فیبروز ابرو چیست؟ بررسی مزایا و معایب فیبروز ابرو

فیبروز ابرو چیست؟ صفر تا صد مزایا و معایب فیبروز ابرو

فیبروز ابرو چیست ؟این سوالیه که خیلی ها میپرسن و دوست دارن مزایا و معایب فیبروز ابرو رو بدونن ، فیبروز، روش و متدی جدید برای میکروبلیدینگ ابرو برای ایجاد خطوط هاشور می باشد که با استفاده از دستگاه ویژه دستی صورت می پذیرد. از جمله زیر مجموعه ای این روش میتوان به بولدبروز ، فشن بروز ، برزیلی ، چاینیز ، لیفت  ، هایپر ، هالیوودی اشاره نمود.به شما پیشنهاد میکنم این مطلب را تا  انتها مطالعه کنید تا با هر آنچه که در مورد فیبروز باید بدانید آشنا شوید.


مطالبی که در این مقاله پیرامون فیبروز ابرو، مزایا و معایب آن خواهید خواند.


شاید سوال بسیاری این باشد که اصلا فیبروز ابرو چیست و چه فرقی با میکروبلیدینگ دارد.

فیبروز ابرو چیست؟

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو ( eyebrow phibrows ) یک روش نیمه دائمی تاتو، جهت ایجاد خطوط هاشور، برای زیبایی ابرو و رفع نواقص احتمالی آن است. متد فیبروز براساس اصول اجرای روش میکروبلیدینگ صورت می پذیرد. نام متد فیبروز برگرفته از آکادمی فی(phi) در صربستان بوده که  توسط برانکو بابیک این روش زیبایی را بنیان گذاری کرده است.

فیبروز(میکروبلیدینگ) یک مهارت دستی از کشیدن نیمه دائمی ابروهاست. شکل کامل و عالی ابروها با توجه به نسبت طلایی (phi)(حرف یونانی فی) محاسبه میشود است و نسبت طلایی فی  1/618 است.در متد فیبروز طراحی ابرو  بر مبنای نسبت طلایی و مورفولوژی صورت محاسبه میشود

نسبت طلایی

 فیبروز زیرمجموعه های متنوعی دارد که هر روزه توسط اساتید این روش گسترش می یابد از جمله بولدبروز (boldbrows) ، فشن بروز ، برزیلی ، چاینیز ، لیفت  ، هایپر ، هالیوودی 

بولد بروز

فیبروز با یک قلم دستی و با استفاده از سوزن های یکبار مصرف و رنگ های اورگانیک مخصوص فیبروز انجام میشود. پس از اتمام این روش شاهد زیبایی ابروهای خود با فرم بسیار طبیعی و عالی خواهید بود.امروزه اغلب افراد با این روش زیبایی و آرایش ابرو آشنا هستند و در تمامی جوامع غربی و شرقی از این روش استفاده می کنند.

در حال حاضر افراد بسیاری از کشور ما ، متد فیبروز  ابرو را مورد استفاده قرار داده اند.


بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در کرج

هدف از انجام فیبروز

هدف از انجام فیبروز

هدف از این متد برطرف کردن و ارائه راه حلی برای پوشاندن نواقص ابرو می باشد که با پر کردن مناطق خالی، فرم دهی به ابرو و قرینه سازی ابرو انجام میگیرید.

با فیبروز ابرو شما می توانید صاحب ابرو هایی با طرح خاص و با رنگ مختص باشید.

در نظر داشته باشید که این روش آرایش ابرو دائمی نمیباشد و پس از گذشت مدتی معین از بین می رود برای همین برای داشتن ابروهایی طبیعی با زیبایی خاص می توانید به صورت دائم از این متد استفاده نمایید.

ما در خواندن حالات چهره آدم ها خوب هستیم احساسات، شخصیت، و همچنین نیات یک فرد از طریق حرکات و حالات صورت به خوبی آشکار می شود ‏ابروهایی که تحت فرمان این ماهیچه ها هستند، اتفاقاتی که برایشان می افتد را آشکار می کنند و ‏سیگنال هایی برای ما ارسال می کنند که به شکل جهانی توسط همه ی مردم این سیاره قابل درک هستند

فیبروز ابرو

حتی اگر ابروها را حرکت ندهیم، شکل، رنگ و تراکم ابروها همچنان داستانی را بیان می کنند و همه چیز را در مورد ما آشکار می کنند؛ در بیشتر موارد ما حتی از این واقعیت آگاه نیستیم  از سوی دیگر، نمی توانید داستان ابرو را بدون ذکر این واقعیت مهم دیگر به پایان رسانید؛ که ابروها به عنوان یک آهنربا برای جنس مخالف نیز عمل می کنند آهنربای که همه را جذب می کند متأسفانه, یک آهنربا از یک شخصیت درونی با چنین باری، درون همه ی ما نهفته است .

شما می توانید با مراجعه به کلینیک های زیبایی از این روش بهره مند شوید همچنین می توانید با تهیه دستگاه فیبروز ابرو و آشنایی با این روش و مراحل های آن در منزل خود به آرایش ابروهای خود بپردازید.البته این کار توصیه نمیشود.

فیلم | نحوه هاشور ابرو

مراحل فیبروز ابرو

مراحل فیبروز ابرو

فیبروز ابرو امروزه روشی بسیار پرکاربرد و مورد پسند می باشد به خصوص خانم هایی که علاقه بسیاری به زیبایی های نچرال و طبیعی چهره دارند خواهان این روش بوده و گزینه بسیار مناسبی برای آنها به شمار می آید.

با ابداع و ارائه فیبروز ابرو به سرعت مورد استقبال و مورد توجه در س راسر جهان قرار گرفت به طوری که پس از گذشت مدتی کوتاه برانکو تنها به متد فیبروز ابرو قانع و بسنده نشد و اقدام به ابداع روش هایی برای فیبروز لب، خط چشم و مژه ها پرداخت.

مراحل فیبروز ابرو به صورت زیر اجرا می شود:

فیلم | مراحل انجام فیبروز ابرو

 

فرم دهی و قرینه سازی ابرو

ایجاد فرمی بد در ابرو می تواند نتیجه ناخوشایندی در پی داشته باشد که اصلاح آن دشوار است

 اساس روش فیبروز نسبت طلایی است که از آن به عنوان تناسب طلایی نیز یاد می شود.

ایجاد ابروهای بی نقص با استفاده از ابزار قرینه سازی فی، هم ریاضی می باشد و هم یک هنر است.

ابرویی با فرم صحیح، چهره مشتری را به شکلی زیبا قاب می کند و بر زیبایی طبیعی او بیش از هر زمان دیگری تاکید خواهد کرد

 

طراحی ابرو

طبق میانگین طلایی، آکادمی فی تعیین شکل ابرو را با توجه به 6 نقطه طراحی می کند که در این حالت نقطه 2 در واقع میانگین طلایی ابروها است

 فی آپ  phi app  ابزاری مفید برای بسیاری از پروسه های زیبایی است این برنامه به شما امکان میدهد فایل مشتری خود را به همراه عکس های قبل و بعد ایجاد کنید می توانید اطلاعات و نکته های مهم را نیز اضافه کنید تا .به خوبی برای جلسات بعدی آماده شوید

 از "اندازه گیری" برای دستیابی به یک نتیجه ی 100% ‏ ‏متقارن هنگام کشیدن شکل استفاده کنید در اینجا می توانید ببینید که آیا همه نقاط ترسیم شده در هر دو طرف یکسان هستند و چه چیزی ممکن است به تنظیم نیاز داشته باشد

انتخاب رنگ

انتخاب رنگ مناسب برای مشتری تان بسیار مهم است انتخاب خود را بر اساس رنگ طبیعی مو و پوست فرد انجام دهید عوامل دیگری مانند رنگ چشم  یا سن مشتری نیز ممکن است در تصمیم گیری شما ‏مفید باشند

رنگ انتخاب شده نبایستی زیاد روشن باشد.

اجرای خطوط

ابتدا خطوط ابرو بایست در بخش تاج ابرو اجرا شود، هر خط اجرا شده 2 باز تمدید گردد

در مرحله بعدی آرک ابرو و دم ابرو ترسیم می شود، برای کم رنگ نبودن تاتو بایست ضخامت استروک ها دو برابر کرد.

سپس نوبت شوک دادن به رنگ می رسد

با توجه به نوع پوست افراد اجرای فیبروز ابرو در چند مرحله انجام می شود و برای اجرای بهتر این روش پوست خشک و نرمال مناسب می باشد.


انواع مدل های فیبروز ابرو( میکروبلیدینگ ابرو) 

هاشور ابرو بر اساس روش فیبروز ابرو در مدل های مختلفی صورت می گیرد که افراد با توجه به خواست و سلیقه خود می توانند مدل فیبروز ابرو را انتخاب و بر روی ابرو های خود اجرا کنند.

 ‎اسپاین !‏ وسط ابرو است؛ جایی را مشخص می کند که استروک های بالایی و پایینی مو به هم می رسند به دلیل به هم رسیدن از دو طرف، فشرده ترین قسمت ابرو نیز می باشد

معمولا افراد در کلینیک های زیبایی با مشاهده صورت و اجزای صورت افراد بهترین مدل را برای هاشور ابرو ها با فیبروز انتخاب می کنند.

فیبروز ابرو

مدل هاشور spine-3: این مدل به هاشور ابرو به تیغ ماهی معروف است. در این مدل نقطه کانونی هاشور در انتهای ابرو قرار داده می شود

مدل فیبروز ابرو

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در تهران


هاشور spine-5: این مدل فیبروز ابرو نیز به ابروی آسیایی معروف است و نقطه کانونی هاشور در پایین ابرو و بین ابتدا و قوس ابرو واقع می شود.

مدل فیبروز ابرو

هاشور spine-6: این مدل را هاشور ابروی کلاسیک نیز می نامند در این روش نقطه کانونی هاشور در قسمت قوس پایینی واقع می شود و تمام هاشور ها در این جهت قرار می دهند.


هاشور upper spine: این روش نیز همه هاشور ها در بالای ابروها قرار می گیرد چرا که نقطه کانونی در قسمت بالای ابرو می باشد.

فیلم |  روش انجام upper spine یکی از روش های فیبروز ابرو

 

بررسی مزایا و معایب فیبروز ابرو

مزایای فیبروز ابرو

مزایای فیبروز ابرو

اجرای فیبروز بر دست افراد ماهر و با تجربه سبب نمایان شدن موهای نقش بسته به صورت طبیعی و بسیار هنرمندانه خواهد شد با توجه به این امر که در این متد رنگدانه ها به عمق پوست نفوذ نمی کنند.

در نهایت پاکسازی آن بسیار آسان تر بوده و در هر لحظه بدون هیچ گونه مشکلی می توان مدل ابرو ها را تغییر داد؛ که این موضوع از جمله بهترین و اصلی ترین مزیت های فیبروز ابرو می باشد.

 


آشنایی مقدماتی با چگونگی پیدایش تکنیک بولدبروز


از دیگر مزیت های این روش زیبایی ابرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به وجود آمدن التهاب کمتر در مقایسه با دیگر روش ها
 • دقت بالا و در نهایت داشتن ابروهایی به ظاهر طبیعی
 • ایجاد تراکم بالا در این قسمت
 • تغییر آسان مدل ابرو
 • وجود مدل های مختلف برای اجرای این متد
 • داشتن هزینه بسیار مناسب
 • بهترین گزینه برای ایجاد قرینه در ابرو ها
 • فرم دادن به تاج ابرو ها
 • سوزش و درد کمتر
 • دادن حالت ظریف و طبیعی به ابرو ها
 • فرم دادن به آرک ابروها

توجه داشته باشید که شما با انتخاب این روش در کم ترین زمان صاحب ابروهایی طبیعی با زیبایی خاص خواهید شد و از تمامی مزیت های این روش بهره مند خواهید شد.


معایب فیبروز ابرو

اگر بخواهیم در مورد معایب فیبروز ابرو اطلاعاتی را برای شما عزیزان علاقه مند به این موضوع ارائه دهیم بایستی به موارد زیر اشاره کرد:

- افرادی که قبلا از تاتو استفاده کرده اند به هیچ عنوان نمی توانند از این روش برای زیباتر کردن ابروهای خود استفاده کنند و این موضوع برای افرادی که نمی توانند از فیبروز ابرو بهره مند شوند ناراحت کننده می باشد.

- با توجه به اینکه کاربر با اعمال فشار بر روی دستگاه میکروبلیدینگ مراحل فیبروز را انجام میدهد و با گذشت زمان مچ کاربر خسته شده و در آخرهای کار از میزان فشار کاسته می شود که این موضوع می تواند بر کیفیت کار انجام شده تاثیر بگذارد

مدل فیبروز ابرو

 

- با توجه به آن که تیغ دستگاه مربوط به فیبروز با دست کاربر انجام می شود، امکان آسیب رسیدن به دست بسیار بیشتر میباشد و افرادی که این کار را انجام میدهند بایستی خیلی مراقب باشند.


- در برخی از مراکز رنگ های بسیار نامرغوبی مورد استفاده واقع می شود که همین امر سبب می شود ماندگاری آن کمتر بوده و بعد از گذشت زمان کوتاهی شاهد کم رنگ شدن رنگ ابرو می شویم.

به همین دلیل توصیه می شود به مراکزی مراجعه نمایید که قابل اطمینان و اعتماد باشند تا کمترین آسیب به ابرو وارد شده و هزینه تان هدر نرفته باشد.

هزینه فیبروز ابرو

پس از کسب اطلاعات مفید پیرامون فیبروز ابرو، باید بدانید هزینه فیبروز ابرو نسبت به تخصص و مهارت آرایشگر و البته مکان قرار گیری آرایشگاه متفاوت است.

همچنینی در نظر داشته باشید قیمت فیبروز ابرو به عوامل دیگری چون نوع رنگ تاتو مورد استفاده، نوع و برند سوزن تاتو نیز متغیر است.

مثلا یکی از بهترین سوزن های تاتو، سوزن میکروبلیدینگ فی میباشد، یا رنگ های برند فی که علاوه بر قیمت بالا، کیفیت فوق العاده ای نیز دارند. حدود هزینه ای بین 2 تا 3 میلیون تومان و حتی بالاتر را میتوان برای انجام فیبروز ابرو در نظر بگیرید.


بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج نی نی سایت


فیلم | نمونه کار فیبروز ابرو

 

رنگ های مورد استفاده در فیبروز ابرو

همان طور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم فیبروز ابرو در رنگ تاتو های مختلفی اجرا می شود.

رنگ هایی که در این روش زیبایی ابروها استفاده می گردد از انواع مواد معدنی تهیه و تولید می شود

همچنین با توجه به اینکه فاقد فلزات سنگین می باشد به راحتی جذب پوست شده و از این رو ظاهر ابرو بسیار طبیعی نمایان می شود.

هم چنین از دغدغه های خانم هایی که قصد استفاده از این روش را دارند ترس از برجای ماندن ته رنگ از این متد می باشد که با خیالی راحت می توان گفت جای هیچ نگرانی و استرسی نمی باشد و رنگ استفاده شده در این روش زیبایی به راحتی و کامل از روی پوست پاک می گردد و هیچ ته رنگ قرمز بر جای نمی ماند.

توجه داشته باشید که رنگ های مورد استفاده در متد فیبروز ابرو توسط موسسه phi تهیه و تولید می شود و در تولید آن از هیچ گونه مواد مضر مانند سرب، اکسید آهن و نیکل استفاده نمی شود؛ و رنگ های تولید طبیعی می باشند. 

.البته کمپانی های معتبر بسیاری مانند رنگ تاتو کی پی kp، پرمابلند ، بایوتاچ  نیز این رنگ ها را تولید میکنند که از لحاظ کیفی در رده رنگ فیبروز نیز قرار میگیرند.

فیلم | آشنایی با نسبت های طلایی متد فیبروز

 

ماندگاری فیبروز ابرو

ماندگاری فیبروز ابرو از دیگر موردهایی می باشد که بی شک افرادی که خواهان اجرا و انجام این روش هستند به این موضوع حساسیت بسیاری نشان می دهند.

در حالت کلی هاشور ابرو ها به روش فیبروز یا میکروبلیدینگ و تکنیک های حاصله به علل بسیار زیادی بستگی دارد

ماندگاری این روش آرایش ابرو بین 6 ماه تا 1 سال خواهد بود چرا که هاشورهای انجام شده با روش میکروبلیدینگ نسبت به روش های دیگر عمق کمتری داشته و در نتیجه ماندگاری کمتری دارد.

البته در نظر داشته باشید اگر هاشورهای در این روش عمیق تر انجام شوند و از رنگ های به روز فیبروز تهیه و استفاده شود در نهایت ماندگاری هاشور فیبروز نیز افزایش خواهد یافت.

جوهر تاتو در این روش به دلیل این که کمتر نفوذ می کند ماندگاری کمتری را داراست در حالی که ماندگاری تاتو بیشتر از این روش آرایش ابرو ها می باشد..

عوامل موثر در ماندگاری رنگ فیبروز و میکروبلیدینگ 

تکنیک میکروبلیدینگ عالی است زیرا با گذشت زمان محو می شود و اگر مشتری تصمیم بگیرد آن را تازه سازی نکند عملاً نامرئی می شود فرایند محو شدن تحت تأثیر فاکتورهای گوناگون است ‏ ‏و علاوه بر فاکتورهای ذکر شده در درس پوست و میکروبلیدینگ‏ چندین واقعیت مهم دیگر در این جا آورده شده است

 عمق کاشت رنگ نادرست

 اگر رنگدانه ها درطول کاشت اولیه عضیق تر از حد به پوست وارد شوند احتمالاً رنگ آنها تغییر به آبی/ خاکستری یا قرمز تغییر خواهد کرد اگر رنگ ها خیلی کم عمق کار شوند؛ حفظ رنگدانه ها به اندازه کافی نخواهد بود بنابراین کار باید تکرار شود

 انتخاب رنگ نادرست

 رنگ اولیه باید با دقت و با در نظر داشتن رنگ طبیعی ابرو و موهای مشتری انتخاب شودانتخاب رنگ های تیره برای فردی که بلوند طبیعی است نیز می تواند منجر به سایه دودی شود

  کیفیت پایین رنگ

 امروزه؛ صنایع مختلف آرایش دائمی آنچنان گسترده شده استکه بازار مملو از مارک ها و فرمول های رنگی مختلف است و همه یکسان خلق نشده اند ترکیب داخل رنگ به شدت بر ثبات آن تأثیر می گذارد و رنگ های بی کیفیت احتمالاً در مدت زمان کوتاهی تغییر رنگ خواهند داد

 آکادمی فی دارای رنگ هایی با بهترین کیفیت است؛ ایمن و بدون فلزات سنگین، بدون عوارض جانبی مانند تغییر رنگ به قرمز زرد، آبی و غیره

 مراقبت از بوست مشتری

برخی از اقدامات و فعالیت ها بر نتایج میکروبلیدینگ می گذارند قرار گرفتن ابروها در معرض نور خو اغلب بر رنگ آنها تأثیر می گذارد کرم ضد آفتاب فی تتو توصیه می شود و همچنین در صورت قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید می توانید از کلاه استفاده کنید طیف وسیعی از محصولات مراقبت پوست می توانند باعث تغییر رنگ شوند  

 

داروها و بیماری های پوستی

 مشتریانی که داروهای خاصی را به طور منظم مصرف می کنند ممکن است در طی زمان تغییراتی در رنگ رنگدانه هایشان داشته باشند توصیه می شود همیشه در مورد داروهای مصرفی مشتری با مستر   مشورت کنید همچنین، برخی از بیماری های پوستی می توانند اثر مشابهی داشته باشند بنابراین توصیه می شود از انجام کار روی پوست مشکل دار خودداری کنید

میکروبلیدینگ گوهردشت کرج


فیلم | فیبروز ابرو

 

همکاران ما در وب سایت آناهید سعی بر آن دارند تا بهترین و با کیفیت ترین اطلاعات را برای مشتریان و مراجعه کنندگان خود ارائه دهند.

شما می توانید با همکاران ما تماس حاصل نموده و با گرفتن وقت قبلی برای انجام فیبروز ابرو مراجعه کنید تا زیاد معطل نشوید.

هدف تمام کارکنان ما آن است که رضایت کامل مشتریان خود را جذب کنیم تا بتوانیم یکی از بهترین مراکز در زمینه فیبروز ابرو را به شما معرفی کنیم.

$salons$

فیبروز ابرو

تفاوت فیبروز ابرو با تاتو

استفاده از تاتو برای آرایش صورت روشی بسیار قدیمی می باشد و همچنین در این روش به صورت غیر طبیعی و به هم پیوسته بر موضع مربوطه تزریق می شد.

پاک کردن تاتو از صورت کاری بسیار سخت و دشواری می بود و همیشه مقداری از جوهر زیر پوست برجای می ماند چرا که جوهر تزریق شده به عمق پوست نفوذ می کرد؛ اما با ابداع روش فیبروز ابرو دیگر جای هیچ گونه اثری باقی نخواهد ماند که این امر از جمله بارز ترین تفاوت بین فیبروز ابرو و تاتو می باشد.

در روش فیبروز ابرو جوهر تزریق شده بر عمق پوست نفوذ نکرده و از این رو پاک کردن جوهر کار آسانی می باشد.

همچنین در این روش می توانید مدل ابرو اجرا شده خود را تغییر داده و بدون ترس از برجای ماندن جوهر آن را پهن یا باریک کنید.

 در این روش فرد می تواند ابرو ی شما را همانند تار مو طراحی کند به طوری که به هیچ وجه تاتو بودن آن قابل تشخیص نباشد و ابروهای شما کاملا طبیعی به نظر خواهد رسید و در صورت خواست شما می تواند ابروهایتان را پرپشت تر طراحی نمایید.

هاشور ابرو نچرال با متد فیبروز ابرو

هاشور-ابرو-فیبروز-ابرو-تاتو

دستگاه فیبروز ابرو

در روش فیبروز ابرو برای ایجاد خطوط از هیچ دستگاهی استفاده نمیشود تنها دستگاه مورد استفاده در این روش قلم میکروبیلدینگ بوده که یک دستگاه قلمی است و با استفاده از دست، تاتوکار به صورت ماهرانه و هنرمندانه می توانند خطوط و نقاط بسیار ظریف و طبیعی را در ابرو ایجاد کند.

طراحی ابروها با روش فیبروز کاملا متناسب با اجزای صورت انجام می شود به همین دلیل کاملا حالت طبیعی را دارا می باشد و ابروهای ایجاد شده کاملا شبیه ابروهای طبیعی خواهند بود.

سوزن های مورد استفاده در این دستگاه بایست با هر بار استفاده تعویض گردد چرا تاتوکاری و متد فیبروز روشی بسیار حساس بوده و بایست در آن تمامی نکات بهداشتی را رعایت نمود و همچنین در صورت مواجه شدن با حساسیت های پوستی بایست در اسرع وقت به پزشک متخصص زیبایی سلامتی مراجعه نمایید.

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

توجه داشته باشید که این روش آرایش ابروها مناسب افرادی می باشد که تا به حال روش تاتو بر صورت آنها انجان نشده است.

در صورتی که افراد از تاتو استفاده کرده باشند اجرای این روش امکان پذیر نخواهد بود چرا که فیبروز ابرو به قدری ظریف می باشد که در ابروهای تاتو شده نمی توان این طرح را مشاهده کرد.

هم چنین برای اجرای این متد بایست پوست فرد عاری از هرگونه زخم و آسیب باشد با توجه به این موضوع می توان نتیجه گرفت افرادی که در این قسمت از صورت خود دچار آسیب هستند تا بهبود آن بایست انجام فیبروز را به تعویق بیندازند.

با استفاده از این تکنیک بی شک رضایت کافی را کسب خواهید کرد و زیبایی بی نظیری را به ابروهای خود هدیه خواهید کرد.

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی می توانید از بهترین و با امکانات ترین خدمات در زمینه زیبایی و آرایشی بهره مند شوید که تکنیک فیبروز ابرو تنها شاخه ای از زیبایی صورت به این روش می باشد.

شما می توانید با فیبروز لب، چشم و شاخه های دیگر این متد نیز آشنا شده و از زیبایی طبیعی بی نظیری برخوردار شوید.


نکاتی درباره فیبروز ابرو

و در آخر می خواهیم به برخی از نکات مهم و ضروری در این روش و تکنیک اشاره هایی داشته باشیم:

در نظر داشته باشید که تمامی رنگ هایی که پایه روغن و آب می باشند به معنای مناسب نبودن رنگ و سبب ریزش نمی باشد چرا که برخی از شرکت ها در ساخت رنگ ها از فرمولاسیونی که نبود روغن و آب را جبران می کنند، استفاده می کنند؛ و این امر سبب ماندگاری بیشتر رنگ می شود.

در طراحی ابروها به روش فیبروز بایست به کلینیک هایی که افراد با تجربه و ماهر در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه نمود تا در پایان کار نتیجه ایده آلی را به دست آورد.

هم چنین پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به اجرای فیبروز بر ابروهای خود به دکتر متخصص زیبایی مراجعه نموده و از مناسب و سازگار بودن این روش با پوست خود اطمینان حاصل فرمایید. چرا که در برخی موارد این متر با هر پوستی سازگاری نداشته و ممکن است عوارض جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

 فیبروز ابرو

تاتو کار با متد فیبروز ابرو بایست مدرک آکادمی فیبروز را داشته باشد افرادی که این مدرک را به دست می آورند بر آنها لوگوی مخصوص این متد ارائه می شود و نام فرد در سایت اصلی فیبروز به عنوان بهترین تاتو کارها ثبت می گردد.

توجه داشته باشید تاتو کارها بر اساس استعداد و مهارت خود در این خصوص دارای درجه هایی می باشند که این درجه های به این صورت تقسیم می شود: تاتو کار، تاتو کار برتر، استادیار، استاد ماهر و استاد بزرگ

موارد منع  فیبروز ابرو 

 • اختلالات پوستی مانند  پسوریازیس،  ویتیلیگو، روزاسه، کلوئید ها، لوپوس،  هرپس یا تبخال ،  اسکلرودرمی، درماتوگرافیسم ، پورپورای ترومبوسیتوپنیک ایدیوپاتیک،  سندرم اهلرز،.دانلوس،  تریکوتیلومانیا ، هیپوپیگمانتاسیون

 • مشتریانی که داروهای تیروئید آکوتان رقیق کننده های خون (ضد انعقاد ها)0 مانند آسپرین یا سایر اشکال دارو، انسولین و داروهای شیمی درمانی مصرف می کنند

 • بارداری وضعیتی است که در آن بدن ما کمی متفاوت عمل می کند عملکرد سیستم ایمنی نیز متفاوت است، همانطور متابولیسم، و بدن مایعات بیشتری را در خود ‎نگه می دارد و غیره

 • برای مادران شیرده و همچنین در دوران بارداری، به دلیل کمبود اطلاعات بالینی، باید از کار خودداری شود بی حسی های موضعی در تئوری می توانند اثرات مضری روی جنین داشته باشند، اما در عمل، هرگز چنین اتفاقی نمی افتد به طور کلی به مادران توصیه می شود 6 الی 8 ساعت پس از استفاده از بی حسی دوشیدن شیر رامتوقف کنند. بنابراین یک بار دیگر تکرار می کنیم، درمان را برای زنان باردار یا شیرده انجام ندهید باور کنید، شما به این نوع !احساس گناه و این چنین هیاهویی نیاز ندارید

 • بوتاکس :  3 هفته صبر کنید و سپس کار را انجام دهید و این ! قانون را هرگز زیر سوال نبرید

 •  سرم های رشد ابرو/مو بر پایه ارتقاء میکروسیرکولاسیون هستند و اگر آن ناحیه از پوست را میکروبلید کنید، باعث خونریزی قابل توجهی می شود شما نمی توانید آنچه که انجام می دهید را به وضوح .ببینید و احتمال تشکیل دلمه هم زیاد است بنابراین باید دو روز قبل از انجام کار استفاده از آن ها را متوقف کند و می تواند هفت روز پس از اتمام میکروبلیدینگ دوباره ادامه دهد . برای ترمیم هم همین روند صدق می کند.

 • بیماران صرع

 •  مصرف الکل : در واقع، انجام کار ممکن است اما به مشتری خود بگویید که 24 ساعت قبل از درمان نوشیدنی الکلی مصرف نکند

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید