بهترین مرکز اکستنشن مو در تهران

مرکز اکشتنشن آناهید، بهترین مرکز اکستنشن مو در تهران را می‌توان با توجه به بررسی نظرات کاربران، تجربیات افرادی که از این خدمت استفاده کرده‌اند و رتبه‌بندی مراکز در سایت‌های مختلف پیدا کرد

لذت دیدن اکستنشن موی زیبا و بادوام در مرکز تخصصی آناهید ، بهترین مرکز اکستنشن مو تهران که برای شما انجام شده و رضایت شما برای ما بهترین و تنهاترین ملاک میباشد .


مرکز اکستنشن مو آناهید

تضمینی بدون ریزش 

برای مشاوره و در یافت قیمت اکستنشن مو در کرج با ما تماس بگیرید

  0910 880 96 60


 

  زعفرانیه  - خیابان اعجازی - روبروی سوداچی - جنب بانک ملت پلاک 41

 پیج اکستنشن مو در تهران

 

@anahid.salon

خانم نجابت مدیریت مرکز اکستنشن موی آناهید در تهران، استفاده از مو و چسب های درجه یک و باکیفیت و همچنین استفاده از دستگاه اکستنشن لیزری را مهمترین اصل در نتیجه یک کار اکستنشن موی خوب میدانند البته تکنیک و تجربه اکستنشن کار ، که جای خود را دارد و بدون وجود یک تکنسین ماهر این کار میسر نخواهد بود.

اکستنشن مو به عنوان یکی از روش‌های جذاب و موثر در زیبایی مو، به دلیل داشتن طول و حجم بیشتر مو، جزء محبوب‌ترین روش‌های زیبایی موها محسوب می‌شود.

همانطور که میدانید تنوع مو های طبیعی و چسب ها در تهران آنقدر است که پیدا کردن یک موی با کیفیت برای اکثر افراد سخت میباشد.

در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد اکستشن مو در تهران، انواع آن و قیمت اکستنشن مو در تهران اطلاعات کاربردی و مفید به شما ارائه دهیم..   

 

اکستنشن مو یک فرایند زیبایی است که در آن موهای اصلی با استفاده از موهای مصنوعی یا موهای انسانی که از شخص دیگری به دست آمده‌اند، تمدید می‌شوند

این روش به عنوان یکی از روش‌های محبوب برای داشتن موی بلند، فرم و حجم در بین زنان و مردان استفاده می‌شود.

این روش باعث می‌شود تا موهای شما به شکلی دلخواه و برای مدت زمان طولانی‌تری متناسب با سلیقه شما باشند.

قیمت اکستنشن مو بستگی به دو پارامتر زیر دارد :
  جنس  ، کیفیت و اندازه  مو
  روش نصب

شاخصه اصلی موهای خوب این است که حتما طبیعی بوده و از سر انسان چیده شده باشند.
ولی موهای بی کیفیت پس از شش ماه دیگر قابل استفاده نیستند و هزینه ای که برای آن انجام داده اید کاملا از جیب شما رفته است. 

چگونه موهای اکستنشن شده را نگهداری کنم؟

جهت نگهداری موهای اکستنشن شده، باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • از شوینده‌های مناسب برای موهای اکستنشن شده استفاده کنید.
  • برای خشک کردن موهای اکستنشنی از حرارت اضافی استفاده نکنید.
  • موهای اکستنشن شده را قبل از خوابیدن با یک چرم‌سر بپوشانید تا از گره خوردگی موها جلوگیری شود.
  • موهای اکستنشن شده را با برس مناسبی مانند برس مخصوص موهای اکستنشنی شانه به پایین، با مراقبت خاصی مداوم شانه به بالا مراقبت کنید.

مشتریانی که می‌خواهند اکستنشن مو داشته باشند باید چه چیزهایی را در نظر بگیرند؟

قبل از تصمیم گیری برای اکستنشن مو، باید به نکات زیر توجه کرد:

1- انتخاب نوع مو: قبل از هر چیز باید انتخاب نوع موی مورد نظر را بررسی کنید. در بازار، انواعی از موهای اکستنشن وجود دارند از جمله: موهای اصطناعی، موهای بشقابی، موهای سرامیکی، موهای پنبه ای، موهای انبوه و... .

2- کیفیت مو: باید به کیفیت مو توجه داشته باشید، موهای با کیفیت، طبیعی تر به نظر می رسند و همچنین دوام بیشتری دارند.

3- سبک و طول مو: باید سبک و طول موی مورد نظر خود را بررسی کنید تا بهترین نوع اکستنشن برای شما انتخاب شود.

4- قیمت: قیمت اکستنشن ها ممکن است بسیار گران باشد. قبل از تصمیم گیری باید به قیمت‌های مختلف در بازار دقت کرده و بر اساس بودجه خود انتخاب کنید.

5- تجربه اکستنشن کار: باید اطمینان حاصل کنید که فرد مورد نظر شما تجربه کافی در این زمینه را دارد و برای انجام کار، از ابزارها و تجهیزات مناسب استفاده می‌کند.

6- نگهداری و مراقبت: برای حفظ اکستنشن، نگهداری و مراقبت مناسب بسیار مهم است. باید با راهنمایی کارگر از روش‌های مختلف نگهداری و مراقبت اطلاعات کسب کنید.

انتخاب بهترین مرکز اکستنشن مو

اکستنشن ها یا موهای اضافه، فقط بلندی موهای شما را تغییر نمی‌دهند.

شما می‌توانید از اکستنشن‌هایی که به موهای شما حجم می‌دهند استفاده کنید یا در کنار بلند کردن موها، حجم موهایتان را افزایش دهید.

این روش برای افرادی که موهای کوتاه و نازکی دارند، گزینه مناسبی است.

برای استفاده از اکستنشن مو، بهتر است موهای شما حداقل 7 سانتیمتر باشند تا بتوانید به آن‌ها مو اضافه کنید. با این حال، بلندی موهای اضافه شده نیز به موهای شما بستگی دارد و برای موهای خیلی کوتاه نمی‌توان موهای خیلی بلند اضافه کرد. همچنین باید هر دو نوع مو به اندازه‌ای با هم همخوانی داشته باشند که به نظر طبیعی

بهتر است در ابتدا یک مرکز حرفه‌ای اکستنشن مو در تهران پیدا کنید تا بهترین نوع اکستنشن مو را با توجه به نیازهای شما انتخاب کنید.همچنین، بیان کنید که بیشتر چه نوع اکستنشن مو را تمایل دارید داشته باشید، آیا بیشتر به طول بیشتر موها علاقه دارید یا حجم بیشتر موهایتان؟

زیرا تکنیک‌های مختلفی برای اکستنشن مو وجود دارند که با هم تفاوت دارند.

به همین دلیل، یک کارشناس اکستنشن مو خوب در تهران، نوع موی شما را بررسی کرده و بهترین نوع اکستنشن مو را برای شما پیشنهاد خواهد داد.

برای داشتن وزن مناسب اکستنشن‌هایی که انتخاب می‌کنید، باید توجه کنید که بر اساس میزان تحمل موهای مختلف، اندازه‌ی مناسبی را برای اکستنشن انتخاب کنید.

اگر جنس موی استفاده شده در اکستنشن خوب باشد و به درستی نصب شود، شما می‌توانید به موهای اضافه خود تا چند سال استفاده کنید و با ترمیم آن‌ها هر شش ماه یا یکسال، آن‌ها را به‌روز کنید. با این حال، اگر موهایی با کیفیت پایین استفاده کنید، پس از شش ماه دیگر قابل استفاده نیستند و هزینه‌ای که برای آن‌ها پرداخت کرده‌اید، کاملاً بیهوده خواهد بود.

حتما بخوانید:

 

 

 


انواع روشهای اکستنشن مو 

  •  اکستنشن مو به روش لاینی

  •   اکستنشن رینگ

  •  اکستنشن مو با کراتین

  •  اکستنشن مو کلیپسی

  •   اکستنشن مو با لیزر   …

آناهید | اکستنشن مو با لیزر در کرج

هدف اضافه کردن مو این است که به طبیعی ترین شکل موهایتان تغییر کند. موهای مصنوعی این حالت طبیعی را از بین می برد و به مرور زمان مشخص می شود که مصنوعی است ، موهای طبیعی می تواند گزینه بهتری باشد چرا که از نامش پیداست و در میان موهای طبیعی خودتان خیلی مشخص نمی کند که مویی اضافه کرده اید. البته باید به جنس و رنگ مو نیز توجه کافی داشته باشید.

موهای مصنوعی را نمی توانید به راحتی حالت دهید و گزینه های حالت دادن موها محدود می شود، بدین معناست که اگر اکستنش موی مصنوعی در میان موهایتان دارید بهتر است اتوکشیدن مو و سشوار کشیدن آن را فراموش کنید.

ااندازه اکستنشن مو

نکته مهم : ((مهم ترین مساله ای که در اکستنش مو باید به آن توجه داشته باشید این است که موهایی سنگین تر از موهای طبیعی خودتان به آن اضافه نکنید. اگر موهای اضافه خیلی سنگین شود به موهای طبیعی شما آسیب می زند و باعث ریزش مو می شود. این را حتما در نظر داشته باشید که شما می خواهید موهای بلند و سالم داشته باشید، پس هر کاری روی مو انجام می دهید، آن را از بین نبرید.))

 

 

 

 


 

مدت زمان دوام و ماندگاری اکستنشن

بیشتر اکستنشن‌ها حدود 3 تا 4 ماه لابه‌لای موهای شما دوام می‌آورند. البته دوام این موها بستگی به نظر فرد و نحوه مراقبت از آنها دارد.
اگر بخواهید بدانید که این موها پس از چه مدت از کف سر فاصله می‌گیرند، باید گفت که سرعت رشد موها در ماه، تقریبا حدود 52/1سانتی‌متر و در سال حدود 15سانتی‌متر است. هر چه سن شما بیشتر باشد، سرعت رشد موهایتان کاهش می‌یابد، بنابراین موها دیرتر از کف سر شما فاصله می‌گیرند.
در مرکز و آرایشگاه اکستنشن مو در تهران و کرج از بهترین خدمات اکستنشن مو با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت بهره مند شوید.

 پیج اکستنشن مو در تهران

 

@anahid.salon

 

 

برچسب ها

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید