جدیدترین مدل‌ های موی زنانه 2019

مدل موی زنانه 2019 سلام! مدل موهای قدیمی خداحافظ! هیچ راه بهتری برای خداحافظی با سال قبل، به جز کوتاه و رنگ کردن مو برای خانم‌ها وجود ندارد. حتی اگر شما کاملا با مدل موی فعلیتان خوشحال باشید، زمانی که مدل موی زنانه جدیدتان را امتحان کنید، خوشحال تر خواهید بود!


جدیدترین مدل‌ های موی زنانه 2019

 آیا شما مدل موی 2018 خود را هنوز هم دوست دارید؟ و یا دوست ندارید مو‌های خود را بیش از حد کوتاه کنید؟ نگران نباشید! در لیست مدل موی زنانه 2019 برای هر قد مو با هر جنس و رنگی، مدل‌های جذاب و هیجان انگیزی وجود دارد. پس بهتر است قبل از سر زدن به سالن‌های زیبایی، ابتدا با مدل مو‌های زنانه 2019 متناسب با فرم صورت خود آشنا شوید تا کمتر دچار سردرگمی شوید.


انواع مدل موی زنانه 2019 خرد شده

دنیای مد و زیبایی به طور مداوم در حال تغییر است. موارد معدودی ممکن است محبوبیت خود را برای بیش از چند ماه حفظ کنند. با این حال، مدل موی خرد شده یک استثنا قابل توجه است. چرا که به راحتی می‌توان آن را با مدل موی زنانه جدید به روز کرد. خانم‌ها اغلب این مدل مو را به دلیل شانه آسان و حرکت زیبای آن هنگام چرخش سر خود انتخاب می‌کنند. این مدل مو برای استفاده روزانه ایده آل است.
 

مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه برش A یا زاویه دار

اصطلاح "برش A" به محیط پیرامون مو اشاره دارد. این بدان معنی است که مو در پشت سر کوتاهتر و در قسمت جلو، دارای دسته‌های بلندتر است. این مدل مو چهره را شکل می‌دهد و به آرامی تا زیر چانه ادامه پیدا می‌کند.
 

مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه معکوس شده

مدل موی زنانه معکوس شده، بسیار مشابه برش A  است، با این تفاوت که در قسمت پشت سر مو‌ها کاملا خرد شده و به صورت لایه‌ای و با انحنای بیشتری مانند نعل اسب بر روی هم قرار می‌گیرند. تعداد لایه‌ها و طول آن‌ها ممکن است متفاوت باشد. لایه‌ها ممکن است بسیار کوتاه یا کم باشند، و گردن شما کاملا مشخص شود. در این مدل همچنین، دسته‌های موی جلوی سر کمی کوتاه‌تر از برش A خواهد بود.
 

مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه خرد شده نامتقارن

مدل موی زنانه خرد شده نامتقارن می‌تواند یک برش A یا معکوس باشد، با این تفاوت که یک دسته از مو‌های جلو سر بلندتر از دیگری است. این مدل موی خرد، تنها زمانی به چشم می‌آید که جنس موی شما ضخیم باشد. در غیر این صورت، نه تنها به چشم نمی‌آید بلکه آشفته نیز به نظر خواهد رسید.
 

مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه خرد کلاسیک یا صاف

یک مدل موی زنانه خرد معمولی و کلاسیک، معمولا تا زیر چانه به طور یکنواخت در اطراف سر خرد می‌شود و طول یکسانی دارد. بخش‌های پایین‌تر ممکن است کمی کوتاه‌تر از قسمت‌های بالای آن باشد، که باعث می‌شود مو به صورت خودکار حالت گرد پیدا کند. البته، این گردی مطبوع زمانی که لبه‌های پایینی مو را اتو بکشید، خیلی بهتر و زیباتر به نظر خواهد رسید.
 
مدل موی زنانه 2019

 
مدل موی زنانه 2019

 
مدل موی زنانه 2019

 


مدل موی زنانه خرد لایه‌ای

این مدل مو اساسا همان مدل خرد کلاسیک است، اما دارای لایه‌ها و بافت بیشتر. در این سبک می‌توان برش‌ها و زوایای مختلف را استفاده کرد. همچنین، شما می‌توانید با هر قد مویی این مدل را امتحان کنید. اما، اگر قد مو تا زیر چانه باشد، زیبایی این مدل موی زنانه دو چندان خواهد بود.
 

مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه خرد بلند یا لوب

این مدل مو می‌تواند هر یک از موارد ذکر شده در بالا باشد، با این تفاوت که می‌تواند تا زیر چانه، شانه و یا زیر آن برسد. این یک مدل ظریف و بسیار همه کاره است.
 

مدل موی زنانه 2019
 

مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه تراشیده شده

این یک تفسیر نسبتا جدید از خرد کردن مو است. شما می‌توانید سبکی را که دوست دارید در لیست بالا انتخاب کنید، سپس بخشی از آن را بسته به سلیقه و تمایل خود بتراشید و حالتی منحصر به فرد به مدل موی زنانه خود بدهید.
 
مدل موی زنانه 2019

 
مدل موی زنانه 2019

 

مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه بلند صاف و مواج

از مو‌های خرد شده و کوتاه که بگذریم، مو‌های بلند صاف و یا مواج نیز با تاکید بر رنگ مو از ترند‌های پاییز و زمستان 2019 به شمار می‌روند.
 
مدل موی زنانه 2019

 

مدل موی زنانه 2019


انواع مدل موی زنانه 2019 برای هر فرم صورت

به عنوان یک پیشنهاد، بهتر است قبل از هماهنگ کردن وقت با سالن زیبایی، ابتدا بهترین مدل موی زنانه 2019 که مطابق با فرم صورت و سلیقه خود است را پیدا کنید و عکس‌هایی از آن مدل همراه خود داشته باشید. این مرحله مهم است، زیرا به آرایشگر کمک می‌کند تا بهتر متوجه شود که شما چه مدل مویی را مد نظر دارید، و فرصتی برای ارائه پیشنهادات به شما می‌دهد.


مدل موی زنانه 2019 برای فرم صورت قلب

موی خرد بلند کلاسیک یکی از بهترین مدل مو‌های زنانه برای چهره قلب شکل است. سلبریتی‌هایی مانند ریس ویترسپون، جنیفر آنیستون و سوپرمدل جوردان دان نمونه‌های مختلف این مدل موی زنانه را امتحان کرده اند. موی خرد بلند کلاسیک معمولا تا چانه یا درست در زیر چانه کوتاه می‌شود. این ایده آل است، زیرا محدوده خط فک را نرم و شانه‌ها را تشدید می‌کند. همچنین، می‌توانند با استفاده از دسته‌های موی جلوی سر، تعادل را در قسمت پیشانی پهن خود برقرار کنند.
 
مدل موی زنانه 2019

 
مدل موی زنانه 2019
 
خانم‌هایی که فرم صورت قلب دارند باید از انتخاب مدل مو‌های خیلی کوتاه خودداری کنند، زیرا باعث خواهد شد چانه این افراد بیش از حد به چشم آید.
 
مدل موی زنانه 2019

مدل موی زنانه 2019 برای فرم صورت گلابی

اگر فرم صورت شما به شکل گلابی تعریف شود، این بدان معنی است که خط فک شما نسبت به پیشانی، پهن‌تر است. در نتیجه، مدل موی خرد بلند کلاسیک برای کاهش پهنای فک و ایجاد تعادل در فرم صورت شما بسیار کارآمد خواهد بود.
 
مدل موی زنانه 2019
 

به طور کلی مدل مو‌های با حجم بالا توصیه می‌شود. این حجم را می‌توان با خرد کردن لایه‌ای مو به دست آورد. شما همچنین ممکن است بخواهید چتری‌های خود را در پیشانی بریزید، چون با این کار پیشانی وسیع‌تر به نظر می‌رسد و تعادل بیشتری در فرم صورت شما ایجاد خواهد کرد؛ و در آخر، فر کردن مو هم یک روش عالی برای پنهان کردن گستردگی فک‌ها برای شما به شمار می‌آید.

 
مدل موی زنانه 2019

مدل موی زنانه 2019 برای فرم صورت کشیده و بلند

ارتفاع فرم صورت کشیده، بلند‌تر از عرض صورت و نیمه پایینی برجسته‌تر است. سلبریتی‌هایی مانند سارا جسیکا پارکر و لیو تایلر دارای صورت‌های کشیده و بلند هستند. موی کوتاه تا زیر چانه برای افراد با فرم صورت کشیده ایده آل است، زیرا این توهم را ایجاد می‌کند که صورت شما پر‌تر است. از انتخاب مدل موی‌های خیلی کوتاه یا خیلی بلند اجتناب کنید، زیرا می‌تواند کشیدگی صورت شما را تشدید کند.
 
مدل موی زنانه 2019
 
اگر پیشانی شما بلند است، یک مدل چتری دار انتخاب کنید. بدین ترتیب، با ایجاد توهم می‌توانید کشیدگی چهره خود را کوتاهتر از آن چیزی که هست نشان دهید.
 
مدل موی زنانه 2019
 
مدل مو‌های فر و موج دار هم به شما توصیه می‌شوند. مو‌های مواج عرض مورد نیاز را برای ایجاد تعادل به چهره شما اضافه خواهند کرد.
 

مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه 2019 برای فرم صورت مربعی

اگر فرم صورت مربعی شکل دارید، مهمترین چیز این است که به کمک مدل موی خود نرمی را به چهره تان اضافه کنید. یک مدل موی کوتاه خرد شده با تیغ به همراه فرق کج، مناسب‌ترین مدل برای کم کردن جدیت ظاهری شماست. از بازیگرانی که با این فرم صورت و مدل مو شناخته می‌شوند، می‌توان از دمی لواتو و اولیویا وایلد نام برد.
 
مدل موی زنانه 2019
 
اطمینان حاصل کنید که مدل مویی که انتخاب می‌کنید نهایتا تا زیر خط چانه باشد، مانند مدل معکوس که در بالا به آن اشاره شد. گردی مو‌های کوتاه پشت سر شما در این مدل، نرمی و لطافت بیشتری را به فرم مربعی شکل صورت شما می‌بخشد.
 

مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه 2019 برای فرم صورت مستطیلی

بسیاری از افراد چهره‌های مربع و مستطیلی شکل را اشتباه می‌گیرند، اما تفاوت‌های قابل توجهی بین این دو فرم صورت وجود دارد. اگرچه هر دو با فک زاویه دار و خط رویش مو مشخص می‌شوند، اما چهره‌های مستطیل شکل، کشیده‌تر است. برای درک بهتر این موضوع، به صورت افراد مشهور مانند ساندرا بولاک، کریستین ویج و گینت پالترو نگاه کنید. بهترین مدل موی زنانه برای انطباق با این فرم صورت، مدل موی خرد شده متوسط با لایه‌ها و امواج است.
 
مدل موی زنانه 2019

 
مدل موی زنانه 2019
 
در صورت امکان از مدل موی بسیار کوتاه یا زاویه دار اجتناب کنید، زیرا زاویه دار بودن چهره شما را تشدید می‌کنند. ترجیحا یک مدل موی متوسط با فرق کج را انتخاب کنید. فرق کج به آرامی در هر دو طرف صورت تقسیم می‌شوند و انتخابی ایده آل برای چهره‌های مستطیلی هستند، زیرا نرمی و گردی بیشتری را به چهره شما اضافه می‌کنند.
 

مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه 2019 برای فرم صورت مثلثی

شما می‌توانید یک چهره مثلثی را در ستاره‌هایی مانند کریستینا ریچی و جولیانا رانچی ببینید. این فرم صورت دارای یک پیشانی پهن و فک بسیار باریک است. مدل موی ایده آل برای این افراد مدلی است که تا سر شانه امتداد داشته باشد. این مدل با کشیدن توجه به سمت موها، توجه را از فک باریک شما دور خواهد کرد.

این مدل موی زنانه نه تنها زیبا، بلکه بسیار متنوع است. می‌توان آن را صاف یا موج دار استفاده کرد. علاوه بر این، اضافه کردن یک چتری کج، یک گزینه زیبا برای افرادی است که پیشانی پهن دارند.
 

مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه 2019 برای فرم صورت بیضی شکل

نکته هیجان انگیزی که در مورد فرم صورت بیضی شکل وجود دارد، این است که می‌تواند با مدل مو‌های بی شماری سازگار شود. از آنجایی که فرم صورت شما کامل است، لازم نیست که تعادل ایجاد کنید، اما باید همه چیز را متعادل نگه دارید. ستاره‌هایی مانند، اما واتسون، جسیکا آلبا و مگان فاکس این فرم صورت را دارند و در سال‌های اخیر با انواع مدل موی کوتاه و بلند بازی کرده اند.
 
مدل موی زنانه 2019

زمانی که بحث از مدل موی مناسب برای فرم صورت بیضی شکل به میان می‌آید، گزینه‌های متعددی برای انتخاب وجود دارد. به عنوان مثال، یک مدل موی برش A چند لایه بالای شانه، اما زیر خط فک. یکی دیگر از مدل‌های مناسب این فرم صورت، مدل پیکسی است. این مدل به طور قابل توجهی کوتاه‌تر از برش A است، و مو‌های بیشتری در قسمت فوقانی نسبت به پایین دارد.
 

مدل موی زنانه 2019


مدل موی زنانه 2019 برای فرم صورت گرد

یک مدل موی زنانه بلند گزینه مناسبی برای چهره‌های گرد است. این کمک می‌کند تا عرض صورت به حداقل برسد و توهم کشیدگی بیشتری را ایجاد کنید. چتری کامل و مرکزی به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود، چرا که باعث پهن‌تر نشان داده شدن صورت شما خواهد شد.
 
مدل موی زنانه 2019
 
یکی از بهترین مدل مو‌هایی که برای فرم صورت گرد مناسب است، مدل موی کوتاه و یا برش A است که در آن مو‌های جلو از پشت بلند‌تر است. شما می‌توانید از چتری‌ها با فرق کج نیز، بهره ببرید. از انتخاب مدل‌هایی که در اطراف صورت شما گرد یا فر می‌شوند و توهم حجم بیشتر و پهن تری می‌دهند، اجتناب کنید. کیرستن دونست و کلی کلارکسون نمونه‌های بارز از این فرم صورت هستند.
 
مدل موی زنانه 2019
 
مدل موی مورد علاقه شما کدامست؟ نظرات خود را در انتهای این صفحه در قسمت "ارسال نظر" با ما و سایر مخاطبان  ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید