جذاب‌ ترین مدل‌ های هایلایت نسکافه ای

هایلایت نسکافه‌ ای یکی از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین مدل‌های هایلایت مو است که از آن می‌توان بر روی انواع رنگ مو مانند بلوند، شکلاتی، مشکی و روشن استفاده کرد.


 
 
 

جذاب‌ ترین مدل‌ های هایلایت نسکافه ای


 اگر مایل هستید موهایتان را کمی روشن‌تر از قبل کنید و تنوع چشم گیری را در مو‌های خود ایجاد کنید هایلایت به رنگ نسکافه‌ای پیشنهاد مناسبی است. هایلایت مو‌های شما را زیباتر می‌کند و باعث می‌شود که موهایتان زیر نور خورشید بدرخشد. در این مقاله به معرفی هایلایت نسکافه‌ای برای انواع مختلف رنگ مو خواهیم پرداخت. 

امروزه رنگ مو و هایلایت‌هایی با رنگ‌های و تن‌های روشن در میان بانوان محبوبیت بالایی پیدا کرده است. در بین هایلایت‌های روشن می‌توان به رنگ‌هایی مانند قهوه‌ای روشن، بلوند، نسکافه ای، کاراملی، شکلاتی و ... اشاره کرد. تمامی این رنگ‌ها بسته به سلیقه افراد طرفداران بسیاری در میان دختران و زنان دارند و هایلایت نسکافه‌ای نیز یکی از محبوب‌ترین و جذاب ترین، مدل‌های هایلایت است که بر روی انواع رنگ‌های طبیعی پوست قابل استفاده است.
 

هایلایت چیست؟

هایلایت به معنای ایجاد کردن دسته‌های از موی روشن در میان مو‌های تیر است. از آنجایی که هایلایت کردن مو برخلاف رنگ کردن نیازی به دکلره ندارند، تنها با استفاده از رنگ مو و اکسیدان می‌توان مو‌های زیبا با رنگ دلخواه را داشت. این کار با استفاده از کلاه‌های مخصوص یا فویل در آرایشگاه و یا توسط خود فرد در خانه‌ها انجام می‌شود.

انواع مدل‌های هایلایت نسکافه‌ ای

انتخاب یک رنگ مو یا هایلایت متناسب با رنگ پوست همیشه یکی از دغدغه‌های اکثر خانم‌های ایرانیست. دقت در انتخاب این مسئله می‌تواند باعث جذابیت در چهره شود. رنگ‌هایی مانند نسکافه‌ای و شکلاتی از جمله رنگ‌هایی است که به اکثر رنگ پوست بانوان ایرانی همخوانی دارد. هایلایت در طرح و رنگ نسکافه‌ ای را برای انواع مدل رنگ مو می‌توان استفاده کرد. تعدادی از مدل‌های جدید این رنگ برای هایلایت مو را در ادامه مشاهده کنید:

هایلایت نسکافه‌ ای روی موی روشن
 


این مدل هایلایت روشن برای کسانی که تمایلی به رنگ‌های تیره ندارند و یا تن‌های تیره با رنگ پوست آن‌ها همخوانی ندارد مناسب است.
 

هایلایت نسکافه‌ای روی موی تیره
 


در این مدل از رنگ مو، رنگ دسته‌های مو که هایلایت شده اند در میان دیگر مو‌ها بسیار بیشتر خودنمایی می‌کند و همین هم باعث زیبایی و خاص بودن این مدل هایلایت شده است.
 

هایلایت نسکافه‌ای و رنگ موی دودی
 


این تناژ گرم برای رنگ پوست‌های سبزه و گرم بیشتر مناسب است، اما این مدل از هایلایت افرادی که از پوست سفید نیز برخوردار هستند بسته به سلیقه آن‌ها مدل می‌تواند مناسبی باشد و کافی است که این افراد برای خودشان یکبار امتحان کنند.
 

هایلایت نسکافه‌ای بر روی رنگ موی شکلاتی یا کاراملی
 


هایلایت نسکافه‌ ای بر روی رنگ موی کاراملی و شکلاتی از تناژ‌های مختلف رنگ قهوه‌ای هستند که البته در به دلیل نزدیک بودن این رنگ‌ها به یکدیگر ممکن است نوع رنگ‌های کاراملی و یا شکلاتی با رنگ نسکافه‌ای آمیخته شود. اما وجود رگه‌های روشن هایلات باعث درخشان شدن و روشن شدن مو‌ها می‌گردد. حالتی جذاب در مو به وجود می‌آید.
 

هایلایت نسکافه و رنگ موی بلوند
 


هایلایت نسکافه‌ ای روی موی بلوند یک رنگ موی جذاب دیگر است که از قدیم بین خانم‌ها پرطرفدار بوده است و در حال حاضر نیز این رنگ‌ها به یکی از متفاوت‌ترین و شیک‌ترین مدل‌های هایلایت مو تبدیل شده است.

سخن آخر

رنگ مو و هایلایت امروزه بین خانم‌ها بیشتر از قبل طرفدار پیدا کرده به نحوی که خانم‌ها همیشه به دنبال جدیدترین مدل‌های مو هستند تا ظاهری جدید و زیبا به خود ببخشند. در این میان انواع مختلف هایلایت مو، رنگ و مش، همیشه جذابیت خاصی برای همه خانم‌ها دارد. برخی از رنگ‌های گرم برای مو مانند هایلایت نسکافه‌ای در حال حاضر رواج بیشتری دارد. به خصوص با شروع فصل زمستان که خیلی از خانم‌ها تمایل دارند در استایلشان تغییراتی ایجاد کنند، این رنگ گزینه‌ای مناسب است.
 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید