش فریزینگ، مش سان لایت، مش مون لایت، مووی لایت،مش با کلاه،مش شانه ای،مش تکه ای را در بهترین سالن رنگ مو در تهران میتوانید انجام دهید
 • آمبره ،سامبره ،بالیاژ در تهران

  • در آمبره  ریشه مو تیره است و هرچه به پایین میرسد روشنتر میشود.بالیاژ نوعی تکنیک برای رنگ کردن مو بصورت آزادانه است.سامبره ترکیبی از آمبره و بالیاژ با این تفاوت که ملایمتر است.
 • بوتاکس مو ، اولاپلکس تراپی ، کراتینه و ریباندینگ

  • بوتاکس مو در تهران نوعی درمان برای مو است که وزی و مجعد بودن مو را از بین میبرد.اولاپلکس تراپی در تهران اسیب های وارد شده به مو بخواطر رنگ یا دکلره را از بین میبرد
 • سوییت مش ، مش فویل در بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران

  •  جایگزینی برای فویل آلومینیومی، برای رنگ مو آمبره،سامبره و دکلره

برای اطلاع دقیق از قیمت مش فویلی در تهران با سالن زیبایی تماس بگیرید

آموزش شناخت مواد و محصولات رنگ مو در بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران

یکی از آموزش های مهم در بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران این است که به صورت تخصصی در مورد ابزار و مواد   اطلاعات و آموزش های لازم را در اختیار هنرجویان قرار دهند اگر بخواهید رنگکار خوب باشید  باید دانش تخصصی داشته باشید در مورد که محصولاتی که استفاده می کند و همچنین با واکنش های احتمالی کاملاً آشنا باشد. به طور منظم ،  باید از آخرین روندها و اطلاعات روز دنیا در مورد رنگ مو مطلع باشید

آمبره تلفیقی
آمبره تلفیقی

► انواع لایت مو در مرکز رنگ و مش در تهران

برای لایت مو روش های مختلفی وجود دارد که در مرکز تخصصی رنگ و مش در تهران با داشتن مهارت در انواع مختلف و متنوع لایت مو برای سلقیه های متفاوت مشتریان قابل انجام است. 

انواع لایت در مرکز تخصصی رنگ و مش تهران انجام میشود

لو لایت  /  مون لایت  /  هاف لایت  /   بی بی لایت   

مووی لایت  /  سان لایت  /  وی لایت  /  دارک لایت   

اسپلَش‌لایت  /  لایت گربه ای  /  لایت پلنگی  /  لایت ببری   

ویو لایت  /  لایت شطرنجی

لایت نود درصدی
لایت نود درصدی

► انجام تخصصی ترکیب رنگ مو در تهران

یکی از خدماتی که  در مرکز تخصصی رنگ و مش تهران بسیار طرفدار دارد رنگ کردن مو با ترکیب رنگ های بروز و خاص است که بسیار مورد علاقه خانم تهرانی است. ترکیب رنگ در ظاهر ساده به نظر می رسد، ولی کاری بسیار تخصصی است که نیاز به مهارت و تجربه فراوان دارد تا نتیجه کار همان چیزی بشود که مد نظر مشتریان عزیز است. بعضی از آرایشگاه های خوب  تهران که به صورت تخصصی خدمات رنگ مو را ارائه می دهند با بهره مندی از پرسنل حرفه ای و با تجربه  در حوزه  رنگ مو، ترکیب رنگ مو را به صورت تخصصی ارائه میدهد.

بالیاژ بارنگ بژ روموهای مشکی پرتکرار
بالیاژ بارنگ بژ روموهای مشکی پرتکرار

► بالیاژ مو در مرکز تخصصی رنگ و مش تهران

بالیاژ مو در تهران از روش های جدید رنگ مو است که از شاخه های لایت مو محسوب می شود در این روش ریشه مو بسیار تیره و هرچه به ساقه و نوک مو نزدیک میشود بسیارروشن میشود در بالیاژ تقریبا نصف مو یا یک سوم مو روشن می شود. یکی از ویژگی های خوب این روش این است که به علت تیره بودن ریشه ها وقتی مو رشد میکند حالت کلی رنگ مو ها حفظ میشود.

قیمت مش فویلی در بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران

مش فویلی از متد های پرطرفدار رنگ مو در تهران است که برای مو های بلند میتونه انتخاب بهتری باشه چون بیرون کشیدن موهای بلند از کلاه های مش میتونه به موها آسیب بزنه و اونا قطع کنه توی ظاهر مو هم تاثیر میزاره قیمت مش فویلی در بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران  به عواملی مختلفی مثه قد مو ، حجم مو و تعداد مش ها بستگی داره و یا اینکه تخفیف هایی که در سالن های مختلف براش در نظر میگیرن  

آمبره روسی  بارنگ شیر نسکافه ای 

  هایلایت و مش مو با فویل | بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران

► سؤالات متداول پیرامون رنگ و مش در تهران

1- چگونه بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران را پیدا کنم؟

✅ پیشنهاد ما لیست مراکز تخصصی است که در این صفحه مشاهده میکنید.حتما قبل از مراجعه با دیدن نمونه کار ها انها در وب سایت آناهید یا اینستاگرام و سپس تعیین وقت حضوری، از خدمات رنگ و مش انها استفاده کنید.


2- قیمت رنگ مو در تهران چقد است ؟

قیمت رنگ مو در تهران بسته به نوع خدمات رنگ و مش که سالن زیبایی به شما ارائه میدهند متفاوت است... شما میتوانید با یکی از مرکز تخصصی رنگ مو تهران تماس گرفته و قیمت رنگ مو مورد نظر خود را بپرسید.

 بالیاژ برزیلی بارنگ زیتونی

► عوامل موثر بر قیمت رنگ و مش در تهران

عوامل متعددی هزینه رنگ مو شما را مشخص میکند اما مهمترین انها 

 • نوع رنگ مو انتخابی
 • تخصص آرایشگر رنگ و مش تهران
 • مواد مورد استفاده در رنگ مو
 • رنگ مو فعلی شما
 • جنس مو 
 • بلندی یا کوتاهی مو 

تمامی عوامل بالا در قیمت رنگ و مش در تهران موثر است اما شما برای رنگ معمولی هزینه حدودی بین      و برای دکلره و رنگ مو        در نظر بگیرید.با این حال بسته به شرایط مختلف هزینه رنگ و مش متفاوت است.

 

 بالیاژD&3

 


3- مرکز تخصصی رنگ و مش تهرانپارس کجا برم؟

✅ برای پیدا رنگ و مش تهرانپارس میتوانید در لیست زیر بهترین آنهای را پیدا کرده و با تعیین وقت حضوری، از خدماتشان استفاده کنید.

بالیاژ تلفیقی بافید زیاد بارنگ صدفی نسکافه ای

4- مرکز تخصصی رنگ و مش شمال تهران کجا برم؟

✅ در شمال تهران، مرکز تخصصی رنگ و مش به وفور یافت میشود که پیدا کردن بهترین آنهای مستلزم زمان و تحقیق است.ما به شما بهترین مرکز تخصصی رنگ و مش شمال تهران را معرفی میکنیم.

استاد الا از روسیه

5- رنگ مو را در خانه انجام دهیم یا سالن زیبایی ؟

✅ اگر به دنبال یک رنگ مو خاص ترکیبی هستید، قطعا نیازمند یک آرایشگری حرفه ای رنگ و مش میباشید ولی اگر رنگی ساده میخواید بر روی مو های خود بگذارید، در خانه و با رعایت اصول بهداشتی نیز ممکن است.


بالیاژ تلفیقی بافید زیاد بارنگ صدفی نسکافه ای

مرکز تخصصی رنگ و مش در شمال تهران

مرکز تخصصی رنگ و مش در تهرانپارس

بهترین سالن رنگ و مش تهران

رنگ و مش تهران

بسیاری از دختران رویای هایلایت مو زیبا را در سر می پرورانند ، اگرچه آنها حتی نمی دانند انواع مختلف آن وجود دارد. شاید شما با اشاره و فکر کردن مخالف باشید که حتی اگر فقط چند گونه دیده اید و بعد از چند سال پیش ، این برای شما مناسب نیست. یا دوست شما که موهای تیره دارد ، چندین قفل روشن کرده و اکنون بسیار نامرتب به نظر می رسد. هدف قیمت هایلایت مو  امروز تغییر ظاهر و افزودن حجم و بازی رنگ است. گرچه ابتدا باید در مورد هایلایت مو چند کلمه بگویید. این روشی است که شامل انتخاب چندین قفل از مو های شما و رنگ آنها با زنگ مو های خاص است.

بهترین سالن رنگ و مش تهران


موهای خود را برای رنگ آمیزی در یک سالن زیبایی تهران آماده می کنید

شاید بلاخره تصمیم گرفته این در بهترین سالن رنگ مو در تهران، رنگی زیبا که به آن علاقه دارید بر روی موهای خود بزارید.قطعا بهترین سالن های زیبایی که کار رنگ مو را انجام میدهند، وقت ندارند.باید چند هفته صبر کنید تا نوبت شما شود.قبل از رفتن به آرایشگاه رنگ مو تهران، وضعیت مراقتی قبل از کار را از آرایشگر بپرسید تا رنگ مو شما بهتر و دوام بیشتری داشته باشد

بالیاژ روسی باترکیب بژ طلایی

چند روز قبل از قرار ملاقات ، یک درمان با تهویه عمیق (گاهی اوقات ، نه همیشه ، متفاوت از یک درمان پروتئین) برای ترمیم رطوبت و متعادل کردن pH موهای شما ضروری است.

 اطمینان از مرطوب بودن انتهای شما کمک می کند تا مطمئن شوید موهای شما رنگ را به طور یکنواخت می گیرد. رنگ مو به موهای شما که از قبل خشک شده است خشک می شود ، و یک درمان با تهویه عمیق مناسب می تواند به معنای تفاوت بین رنگ به نظر می رسد موش پررنگ و نتایج زیبا و براق باشد. برای این منظور ، ما به خصوص ماسک محافظرا دوست داریم.


یکی از نکاتی که قبل از مراجعه به بهترین آرایشگاه رنگ مو در تهران برای رنگ کردن مو هاتون بدونید اینه که مو هاتون رو  روز تعیین وقت رنگ مو نشسته باشید بهت است این کار را قبل یک یا دو روز قبل انجام داده باشید، اما در 24 ساعت قبل از آن نه. موهای تازه شسته شده خیلی مناسب رنگ مو نیستند و امکان خشک کردن و آسیب زدن به مو ها بیشتر می شود.

همچنین وقطی به تازگی سر خود را شیته باشید سطح پوست شما به علت از بین رفتن چربی ها پوست خشک است و احتمال ایجاد سوزش می شود در پوست سر شما زیاد میشود. از طرفی، موهای خیلی کثیف می توانند بسیار چرب و روغنی باشند هم خیلی مناسب رنگ مو نیست و و برای آرایشگران ناخوشایند است

بورد آمبره بارنگ کاراملی

بهترین مرکز رنگ مو در تهران

تکنیک ایرتاچ بارنگ کرم

ارایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران

تکنیک کالرملتینگ و پیگمنتاسیون بارنگ نسکافه ای مرواریدی

در حالی که کاملاً ضروری نیست بهترین سالن رنگ مو در تهران، نشان دادن به قرار ملاقات رنگ با موهای خود به شیوه ای که اغلب از آن استفاده می کنید به رنگ آمیزی شما کمک می کند تا درک کند که معمولاً دوست دارید موهای خود را چگونه بپوشید ، به او این امکان را می دهد تا رنگ و برجسته های شما را به شکلی که باشد قرار دهد. بهترین سبک شخصی خود را تعریف کنید

سامبره برای موهای گیسو کمندمون بارنگ گرم شیر شکلاتی  

در حالی که شما همیشه نمی توانید موهای دقیقی را به عنوان مدل در عکسی که آورده اید بدست آورید ، صرفه جویی در ایده های چندگانه از آنچه دوست دارید به گوشی خود بدهید می تواند به رنگ آمیزی شما کمک کند ترجیحات شخصی شما را بفهمد و مانع از پایان نادیده گرفتن تن های ناخواسته شما شود. رنگ نهایی شما حتی اگر از رنگ خاصی که می خواهید مطمئن نیستید ، یک تصویر با توجه به لایک و دوست داشتن شما هزار کلمه است. یادآوری این نکته حائز اهمیت است که همه افراد "قرمز" ، "گرم" و "خنثی" را متفاوت تعریف می کنند ، بنابراین خاص بودن با عکس ها می تواند اطمینان حاصل کند که همه با همان رنگ زبان صحبت می کنند.

سامبره برای موهای گیسو کمندمون بارنگ گرم شیر شکلاتی

برای به دست آوردن رنگ مورد نظر خود ، باید با رنگ آمیزی خود کاملاً صادق باشید. این به معنای صادق بودن در مورد همه چیزهایی است که با موهایتان می گذرد

رنگ آمیزی گذشته و برجسته های برجسته شده روی موهای شما ، کیت های رنگی در منزل ، پرمها ، صاف کردن درمانها ، صاف کردن درمانها ، داروهایی که ممکن است مصرف کنید ، جراحی های اخیر که انجام داده اید ، اگر هستید باردار و حتی موارد ساده مانند روشن کردن موهایتان با آب لیمو. آنها قصد ندارند در مورد شما قضاوت کنند ، اما فرمول رنگ ، نوع رنگ استفاده شده ، نتیجه نهایی شما به افشای کل بستگی زیادی دارد.

سامبره تلفیقی بالیاژ رنگ کرم طلایی

آخرین ، اما نه مهم ، با یک حس ماجراجویی نشان دهید. به سبک خلاق خود به اندازه کافی آزادی خلاقانه بدهید تا آنچه را که فکر می کنند برای شما و موهای شما مناسب است ، انجام دهید بلکه به آنها اطلاعات کافی بدهید تا در وهله اول رنگ شما را به درستی بگیرد. به یاد داشته باشید ، در پایان روز ، رنگ مو است - اگر معلوم نشود چگونه تصور می کنید همیشه می تواند ثابت ، تنک شده یا در غیر این صورت تغییر یابد.

کالرملتینگ تکنیک جذاب برای کسایی که از تمام بلوند خسته-شدن
لایت خطی بارنگ بژ مرواریدی
 

 

 

 

 

مرکز تخصصی رنگ و لایت آناهید

☎  0992 10 60 474


آدرس : کرج - جهانشهر - بلوار مولانا - روبروی نوردیدگان  - ساختمان سروش - ط 2 -  واحد 205

 

 

 

موارد آموزشی در بهترین آموزشگاه رنگ مو کرج

آمبره روسی و برزیلی

بالیاژ برزیلی

بالیاژ3&3

ایرتاچ

کانتورینگ

انواع اسلایسها و لایت ها

چانگی لایت

بکتوبک

لایت روسی

بیبی لایت.

کاموفلاژ

پیگمنتاسیون

دیپ لایت

بیبی بومر

روت شدو

فیس فرم

فیس کانتورینگ

مانی پیسز

تکنیک پلاژ

تونرها

انواع بسترسازی

لایت کلاهی روبسون

ترمیم دکلره و ترمیم لایت وترمیم آمبره وترمیم بالیاژ

گرفتن سفبدی مو بارنگهای روشن

گلوسینگها

ری اکشن

کالرملتینگ

سه بعدی سازی لایتها وتمام بلوندها

ترکیب رنگ روکالیته

کاتالوگ خوانی

ژورنال خوانی

ماهیت شناسی

فرمول مخصوص ساده برای ترکیب رنگ ها

پیگمنت شناسی

معرفی محصول ایرانی و خارجی

معرفی پیگمنتهای  شرکتهای تولید کننده رنگها

آموزشها از صفر تا فوق تخصصی بامدرک فنی و حرفه‌ای

 


مرکز رنگ مو آناهید

☎  0992 10 60 474


آدرس : کرج - جهانشهر - بلوار مولانا - روبروی نوردیدگان  - ساختمان سروش - ط 2 -  واحد 205


  


 

با مواد آمونیاک، بدون بو، بدون گاز همراه با برند تخصصی  اولاپلکس OLAPLEX که ساختار درونی مو را بازسازی می کند و تمامی پیوندهای مو را به هم اتصال می دهد. حتی برای خانم های باردار با ویتامینه های قوی، مخصوص تقویت داخلی ساختار مو رنگ و لایت تخصصی و سلامت موهای خود را با ما تجربه کنید.


هارمونی بین رنگ پوست و مو ،ترکیب رنگ ها ،شناخت مواد مرغوب ،کراتینه مو ، مش ها ، دکلره ،لایت ها ،شناخت رنگ ها و تکنیک های مربوط به اجرای روش های فوق  همه و همه نیاز به تجربه و دانش فراوان و ذوق و سلیقه خاص دارد.

 

 

 

 

 

لایت خطی دخترونه بارنگ گرم دارچینی

 

 

لایت خطی بارنگ پلاتینه طبیعی


مرکز رنگ مو آناهید

☎  0992 10 60 474

آدرس : کرج - جهانشهر - بلوار مولانا - روبروی نوردیدگان  - ساختمان سروش - ط 2 -  واحد 205


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

☎  0992 10 60 474


آدرس : کرج - جهانشهر - بلوار مولانا - روبروی نوردیدگان  - ساختمان سروش - ط 2 -  واحد 205

نظرات کاربران