جدید‌ترین مدل‌های مش موی مشکی، پرطرفدارترین‌های 2019!

جدید‌ترین مدل‌های مش موی مشکی، پرطرفدارترین‌های 2019!

مدل مش موی مشکی همواره از پرطرفدارترین مدل‌های تغییر ظاهری افراد است. امروزه خانم‌ها برای تغییر رنگ موی خود از روش‌هایی نظیر هایلایت، مش و یا روش‌های دیگر استفاده می‌کنند که علاوه بر جذابیت، تنوع زیادی نیز به همراه دارد.


 

جدید‌ترین مدل‌های مش موی مشکی، پرطرفدارترین‌های 2019!

 مش موی مشکی

ستاره | سرویس آرایش و زیبایی - خانم‌هایی با رنگ موی مشکی معمولا تمایلی به تغییر رنگ موی خود به یک باره ندارند و به سراغ روش‌هایی مانند مش مو می‌روند. مش‌ها انواع مختلفی دارند و زیبایی چهره شما و موهایتان را چندین برابر خواهند کرد. اگر شما هم دارای موی مشکی هستید با توجه به نوع رنگ پوست، نوع فرم چهره و گردن و همچنین سلیقه خود می‌توانید به سراغ انتخاب مدل‌های مش موی مشکی بروید.


انواع مش موی مشکی

مش به دو دسته سوزنی و تکه‌ای تقسیم می‌شود که به سلیقه شما، حجم مو و جنس آن بستگی دارد. مش سوزنی پر طرفدار‌تر از مش تکه‌ای است. مش بر روی موی مشکی یکی از بهترین ترفند‌هایی است که علاوه بر در امان ماندن مو‌های مشکی از آسیب، جذابیت بیش از پیش را مهمان مو‌های مشکی شما می‌کند. فقط کافیست دکلره و رنگ را مهمان قسمت‌هایی از مو‌های خود کنید و مابقی مو‌ها خود را سالم طبیعی حفظ کنید.


1. مش سفید (یخی)
 

مش سفید یخی

اگر پوست شما سفید است این انتخاب بهترین انتخاب شما خواهد بود. مش سوزنی یخی با ترکیب رنگ در کنار رنگ مشکی تلفیق جذابی را به همراه دارد. این ترکیب چهره شما را جوان و جذاب نمایش خواهد داد.

مرکز کراتینه مو در کرج | مرکز تخصصی کراتینه مو در کرج
2. مش عسلی

مش عسلی
کافیست پایین موهای خود را با کمک روش دکلره کردن مو روشن کنید و با رنگی با تناژ عسلی، رنگساژ را انجام دهید. ترکیب بی نظیر عسلی و مشکی را هیچ فردی نمی‌تواند انکار کند. طیف رنگی این نوع مش گرم است و مناسب رنگ پوست‌های مختلف روشن، سبزه و گندمی است.


3. مش خاکستری (دودی)
 

خاکستری دودی
یکی از بی نظیر‌ترین مش‌های موی مشکی، کمک گرفتن از رنگ خاکستری (طوسی) است. با هر دو تکنیک مش، چه به روش سوزنی و چه به روش تکه‌ای این رنگ زیبا را مهمان مو‌های مشکی خود کنید. پیشنهاد ما این است که رنگ دودی را به طور کامل روی مو‌ها استفاده نکنید با برای افزایش زیبایی با رنگ‌های دیگر ترکیب کنید.


4. مش بلوند پلاتینه
 

مش بلوند پلاتینه
تلفیق رنگ بلوند پلاتینه با مشکی یکی از زیباترین‌هاست که علاوه بر تضاد باعث جلوه بیشتر مش مو‌های شما می‌شود. این مش بهتر است پر و متراکم باشد و بر روی مو‌های کوتاه بهتر نتیجه خواهد داد و بیشتر مناسب فصل تابستان است.


5. مش آبی یا بنفش
 

مش آبی

مش بنفش


این مش جزو یکی از فانتزی‌ترین مش‌های رنگ موی مشکی است. ایده مناسب برای خانم‌هایی که به دنیال مد روز هستند که به رنگ سال 2019 بسیار نزدیک است.


6. مش آبی یخی
 

مش آبی یخی
رنگی خاص و جذاب را پیش رو دارید و بسیار همخوانی خوبی با رنگ موی مشکی شما دارد. این رنگ ما بین آبی و طوسی خواهد بود و به نوعی جذابیت هر دو رنگ را با خود به همراه دارد. از این ترکیب رنگی حتما استفاده کنید و بی نهایت جذاب‌تر شوید.


7. مش قهوه‌ای
 

مش قهوه ای
برای انتخاب این رنگ به عنوان مش بر روی موی مشکی خود می‌توانید طیف‌های مختلف را انتخاب کنید و یا تنها به یک رنگ قهوه‌ای بسنده کنید. ترکیب رنگی قهوه‌ای و مشکی فوق العاده طبیعی به نظر می‌رسد. مش قهوه‌ای بر روی موی مشکی مناسب پوست سبزه و سفید است و به افرادی با پوست گندم گون یا زرد پیشنهاد نمی‌شود. زیرا ترکیب این رنگ با چهره آن‌ها کمی چهره را تیره‌تر می‌کند و به سمت زردی بیشتر گرایش پیدا خواهد کرد.


8. مش قرمز

مش قرمز
تضاد و زیبایی رنگ قرمز و مشکی قابل وصف نیست و بر هیچ کس این موضوع پوشیده نیست. این ترکیب رنگی هیچ وقت از مد نمی‌افتد و می‌تواند مناسب تمام رنگ پوست‌ها باشد. این رنگ صورت شما را از بی رنگ و روحی در می‌آورد و جان دوباره می‌بخشد.


9. مش شرابی (ماهگونی)
 

مش شرابی (ماهگونی)
ایده‌ای آیده آل و مناسب برای انواع نوع مو است. اما جذابیت مو‌های کوتاه در این مدل مش و ترکیب آن بهتر خود را به نمایش می‌گذارد.

مش‌های مورد 8 و 9 از رنگ‌هایی هستند که بهتر است به صورت هایلایت کم تراکم روی مو‌ها اجرا شوند.


برای انجام مش موی مشکی خود اگر دارای زمان و موقعیت مناسب هستید و به دنبال راه کار برای انجام این کار در منزل هستید حتماً به مطلب " آموزش مش با فویل در منزل " مراجعه کنید. در این مطلب به طور کامل مراحل انجام مش تکه‌ای را فرا می‌گیرد.

در انتها چند مدل مش موی مشکی را با شما به اشتراک می‌گذاریم تا بتوانید انتخابی متناسب‌تر با ظاهر خود داشته باشید.اگر شما هم ایده و نظری درباره مش موی مشکی دارید که باعث می‌شود اطلاعات ما در این زمینه تکمیل شود، می‌توانید از طریق بخش "ارسال نظر" پایین همین مطلب آن را با ما و سایر مخاطبان در میان بگذارید.

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید