رنگ و مش 2019؛ برترین ترند‌های امسال کدامند؟

مدل رنگ و مش 2019 را باید در میان مدل‌هایی به رنگ مرجانی جستجو کرد. این هایلایت‌ها قطعا نباید به رنگ مرجانی جیغ دربیایند و می‌توانند سایر طیف‌های رنگی مرتبط را پوشش دهند.


 
رنگ و مش 2019، برترین ترند‌های امسال کدامند؟ 
هنگام انتخاب رنگ مو حتما رنگ پوست خود را در نظر بگیرید. رنگ انتخابی شما باید با رنگ پوست شما همخوانی داشته باشد تا بتواند باعث افزایش زیبایی چهره شما شود. مدل‌های رنگ و مش‌ 2019 بسیار جدید هستند و بسیاری از بانوان به استفاده از آن‌ها وسوسه می‌شوند.


رنگ سال 2019

مؤسسه پانتون رنگ امسال را رنگ مرجان‌های دریایی که معادل انگلیسی آن  living coral است را به عنوان رنگ جدید سال 2019 معرفی کرده است. رنگ مرجانی زنده، یکی از طیف‌های رنگ نارنجی است که ته رنگ طلایی نیز در خود دارد.

رنگ سال 2019
رنگ و مش 2019

رنگ و مش 2019
 
رنگ مو‌های پاستیلی از جمله رنگ‌های جدید امسال است که طرفداران زیادی خواهد داشت. رنگ و مش 2019 طیف‌های مختلفی را شامل می‌شود که بتواند طیف‌های گسترده خانم‌ها را راضی از رنگ موی خود کند.
 
در ادامه با سایر ترند‌های رنگ و مش مو در سال 2019 آشنا می‌‌شوید:


1. رنگ آمبره طلایی (رنگ طلایی در انتهای مو)
 

رنگ آمبره طلایی (رنگ طلایی در انتهای مو)


یکی از بهترین مدل‌های هایلایت روی موی مشکی، آمبره طلایی است. این رنگ مناسب بیشتر سلیقه‌هاست و مناسب مو‌های تیره مخصوصا مشکی است. مو‌ها را تیره رنگ و انتهای ساقه مو‌ها را طلایی رنگ کنید.


2. رنگ مو نقره‌ای دودی
 

 رنگ مو نقره‌ای دودی


رنگی متفاوت و مناسب سلیقه‌های خاص است. این رنگ مناسب خانم‌هایی است که تار‌های سفید را بین مو‌های خود دارند. با این روش مو‌های سفید و خاکستری خود را زیبا‌تر از قبل ببینید.


3. رنگ مو کرم هلویی 
 

رنگ مو کرم هلویی 


این رنگ مو ترکیبی از چند رنگ مو است. ریشه مو‌ها تیره، میان ساقه مو به رنگ هلویی و انتهای مو کرم رنگ باید باشد. این رنگ‌ها و ترکیب بی نظیر آن را کمتر در بین بانوان دیگر خواهید دید.


4. رنگ مو کاراملی
 

رنگ مو کاراملی


رنگ مویی خوشمزه و خوش رنگ که از کاراملی معمولی روشن‌تر است. این رنگ را می‌توانید به غیر از رنگ کامل به عنوان هایلایت بین مو‌های خود استفاده کنید و از زیبایی مو‌های خود لذت ببرید.


5. رنگ آمبره‌ قهوه‌ای - صورتی
 

رنگ آمبره‌ قهوه‌ای _ صورتی


یکی دیگر از مدل‌های رنگ و مش 2019 رنگ آمبره قهوه‌ای-صورتی است. این رنگ مو جزو رنگ‌های پاستیلی محسوب می‌شود و فوق العاده شیک است. برای داشتن این رنگ مو باید بیشتر از رنگ‌های دیگر روی موی خود صبور باشید. این رنگ را  می‌توان به عنوان هایلات نیز استفاده کرد. این رنگ را روی موی مشکی یکدست خود را نیز می‌توانید امتحان کنید. به جای استفاده از رنگ صورتی می‌توانید ار رنگ زنده مرجانی استفاده کنید.


6. رنگ آمبره صورتی (رنگ صورتی در انتهای مو)
 

رنگ آمبره صورتی (رنگ صورتی در انتهای مو)


رنگ صورتی را در انتهای مو‌های خود فراموش نکنید. مو‌های تیره برای این مدل رنگ مو بهترین پاسخ را می‌دهد.  


7. آمبره روشن
 

آمبره روشن


این رنگ مو را دو بخش رنگ تشکیل می‌دهد. از ریشه تا نیمه ساقه مو تیره رنگ و مابقی تا انتها مو رنگ روشن دارد. باید آرایشگر فوق العاده ماهر باشد تا خطی بین دو رنگ ایجاد نشود.


8. رنگ موی بنفش و سفید
 

رنگ موی بنفش و سفید


این رنگ نیز جزو رنگ‌های پاستیلی محبوب است. طیف رنگی برای این رنگ مو را می‌‌توان از بنفش تا آبی یا حتی سبز در نظر گرفت. رنگ‌های یاد شده را با کمی سفید ترکیب کنید و از رنگ موی خود لذت ببرید.


9. رنگ موی قرمز آتشی
 

رنگ موی قرمز آتشی


برای رسیدن به این رنگ قرمز رنگی بین قهوه‌ای روشن و رنگی مسی را باید انتخاب و ترکیب کنید. این رنگ بسیار خاص است و مناسب تمام خانم‌ها نیست.


10. رنگ مو آبی لاجوردی
 

رنگ مو آبی لاجوردی


یکی از جذاب‌ترین مدل‌های رنگ و مش 2019 رنگ آبی لاجوردی است. رنگی ترکیبی و فانتزی که بسیار طرف دار دارد. می‌توان از رنگ‌های طیف قهوه‌ای برای هم خوانی کنار این رنگ مو بهره گرفت.    


11. رنگ مو مرجانی
 

رنگ مو مرجانی


رنگ موی جدید و خاص که با رنگ 2019 همخوانی کامل دارد. با استفاده از این رنگ جذاب رگه‌هایی را در موی خود ایجاد کند (مش). پیشنهاد این رنگ به عنوان رنگ مو کامل نیز میتواند کمی وسوسه انگیز باشد. اما از آنجایی که رنگ مو مرجانی یک رنگ موی فانتزی است به همین دلیل شاید رنگ مو یک دست مرجانی برای بانوان تمام سنین و با تمام موقعیت‌های اجتماعی مناسب نباشد. به همین دلیل آرایشگران معمولاً پیشنهاد می‌کنند که از رنگ مو مرجانی در تکنیک‌هایی مثل رنگ مو آمبره یا لایت‌ها استفاده کنید.


12. رنگ مو آمبره نقره‌ای و مرجانی
 

رنگ مو آمبره نقره‌ای و مرجانی


رنگ مویی مناسب افرادی که دوست دارند از رنگ‌های فانتزی بهره بگیرند. در این مدل رنگ مو ریشه مو‌ها را تا اواسط ساقه مو به رنگ نقره‌ای بیارایید و انتهای ساقه را رنگ مرجانی کنید. در این مدل مو فقط احتیاج به دکلره کردن مو در قسمت ساقه مو است.


13. رنگ موی ارغوانی و قهوه‌ای روشن
 

رنگ موی ارغوانی و قهوه‌ای روشن


اگر به دنبال خاص‌ترین رنگ سال می‌گردید ترکیب رنگ قهوه‌ای روشن با سایه‌هایی از رنگ ارغوانی مایل به بنفش را فراموش نکنید. همیشه برای داشتن بهترین و زیباترین رنگ مو و مش به این نکته توجه کنید که رنگ انتخابی برای مو هایتان با سن و سال، موقعیت اجتماعی، رنگ پوست شما همخوانی لازم و کافی داشته باشد. از رنگ آمیزی زود به زود موهایتان پرهیز کنید، زیرا این کار باعث آسیب جدی به موهایتان می‌شود.

اگر شما هم ایده و نظری درباره مدل‌های مختلف رنگ و مش 2019 دارید، از طریق بخش "ارسال نظر" پایین همین مطلب، می‌توانید آن را با ما و سایر مخاطبان در میان بگذارید.

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید