فیبروز ابرو چیست؟ بررسی مزایا و معایب فیبروز ابرو

فیبروز ابرو چیست؟ بررسی مزایا و معایب فیبروز ابرو

فیبروز ابرو چیست ؟ این سوالیه که خیلی ها میپرسن و دوست دارن مزایا ، معایب فیبروز ابرو رو بدونن ، فیبروز ، روش و متدی جدید برای میکروبلیدینگ ابرو می باشد که با استفاده از دستگاه ویژه صورت می پذیرد.


 

مطالبی که در این مقاله پیرامون فیبروز ابرو،مزایا و معایب آن خواهید خواند.

برای رفتن قسمت مختلف روی هر تیتر کلیک کنید


فیبروز ابرو چیست؟

شاید سوال بسیاری این باشد که اصلا فیبروز ابرو چیست و چه فرقی با میکروبلیدینگ ابرو دارد به شما پیشنهاد میکنم این مطلب را تا  انتها مطالعه کنید تا با هر آنچه که در مورد فیبروز باید بدانید آشنا شوید

 

نام این متد فیبروز برگرفته از شرکتی در صربستان می باشد که این روش زیبایی را بنیان گذاری کرده است در حال حاضر افراد بسیاری از کشور ما ، این  متد زیبایی ابرو را مورد استفاده قرار داده اند.

هاشور ابرو

فیبروز ابرو از جمله روش نیمه دائمی برای زیبایی ابرو و آرایش ان می باشد که از آن می توان به صورت دستی با استفاده از سوزن های یکبار مصرف استفاده نمایید و پس از اتمام این روش شاهد زیبایی ابروهای خود با فرم بسیار طبیعی و عالی خواهید بود.امروزه اغلب افراد با این روش زیبایی و آرایش ابرو آشنا هستند و در تمامی جوامع غربی و شرقی از این روش استفاده می کنند.

 

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در کرج

هدف از انجام فیبروز

هدف از این متد برطرف کردن و ارائه راه حلی برای پوشاندن نواقص ابرو می باشد که با پر کردن مناطق خالی، فرم دهی به ابرو و قرینه سازی ابرو انجام میگیرید. با فیبروز ابرو شما می توانید صاحب ابرو هایی با طرح خاص و با رنگ مختصی باشید. در نظر داشته باشید که این روش آرایش ابرو دائمی نمی باشد و پس از گذشت مدتی معین از بین می رود برای همین برای داشتن ابروهایی طبیعی با زیبایی خاص می توانید به صورت دائم از این متد استفاده نمایید. شما می توانید با مراجعه به کلینیک های زیبایی از این روش بهره مند شوید همچنین می توانید با تهیه دستگاه فیبروز ابرو و آشنایی با این روش و مراحل های آن در منزل خود به آرایش ابروهای خود بپردازید.

فیلم | نحوه هاشور ابرو

مراحل فیبروز ابرو

فیبروز ابرو امروزه روشی بسیار پرکاربرد و مورد پسند می باشد به خصوص خانم هایی که علاقه بسیاری به زیبایی های نچرال و طبیعی چهره دارند خواهان این روش بوده و گزینه بسیار مناسبی برای آنها به شمار می آید. با ابداع و ارائه فیبروز ابرو به سرعت مورد استقبال و مورد توجه در س راسر جهان قرار گرفت به طوری که پس از گذشت مدتی کوتاه برانکو تنها به متد فیبروز ابرو قانع و بسنده نشد و اقدام به ابداع روش هایی برای فیبروز لب، خط چشم و مژه ها پرداخت. مراحل فیبروز ابرو به صورت زیر اجرا می شود:

فیلم | مراحل انجام فیبروز ابرو

 

ابتدا خطوط ابرو بایست در بخش تاج ابرو اجرا شود، هر خط اجرا شده 2 باز تمدید گردد، سپس نوبت شوک دادن ره رنگ می رسد، پس از 3 الی 4 دقیقه ابروها رنگ گرفته و نوبت بی حس کردن می باشد، توجه داشته باشید 10 روز قبل از اجرای فیبروز نبایست ابروها را رنگ کرد، رنگ انتخاب شده نبایستی زیاد روشن باشد، در مرحله بعدی آرک ابرو و دم ابرو ترسیم می شود، برای کم رنگ نبودن تاتو بایست ضخامت استروک ها دو برابر کرد، با توجه به نوع پوست افراد اجرای فیبروز ابرو در چند مرحله انجام می شود و برای اجرای بهتر این روش پوست خشک و نرمال مناسب می باشد.

 

 

انواع مدل های فیبروز ابرو( میکروبلیدینگ ابرو) 

هاشور ابرو بر اساس روش فیبروز ابرو در مدل های مختلفی صورت می گیرد که افراد با توجه به خواست و سلیقه خود می توانند مدل فیبروز ابرو را انتخاب و بر روی ابرو های خود اجرا کنند. معمولا افراد در کلینیک های زیبایی با مشاهده صورت و اجزای صورت افراد بهترین مدل را برای هاشور ابرو ها با فیبروز انتخاب می کنند.

فیبروز ابرو

مدل هاشور spine-3: این مدل به هاشور ابرو به تیغ ماهی معروف است. در این مدل نقطه کانونی هاشور در انتهای ابرو قرار داده می شود

مدل فیبروز ابرو

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در تهران | قیمت میکرو ابرو در تهران | قیمت فیبروز ابرو در تهران


 

هاشور spine-5: این مدل فیبروز ابرو نیز به ابروی آسیایی معروف است و نقطه کانونی هاشور در پایین ابرو و بین ابتدا و قوس ابرو واقع می شود.

مدل فیبروز ابرو

هاشور spine-6: این مدل را هاشور ابروی کلاسیک نیز می نامند در این روش نقطه کانونی هاشور در قسمت قوس پایینی واقع می شود و تمام هاشور ها در این جهت قرار می دهند.

 

هاشور upper spine: این روش نیز همه هاشور ها در بالای ابروها قرار می گیرد چرا که نقطه کانونی در قسمت بالای ابرو می باشد.

فیلم |  روش انجام upper spine یکی از روش های فیبروز ابرو

 

بررسی مزایا و معایب فیبروز ابرو

مزایای فیبروز ابرو

اجرای فیبروز بر دست افراد ماهر و با تجربه سبب نمایان شدن موهای نقش بسته به صورت طبیعی و بسیار هنرمندانه خواهد شد با توجه به این امر که در این متد رنگدانه ها به عمق پوست نفوذ نمی کنند در نهایت پاکسازی آن بسیار آسان تر بوده و در هر لحظه بدون هیچ گونه مشکلی می توان مدل ابرو ها را تغییر داد؛ که این موضوع از جمله بهترین و اصلی ترین مزیت های فیبروز ابرو می باشد.

رفع نواقص ابرو و فرم دهی بسیار زیبا به ابرو در متد فیبروز به قدری طبیعی و زیباست که گاهی بعضی این روش را جاگزین تزریق بوتاکس ابرو می کنند 

از دیگر مزیت های این روش زیبایی ابرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به وجود آمدن التهاب کمتر در مقایسه با دیگر روش ها
 • دقت بالا و در نهایت داشتن ابروهایی به ظاهر طبیعی
 • ایجاد تراکم بالا در این قسمت
 • تغییر آسان مدل ابرو
 • وجود مدل های مختلف برای اجرای این متد
 • داشتن هزینه بسیار مناسب
 • بهترین گزینه برای ایجاد قرینه در ابرو ها
 • فرم دادن به تاج ابرو ها
 • سوزش و درد کمتر
 • دادن حالت ظریف و طبیعی به ابرو ها
 • فرم دادن به آرک ابروها

توجه داشته باشید که شما با انتخاب این روش در کم ترین زمان صاحب ابروهایی طبیعی با زیبایی خاص خواهید شد و از تمامی مزیت های این روش بهره مند خواهید شد.


معایب فیبروز ابرو

اگر بخواهیم در مورد معایب فیبروز ابرو اطلاعاتی را برای شما عزیزان علاقه مند به این موضوع ارائه دهیم بایستی به موارد زیر اشاره کرد:

- افرادی که قبلا از تاتو استفاده کرده اند به هیچ عنوان نمی توانند از این روش برای زیباتر کردن ابروهای خود استفاده کنند و این موضوع برای افرادی که نمی توانند از فیبروز ابرو بهره مند شوند ناراحت کننده می باشد.

- با توجه به اینکه کاربر با اعمال فشار بر روی دستگاه میکروبلیدینگ مراحل فیبروز را انجام میدهد و با گذشت زمان مچ کاربر خسته شده و در آخرهای کار از میزان فشار کاسته می شود که این موضوع می تواند بر کیفیت کار انجام شده تاثیر بگذارد

مدل فیبروز ابرو

 

- با توجه به آن که تیغ دستگاه مربوط به فیبروز با دست کاربر انجام می شود، امکان آسیب رسیدن به دست بسیار بیشتر میباشد و افرادی که این کار را انجام میدهند بایستی خیلی مراقب باشند.


طرح تاتو دخترانه | طرح های ظریف وزیبا برای تاتو


- در برخی از مراکز رنگ های بسیار نامرغوبی مورد استفاده واقع می شود که همین امر سبب می شود ماندگاری آن کمتر بوده و بعد از گذشت زمان کوتاهی شاهد کم رنگ شدن رنگ ابرو می شویم که به همین دلیل توصیه می شود به مراکزی مراجعه نمایید که قابل اطمینان و اعتماد باشند تا کمترین آسیب به ابرو وارد شده و هزینه تان هدر نرفته باشد.

هزینه فیبروز ابرو

پس از کسب اطلاعات مفید پیرامون فیبروز ابرو، باید بدانید هزینه فیبروز ابرو نسبت به تخصص و مهارت آرایشگر و البته مکان قرار گیری آرایشگاه متفاوت است.همچنینی در نظر داشته باشید قیمت فیبروز ابرو به عوامل دیگری چون نوع رنگ تاتو مورد استفاده، نوع و برند سوزن تاتو نیز متغیر است.مثلا یکی از بهترین سوزن های تاتو، سوزن میکروبلیدینگ فیبروز میباشد، یا رنگ های برند فیبروز که علاوه بر قیمت بالا، کیفیت فوق العاده ای نیز دارند. حدود هزینه ای بین 500 تا 1 میلیون تومان و حتی بالاتر را میتوان برای انجام هاشور ابرو در نظر بگیرید.


بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج نی نی سایت | بهترین فیبروز کار ابرو در کرج نی نی سایت


فیلم | نمونه کار فیبروز ابرو

 

رنگ های مورد استفاده در فیبروز ابرو

همان طور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم فیبروز ابرو در رنگ تاتو های مختلفی اجرا می شود. رنگ هایی که در این روش زیبایی ابروها استفاده می گردد از انواع مواد معدنی تهیه و تولید می شود همچنین با توجه به اینکه فاقد فلزات سنگین می باشد به راحتی جذب پوست شده و از این رو ظاهر ابرو بسیار طبیعی نمایان می شود.

هم چنین از دغدغه های خانم هایی که قصد استفاده از این روش را دارند ترس از برجای ماندن ته رنگ از این متد می باشد که با خیالی راحت می توان گفت جای هیچ نگرانی و استرسی نمی باشد و رنگ استفاده شده در این روش زیبایی به راحتی و کامل از روی پوست پاک می گردد و هیچ ته رنگ قرمز بر جای نمی ماند.

توجه داشته باشید که رنگ های مورد استفاده در متد فیبروز ابرو توسط موسسه phi تهیه و تولید می شود و در تولید آن از هیچ گونه مواد مضر مانند سرب، اکسید آهن و نیکل استفاده نمی شود؛ و رنگ های تولید طبیعی می باشند. همچنین شما می توانید از رنگ تاتو پورپیگمنت  برای ماندگاری بیشتر این روش استفاده نمایید؛ این رنگ هیچ گونه سایه قرمزی را با پاک کردن جوهر ابرو مشاهده نخواهید کرد.البته کمپانی های معتبر بسیاری مانند رنگ تاتو کی پی kp  این رنگ ها را تولید میکنند که از لحاظ کیفی در رده رنگ فیبروز نیز قرار میگیرند.

فیلم | آشنایی با نسبت های طلایی متد فیبروز

 

ماندگاری فیبروز ابرو

ماندگاری فیبروز ابرو از دیگر موردهایی می باشد که بی شک افرادی که خواهان اجرا و انجام این روش هستند به این موضوع حساسیت بسیاری نشان می دهند. در حالت کلی می توان گفت هاشور ابرو ها به روش فیبروز به علل بسیار زیادی بستگی دارد؛ اما در حالت عادی می توان گفت ماندگاری این روش آرایش ابرو بین 6 ماه تا 1 سال خواهد بود چرا که هاشورهای انجام شده با روش میکروبلیدینگ نسبت به روش های دیگر عمق کمتری داشته و در نتیجه ماندگاری کمتری دارد. البته در نظر داشته باشید اگر هاشورهای در این روش عمیق تر انجام شوند و از رنگ های به روز فیبروز تهیه و استفاده شود در نهایت ماندگاری هاشور فیبروز نیز افزایش خواهد یافت. جوهر تاتو در این روش به دلیل این که کمتر نفوذ می کند ماندگاری کمتری را داراست در حالی که ماندگاری تاتو بیشتر از این روش آرایش ابرو ها می باشد.


کلینیک لیزر و زیبایی جهانشهر کرج مرکز لیزر در جهانشهر کرج


فیلم | فیبروز ابرو

 

همکاران ما در وب سایت آناهید سعی بر آن دارند تا بهترین و با کیفیت ترین اطلاعات را برای مشتریان و مراجعه کنندگان خود ارائه دهند. شما می توانید با همکاران ما تماس حاصل نموده و با گرفتن وقت قبلی برای انجام فیبروز ابرو مراجعه کنید تا زیاد معطل نشوید. هدف تمام کارکنان ما آن است که رضایت کامل مشتریان خود را جذب کنیم تا بتوانیم یکی از بهترین مراکز در زمینه فیبروز ابرو را به شما معرفی کنیم.

فیبروز ابرو

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در کرج

تفاوت فیبروز ابرو با تاتو

استفاده از تاتو برای آرایش صورت روشی بسیار قدیمی می باشد و همچنین در این روش به صورت غیر طبیعی و به هم پیوسته بر موضع مربوطه تزریق می شد؛ و پاک کردن تاتو از صورت کاری بسیار سخت و دشواری می بود و همیشه مقداری از جوهر زیر پوست برجای می ماند چرا که جوهر تزریق شده به عمق پوست نفوذ می کرد؛ اما با ابداع روش فیبروز ابرو دیگر جای هیچ گونه اثری باقی نخواهد ماند که این امر از جمله بارز ترین تفاوت بین فیبروز ابرو و تاتو می باشد.

در روش فیبروز ابرو جوهر تزریق شده بر عمق پوست نفوذ نکرده و از این رو پاک کردن جوهر کار آسانی می باشد و همچنین در این روش می توانید مدل ابرو اجرا شده خود را تغییر داده و بدون ترس از برجای ماندن جوهر آن را پهن یا باریک کنید. هم چنین در این روش فرد می تواند ابرو ی شما را همانند تار مو طراحی کند به طوری که به هیچ وجه تاتو بودن آن قابل تشخیص نباشد و ابروهای شما کاملا طبیعی به نظر خواهد رسید و در صورت خواست شما می تواند ابروهایتان را پرپشت تر طراحی نمایید.

هاشور ابرو نچرال با متد فیبروز ابرو

هاشور-ابرو-فیبروز-ابرو-تاتو

دستگاه فیبروز ابرو

در روش فیبروز ابرو برای هاشور و سایه ابرو از هیچ دستگاهی استفاده نمیشود تنها دستگاه استفاده در این روش قلم میکروبیلدینگ که یک دستگاه قلمی بوده و با استفاده از دست، تاتوکارهای به صورت ماهرانه و هنرمندانه می توانند خطوط و نقاط بسیار ظریف و طبیعی را در موضع مربوطه ایجاد کنند. طراحی ابروها با روش فیبروز کاملا متناسب با اجزای صورت انجام می شود به همین دلیل کاملا حالت طبیعی را دارا می باشد و ابروهای ایجاد شده کاملا شبیه ابروهای طبیعی خواهند بود. سوزن های مورد استفاده در این دستگاه بایست با هر بار استفاده تعویض گردد چرا تاتوکاری و متد فیبروز روشی بسیار حساس بوده و بایست در آن تمامی نکات بهداشتی را رعایت نمود و همچنین در صورت مواجه شدن با حساسیت های پوستی بایست در اسرع وقت به پزشک متخصص زیبایی سلامتی مراجعه نمایید.

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

توجه داشته باشید که این روش آرایش ابروها مناسب افرادی می باشد که تا به حال روش تاتو بر صورت آنها انجان نشده است. در صورتی که افراد از تاتو استفاده کرده باشند اجرای این روش امکان پذیر نخواهد بود چرا که فیبروز ابرو به قدری ظریف می باشد که در ابروهای تاتو شده نمی توان این طرح را مشاهده کرد. هم چنین برای اجرای این متد بایست پوست فرد عاری از هرگونه زخم و آسیب باشد با توجه به این موضوع می توان نتیجه گرفت افرادی که در این قسمت از صورت خود دچار آسیب هستند تا بهبود آن بایست انجام فیبروز را به تعویق بیندازند. با استفاده از این تکنیک بی شک رضایت کافی را کسب خواهید کرد و زیبایی بی نظیری را به ابروهای خود هدیه خواهید کرد.

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی می توانید از بهترین و با امکانات ترین خدمات در زمینه زیبایی و آرایشی بهره مند شوید که تکنیک فیبروز ابرو تنها شاخه ای از زیبایی صورت به این روش می باشد. شما می توانید با فیبروز لب، چشم و شاخه های دیگر این متد نیز آشنا شده و از زیبایی طبیعی بی نظیری برخوردار شوید.


نکاتی درباره فیبروز ابرو

و در آخر می خواهیم به برخی از نکات مهم و ضروری در این روش و تکنیک اشاره هایی داشته باشیم:

در نظر داشته باشید که تمامی رنگ هایی که پایه روغن و آب می باشند به معنای مناسب نبودن رنگ و سبب ریزش نمی باشد چرا که برخی از شرکت ها در ساخت رنگ ها از فرمولاسیونی که نبود روغن و آب را جبران می کنند، استفاده می کنند؛ و این امر سبب ماندگاری بیشتر رنگ می شود. در طراحی ابروها به روش فیبروز بایست به کلینیک هایی که افراد با تجربه و ماهر در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه نمود تا در پایان کار نتیجه ایده آلی را به دست آورد.

هم چنین پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به اجرای فیبروز بر ابروهای خود به دکتر متخصص زیبایی مراجعه نموده و از مناسب و سازگار بودن این روش با پوست خود اطمینان حاصل فرمایید. چرا که در برخی موارد این متر با هر پوستی سازگاری نداشته و ممکن است عوارض جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

 فیبروز ابرو

تاتو کار با متد فیبروز ابرو بایست مدرک آکادمی فیبروز را داشته باشد افرادی که این مدرک را به دست می آورند بر آنها لوگوی مخصوص این متد ارائه می شود و نام فرد در سایت اصلی فیبروز به عنوان بهترین تاتو کارها ثبت می گردد. توجه داشته باشید تاتو کارها بر اساس استعداد و مهارت خود در این خصوص دارای درجه هایی می باشند که این درجه های به این صورت تقسیم می شود: تاتو کار، تاتو کار برتر، استادیار، استاد ماهر و استاد بزرگ

 

 

 

نظرات کاربران