رنگ مو دودی | ترکیب رنگ دودی خاکستری

رنگ مو دودی | ترکیب بینظیر برای انواع رنگ دودی خاکستری

آیا تاکنون فکر کرده اید که رنگ مو دودی را امتحان کنید؟ انتخاب مدل مو می تواند دشوار باشد، به خصوص اگر می خواهید موهای خود را طبیعی نگه دارید اما هنوز کمی متفاوت است.


رنگ موی دودی خاکستری مناسب کسانی است که می خواهند طبیعی بمانند. موهای به رنگ خاکستری برای همه شگفت انگیز به نظر می رسد و شما هرگز از این بابت پشیمان نخواهید شد.مطالبی در این مقاله پیرامون انواع ترکیب رنگ مو دودی / رنگ مو خاکستری خواهید خواند.

برای رفتن قسمت مختلف روی متن کلیک کنید


رنگ مو دودی | خاکستری چیست ؟

رنگ موهای خاکستری سایه های خنک و با رنگدانه ای عمدتا به رنگ آبی و سبز است که باعث ایجاد رنگ مو می شود که دودی و نقره ای به نظر می رسد. رنگ مو دودی سایه های واضح و با ظاهری براق و یخی است - میتوان گفت این رنگ مو، رنگ مویی پر جنب و جوش نیست.


فرمول رنگ مو دودی خاکستری 1

عکسرنگ مو دودی خاکستری

برای رسیدن مو به رنگ مو دودی با این تناژ باید مو با دکلره به پایه 10 برسد پس بهتر است روی موهای مستحکم و سالم انجام شود. فقط توجه داشته باشید که از مواد دکلره مرغوب استفاده نمایید که باعث آسیب زیادی به مو نشود. در ترکیب رنگ مو دودی بهتر از از واریاسیون بنفش استفاده شود تا از ایجاد رنگدانه های (تناژ) سبز جلوگیری شود. برای تثبیت این رنگ مو نیاز به رنگساژ مو است.


فرمول رنگ مو دودی خاکستری 2


ترکیب رنگ مو دودی نسکافه ای

فرمول ترکیب رنگ موی دودی نسکافه ای

پایه مو: 8

پایه لایت: 9

رنگ مو دودی 8

رنگ مو خاکستری 8

رنگ مو نسکافه ای 8

10 سانت دودی - 2 سانت بنفش - 5 سانت طلایی

اکسیدان 9 درصد


رنگ خاکستری زیتونی

 اگر علاقمند به انجام کوتاهی باکیفیت و بدون نقص برای موهای خود هستید توصیه میکنیم نمونه کارهای آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو در گوهردشت کرج را حتما مشاهده کنید.

فرمول رنگ مو دودی مرواریدی

عکس رنگ مو دودی مرواریدی

فرمول ترکیب رنگ مو صدفی دودی 1
رنگ مو صدفی دودی


فرمول ترکیب رنگ مو صدفی دودی 2

رنگ صدفی دودی


فرمول رنگ مو دودی نسکافه ای

فرمول رنگ مو دودی نسکافه ای


 فرمول ترکیب رنگ مو دودی بلوند

فرمول ترکیب رنگ دودی بلوند 


فرمول ترکیب رنگ دودی خاکستری زیتونی

رنگ مو دودی خاکستری زیتونی


فرمول رنگ دودی بدون دکلره

رنگ دودی بدون دکلره


فرمول ترکیب رنگ مو دودی | خاکستری

بلوند خاکستری تا آبی یخ آمبره - مدل مو خاکستری

بلوند خاکستری تا آبی یخی آمبره

همانطور که در ریشه های این مدل نشان داده می شود ، این رنگ مو برای موهای بلوند تیره است. موهای طبیعی او هیچ تن گرم در آن وجود ندارد ، بنابراین می توانید بدون سفید شدن مو، موهای سفید و نقره ای-بلوند بگیرید. و بسیار مهم است وقتی با چنین موهای دوست داشتنی سر و کار دارید. این پیچ و تاب اصلی در مدل موهای بلند ، بلوند و موج دار است که ما عاشق آن هستیم ، نمای زیبایی تر نشان می دهد!.

فرمول ترکیبی رنگ موی بلوند خاکستری تا آبی یخ آمبره

فرمول شماره 1

 • بلوند نقره ای C9 : به اندازه 10 سانت
 • واریاسیون نقره ای 0.22 : سه سانت
 • واریاسیون خاکستری : سه سانت
 • اکسیدان نمره یک : 30 سی سی

فرمول شماره 2

ابتدا موهای خود را به آخرین درجه دکلره برسانید سپس با کمک ترکیب های رنگ موی زیر موهایتان را رنگ بزنید.

 • مقداری رنگ مو C10
 • روشن کننده (0-00) E20 : به میزان 1/3
 • واریاسیون نقره ای (E13) :  سه سانت
 • اکسیدان شماره 2

رنگ مو براق خاکستری عالی بر روی موهای صاف و بلند - مدل موهای دودی

رنگ مو براق خاکستری عالی بر روی موهای صاف و بلند

این باب بلند افسانه پر از بافت های زیبا است که با بازی نور و سایه در طراحی رنگ موی خاکستری و نقره ای ایجاد شده است و ترکیب رنگی ظریف ویژگی برجسته و منحصر به فرد است که سبکی طولانی به زندگی می دهد. یک رنگ مد مانند رنگ مو دودی چشم نواز است ، بنابراین باید موهای خود را در حالت عالی نگه دارید. اما همانطور که می بینید ، این یک راه خارق العاده برای گرفتن ظاهری مدرن روی موهای بلند و صاف است!


فرمول ترکیب رنگ مو دودی نقره ای :

 • رنگ دودی با پایه هفت به اندازه کافی (یک تیوپ)
 • رنگ بلوند نقره ای به اندازه کافی (نصف تیوپ)
 • واریاسیون بنفش در حد به اندازه کافی (دو بند انگشت)
 • واریاسیون دودی و نقره ای به اندازه کافی (یک بند انگشت)
 • پایه 8 دکلره

رنگ مو دودی همراه با آبی روش

رنگ-مو-دودی

فرمول ترکیب رنگ مو دودی و آبی روشن 

دکلره تا پایه 8 تا 9 و سپس شستشو با شامپو ضد زردی

رنگ دودی بلوند 8 یک تیوپ

هایلایت کروماتیک دنی وان یک چهارم تیوپ

واریاسیون دودی و خاکستری و نقره‌ای دو بند انگشت

اکسیدان 6 درصد

این دو مدل تکنیک هایلایت های عمودی در رنگ های مرسوم ، مد روز و جدید را نشان می دهد. پایه خاکستری از بسیاری از نکات برجسته آبی یخ ، که در نزدیکی بالا خوب است ، اما در نزدیکی نکات گسترده تر است ، جلوه ای 3 بعدی به رنگ دودی داده می شود. این باعث افزایش بافت و حرکت می شود و لبه خمیده را در باب بلند و مستقیم برجسته می کند. و یک حاشیه جالب و جذاب امروزی را به سبک های باریک و نیمه پهن با نکات ریز و درشت و متنوع تولید می کند!

 

بژ - خاکستری - بلوند ، مدل مو خاکستری

بژ - خاکستری - بلوند ، مدل مو خاکستری

اکنون این سایه خاکستری در واقع گرمتر از آنهایی است که دارای رنگ های یخی آبی هستند. بنابراین روی لباس هایی که دارای گرمی هستند نرم تر است ، زیرا شامل رنگ های بژ است. ریشه ها به رنگ بلوند تیره متوسط یا قهوه ای موس است. و کمی تونر بژ اضافه شده است تا لمس رنگ در مخلوط شود. پایین به پایین ، امبر خاکستری بلوند پیچ و تاب مدرن با برش مستقیم ، نکات هندسی داده می شود. بنابراین این یک سبک مناسب برای موهای خوب است.

فرمول ترکیب رنگ مو خاکستری :

 • رنگ موی 8 + 8٫32
 • رنگ موی e7 رنگ زیتونی
 • اکسیدان 6 درصد یا شماره 1

طوسی بلند با نوار دایره ای - سبک های سه بعدی برای موهای دودی

طوسی بلند با نوار دایره ای - سبک های سه بعدی برای موهای دودی

نوار دایره ای دایره ای باید یکی از قدیمی ترین مدل های مو باشد که امروزه هنوز برای خانم های جوان مد روز است! و به راحتی می توانید ببینید ، چرا که وقتی به تمام رنگها و بافتهای مختلف فکر می کنید سبکهای مدرن برای حفظ زیبایی ظاهری ، ابداع می کنند. این طرح با رنگ مو باعث ایجاد عمق رنگ 3 بعدی می شود و ریشه های خاکستری تیره را با برجسته های عمودی به رنگ جو دوسر ایجاد می کند. و اضافه کردن لمس رنگ از دو سایه رنگ طلایی بژ طلایی ، ظاهر کلی را نرم می کند.


رنگ مو دودی خاکستری براق معکوس بر روی موهای صاف 

رنگ مو دودی خاکستری براق معکوس بر روی موهای صاف 

تضاد ریشه های خاکستری تیره با بلوندهای سفید و نقره ای ، مویی جالب در این مدل موهای ساده و معمولی باب ایجاد می کند. و گرچه شما واقعاً نمی توانید آن را در یک تصویر عکس مشاهده کنید ، همانطور که مدل ها سر او را حرکت می دهند ، موهای او دائماً گیر می افتد و نور را بازتاب می دهد تا حرکت جذاب زیادی را نشان دهد. این مدل مو مناسب برای موهای ریز و ابریشمی است ، زیرا به اندازه طبیعی متکی نیست و از درخشش موهای زیبا به زیبایی تکیه نمی کند!


آمبره - رنگ مو دودی

آمبره - رنگ مو دودی

این مدل موهای نیمه بلند شیک ، گره ای فوق العاده گاه به گاه و دم تسویه حساب مستقیم "ناخوشایند" را در قسمت پشت دارد. ریزش موهای پشت از پیشانی ، ارتفاع چاپلوسی را به پیشانی های کم و شکل های گرد صورت می بخشد. این یک مدل مو خاکستری پیشرفته با ریشه های تیره ودودی پ-بلوند روی بقیه موها است. این برای دیدن آرام و ظاهری "جت مجموعه" یک جوجه سنگی مناسب است!


رنگ موی صورتی و خاکستری نرم 

رنگ موی صورتی و خاکستری نرم

و در اینجا مجموعه دیگری از سایه های خاکستری نیز وجود دارد که متناسب با آن با پوست سرد مدل مناسب است! به جای اینکه یک رنگ موی خاکستری مسطح باشد ، حداقل سه سایه اصلی با هم مخلوط شده اند تا یک باب نرم و شاداب ایجاد کنند. ریشه ها به رنگ خاکستری متوسط و گرم وجود دارند ، همچنین سایه های صورتی و آبی نیز وجود دارد که موج ها را برجسته می کند و جلوه ای ظریف 3 بعدی ایجاد می کند. این پیچ و تاب بسیار مرسوم است بر روی باب معکوس محبوب ، با امواج شاخه ای افزایش یافته به موهای ظریف ابریشمی!


رنگ مو بلوند دودی نقره ای

رنگ مو بلوند دودی نقره ای

شما می توانید برخی از بافتهای خارق العاده روی موهای ضخیم و جدیدترین موهای "مثلثی" یکی از ظاهرهای جدید مورد علاقه من است. این یک روش تازه و اصلی برای پوشیدن یک برش پیکسی طولانی است. و سبک شناسان با بریدن موهای ضخیم به لایه های عمودی و برش خورده ، این ظاهر را می گیرند. انتهای آن به شدت ضرب شده است تا نکاتی شفاف و کاملاً تعریف شده که به زیبایی در مقابل ریشه های تاریک قرار دارند ، ایجاد شود. و رنگ مو دودی در قسمت بالای قسمت ، یخچال های زیبا و چشم نواز را ایجاد می کند!


رنگ مو دودی - خاکستری

رنگ مو دودی - خاکستری

این مدل موی باب متوسط پوشیده و پر از پیچ و تاب های مدرن است. و تغییر به سایه خاکستری ساده ترین روش برای به روزرسانی ظاهر روزمره شما در این فصل است. سبک بیشتر تراکم را دست نخورده باقی مانده است ، اما چند لایه در نزدیکی نکات برای بافت اضافه کرده است. نکات بسیار خرد و بافتی نیز هستند. بنابراین با امواج فوق تزئین شده با رنگ موی بلوند سبکتر ، جلوه کلی نور ، حرکات و بافتهای مختلفی دارد!


تقریباً هر کسی می تواند موهای خاکستری و مو دودی  را با موفقیت انجام دهد. اما همیشه با یک متخصص رنگ آمیز و متخصص که می تواند پوست طبیعی شما را بررسی کند مشورت کنید و یک مدل موهای خاکستری و دودی دلپذیر به خصوص برای شما ایجاد کنید!


رنگ موی دودی بژ

رنگ موی دودی بژ


رنگ موی دودی خاکستری

رنگ موی دودی خاکستری


رنگ موی دودی شنی

رنگ موی دودی شنی


رنگ موی دودی شنی

رنگ موی دودی صدفی


در ادامه بخوانید:  41 ترگیب رنگ مو بلوند، از طلایی تا کاراملی


 رنگ مو دودی نسکافه ای

 رنگ مو دودی نسکافه ای

 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید