بهترین مارک رنگ تاتو برای خط چشم

بهترین رنگ مشکی برای تاتو خط چشم

در سال های اخیر خانم های زیادی برای زیبا نگه داشتن دائمی چشم هایشان علاقه به تاتو کردن خط چشم پشت پلک ها پیدا کرده اند. چشم ها یکی از قسمت های بسیار حساس محسوب میشود به همین دلیل تاتو خط چشم کاری بسیار تخصصی است و نیازمند مهارت بالاست. در این میان رنگ مورد استفاده برای تاتو خط چشم نیز بسیار مهم است.


  بهترین مارک های رنگ مشکی برای خط چشم  

 کسانی که  در سالن های زیبایی در لاین تاتو خط چشم فعالیت دارند کاملا به این امر واقف هستند که یکی از مواردی که زیبایی تاتو خط چشم را چند برابر می کند رنگ مشکی  مورد استفاده است که هرچه قدر رنگ مشکی پر رنگ تر باشد جلوه ی بیشتر به چشم ها می دهد.
از طرفی دیگر میزان ماندگاری رنگ تاتو خط چشم باعث میشود فاصله ترمیم خط چشم نیز بیشتر شود و احتمال ایجاد عوارض برای چشم ها کاهش میابد. همچنین اگر رنگ مورد استفاده بی کیفیت و یا تقلبی باشد تناژ رنگ رفته رفته بسیار بد رنگ میشود.


► رنگ تاتو اینتنز Formula 23

در میان تاتو آرتیست ها رنگی محبوب تر است که ماندگاری بالایی  داشته باشید یکی از برند های محبوب در میان تتو آرتیست ها برند اینتنز است که هم دارای دوام بالایی است و هم فرمول جدیدی که که این برند ارائه داده، مقاوت مرکب در مقابل خشک شدن بالا برده است و  موجب شده نگرانی تتوآرتیست ها از خشک شدن رنگ در حین کار را برطرف شود. مواد به کار رفته در برند اینتنز گیاهی است و با پوست بسیار سازگار است

رنگ مشکی برند اینتنز  که با نام تجاری Formula 23 وارد بازار شده است با گذشتن از 23 فیلتر دارای کیفیت بسیار بالایی است و  مشکل پخش شدن رنگ را ندارد این رنگ بسیار مناسب تاتو خط چشم و بدن است

برند اینتنز محصول کشور امریکا است و در کشور چین هم یک کمپانی دارد.

بهترین رنگ تاتو مشکی

enlightened (( برای خرید رنگ اینتنز فرمول 23 کلیک کنید ))enlightened


► رنگ تاتو مشکی JF

رنگ های تتو مشکی که برای خط چشم کاربرد بسیار دارد بسیار مهم است که تناژ آن مشکی آن صد در صد باشد. زیرا رنگ های مشکی که تناژ آن ها کمی به سمت دودی یا سرمه ای تمایل دارد بعد از گذر زمان کوتاهی این تناژ ها به چشم می آید و خط چشم که برای زیبایی چشم ها انجام شده نمای زشتی به چشم ها می دهد در میان برند های محبوب میان پیگمنتر ها و تاتو آرتیست ها رنگ تتو مشکی برند JF از مارک های است که رنگ مشکی آن بسیار مورد استقبال قرار گرفته  است ماندگاری بالای رنگ JF  یکی از ویژگی های مهم این برند است که میتوان با خیال راحت این برند را انتخاب کرد و برای خط چشم استفاده کرد.

بهترین رنگ تاتو مشکی

enlightened (( برای خرید رنگ جی.اف کلیک کنید ))enlightened


► رنگ تاتو کی پی Jet Black کد 11

برند کی پی که از تولید کننده های به نام رنگ های تاتو است درای 50 طیف رنگ است که برای تتو های صورت مخصوص ابرو لب و چشم مورد استفاده است. رنگ مشکی کی پی کد 11 که با نام جت بلک معرفی شده است غلظت بالایی  دارد و به خوبی زیر پوست قرار میگیرد؛ برای خط چشم بسیار رنگ ماندگاری محسوب می شود و بسته به جنس پوست حدودا بین 1 تا 5 سال ماندکاری دارد

مواد تشکیل دهنده این برند KP از مواد معدنی است مورد تایید سازمان غذا و دارو آمریکا است و تاتو آرتیست ها میتوانند با اطمینان خاطر این برند برای خط چشم استفاده کنند.

بهترین-رنگ-تاتو-مشکی

enlightened (( برای خرید رنگ جت بلک کی پی کلیک کنید ))enlightened


► رنگ تاتو پورپیگمنت

رنگ مشکی برند پورپیگمنت یکی از برند های خوب برای تاتو خط چشم است. این برند برای اولین بار رنگ تاتو با تکنولوژی نانو تولید کرده است که مورد استقبال بسیاری از تاتو کار ها و پیگمنتر ها قرار گرفته است. رنگ مشکی پورپیگمنت با مواد ارگانیک و گیاهی فرموله شده است به همین سبب احتمال ایجاد حساسیت و عوارض برای چشم را بسیار پایین آورده است.

رنگ تاتو پورپیکمنت تحت لیسانس آلمان است و مورد تایید سازمان FDA امریکا و وزارت بهداشت آلمان است

بهترین-رنگ-تاتو-مشکی

enlightened (( برای خرید رنگ پورپیگمنت کلیک کنید ))enlightened


 1399.07.07 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید