بهترین مرکز لیزر در کرج کجاست ؟

بهترین مرکز لیزر در کرج کجاست ؟

 در مراکز لیزر (Laser hair removal) از پرتوهای لیزر با دمای بالا به عنوان نوعی خفیف تابش استفاده می شود  تا بهترین نتیجه ممکن را بدست آید. قبل از انجام لیزر، بهتر است با متخصصین مربوطه، در مورد نوع مو و پوست خود صحبت کنید وتوصیه های لازم را دریافت کنید. در مرکز لیزر همواره یک پزشک متخصص در طول فرایند بر نحوه عملکرد اپراتور دستگاه و انجام دهنده کار، نظارت دارد.


معرفی بهترین مراکز لیزر در کرج

لیزر موهای زائد در کرج: حل نهایی برای مشکل موهای ناخواسته

در کلینیک لیزر کرج، با استفاده از متخصصین حاذق و فناوری پیشرفته، ارائه درمان‌های بدون درد و ایمن در حذف موهای زائد را تضمین می‌کنیم. حتی نواحی حساس مانند بیکینی نیز با اطمینان کامل و بدون ترس از عوارض جانبی، تحت درمان قرار می‌گیرند. کیفیت برتر کرم‌های بی‌حس‌کننده و تنظیمات دقیق دستگاه لیزر، اطمینان از یک تجربه راحت و امن را فراهم می‌آورد.

کندلا جنتل مکس پرو: تکنولوژی پیشرو در لیزر موهای زائد

ما در کرج، با استفاده از دستگاه Candela Gentle Max Pro، پیشرفته‌ترین فناوری لیزر را به کار می‌بریم. این دستگاه با ترکیبی از دو لیزر GentleYag و Alexandrite، امکان درمان انواع پوست و مو را فراهم می‌کند. سیستم خنک‌کننده منحصر به فرد این دستگاه، درمان‌ها را نه تنها مؤثر بلکه راحت و بدون درد می‌سازد.

لیز موهای زائد پا با لیزر

فواید انجام لیزر موهای زائد

در اینجا تنها به برخی از مزایای لیزر موهای زائد اشاره می کنیم:

1. سریع است
اگر راه حل سریعی است که به دنبال آن هستید، لیزر موهای زائد سریع ترین راه برای خلاص شدن از شر موهای زائد است.

شما باید چندین جلسه درمانی داشته باشید، اما بیشتر جلسات فقط چند دقیقه طول می کشد. هرچه ناحیه درمان کوچکتر باشد، زمان کمتری را زیر لیزر می گذرانید.

2. درد کمتری نسبت به سایر روش های حذف مو دارد
حذف موهای زائد با لیزر بسیار کمتر از آن چیزی است که بیشتر مردم فکر می کنند. بسیاری از مردم آن را با احساس کوبیدن یک نوار لاستیکی به پوست برابر می دانند.

بسته به آستانه درد، ممکن است آن را کمی ناراحت کنید، اما جلسات آنقدر سریع هستند که اکثر افراد تحمل آن را آسان می دانند.

3. دقیق است
فناوری لیزر فوق العاده دقیق است و لیزر موهای زائد را برای افرادی که به دنبال هدف قرار دادن و حذف چند تار موی خاص هستند ایده آل می کند.

این آن را به گزینه ای عالی تبدیل می کند، حتی اگر به دنبال حذف نواحی کوچک مو از اطراف ابرو ، لب بالایی،  بینی ،  خط بیکینی یا خط مو هستید.

4. می تواند موها را از هر قسمتی از بدن حذف کند
به جز مژه ها، لیزر موهای زائد را می توان در هر قسمتی از بدن انجام داد.

مخصوصاً برای ناحیه پشت و بیکینی که دسترسی به آن با تیغ سخت است و اپیلاسیون آن بسیار دردناک است، ایده آل است.

5. از رشد موهای زائد جلوگیری می کند
تراشیدن، اپیلاسیون و سایر روش‌های حذف موهای زائد می‌تواند باعث  رشد موهای زائد شود . اگر مستعد موهای زائد هستید، لیزر موهای زائد یک گزینه عالی است.

با از بین بردن موها در ریشه، هرگز نگران رشد مجدد موهای مزاحم یا حلقه شدن دوباره آن به داخل بدن و رشد نخواهید بود.

6. شما را از تحمل رشد مجدد نجات می دهد
برخی از روش ها، مانند اپیلاسیون و کندن، مستلزم آن است که در بین جلسات کمی رشد مجدد را تحمل کنید. با لیزر موهای زائد می توانید همیشه از پوستی صاف و بدون مو لذت ببرید.

7. این یک راه حل بلند مدت است
اکثر مردم با لیزر موهای زائد، نتایج دائمی و ماندگاری را مشاهده می کنند. در برخی موارد، ممکن است چند ماه یا سال بعد نیاز به تعمیر داشته باشید، اما این یکی از بهترین راه حل های دراز مدت موجود باقی می ماند.

حداقل، شاهد کاهش دائمی رشد مو خواهید بود که با گذشت زمان حفظ آن آسان تر می شود.

از آنجا که این یک راه حل بلند مدت است، مقرون به صرفه نیز می باشد. در طول عمر خود، می توانید صدها یا حتی هزاران دلار پس انداز کنید، زیرا نیازی به واکس ماهیانه یا پر کردن مجدد تیغه نخواهد بود.

به خاطر داشته باشید که در حالی که لیزر موهای زائد روی تمام رنگ‌های پوست کار می‌کند، اما در افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند بیشترین تأثیر را دارد. افرادی که رنگ پوست تیره‌تری دارند ممکن است دچار هیپرپیگمانتاسیون موقت پوست در ناحیه تحت درمان شوند.

انواع دستگاه‌های لیزر موجود در کرج

 

چه کسانی کاندید مناسبی برای لیزر موهای زائد هستند؟

 

مراحل انجام لیزر موهای زائد

یک روز قبل از انجام لیزر  باید ناحیه پوست را بتراشید.

در روز، برای محافظت از چشمان خود از عینک های مخصوص طراحی شده استفاده می کنید.

پزشک معمولاً یک ژل خنک یا اسپری هوای خنک کننده را روی ناحیه پوست اعمال می کند.

سپس یک دستگاه دستی را روی پوست شما فشار می دهند و لیزر را فعال می کنند. این ممکن است شبیه یک نوار الاستیک باشد که روی پوست شما می زند.

هر جلسه ممکن است بین 15 دقیقه تا بیش از یک ساعت طول بکشد.

تعداد جلسات مورد نیاز بستگی به ناحیه مورد لیزر و سیستم مورد استفاده دارد.

پس از آن
ناحیه آسیب دیده ممکن است به مدت چند ساعت تا چند روز قرمز با راش برجسته باشد.

نگه داشتن منظم کیسه یخ روی پوست ممکن است کمک کننده باشد (یک بسته نخود فرنگی یخ زده را در یک حوله چای بپیچید).

پوست شما بعد از لیزر موهای زائد به نور خورشید حساس تر می شود. بهتر است تا پایان دوره درمان از قرار دادن ناحیه تحت درمان در معرض نور خورشید خودداری کنید.

صرف نظر از آب و هوا، از کرم ضد آفتاب (حداقل SPF30) برای حداقل 4 هفته در مناطق در معرض درمان استفاده کنید.

به ندرت، لیزر موهای زائد می تواند منجر به موارد زیر شود:

درد، ناراحتی یا حساسیت
پوست قرمزی که ممکن است مدتی باقی بماند
پوسته پوسته شدن، تاول زدن، کبودی یا تورم پوست شما
روشن یا تیره شدن پوست شما
جای زخم
از گرمای لیزر می سوزد
عفونت های باکتریایی

بهترین مرکز لیزر کرج

 

هزینه‌های لیزر موهای زائد در کرج

فرآیند حذف موهای زائد با استفاده از لیزر می تواند گرانتر از اپیلاسیون و اصلاح باشد. با این حال، مزایا می‌توانند بیشتر دوام داشته باشند و در تلاش و هزینه شما صرفه‌جویی کنند.

هزینه لیزر موهای زائد به عوامل مختلفی بستگی دارد:

ناحیه ای مورد نظر 
تخصص پزشکان
موقعیت جغرافیایی و
زمان لازم برای انجام لیزر
در حالی که هزینه متوسط ​​یک جلسه درمانی فردی می تواند برای هر درمان متغیر باشد، ممکن است بر اساس ناحیه  مورد نظر بدن  به 4 تا 6 درمان نیاز داشته باشید.

متوسط ​​هزینه لیزر موهای زائد بر اساس ناحیه بدن تحت پوشش می تواند به شرح زیر باشد:

درمان با لیزر برای نواحی بزرگ مانند پاها یا پشت می توان  یا بیشتر در هر درمان باشد.
در کلینیک ما در کرج، لیزر برای نواحی کوچک‌ تر مانند نواحی صورت، از جمله چانه و لب‌های بالایی،  برای هر درمان است و به 3-6 ویزیت نیاز دارد.
مناطقی مانند خطوط بیکینی برای هر درمان  هزینه دارد، در حالی که برداشتن مو از زیر بغل می تواند    برای هر درمان به شما کمک کند.

 

چه تعداد جلسه حذف مو با لیزر نیاز دارم؟

برای جلوگیری از رشد مجدد مو به جلسات منظم نیاز دارید. تعداد جلسات مورد نیاز برای هر فرد متفاوت است. به عنوان مثال، ممکن است هر 4 هفته یک بار و برای موهای بدن هر 6 تا 8 هفته یک جلسه نیاز داشته باشید.هیچ تضمینی وجود ندارد که لیزر موهای زائد از شر تمام موهای زائد خلاص شود.

چرا کلینیک لیزر کرج را انتخاب کنید؟

  • تخصص و تجربه: متخصصین ما در هر مرحله از درمان، دقت، راحتی و ایمنی شما را تضمین می‌کنند.
  • تکنولوژی برتر: فقط از دستگاه‌های مدرن و پیشرفته برای اطمینان از بهترین نتایج استفاده می‌کنیم.
  • مشاوره فردی: پیش از آغاز درمان، با شما نشستی دقیق خواهیم داشت تا نیازهای منحصر به فردتان را شناسایی کرده و برنامه‌ای متناسب تدوین کنیم.

ما در کرج، تعهد داریم که بهترین خدمات لیزر موهای زائد را به شما ارائه دهیم تا شما بتوانید زیبایی و اعتماد به نفس خود را بازیابید و حفظ کنید.

لیزر مو زائد چانه با لیزر کرج


 

 


مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد دائمی چیست؟

ممکن است بعد از لیزر موهای زائد دچار قرمزی یا تورم شوید. برای کاهش ناراحتی می توانید یخ را روی ناحیه تحت درمان قرار دهید. در صورت داشتن هر گونه واکنش پوستی، پزشک می تواند استفاده از کرم استروئیدی را برای درمان آن توصیه کند.

شما باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید و روزانه پس از درمان از کرم ضد آفتاب با SPF وسیع 30 استفاده کنید. همچنین، حداقل شش هفته پس از آن طبق دستور پزشک از برنزه کردن خودداری کنید.

معمولاً برای پیروی از روال ریزش و رشد مجدد مو، درمان های مکرر ضروری است. لیزر درمانی زمانی موثرتر است که مو در مرحله رشد جدید باشد.

نتایج چنین روشی می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. حذف موهای زائد می تواند چندین ماه و گاهی تا سالها ادامه داشته باشد. اما ممکن است موها را برای همیشه از بین نبرد و نیاز به درمان های بعدی برای کنترل رشد مو داشته باشد.

لیزر کل بدن در کرج

 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید