آیا میخواهید یک هاشور زن و یا پیگمنتر حرفه ای باشید!

مرکز آموزش هاشور ابرو در کرج

آکادمی تخصصی میکروپیگمنتیشن آناهید آموزش و خدمات میکروپیگمنتیشن ،هاشور ابرو ، رژلب ، خط چشم و ..... کرج تهران 09108809660


 اگر میخواهید  تو کارتون موفقیت کسب کنید 

موفقیت  = فقط کار خوب   

بهترین مرکز آموزش تاتو و هاشور ابرو در کرج


شعبه کرج
☎  026 34 48 24 90

  0910 880 96 60


آدرس : کرج - بلوار مطهری - روبروی اداره ارشاد - ساختمان تیراژه - ط 1 -  واحد 3


شعبه تهران

   0990 639 79 59


 آدرس :  زعفرانیه  - خیابان اعجازی - روبروی سوداچی - جنب بانک ملت پلاک 41
 

@nahid.nejabat


سرفصل آموزش آرایش دائم در کرج

میکرو بلید به سه روش نچرال، کلاسیک، لیفت و تیغ ماهی

اموزش تکنیک آمبره - سامبره و ترکیب

آموزش شیدینگ و ماژیکی

میکرو شیدینگ چشم، لب، ابرو

آموزش پوست شناسی

آنالیز رنگ - پیگمنت شناسی

رنگ شناسی و ترکیب رنگ

آشنایی با لوسیونهای مجازی و موارد پزشکی و بهداشتی با در نظر داشتن ایمنی در کار

ممنوعیت و محدودیت ها در ارایش دائم

دکاپاژ ابرو، چشم، لب، روشن کردن ابروهای تیره بدون استفاده از مواد شیمیایی

اصول قرنیه سازی با دیوایدر و طراحی اصولی - کار عملی ترکیب 

آموزش بن مژه، خط چشم

تکنیک بیلیدینگ فیبروز

آموزش کامل قرینه سازی

پیگمنتر و مدرس با مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای ، مدرک بین المللی QAL انگلستان ،  مدرک بین المللی phibrows .
مرکز آموزش آرایش دائم در کرج ارائه کننده آموزش خدمات میکرو به سه روش نچرال، کلاسیک، لیفت و تیغ ماهی- اموزش تکنیک آمبره - سامبره و ترکیب- شیدینگ و ماژیکی- میکرو شیدینگ چشم، لب، ابرو- پوست شناسی- آنالیز رنگ - پیگمنت شناسی- رنگ شناسی و ترکیب رنگ - ایمنی در کار- ممنوعیت و محدودیت ها در ارایش دائم - دکاپاژ ابرو، چشم، لب، روشن کردن ابروهای تیره بدون استفاده از مواد شیمیایی - اصول قرنیه سازی با دیوایدر و طراحی اصولی - کار عملی ترکیب - آموزش بن مژه، خط چشم - تکنیک بیلیدینگ فیبروز - آموزش کامل قرینه سازی

آموزش میگروپیگمنتیشن در کرج، آموزش میکروبلیدینگ
آموزش آرایش دائم در کرج


نحوه برگزاری دوره آموزش آرایش دائم در کرج

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های این دوره آموزش آرایش دائم در کرج در مرکز زیبایی آناهید به سه روش، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار خواهد شد. طبق قوانین اموزشی فنی حرفه ای تعداد نفرات برای کلاس های خصوصی از یک تا سه نفر، نیمه خصوصی از سه تا 5 نفر و گروهی بین 5 تا 15 نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از اینکه  به حد نصاب تعداد نفرات رسید با هماهنگی مربی هفته ای دو تا سه جلسه برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند یا شاغل هستند و یا افرادی که از شهرستان برای کلاس ثبت نام میکنند، امکان برگزاری کلاس های اموزشی فشرده در آخر هفته ها، روزهای تعطیل رسمی نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز برای هاشور ابرو در دوره های آموزش آرایش دائم در کرج

(میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ):

ابزار لازم جهت حضور در این دوره اموزشی:

• دستگاه میکروپیگمنتیشن (که ملاک انتخاب کردن این دستگاه، بالا بودن قدرت موتور و ارتعاش کم آن میباشد. هر چقدر میزان لرزش پایینتر و قدرت تزریق بالاتر باشد، میکروپیگمنتیشن بهتر و دفیق تر انجام خواهد شده و زیبایی هاشور ابرو، لب، چشم  بیشتر می شود).

• سوزن های استریل و یک بار مصرف

• رنگدانه


توانایی های کسب شده بعد از اتمام کلاس های آموزش آرایش دائم در کرج 

پس از گذراندن دوره های آموزش آرایش دائم کرج در مرکز زیبایی آناهید، شما نحوه استفاده از دستگاه را به طور کامل یاد گرفته و همچنین، حرکات درست دستان، شیوه ی اولیه ترسیم ابرو (یا لب و خط چشم و ...) و راه انتخاب رنگدانه درست را فرا میگیرید.
شما بلافاصله بعد از یادگیری نحوه میکروپیگمنتیشن می توانید کار حرفه ای خود را آغاز کنید. اما پیشنهاد آناهید به شما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نمایید.

بازار کار هاشور میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

میکروپیگمنتیشن به دلیل پایداری که در رنگ و پروسه بدون درد آن وجود دارد، روز به روز بسیار رایج تر گذشته می شود.
همچنین، به دلیل کاربردها زیادی که میکروپیگمنتیشن در قسمت های مختلفی از صورت بانوان دارد، بازار کار بسیار زیادی دارد.
میزان سقف درآمد میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در هر شهر متفاوت است. میکروپیگمنتیشن در میان آرایشگرها به عنوان شغل پردرآمد حساب می شود.
مرکز زیبایی آناهید امیدوار است که هنرجویان عزیز بعد از گذراندن این دوره از کلاس های اموزشی هاشور ابرو شروع به کسب درآمد کرده و کسب و کار خود را بهتر کنید.

 

اگر باهوش باشید و آینده نگر از تجربه دیگران نهایت استفاده را می برید 

شاید در وهله اول برای بسیاری از افراد علاقمند به رشته های آرایش و زیبایی، هزینه ها در اولویت قرار داشته باشد و این بزرگترین اشتباه است. شاید هر چیز گرانقیمتی با ارزش نباشد ولی قطعا بدانید هر چیز ارزانی بی ارزش است .هیچ انسان عاقلی الماس را به بهای ناچیز نمی دهد.
بیشتر هنرجویانی که وارد بازار آموزش آرایش دائم در کرج می شوند بعد از مدتی تلاش و کوشش از اینکار خسته شده و آن را ترک می کنند به علت اینکه آموزش های اصولی برای کسب مهارت را دریافت نکردند به همین دلیل نمیتوان در بازار رقابت این حرفه مشتریان زیادی جذب کنند

این سئوال، به خود افراد برمی گردد ،اما به نظر ما زمان ، بسیار گران بهاست و البته هزینه های گزافی را هم به دنبال داشته داشته باشد و حتی ممکن است باعث دلسرد شدن و در نهایت ترک کار شود و این همان چیزیست که باعث میشود از تعداد کسانی که وارد حرفه ی آموزش آرایش دائم در کرج می شوند تعداد معدودی ماندگار و موفق باشند.


اگر باهوش باشید و آینده نگر از تجربه دیگران نهایت استفاده را می برید 

آناهید به عنوان یکی از بهترین مراکز تخصصی آموزش آرایش دائم در کرج در نهایت صداقت این تجارب را در اختیار شما خواهد گذاشت.  

ما تا پایان با شما خواهیم بود.


$salons$

 

نظرات کاربران